Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: namus ve profesyonellik

Nereden
    İstanbul

Milli mactan once milli marsimiz okunurken futbolcularimizin yuzlerindeki hirsi ve motivasyonu gorduk benim sormak istedigim bu isten ailelerinin gecimini saglayan futbolcularin ligdeki 34 maca boyle hirsli ve motiveli cikmamalari icin neden ne olabilir aramizda ogrencilerde var calisan insanlar da calistigimiz kurumda verilen gorevi yapmiyorum demeye hakkimiz varmi o zaman futbolcununda savasmama hakki yoktur cogunun IQ seviyeleri sitede yazanlarin altinda olan ama sartlar geregi turkiye standartlarinin cok ustunde para kazanan bu insanlarin islerine saygi duymalari gerekmektedir insanin namusu bacak arasinda degildir yaptigi isle, ona odenen ucretin karsiligini verip verememesi ile orantilidir, onun icin bizim futbolcularimizin 34 mac icinde savasmamasi icin bir neden yok ama yapmiyorlar o zaman bizim anliyacagimiz karekterleri ile ilgili problem var bir insan isini yapmayip parasini alirken yuzu kizarmiyorsa ona o parayi odeyenden cok o insanin sucu vardir kendi kendini yargilamasi gerekmektedir kazandigi parayi sonuna kadar hak etmeye calisan insanlar namuslu insanlardir malesef takimimizda bu kritere uymayan insalar vardir cok sey istemiyoruz sadece aldiginizin hakkini ter olarak sahada birakin bunu yapmadiginizda karekterinize hakaret edildiginde sesinizi cikarmayin

Her takim yenilebilir , her takim kotu oynayabilir , her takim oyunculari pas hatasi yapabilir ama hic bir oyuncunun kotu mucadele etme ve kotu kosma hakki yoktur kazandigi para helal degildir. Onlara odenen parada benim aldigim forma , atki , mac biletinin de katkisi var benim odedigimden onlarin cebine giden parayi helal etmiyorum cunku biliyorumki ben burda kahrolurken su an diyarbakirdaki soyunma odasinda maci coktan unutan bir cok oyuncu var .

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ruhsuz bir insani bordo-mavi görmeye dayanamiyorum.Haklisin kardesim..

Ruhlarin ruhu olurmu?

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam topu kaptiriyo orta sahada oldugu yerde kaliyo böyle bise varmi ya hatasini telafi etme gibi bi sorunu yok[img]smileys/smiley7.gif[/img]

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bi kere o topicte yazanlarin hiçbirini sahadaki topçularda! görmedim.Ne diyecek nede yapacak bisey yok sanirim yönetim bugüne kadar istifa etmeden dayandiysa demektir ki arkalarinda büyük bi güç var ve bu arkalarindakiler bunlarada dayanir...Ayrica yönetimin ve atay denen herifin bizi umursadiginida pek sanmiyorum.Olmazya hadi seneye bu yönetimle sampiyon olduk diyelim benim için bisey degismez atay serefsizin önde gidenidir..

atay simdi dusunuyordur kimi suclasamda bu haftayida atlatsam diye. Sadece merak ediyorum atay Trabzonspor baskanligi icin ne kadar maas aliyor bilen varmi?

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

ruh??? ondan bizim takimda çok varr[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Sahadaki futbola bakinca aklima baska seyler geliyor.. devre arasinda bu yönetimin ciddi bir temizlik yapacagi ortada... futbolcular bu yönetimi devre arasina kadar kovdurup, yeni gelecek yönetimle kendi arkalarini kurtarmanin çabasindalar mi acaba?

Yönetimi savunmuyorum yanlis anlasilmasin ama Trabzonspor formasi giyen adamlarin da bu kadar kötü mücadele ortaya koymasini baska türlü nasil izah edebilirim diye kasiyorum... maç boyu yaptigimiz faul sayisi 6 sanirim.. gösterilen mücadeleyi siz hesap edin artik..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adamlarin kafasinda futbol oynamak yok.baska bir sey düsünüyorlar mücadele yok bir sey yok kiaflarina göre takiliyorlar.sorumluluk yok para kazandigi yere karsiligini verme duygusu yok.hiç bir sey yok bizde.sadece kimsede olmayan taraftari var bu takimin su an baska hiç bir seyi yok.

