Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eziklere Geçit Yok | Burasi Trabzon

Nereden
    İstanbul

HEEYYYTTT ULAANNN!!!! Kimmis alemin delikanlisi... Varya harbi konusuyorum koltuklarim öle bi kabardi ki ta Ordudayim AVNI AKER'imin çimlerini görüyorum uçmaktan.. OLAAYYYY BUDUUUUURR..[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hayatim boyunca milletin "Trabzonda hiçkimse fener gayse veya pejeke renkleriyle dolasamaz" lafini isitmek hep duymak istedigim ve duydugum sözlerdir. Iste bunu yasattiginiz için KAN lar sizlere HELAL OLSUN!!![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

TÜRKIYENIN TEK FARKLI KENTI TRABZON, EN FARKLI TAKIMI TRABZONSPOR... (imzami da okursaniz bunun üzerine iyi gider...)

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bencede yapilmasi gereken yapilmistir... eskiden Trabzon dendigi zaman duraksardi millet ...simdilerde ise takim karsilamaya gidiyorlar...Burasi TRABZON.... Burda baska bir takim karsilanmaz!!! ...Hele hele bir Istanbul takimi hiç karsilanamaz... Kimileri, siddetle övünüyorsunuz seklinde yaklasimlarda bulunuyor...bu dogru degil..bunda siddet falan yok..sadece bir uyari... bundan sonra karsilamaya gelmezlerse arkadaslar, böyle durumlarda olmayacaktir..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bu organizasyonda emegi geçen bütün arkadaslari teker teker kutluyorum...

febe gelince daha guzel seyler olacak orda eminim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

abi HELAL OLSUUUNN, bunu sizden duydum ya artik TRABZON EMIN ELLERDE BILIYORUM. ben almanyada oldugum icin birseyden haberim yok. ama BUDUR. elleriniz dert görmesin.

BURASI TRABZON......

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Elleriniz, ayaklariniz dert görmesin. En okkalisindan helal olsun ula size [img]smileys/smiley32.gif[/img]Burasi Trabzon, baska yere benzemez. Önceden de böyleydi simdide [img]smileys/smiley1.gif[/img]Arkadasim K.T.Ü. de okudu. Kendisi febelidir. 16 sene evvel yedii dayaa hala hayranlikla anlatir [img]smileys/smiley36.gif[/img]Ayrica siddet tabii ki kötü bisey ama bile bile de lades olmaz ki canem. Bunun adi olsa olsa mazosist olur. Ne demis atalarimiz, eceli gelen köpek camii duvarina... [img]smileys/smiley36.gif[/img]Trabzon sizinle gurur duyuyor [img]smileys/smiley32.gif[/img]

olayi yapanlarin arasinda bende wardim.bu yapilmasi gerekiyordu wede yapildi.hickimse unutmasin.TRABZON we TRABZONSPORUMUZ SAHIPSIZ DEGILDIR.K.A.N.AILESI BUNU BIRKEZ DAHA GOSTERMISTIR.sirada butun trabzonlular war.biz bu oyunu baslattiq sizler dewam ettireceqsiniz.artik ole basina endeksli org.lari bi kenara birakmali butun topluluklar.kendimize we sehrimize yapilan herseye karsiyiz.bunu hickimse unutmasin.unutanda zararli cikar.

BURASI TRABZON BURDAN CIKIS YOK kelimesi artik gercek hayatla endeksleniyor.kimse rahat rahat burda istedigi gibi dawranamaz.wurduk.wurmamizlanda ben we mewzuya katilan butun arkadaslarimda owunuyor.birdaha olsun birdaha yapariz.sirada rum takimi war.ermeniler.size sesleniyorum.siz belki sewindizin gay-selilere wurduq die.ama unutmayin ki ayni sekilde sizde gelirseniz sizde ayni we belkide daha farkli muameleyle karsilanirsiniz.

