Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 152 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kt Gidiin Nedenleri... zm Yollar...

Forumdan Uzaklatrlmtr ebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    32

Standart Kt Gidiin Nedenleri... zm Yollar...

Forumda hemen her topicde baskanin istifa etmesi gerektigi, oyuncu seimlerinin yanlis oldugu vb sekilde benimde oguna katildigim grslere yer veriliyor...

Ama bunu yaparken kimsenin bir zm nerisi olmadigi grlyor...Yani elestirilerimizi biraz daha yapici nitelige kavusturmak iin zm nerilerini de sunmamiz gerektigini dsnyorum...

rnegin "Atay Aktug istifa etsin" diyenler sonrasi iin ne dsnyor?..Sadecebaskanin istifasi yeterli olacak midir? Kurtulacak midir Trabzonspor?...

Veyakt gidis iin belirteceginiz baska nedenin ne sekilde zme kavusturalacagi ynndeki nerileriniz nelerdir...

Biraz daha yapici dsncelerin ortaya ikmasi amaciyla byle bir baslik amayi dsndm...

Edited by: BordoMavim

yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Ynetimin istifa etmesini isteyenlerdenim...

nk ortada ynetime karsi gven kalmamistir. Hem futbolcular tarafindanhem de taraftarlar tarafindan..

M. Ali Yilmaz, Agaoglu gelemeye hazir olduklarini zaten sylediler. Ama olgun davranarak ynetimin gitmesini bekliyorlar...

yelik tarihi
    29.01.2005

ynetimin iyi bir alternatif bulmadan istafa etmesi dogru deildir.adamlar iyiyken iyidi de simdimi kt oldular bence destek verilmelidir kt gnleri el ele atlatmak gerktigini dsnyorum

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

ynetim devre arasinda ok iyi transferler yapmali futbolcu alirken esnef pazarligi yapmamalidir

Forumdan Uzaklatrlmtr Utku061 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004

Baskan Mali kurulda seim yaparak listesini yeni bastan ve Yneticilik vasiflari en iyi olanlari alarak yola devam etmeli..Baskan istifa eder,hoca gelmis yeni bir Ynetim demek yeni bir Hoca,futbolcular iin yeni bir taktik anlayis vs vs...

Bu ynetim nasil bu hale getirmisse takimi yine bunlara ayaga kaldirmali,bence..

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    41

su anda yapilacak olan ynetim kurulu degisikligi takima zarar verir degisiklik yapilacaksa da durgun dnem olan yaz aylarinda alinacak olan olaganst kongre karariyla degistirilmelidir olagan kongrenin de tzk tadilati yapilip yaz aylarinda olmasi olasi ynetim kurulu degisikliginin takima verilecek olan zararin en az seviyede kalmasini saglayacaktir. Benim sahsi grsm bu ynetimin devam etmesi, ynetim ataga kalkma ynnde en iyi ynetimler arasinda bence ama aralarinda tecrbesizliginin kurbanlari da var "hayyatta keskin kili olman iin ok eki yemen lazim" misali bu tr olaylardan siyrilmanin pf noktalari gemisten alinmasi gereken derslerdir, bu ynetimin ders ikarmasi gerektigi ok olay vardir... takimdaki futbolcularda gayretlerini terlerini son damlasina kadar gstermelidirler, bu kaostan sadece ynetim degil onlarinda abasi gereklidir, bu degirmenin tasi onlarin verdikleri emeklerle dnyor bunun farkinda olmayan futbolcularindan devre arasi kurtulmali,gelecege ynelik bizi tekrar sevinten ilgina evirecek atilimlarda bulunulmali, atay aktug yapacagimiz ok proje var ama su an ki durumumuz bu projeleri hayata geirmemizi engelliyor diyor, yilmayan bir ynetim istiyoruz iste bunun gibi (zamaninda azize yildirim baskanligi birakacakti hastanelik bile olmustu oncaolumsuzluklar iin,ailesi bile birak demisti bizi ok aksatiyorsun diye,adam o noktada yilmadi)hatayi kabullenmek erdemdir(junda hata ettik) devam ettirmemek esastir bu alemde, hibir sey kolay degil arkadaslar hele hele byle kkl bir klube baskanlik etmek hite kolay degildir.. Atay Aktug kaybedilen her matan sonra biraz daha yerin dibine giren ama yilmayan yapisiyla bana mit veren bir sahsiyettir, futbolu bilen idarecilik tecrbesi yasamis bu adam Trabzonun tekrar ayagi kaldiracaktir kaldirmaya mecburdur, bize borludur nk bunu, yeni gelecek olan ynetim sadece hava getirecektir bize kimseyede borlari olmadigi iin sirtinda daha yk hissedeceklerdir ki basarisiz olduklarinda enkaz devralmistik deme lksleri vardir ama bu ynetim kalmali ve bu enkazi yikip tekrar saglam temeli olan gkdeleni dikmeli karadenizimin kiyilarina.. saygilarimla

kaplan6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Ynetim istifa edecek. Emrah Lee Volkan Jun gidecek. Yerlerine alt yapidan transfer yapilacak veya adam gibi transfer yapilarak bu takim dzlge ikartilacak.

