Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Is Atay Aktug?a Göre Degil.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Is Atay Aktug'a Göre Degil.

Daha önceleri benzeri baslik ve konulari defalarca kez açmistim. Yine ayni konuyu devam etmek istiyorum.

Özetle yaziyorum. Trabzonspor'un gidisati küme düsme tehlikesi ile basbasa. Bu durumun sebebi Atay Aktug'dur baskasi degil sen degil ben degil babam degil. Malum kulübün yönetim patronu odur. Trabzonspor geçensene sonuç itibari ile hem mali açidan hem takim ve futbolcu gücü açisinda zirvede idi. Isler tam düzelmisti. Takim bu sene Sampiyonluga oynayacakti.. Ve Sampiyonlugun en büyük adaylarindan bisisi idi takimimiz. Ama siz gelin bir Baskan görünki büyük bir kulübün yönetimine yakismayacak beceriksiz ve acemi isleri yapsin.
    Insani düsündürenüzüntüye sevkeden acemi isleri ve hatalar.
    .
    Sampiyonluk parolasila tam hedefe kilitlenmis bir takim var sadece iyisinden
    belki 2 futbolcumya ihtiyaç varken?;
    . Sen tutar Türkiye de en iyi kalecilerden birisi elindeki kaleciyi satarsin.
    . Sen elinde yine Türkiye de en iyi defans oyuncunu satarsin.
    . Sen hiç isimleri duyulmamis adamlari futbolcu diye getirir
    insanlari ve taraftarlarini kandirmaya kalkarsin.
    . Sen en iyilerini elinden kaptirir en iyisini zamaninda alip maçlar baslamadan bir kaç hafta öncelerden takima katip futbolculari lige hazir hale getiremezsen Sen tam bir acemisin ve hala bizi kandirmaya susturmaya çalisiyorsun. Sen ne anlasilmaz bir seysin. Üzüntümüz bize yetmezmis gibi birde senin tutumuna artik dayanir halimiz kalmadi. Çik ortaya birak isi. Olmuyor iste seninle. Bosa çirpinip takimi daha fazla batirma.
    Senol Hoca'yi yaktin. Simdi Vahit Amcayida yakacaksin.
    Trabzonspor'un sikintisi hoca degil Baskan. Yani reis.
    Yani yönetici yani patron. Trabzonspor'un eksigi hakiki patron.

Sonuç: Daha fazla Atay Aktug izdirablarina dayanamiyoruz.

Edited by: Mehmet

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su anki baskan sadece yönetimde görev alabilir bence kesinlikle patronluk yönetici vasfi yok hele bizim gibi bir takimin basina hiç yakismiyor.ama bir seyleri düzeltecegim diye hala orda duruyor ve isi daha kötüye sürüklüyor gibime geliyor.biz burda ne kadar konussakta bos bu adam gitsin diyoruz ama olmuyor.olan yine bize oluyor.ben eminimki camiada evine gidip rahatinda olan çok adam var su an.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

baskanin artik buraya yakismadigini anladim

sevgili trabzonspor'lu kardeslerim;

canim nasil sikkin anlatamam basimda korkunç bir çinlama var ve kalbim agriyo yanliz bunu manevi olarak söylemiyorum gerçekten kalbim agriyo;

simdi sözüm ruhsuz bi sekilde yöneticilik yapan yönetim kurulu ve futbolculara;

yagmur demedik çamur demedik inönü stadindapopomuzu koyacakkadar yerverdiler yilmadik geldik,samiyende jop yedik yilmadik isimizi gücümüzü biraktik taa istanbul'dan 10 saat araba kullandik malatya'ya gittik yilmadik ankara'da bogazimiz yirtilana kadar bagardik yine yilmadik diyarbakir'a yenildiniz yine yilmadik yilmicaz iyi gününde kötü gününde yine yaninizda olucaz

ama bi seyi daha kendim için söylicem az biraz sizin gibi olabilseydim sizin gibi serefsiz sizin gibi haysiyetsiz sizin gibi yedigim tabagi pisleyen bi futbolcu ve ya yönetici olabilseydim simdi kalbim agarmazdi,pasa pasa eglenirdim gezer tozardim ama kusura bakmayin trabzonspor taraftari sizler gibi olmiyacak trabzonspor'dan kimler geldi kimler geçti kimisinin annesinin adi aklimizda kimisinin babasinin adi aklimizda

siz kandirdinizi saniyosunuz dimi milleti ayiplar olsun size en küçünüz babam yasimda 1 milyon dolara vestel'in almadigi jun'u 3 milyon euro'ya aldiniz soruyorum jun hanginizin damadiydida aldiniz bu paraya?