YANLIZ DEGILSIN TRABZONUM.KAN AILESI SENI HEP SAWUNDU HERZAMANDA CANI PAHASINADA OLSA SAWUNACAKTIR..!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O serefsiz kara karga gurubunun Trabzon'umda bir maç sonrasi cam çerçeveyi indirdigini unutamiyorum.Ve ardindan yillar sonra kanima dokunan bu ezik karsilama muhabbetleri basladi.Son olarakta bu güzel haberi okudum.Biraz rahatladim.Bence yerel medyada-ne ise yariyorsa-bu konunun üzerine egilmeli.Ha PKK ha ezik taraftarligi Trabzon'da ikisininde yasama ve gövde gösterme sansi yoktur.Basarilarinizin devamini dilerim.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

abi bence bu ORGANIZASYONU devam ettirmeli. Trabzonda trabzondan baska kimsenin borusu ötmez. ah su bizansin köpekligini yapanlar yokmu. birde trabzonlu olacaklar. bunlari trabzon meydaninda asmak lazim [img]smileys/smiley7.gif[/img]

sira fenerde......

oh be su diyarbakir yenilgisinden sonra moralim duzeldi...dayak atan arkadaslarin ellerine saglik...ne demek ulan trabzonda gayse li karsilamak,burasi trabzon yok oyle...

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Abi yaziyi okudum da kendimi bir savas romaninda buldum sanki. Hadi diyorum vurun sunlari sniperla...

EEEE burasi TRABZON

OLACAK O KADAR

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    O serefsiz kara karga gurubunun Trabzon'umda bir maç sonrasi cam çerçeveyi indirdigini unutamiyorum.Ve ardindan yillar sonra kanima dokunan bu ezik karsilama muhabbetleri basladi.Son olarakta bu güzel haberi okudum.Biraz rahatladim.Bence yerel medyada-ne ise yariyorsa-bu konunun üzerine egilmeli.Ha PKK ha ezik taraftarligi Trabzon'da ikisininde yasama ve gövde gösterme sansi yoktur.Basarilarinizin devamini dilerim.

kargalar bir halt etmedi ibo kardes bos kahveye dalip iki tane cam indirip binip gittiler istanbula

istersen istanbul da bulusup ikimiz besiktasta bos bir kahveye girer iki cam indirir cikariz yani bos kahveye girmekle adam olunmuyo mevzu yapilmiyo [img]smileys/smiley17.gif[/img]

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ellerinize saglik Sizlerle gurur duyuyorum sevgiler saygilar arkadaslar...

TRABZONLUYUZ BIZ

ISTEMEZ PARA PUL

HER ZAMAN HER YERDE

ANTI ISTANBUL

Nereden
    Ankara

böyle insanlarla ayni yerde oturdugum için kendime aciyorum ya nasil insanlarsiniz bide övünerek anlatiyorsunuz. ulan vurdugunuz kestiginiz adamlar rum mu yabanci mi? türk lan onlar türk, çilginlarmis çilginliginizi anorthosis taraftarina gösterseydiniz. zavallilar ya.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

15 ve 17 haftalarda iki derbimizz var.eger bize bir sey yapilirsa ben cevap vermeliyiz diye dusunuyorum.ama kesinlikle samsunlulari unutmayin ve son sozum elleriniz dert gormesin

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihin intikamini bi nebze de olsa aldiniz yani.Bu serefsizlere az bile hepsini dövcen bunlarin

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

böyle insanlarla ayni yerde oturdugum için kendime aciyorum ya nasil insanlarsiniz bide övünerek anlatiyorsunuz. ulan vurdugunuz kestiginiz adamlar rum mu yabanci mi? türk lan onlar türk, çilginlarmis çilginliginizi anorthosis taraftarina gösterseydiniz. zavallilar ya.

bak arkadasim 25 yillik mazisi olan bir grup hakkinda önce düzgün konus! o mazinin altinda ezilirsin.. burdaki konu bir sehrin durusu ve tribün kültürü'dür..

trabzon insani kentinde kendi takimindan baska kimseyi görmez istemiyor istemez.. bu böyle gelmis insalarimizin yapisi böyle.