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Trabzonspor olarak gcmz tam kullanamiyoruz.Bugn ekranlarda Trabzonspor yer bulmakta zorlaniyor ama bizden daha az taraftari olduguna inandigim,sadece Istanbul takimi oldugu vebaskanimedyaya bol miktarda reklam verdigi iinBJk bizden daha fazla yer aliyor.

Trabzonspor Trkiye'de kendini kabul ettirmis,Avrupa'da da her trl basarili olmustur.Ama btn bunlara ragmen Istanbul medyasi bizim lehimize bir sey yapmiyor.

Ynetimin altindan kalkabilecegi isler var birde tm camianin birlikte yapacagi isler var.Muhalefet olmak bile bir grevdir,yanlislari dogru bir slpla anlatip, hatalari azaltarak Trabzonspor'a yardimci olmaktirama.

Simdi ok genis konulari tartisabiliriz ama sadece stad konusu rnegini verecegim.Stadi ynetim tek basina yenileyemez.Bunun iin Trabzon sehri ve Trabzonspor camiasi birlik olmali.Valisi,Belediye Baskani,Sivil toplum rgtleri,Ticari kurumlar el ele verip bir plan program dahilinde isleri yrtmeli.

Mesala ben diyorum ki;yillarca tartisilan Trabzonspor Istanbul'a tasinmali fikrini tersine evirebilir miyiz?Istanbul'u Trabzon'a tasiyabilir miyiz?

Syle 35 Bin kisilik bir stadimiz olsa ve bu stadin belli blmlerini Istanbul-Ankara sehrinde yasayan insanlara satisini yapabilirmiyiz?

Istanbul-Trabzon uak biletleri ve ma bileti(kombine) asgari100 milyondan olsa(blmlerine gre degisik fiyatlarla)satisa ikarilsa

Toplam 2 milyarlik bir isi 12 taksitlekredi kartina satisi yapilabilir.Bu is iin uak sirketleri ile pazarliklar yapilirsa kulbe daha fazlakatkisi olur.

Ilk basta fazla satis olmayabilir ama iyi bir stadimiz oldugunda hem Trabzon'da,hem evre illerde,hem de Istanbul ve Ankara'dan en az 5 bin ekstra taraftar ekebiliriz diye dsnyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

ncelikle bu kriz durumundan ikilmasi iin yapilmasi gerekenler var..daha sonra da uzun vadeli ok ciddi yapilanma plani...

her ne kadar bu ynetimin gitmesini istesek de gitmeyecekler gibi grnyor..gideceklerse derhal aikmalari ve adaylarin da ona gre plan,program yapmalari gerekiyor ki devre arasinda gnderilecek ve alinacak futbolcular belirlensin...

kisa vadede 2-3 iyi futbolcu alinmali...takimda -varsa- sorunlar halledilmeli...sezon iin de takimin yarisini degistirecek halo aga ile birlikte uzun vadeli bir plan yapilmali...

bu arada saha sonularina bakmadan stata tadilata gidilmeli..taraftar ile barisilarak tribn sovlarina her trl katkida bulunulmali...

Byk para ynetme,byk ynetim byk kafalarin isidir.Bu takim parasiz dneminde ok iyiydi;fakattakim paralanincaynetimin eli ayagi karisti,ne yapacagini bilmeden futbolcularin paralarina szlesme disi 10 trilyon verdi..Biraz cahillik,biraz acelecilik biraz da is bilmezlik ynetimin sonunu getirdi.Parayi bulan futbolcu benim param nasilsa gidiyor diye kendini zorlamadi.Teknik adamda futbolcudaki rehavete ses ikarmayinca takimin grnts gnden gne bozuldu.Sonuta kaybeden Trabzonspor ve taraftar oldu.Durumun degismesi dilegiyle..

kutoz
    Ziyareti

Kt Gidisin Baslica Nedenleri;fficeffice" />[/B]
    [/B]
    Kt gidisin nedenleri, ynetim kurulunda ki bazi yeteneksiz yneticiler ve Trabzonspor formasinin agirligini tasiyamayan beceriksiz topular.

zm yollari;[/B]

• Atay Aktug ve ynetim kurulu, mali kongreyi seimli olagan kongreye dnstrmeli. Rakip ikar yada ikmaz en azindan gvenoyu alip ve ynetimindeki yetersiz insanlaridan siyrilip, akli basinda, futbolcudan ve futboldan anlayan insanlarla yola devam etmeli.
    • [/list]

• Vahid Hoca ile anlasildigi dsnlecek olursa, onunla en kt ihtimal bu sezon bitirilmeli.
      • [/list]