sl'ye gideceksiniz diye para takviyesi yaptigin futbolculara gidemeyince niye para cezasi vermedin?

program praogram dolasip eller ve jeferson'u çok ucuz bi fiyata aldigini kastederek kur farklariyla birlikte 900 bin dolar'aaldiginibelirtenlemi çelik'e "madem çok ucuza aldin sen ver parasini" diye niye söylemedin,isine mi gelmedi?

basin toplantisi düzenleyip azize'ye elestiriler yagdirdigin zaman "seni kendi camiyana ben sikayet ediyorum" diyen azize'ye niye cevap veremedin,oib*e orda atip tutarken sen dinle diyemikoydular seni oraya,sen kukuman kusumusun,niye agzini açip iki satir laf edemedin?

gökdenize ben sordum idaa oynamadini söyledi kendisinin arkasinda olacagiz dedin sonra ayni gökdeniz tahkime "evet idaa oynadim"dedigi zaman beni bile kandirdi dedin niye seni kandirdi biliyon mu atay aktug?

oda bizler gibi seni adam yerine koymadida ondan,,

iste biraz sizler gibi olabilseydik güler oynardik ama yinecanimiz sikkin olsun trabzonspor'umun cani sag olsun trabzonspor taraftarinin cani sag olsun trabzonspor'lu dogduk öyle ölürüz arkadas,,

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

sonunda bu azap biitti ataydan kurtulduk [img]smileys/smiley17.gif[/img]

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgili Mehmet Kardesim ,

Yaklasik 1,5 sene önce Yönetimin Pasifligi adi altinda bir baslik açmistim. Orada bana söyle bir tepki vermistin, Yönetim satir aralarinda elestirilmeli , konu basliklarinda degil .

Ve bu yönetim en sonunda sanada bir elestiri basligi açtirdi .

cenk109 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar sonuçlarin etkisiyle hirslanmayalim..untulmamali ki bu takim atay aktug döneminde son 2 yili ikinci tamamladi ve sampiyonluga çok yaklasti.bu takimin içindeki sorunlar baska aslinda.mantikli olmak gerekirse alinan seçim karari son derece yerinde..simdi bundan sonrasi üzerinde düsünülmeli...en dogru aday bence ahmet agaoglu...bunun üzerine fikirler oturtulmali

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Titanic i bi düsünün. O buz dagina oldugu gibi carpsaydi 3 günde anca batardi ya da hic batmaz kurtulurdu. Ama yanlis bi manevra o gemiyi okyanusun dibine soktu. Bizim yonetimde ayni. Zamaninda islerini dogru yapsaydilar su anda en az hasarla kurtuluar hatta hasari birakin su anda zirvede yer alirdik.. Ama onlar ne yapti. Yaptiklari yanlis manevrayla Trabzonu ligin dibine dogru cekiolar. Artik baska manevra yapmalarina izin vermeden bu geminin kaptanligini birakmalari , yerini daha iyi kaptanlara iade etmeleri gerektigini düsünüyorum.Yoksa bizde Titanic gibi oyle sadece agizlarda dolasan bi hikaye oluruz.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

ben ce de bu adamin isi degil olmuyo iste dahacok zarar vermeden lütfen[img]smileys/smiley34.gif[/img]

Ya arkadaslar kusura bakmayin ama burada yine en buyuk SUC taraftarin

Ben iyi hatirlarim bizim o gorkemli yillarimizda takim iki yenigli
    aldiginda YONETICILER Trabzon duzluge cikana kadar evinden disari
    cikamazdilar. 3 yenilgi oldugunda Yonetim ONURLU sekilde istifa
    ederdi.