ayrica bundan 2-3 uc yil önce yine bir gs maci öncesi bu ktu grubunun pankarti ellerinden alinarak bunlara gerekli mesaj verilmistir.. böyle seyler yapmayin sonu kötü olur. daha sonra pankart gs sebahattin'in ricasiyla geri verildi..

ama bu arkadaslar hala bu islere devam ederek bir nevi hodri meydan dediler..

ve gelinen nokta budur.. böylede olacaktir. bu olaylar yapilmasa basindaki basliklari tahmin edebilirsiniz..

trabzon kenti farklidir. bunu herkes bilecek senin gibi trabzonsporlularda bilmeli kardesim.. bu sehrin durusu budur.. kurali budur.. isteyen uyar istemeyen uymaz..

tekrar ediyorum o tanimadigin ÇILGINLAR grubu hakkinda'da fazla atip tutma..

selametle..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anorthisis taraftari var miydi?

Ne yapmislar adam gibi uyarmislar ,sehrimizde böyle seyler istemiyoruz demisler.

Gören de adam öldürdüler sanir.Birakin bu isleri kardesim Trabzon sehri bu isleri sevmiyor,istemiyor.

Trabzon'da takimi karsiladik, astik, kestik laflari duymaktan iyidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapilanlar belki siddet içerdigi için bazi kisiler tarafindan pek uygun görünmeyebilir ama trabzon taraftari yeniden o eski söhretli günlerine geri dönmesi için bu eziklere gerekli ders verilmeliydi çünkü son 3 yildir ezikler özellikle ktüde teskilatlanmaya baslamislardi internet sitelerine girerseniz trabzon taraftari hakkindaki görüslerinide görürsünüz maçlara gelip heryerdeyiz pankartlari açiyorlardi ayricada bir bilgiye göre trabzonlu aslanlar adli bir site kurma asamasindaydilar tüm bu yapilanlara dur demenin zamani gelmis ve geçmisti bile o yüzzden dünkü yapilani destekliyorum artik trabzonda ezikler istedikleri gibi rahat olmamalari lazim yani en azindan tuttuklari takimlar kendi içlerinde kalsin

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar okul okumaya geliyor, azili fanatik olup gidiyor.Biz Trabzon sehrinde takimi karsiladik,pankart yaptik sokaga astik,atkimizla,formamizla gezdik.

Çektir resimleri,koy siteye reklamin olsun.Misafirsen misafirligini bileceksin.Yok öyle yagma.Adam gibi uyarilmislar daha önce bu inat niye?

Istenmiyor kardesim bu isler Trabzon'da.

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

selcjk kardesim....sen git kapali trübünde otur ve maçini seyret.... bu yapilan uyari girisimini senin böyle algilayip bu sekilde degirlendirip sanki bizim devamlibu tavirda davranislar sergiyor olmamizi vurgulaman yersiz... pis kargalar halen daha Trabzonu nasil bastik diyorlar... herkes ettigini bulur kardesim...

BURASI TRABZON... BURDA YER BORDO GÖK MAVIDIR... BURASI ISTANBUL KARTELINI 6 KEZ YIKAN ANADOLU TOPRAGIDIR...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk beni taniyorsundur az çok...Neyin ne kadar dogru oldugunu senden ögrenmeye gerek duymayacak kadar akli basinda insanlar var orda bundan emin ol...Trabzon'un en köklü grubunun adini anarken de biraz daha dikkatli kelimeler seçmeye özen göster...

Yapilanlarin dozaji hakkinda yapilan elestrilere katilirim...Ama benim sehrimde baska bir takim taraftarinin organize olmasina göz yummak, yaptiklari veya yapacaklari bu tür organizasyonlara bilerek izin vermek sehrimizin bugüne kadarki durusuyla ters düser ve buna da en basta o begenmedigin grup yani ÇILGINLAR izin vermez!

Madem bu kadar çok centilmensin, kaldiramiyosun bu yapilanlari...Yarin ayni insanlar Trabzon'da meydanda kendi sampiyonluklarini kutlamaya kalksalar tepkin ayni mi olur...Veya bir Trabzonspor galibiyetini kutlamaya kalksalar ne düsünürsün...Ya da genel anlamda ne düsünür Trabzon sehri?...

