Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre ve Yeni Yönetim

kulübümüze hayirli olur umarim

BU ARADA V MANISA 1-1 YAPTI DURUMU

yeter ya adam gibi baskan istiyozzz

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sadece baskan degil yaa...adam gibi yöneticide gelsin..is bitirici...Atay Aktugun basini Ömer Sari gibi küçük düsünene, Metin Akbasoglu gibi Fener sempatizani ve Murat Bozoglu gibi dedigine kendiside inanmayan türden adamlar yaktilar....[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bence basakandan ziyade uyumlu herkesin destegini alabilen en azindan herkesin destegini talep eden reklam için degil hizmet için aday olan bir yönetim kurulu diliyorum.Ayrica yönetimin bilim oldugunu bu dalda uzman görüsü almak gerktigini bilen birileri olsun.

Kurumsallasmayi sözde birakmayan, tüm ögelerini faaliyete sokan bir yönetim olsun.Yönetim kurulunu bir karar onay, temsil ve denetleme kurulu haline getirecek ve Icrayi Profesyonellere birakacak bir yönetim olsun.Sportif AS ye kendi içinden degil isbilgisi olan birisini atayacak kadar olgun bir yönetim olsun.

Isimleri önemli degil.Sayilari önemli degil birbiri ile çelismeyen ben topçu transfer ederim demeyen illede koltuk demeyen param var parasi olan konusur demeyen bir yönetim olsun.

Her seyden önemlisi sadece Trabzonspora ve Trabzonsporun basarisi ve dogru yaptiklariyla Türk futboluna hizmet eden bir yönetim olsun.Lobicilerden ve lobicilikten uzak bir yönetim olsun.

Bana gelin, illede benim diyen degil.Bir araya gelelim Birlikte daha güçlü oluruz diyen bir yönetim olsun.

Taraftarin bu kulübün en önemli kaynagi gücü oldugunu gören Taraftari müsterisi gibi gören bir yönetim olsun.

Onlardan ilk beklentim kendilerine güvenen hocasini ve yönetiminin basini yakan bu topçu sahsiyetlerden bizi kurtarmalaridir.Intikam degil ancak yapilanlar cezasiz kalmamalidir.Umarim kalmazda.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ilgili ve arzu eden kisilere kina gönderecegim..isteyenler adreslerini özel msjla bildireblirler

cenk109 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar ahmet agaoglu üzerinde gündem yaratmaliyiz...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ahmet agaoglunami yürüsek ne yapsak hani bürosunun önünde 100.200 kisi toplanip ikna etsek onu

cenk109 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu da bir yöntem...ses getirecek bir sey olmali...trabzon'a da yansimali

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fazla heyecana gerek yok.Trabzonspor taraftari kimsenin ayagina gitmemeli.Adam çikip ben adayim derse delege oy verip seçebilir.Hepsi bu...

Yoksa onuda M.Ali Yilmaz'a benzetiriz.El öptünüz,etek öptünüz beni getirdiniz.Ben aday olmadim demesin.

Adam adamsa eger adam gibi baskanliga adayligini koyar.

Neyse bu karar BÜYÜK TRABZONSPOR'umuz adina hayirlara vesile olsun.

gec kalindi ama olsun ya hic birakmasalar di ne olacaklardi dbu da var bak.. insallah secimler de bizi yaniltmaz tekrar gelme san si da var yönetim de böyle kisilerde cikar ve cikacaktir her nekada yaptiklarini görmemezlikten gelecek insanlarda olacaktir emin olun yine gelirse hic sasmayin arkladaslar.. en sonun da ayaklan ma cikar her haliii ben bile hazirim bu talkimin baskanligini yapmaya ..:=))

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sonunda olmasi gerekeni yaptilar. hayirlisi olur insallah.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yeni gelecek yonetimin bence ilk yari bitmeden gelmesi gerekir ki devre arasinda bir sey yapmaya firsatlari olsun

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gelecek yönetime bagli ama bunlarin miyadi doldu artik

Mehmet ali yilmaz gelsin aday olsun super parali yoneticilerle

vahid hocamizin istedigi futbolculari getirsin ki getirir (bir telefonla)

bence TRABZONSPORu kimse tutamaz yeter ki teknik diretorun istedigi topcular gelsin

cunku TRABZONSPORda hic bir zaman teknik direktorun istedigi topcu gelmez nedense

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Eee malumunuz seçime gidiyoruz. Sizce yeni gelecek yönetimin ilk faliyeti ne olmali?

Bence

1)Mevcut oyuncularin maaslarinda %50 indirime gitmeli(Belkide daha fazla...)