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sim içinde bi gariplik oldugu kesin ama neden böyle oldugunu anlayan yok çok sey bekledigimiz kaptan bile hiç bisi yapmadi saki kimseo da artik bikti demesin o formayi sirtina geçiren kim olursa olsun dünyan yildizi bile olsa takim ne kadar kötü de olsa sonuna kadar mücedele etmeli

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

jun en az 3 milyon euro aldi ama tek bir gol bile atamadi zaten kulübün
    geliri çok az ve zar zor para kazaniyor iste onuda duyulmamis bir topçu
    alarak sokaga atiyor

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    jun en az 3 milyon euro aldi ama tek bir gol bile atamadi zaten kulübün
    geliri çok az ve zar zor para kazaniyor iste onuda duyulmamis bir topçu
    alarak sokaga atiyor
    BU SPARTA PRAG TA AMMA SEFERSIZ TAKIMMIS.
    BIZE JUN U SALLAMISLAR VESTELE MEDUNA YI VERMISLER.
    -ADAMA MADEM BU KADAR PARA VERIYORSUNUZ ÖTEKINI BARI SIZ ALIN DEMEZLER MI?
    NASILSA BIZDE SEYREDEREK ,OKEY VERILEREK TOPÇU ALMA ADETI YOK.

Milyarlar dolarlar istiyorsunuz

formanin hakkini vermiyorsunuz

taraftarla dalga geçiyorsunuz

FORMAYI çikarin çiplak oynayin

yaziklar olsun

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu yönetim kendini yakti, futbolcularda yanmakta olan yönetimin üzerine yaptiklariyla benzin döküyorlar ki ates büyüsün. bana göre bu yönetim transfer sezonunun ilk 2 gününe kadar varligini devam ettirsin, oynamayarak TRABZONSPOR'a ihanet eden adamlarin hepsiyollansin. çünkü canlarini yakanlari daha çabuk ekarte eder ve takimdan uzaklastirirlar. eger transfer sezonundan önce yeni yönetim gelirse ise yaramayan bu adamlardan bazilarina "çesitli sebeplere siginip" ümit baglamaya baslar ve gerekli transferleri yapmayabilirler. böylece adamin az oldugu yerdeadam sifatina girer bizdeki bazi "fotokopi futbolcular"

selam ve hürmetle.

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

SAHADA TRABZONSPORUMUZUN SADECE ADI VAR.
    FORMAYI SIRTINA HER GEÇIREN O FORMAYA KENDINI BIRDEN LAYIK SANIVERIYOR.

O FORMA TEK BASINA BILE MÜCADELE VE KORKUNUN SEMBOLÜYDÜ.RAKIPLERE RENKLERININ KORKUSU BILE YETERKEN ,IÇININ BOS OLDUGUANLASILDI.

DIYARBAKIR BILE 3 LEDI

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]sadece bu

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

-namus ??

Ts li topcu - Ne mus ?

- namus namus ??

Ts li topcu - o kim abi sehmus un abisi mi ??

Anca böyle olur.. Onlarda aslinda bu kadarda kafa yoktur ya.. Al maasi salla basi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ha iste böyle taraftar tepkisini medeni ölçülerde koyacak. Ruhlari yok yüzsüzler. Fakat inanilmaz olani bir takimda ne olduda bir senede bu kadar deisti anlayabilmek mümkün deil.

MAÇLARA GIDIP BU RUHSUZLARIN gönlünü kabartmayin....

cenk109 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bunlarin ne namus duygusu ne de profesyonellik anlayislari gelismis

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

ne denir ki...

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ne derseniz deyin bunlar ruhsuz. Bence dayak zamani geldi de gecti nerdeyse .ya savas ya siktir ol git . Enayi biziz vallahi sabah aksam aklimiz Trabzonsporda ve Futbolcunu kafasi nerede ???

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakki olmadigi halde,degerinden fazlasina pazarlik yapan,yedekte kalinca ilk onbire giremezsem,su kadar para vermezseniz çekip giderim diyen.Dini,imani,namusu para olan futbolcu müsveddeleri O KUTSAL FORMAYI DAHA FAZLA KIRLETMEYIN.

Küme düseceksek bile paftan takviyelimücadele eden bir takim olarak düselim,bu ruhsuzlarla degil.1.Ligden düsmesi kesinlesmis takimlar bile formalite maçlarinda bizimkinden daha büyük mücadele örnegi göstermistir.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su duruma bir bakin Vahid Hocadan baska hic kimse Takimi düsünmüyor herhalde. Adam sabahin köründe Tesislere geliyor Antreman 10:00'da oldugu halde. Adam varini yogunu koyuyor ortaya Trabzonspor icin (buna Maclarda canli olarak hepimiz sahit oluyoruz, Adam hop oturup hop kalkiyor), geri kalanlar takmis bilmem neresine. Ooooh nasil olsaBanka Hesabina para geliyor her ay, önemli degil Trabzonsporun durumu.Bazi Futbolcular acaba ay sonu paralarini aldigi zaman utanmiyorlarmi, milyarlari götürüyorlar ama umurlarinda degil bizim neler cektigimizi...

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takmiyorlar kardesler takmiyorlar , transfer dönemi geldimi piyasaya ancak cikiyorlar .

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar boyle oldugu muddetce ne kadar hint kumasi da olsa alicilari cikmaz.. Kötü olanda o ya elimizde kalacaklar[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)