Daha düne kadar Trabzon sehrinin yapisi bozulmaya basladi, her takim gidip istedigi org. yapiyor diye yakinanlar simdi de centilmenlik naralari mi atmaya basladilar?...

Kaba kuvvete bas vurulmamis genel anlamda bir kaç istisna haricinde...Daha çok hangi sehirde yasadiklari konusunda uyarmislar ve burada bu tür seyleri yapamayacaklari konusunda tembihlenmisler arkadaslarimiz tarafindan...Eger Trabzon'da gs yi karsilayacak kadar cesaretleri varsa, forumlarinda orda burda "Trabzon'da istedigimizi yapariz, biz öyleyiz biz böyleyiz" seklinde yapabilecek kadar cesaretleri varsa, "Bu sehrin farkliligin farkina varmamislarsa" bu yapilan kesinlikle dogrudur!ki bu böyle...

Sicak evlerinizde maçlarinizi izlerken, tribünde çekirdeklerinizi çitlatip sadece gollerde lütfen ayaga kalkarken 20 yildan beri yagmur çamur demeden her maç kalearkasinda olan bir gruba, takimini desteklemek için otobüs parasi bulamayip minibüsle yollara düsenkocaeli dönüsünde kaza yapip canlar veren bir gruba, yani Trabzonspor için verebilecegi her seyi veren, sadece renkleri seven, menfaat beklemeyen bir gruba itham seklin konusunda seni bir kez daha uyarayim Selçuk!Edited by: BordoMavim

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O ULTRAVESTIleri mertere götürüp satalim GayFb lilerle.Kargalari da çiçek pasajinda satalim

Nereden
    Ankara

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Selçuk beni taniyorsundur az çok...Neyin ne kadar dogru oldugunu senden ögrenmeye gerek duymayacak kadar akli basinda insanlar var orda bundan emin ol...Trabzon'un en köklü grubunun adini anarken de biraz daha dikkatli kelimeler seçmeye özen göster...

Yapilanlarin dozaji hakkinda yapilan elestrilere katilirim...Ama benim sehrimde baska bir takim taraftarinin organize olmasina göz yummak, yaptiklari veya yapacaklari bu tür organizasyonlara bilerek izin vermek sehrimizin bugüne kadarki durusuyla ters düser ve buna da en basta o begenmedigin grup yani ÇILGINLAR izin vermez!

Madem bu kadar çok centilmensin, kaldiramiyosun bu yapilanlari...Yarin ayni insanlar Trabzon'da meydanda kendi sampiyonluklarini kutlamaya kalksalar tepkin ayni mi olur...Veya bir Trabzonspor galibiyetini kutlamaya kalksalar ne düsünürsün...Ya da genel anlamda ne düsünür Trabzon sehri?...

Daha düne kadar Trabzon sehrinin yapisi bozulmaya basladi, her takim gidip istedigi org. yapiyor diye yakinanlar simdi de centilmenlik naralari mi atmaya basladilar?...

Kaba kuvvete bas vurulmamis genel anlamda bir kaç istisna haricinde...Daha çok hangi sehirde yasadiklari konusunda uyarmislar ve burada bu tür seyleri yapamayacaklari konusunda tembihlenmisler arkadaslarimiz tarafindan...Eger Trabzon'da gs yi karsilayacak kadar cesaretleri varsa, forumlarinda orda burda "Trabzon'da istedigimizi yapariz, biz öyleyiz biz böyleyiz" seklinde yapabilecek kadar cesaretleri varsa, "Bu sehrin farkliligin farkina varmamislarsa" bu yapilan kesinlikle dogrudur!ki bu böyle...