2)takimin yarisini kovmali

...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

-çok acil ama bir o kadar da sogukkanli sekilde gerçekçi ve mantikli bir kisa ve orta-uzun vadeli transfer/yapilanma politikasi olusturulmali...

-onur'un da belirttigi gibi derhal maaslarda en az % 50 indirime gidilmeli..garanti paralar için yapacak birsey yok devre arasinda takimin yarisi satis listesine konmali...satilamazlarsa sezan sonuna kadar paf takima gönderilmeli..onlarin yerine yeni transferler ve paf takimdan takviye yapilmali..

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

-çok acil ama bir o kadar da sogukkanli sekilde gerçekçi ve mantikli bir kisa ve orta-uzun vadeli transfer/yapilanma politikasi olusturulmali...

-onur'un da belirttigi gibi derhal maaslarda en az % 50 indirime gidilmeli..garanti paralar için yapacak birsey yok devre arasinda takimin yarisi satis listesine konmali...satilamazlarsa sezan sonuna kadar paf takima gönderilmeli..onlarin yerine yeni transferler ve paf takimdan takviye yapilmali..

Altina imzami atarim [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tolgaa6161 Nickli Üyeden Alıntı

bence TRABZONSPORu kimse tutamaz yeter ki teknik diretorun istedigi topcular gelsin

cunku TRABZONSPORda hic bir zaman teknik direktorun istedigi topcu gelmez nedense

HE MAY gelsinde gökdenizi azize yattrarayi cimgana fatihide fason bi takima satsin dimi...Bundan daha kötüsü MAY DIR KESINLIKLE.Albayrak yada kanunen mümkünse ÖZAK gelsin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni yönetim geleck ve yapmasi gerekne en önemli sey ;

1- OyuncularaBU Klübün büyük bir klup oldugunu ve kendilerinden önce geldigini ögretsinler ;

2- Kaldirmayanin hemen kovsunlar

3- Birlik beraberlig saglasinlar

Gerisi zaten hemen gelir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni gelecek olan yönetim kongre günü tüzüge sunu da eklesin mümkün mertebe her sene Trazonspor Klübü olarak kongre yapalim!

Bir de su paralari artan bazi topçu arkadaslarin iyilestirmelerini bundan sonraki yönetim kötülestirsin!

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı

Bir de su paralari artan bazi topçu arkadaslarin iyilestirmelerini bundan sonraki yönetim kötülestirsin!

Bence de iyilestirme yapilabiliyorsa kötülestirme de yapilmalidir.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Tolgaa6161 Nickli Üyeden Alıntı

HE MAY gelsinde gökdenizi azize yattrarayi cimgana fatihide fason bi takima satsin dimi...Bundan daha kötüsü MAY DIR KESINLIKLE.Albayrak yada kanunen mümkünse ÖZAK gelsin...

hheee ozak gelsinde mesela 100 bin dolarlaik bir oyuncuya 99 bin dolara almak icin pazarlik yapsin

arkada$lar sayin mehmet ali yilmaz TRABZONSPORda oynamak istegen futbolculari satmaz oynamak istemeyeni derhal satar

Anlamiyorum ki bu MAY degil miydi bizi 72 milyondolar borca sokan hala baskanlik için ismi geçmesi komik bunun yaninda Özak ismi gerçeklesmeyecegi de net olarak belli su anda baskanlik için herkes birinin onu aday göstermesini bekliyor gibi ama yakisan basa gelecektir adaylar bir netlessin bunlari demem birsey ifade etmiyor biliyorum..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Trabzonspor Mali Saymani Yüksel Simsek, yönetime talip olacaklara ön önemli mesaji verdi: ?Alacaklar ve borçlar birbirini karsiliyor, kasada da 7 trilyon var.?...

TRABZONSPOR kasasinin durumuyla ilgili net açiklamalar yapan Simsek, sponsor ve yayin gelirleri adi altinda yaklasik 19 trilyon liralik bir gelirleri oldugunu, borçlarinin da bu rakama denk oldugunu belirterek, ?Alacaklar ve verecekler açisindan denk bir bütçe ile kulübü birakiyoruz? dedi.

SIMSEK, kulübün kasasinda nakit para bulunmadigina ancak piyasadan alinan 7 trilyon lira tutarinda hisse senedi olduguna dikkat çekerek, ?Yeni gelecek yönetim, göreve 7 trilyonluk hisse senedi ile baslayacaktir. Yeni yönetim ister bu hisse senetlerini satar paraya dönüstürür, isterse elinde tutar? diye konustu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)