Biz Sezon basinda Yonetimin Transfer politikasini elestirdigimizde
    hemen FENERBAHCE dostu ilan ediliyorduk. Sanki bizim Yonetime
    kastimiz vardi. Istemezmiyiz yonetimiz basarili olsun, lutfen
    arkadaslar aradan 22 sene gecti. Artik sampiyon olsunda yahudi
    bir baskan sampiyon yapsin. Biz bu takimin bu durumlara
    gelecegini cok iyi biliyorduk. Ama gordunuz iste bu yonetim ve bu
    baskan tam bir KOLTUK SEVDALISI. Bunun baska aciklamasi yok.
    Yoksa coktan istifa ederdi. Ya da bu adam birsekilde TRABZONDAN
    RANT ELDE EDIYOR.

Bu arada arkadaslar Son iki senede bu takimi Atay Aktug basarili yapmistir diyenlere sesleniyorum.

Atay Aktugun iki sene takimin gitmesindeki pay SIFIR USTUNDE
    SIFIRDIR. Takim tam toparlanma surecine girmisti. Samet
    Aybabadan devir alinan bir takim vardi. Bu Takima da ZIYA DOGAN
    faktoru eklenince Trabzonspor zirveye oynamistir. Ikinci
    senesinde ZIYA DOGANA yapilan oyunlar, transfer sozleri, kandirmacalar
    ve oyunlar ZIYA DOGANI DA KACIRDI. Sonra hazir bir takima Senol
    gunes geldi. Senol gunesin de buyuk sansi SMEK GELMESI
    OLDU. Puanlarin cogu da onun attigi gollerle ve asistlerle
    geldi. Sonra gelelim kuru fasulyanin faydalarina.

Ayni oyunda Senol gunese oynandi. Transfer sozleri, yine kandirmacalar ve bu boyle su ana kadar devam etti.

ATAY AKTUGUN hesap etmedigi bir olay vardi. Onun dusuncesinde bu
    takim yine zirveye oynar. Ama hesabi tutmadi. Cekirge bir
    sicradi

iki sicradi ve ucuncude mat oldu

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Iyi bi baskan ama ne yazikki yetersiz sadece futboldan anlamakla olmuyo bu ülkede baskanlik yapmak buda onun sansizligi olsa gerek...