Sicak evlerinizde maçlarinizi izlerken, tribünde çekirdeklerinizi çitlatip sadece gollerde lütfen ayaga kalkarken 20 yildan beri yagmur çamur demeden her maç kalearkasinda olan bir gruba, takimini desteklemek için otobüs parasi bulamayip minibüsle yollara düsenkocaeli dönüsünde kaza yapip canlar veren bir gruba, yani Trabzonspor için verebilecegi her seyi veren, sadece renkleri seven, menfaat beklemeyen bir gruba itham seklin konusunda seni bir kez daha uyarayim Selçuk!

ahmet benim çilginlarin taraftarligina laf ettigim yok, avni akerdeonlardan baska bagiran kimse yok zaten, ancak benim tepki gösterdigim yapilan olaylar, anlatirken vurduk kirdik tamam insana komik geliyor ama dogru mu? isviçre maçinda olanlar türkiyeye yarar sagladi mi? hayir o zaman bu tür olaylarin da trabzonsporumuza yarar getirmeyecegi gerçek. o adamlarin ne dediklerini ben umursamiyorum. hadi trabzonspor maçi için gelen taraftarlari avni akerde dövseniz yine birsey demem ama adamlar rizeye gidicek herhalde birakin rizeliler ne yapacaksa yapsin, zaten ezik basin birsey bulsakta trabzonu kötülesek, trabzonsporu degil trabzonu iyice karistirmaya çalisiyorlar. bizler bu davranislarimizi düzeltmedikçe ne aday gösterirler bizi avrupa sampiyonlarina, nede serefsiz ermanin söyledikleri son bulur.

salicakla.

Nereden
    Ankara

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı

Anorthisis taraftari var miydi?

Ne yapmislar adam gibi uyarmislar ,sehrimizde böyle seyler istemiyoruz demisler.

Gören de adam öldürdüler sanir.Birakin bu isleri kardesim Trabzon sehri bu isleri sevmiyor,istemiyor.

Trabzon'da takimi karsiladik, astik, kestik laflari duymaktan iyidir.

yokmuydu ?? izlemedin mi maçi maç sonunda koltuklari kirip maratona tribününde ki taraftarlarin üzerlerine atan bizim taraftarlarimizdi dimi? neyse

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En büyük korkum Trabzonspor taraftarlarinin senin gibi düsünmeye baslamasi. Begenmiyorsan mahalleni tasin, begenmiyorsan tuttugun takimin taraftarini birak -ki biz mutlu oluruz- sana takim çok, aciyacak birilerini ariyorsan o da Fatih Tekke gibi bir insana ( dikkatini çekeyim insan diyorum futbolcu demiyorum) hiç hesapsiz-sorgusuz-sualsiz-serefsizce küfür edenlere aciyabilirsin. Yada malatya çocuk yuvasindaki bakici annelere.

Inan bir Trabzonsporlunun bu sekilde düsünmesi bizleri daha çok üzüyor. Dayak atmaktan hiçbir zaman övünmedik ve hiç siddet yanlisi olmadik. Emin ol. Trabzona döner biçaklariyla gelenlere, bos kahveyi basip övünenlere, Ordu'da dernegimize silahli saldirida bulunanlara, Istanbul'daki her maçimizda Karadenzililere insafsizca küfredenlere, sistemi kendi elleriyle yaratip sonra satin alanlara, sistemin silahsörleri papilalara arzumanlara tüm tepkimiz ve bu sistemin bir parçasi da Trabzon sehrinde bulunup da organizasyon yapan cimbomlulardir. En azindan benim sehrimde sistemin çarklari dönmemeli-organizasyonlarini benim sehrimde yapmamalilar. Yoksa Denzilispordan, Sivaspordan bir farkimiz kalmaz. Siradan olmakda Karadenzimin coskulu, kabuna sigmayan insanina yakismaz.

Bu arada kendi mahallesinden kendi taraftarindan utanan varsa zaman tercih yapma zamanidir. Begenmeyen istifa etsin ya da bu forumda kardeslerimizin canini sikacak komikaçiklamalar yapmasin.

Gerçek Trabzonsporlular her daim hak edenin hakkini vermistir. Vermeye de devam edecektir.

Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...Edited by: perhaps

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)