Nereden
    İstanbul

adam çirpiniyor.. Belediye Baskanligiyaptiginda da insanlar memnun olmustu.. Yöneticilik veya mali yönden iyi isler yapti yapiyor hala belki de ama FUTBOL adina bize yarari yok.. zarari var.. Sn. Günes ile transferde yapilan hatalar nedeniyle zor durumdayiz.. Eger bu yönetim degismez ve devre arasinda da iyi isler (futbol adina) yapilmazsa o zaman kelle avuçta.. O durumlara gelmeyiz insallah..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgili Mehmet Kardesim ,Yaklasik 1,5 sene önce Yönetimin Pasifligi adi altinda bir baslik açmistim. Orada bana söyle bir tepki vermistin, Yönetim satir aralarinda elestirilmeli , konu basliklarinda degil . Ve bu yönetim en sonunda sanada bir elestiri basligi açtirdi .
    Abi artik haklisin. Hakli çiktin. O zamanlar gidisat iyi gözükürken kimsenin yönetim kulüp ve Trabzonspor'a laf atmasina tahammül edemiyordum ama gelgelelim bu sene sezon baslangicina..
    Sezon baslamadan iyi futbolcularimiz satildi. Yerine taninmis süper futbolcu alinmadi. Alinanlar vaktinde alinmadi. Alinanlar hakkinda ne olduklarina nasil futbolcu olduklarina dair kimin bilgisi vardi? Gittiler Brazilya futbolda marka ya bize yutturmak için iki tane mahalle takimi topcusu getirip bize taransfer yaptik diye yutturmaya çalistilar.
    Ardindan yumurta kapiya dayanmis. Sampiyonlar ligi maçlarimiz gelmis çatmis. Bu maçlarda oynatamayacagimiz halde Tomas Jun'a dünyanin parasini verdik ve taransfer yaptik dediler. Acemice salakca isler yaptilar. Tüm bu yapilanlarin yanlis transferler geciken transferler oldugunu hepimiz taraftar olarak biliyorduk ve çok endiseliydik. Bu gelismelerin çilginca çok kötü yanlisliklar oldugunu kör ebem de biliyordu. Nitekim sezon basladiginda kötü sonuçlar gelmeye basladi.
    Giden futbolcularimiz için içimiz yandi adeta. Giden kalecimiz ligin en az gol yiyen kalecileri arasina giriyordu. Üstelik bu kalecimizin gittigi takimdan ilk yenilgimizi de aliyorduk. O zamanlar ben bu sitenin forumunda bir topic açma geregi duymustum. "Trabzonspor'da Sorun Baskan mi yoksa Hoca mi" diye böyle bir konu açtigim için bir çok arkadasimdan elestiri gelmisti.. O basligi açmaktaki amacim bana göre Trabzonspor'da sorun baskandi ve de Trabzonspor da efsane olmus ekol olmus Senol Hoca'nin durumu tehlikeye giriyordu. Ben Senol Hoca'nin isinden olmasini istemiyordum. Simdi diyorlarki Senol Hoca Transfer istemedi. Nasil Istemedi adamcagiz bas bas bagirdi bana futbolcu yetistirin diye.. Yönetimin içindeki bazi beyefendiler o dedi benim istedigim olsun bu dedi benim istedigim adam alinsin. Becerip
    vaktinde iyi topcular alip takima kazandiramadilar. Soruyorum arkadaslar? Bu Trabzonspor sizce bu kadar aciz bir kulüp müydü?
    Fakir miydi? Taraftari yokmuydu? Parasi yokmuydu? Kredisi de mi yoktu? Trabzonspor son geçen 3 sezondur Sampiyon olamasada zirvede yer almis 2 ikincilik 2 Kupa kazanmis bir takimdi!! Ayni zamanda 100.000 üye kampanyasi ile 30 / 40 bin civarinda üye katildi.. Borsaya girildi oradan gelen paralar!!! Trabzonspor da böyle imkanlar böylesi avantajli alternatifler varken parasi hiç olmayan bir adam bile eger kafasi çalisiyorsa bu takimi her zaman zirvede tutabilir. Bu kulüp bu kadar önemli avantajlara sahipken bu isleri yönetemeyenler bu takimi daha fazla batirmaya haklari yoktur. Açikçasi armut pis agzima düs bekleniyo!!! Yok öyle bisey. Söyle bir ata sözümüz vardi: Ekmek aslanin agzinda.. Simdi ekmek aslanin midesinde ekmegi aslanin midesinden çikarmasini bileceksin. Bu takimi yöneteceklerin medya basin ilede arasi iyi olmasi gerekir ayrica sinsi kurnaz planlari olmasi gerekir her türlü lojistigi bilmesi gerekir. Simdi isler eskisi gibi degil.
    Simdi futbol sahada oynandigi ile kalmiyor iyi hakemler ile olmuyor. Bu islerin içinde akla gelmedik entrikalar var. Tüm bu isleri iyi etüd eden iyi bilen baskana ihtiyaç vardir. Öyle paltosunun içinde kabuguna saklanan adam degil. Takim sahada kazanirsa sevinecen baskanim diyeceksin. Takimin kazanmasi için ne gerekiyorsa önce o zeminleri hazirlayacaksin sinsi olarak ne gerekiyorsa. Valla uzun lafin kisasi bu adam kus tutmasi bilmiyor.. Sonuç olarak Senol Hocayi harcadik.
    Hayret ediyorum su noktaya. Bu kadar beceriksiz bir adam Su Vahid Hocic Hocayi nasil getirdi? Getirebildi ama eldeki malzemeler kirik dökük. Adamcagiz ne ile sanat üretecek? Sonuç olarak durumlarimiz utanç verici ve vahim. Koskoca bir kulübe bu haller hiç yakismiyo?
    Malesef aci gerçeklerimiz böyle iken kimse bana habbeyi hubbe yapmissin demesin.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Her kötü sonuçtan sonra böyle topiclerin açilmasini gerkesiz buluyorum.Topic kirliligi yaratmayalim...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f...s.asp?TID=2080Edited by: thepatfhinder

tabiki atay aktuga göre is degil para harcamadan baskanlik olmaz bu sezon yapilan transfer lerin hiç bir fatdasinin olmadigini herkes gördü en kisa zaman da bu isi yapabilecek bir baskan gelmeli:::::-mehmet ali yilmaz-

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Her kötü sonuçtan sonra böyle topiclerin açilmasini gerkesiz buluyorum.Topic kirliligi yaratmayalim...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f...s.asp?TID=2080

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)