• Sahada aksayan mevkileri burada saymaya gerek yok sanirim. Eller ve Jun gitmek istiyor. Bunlarin yerine iyi bir forvet alinmali. Sebat'ta oynayan ve bugnde gazetelere yansiyan, Mustafa Besir ve Ali Gzel'dal da forvete alternatif olarak geri alinmali. Stoper mevkisine acilen iyi bir futbolcu. Mmkn var mi bilemiyorum ama Tolga'nin da geri kazandirilma yoluna gidilmeli. Ve sol kanatta Yattara kadar olmasa bile acilen en azindan ofans zelligi olan bir sol aik alinmali. Ve mmknse orta yapmayi bilsin.
        • [/list]

• Ynetim kurulunun gven oyu almasi yada yeni bir ynetimin gelmesiyle, Taraftarlarimizin artik basarisiz sonu alinsa bile, elestirileri dondurmasi ve enerjilerini Trabzonspor'un yarini iin daha fazla ne yapabiliriz dsncelerine harcamalari.
          • [/list]

• Suanki ynetim istifa ederse, koltugu kiran taraftarlarimiz yen kirdiklari koltugun cretini, kulbe hibe ederek yapilan yanlis davranistan ders almayi da biliriz mesajini, samar gibi istanbul medyasina vurmali. Yakisanda budur...
            • [/list]

• Trabzon kkenli eski futbolcular, teknik direktrler, futbol adamlari, Trabzonspor'a gnl vermis, yneticilik yapmis herkes bir araya gelip, Trabzonspor'un neden basarisiz oldugunu ve basarili olmasi iin ne gibi tedbirler alinabilir konusunda bir haftalik bir sempozyum yapilmali ve sempozyum sonucunda alinacak kararlar, siki bir disiplinle uygulanarak Trabzonspor'un; hepimizin gipta izledigi Avrupa Kulpleri seviyesine, hem futboluyla, hem ynetimiyle, hem de tesisleriyle gelmesi iin alismaliyiz.
              • [/list]

Son olarak da, bu konuyu ok degerli buluyorum. Ama birbirimizin fikirlerine tahammlmz olmadigi ve sirf elestirmek iin elestiri yaptigimiz iin, bu konunun mrnn ok fazla olacagini dsnmyorum. Bir ynetim istifa konusu, yada Gkdeniz konusu 20 sayfayi geerken, bu konunun 4 sayfayi bile yakalayamayacagini dsnyorum. Ne olur yaniltin beni!

yelik tarihi
    05.10.2004

Alnt Morpheous61 Nickli yeden Alnt

Ynetimin istifa etmesini isteyenlerdenim...

nk ortada ynetime karsi gven kalmamistir. Hem futbolcular tarafindanhem de taraftarlar tarafindan..

M. Ali Yilmaz, Agaoglu gelemeye hazir olduklarini zaten sylediler. Ama olgun davranarak ynetimin gitmesini bekliyorlar...

agaoglu degilmi baskanliga adayligini koyup sonrada ekip giden ...

kutoz
    Ziyareti

Alnt FANATIK52 Nickli yeden Alnt
    agaoglu degilmi baskanliga adayligini koyup sonrada ekip giden ...

Sen de herkes gibi kt gidisteki analizini ve zm nerini yazsan da, kendince nerilerini yazanlari elestirmesen daha iyi olmaz mi. Bu konudaki ama, birbirimize ters gelen dsnceleri elestirmek olmamali, kendi zmlerimizi sunmak olmali...

yelik tarihi
    06.06.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Ynetimin devre arasinda yapacagi transferleri beklemek en iyi zm olacaktir.. zaten bu dakikadan sonra pek bisi yapamayacagiz.. Devre arasinda iyi transferler yapilirsa sorun da kalmayacak sate. Ehh bekleyelim..

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

ynetim kt gidisin sebebini gya bulmus. ama bundan sonra artik takim toparlansa bile iimde hep bi kusku olacak. bu ynetim miladini doldurmustur artik. takim iide olsa gitmeliler.

Semih58 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

1-Acil Kongre

2-Ocak ayi futbolcu alimi ve satimi

3-Ocak'tan hemen sonra bu sene ve gelecek senenin takiminin sezon bitmeden kurulmasi.

onurkaradeniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

sampiyonlar ligi iin oyuncu transferinin gecikmesi ve aksilik bu ya elenmemiz bence en nemli nedenleri

onurkaradeniz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

zm ise gvenimizi kaybetmis olan simdiki ynetimin yerine daha saglam bi ynetimin gelmesi

Guests
    Ziyareti

Bu gnlere gelmemizin engerek sebebi, Saha sonularindan da anlasilacagi gibi sezon ncesihazirlik dneminde takimin iyi hazirlanamamis olmasidir.

Beklenen transferlerin o veya bu sebeplerden dolayibir trl gereklesememesi... Sezonun hemenbasinda nemli bir kaoyuncumuzunpespese sakatlanmasi... Hoca degisikligi ile takima alismave tanima srecinin yeniden baslamasi... gibi faktrler ise, bu ani ks hizlandirdi...

Takim iindeen ok parayi alan futbolcumuzun, sike skandalina karismasi ve bu ugurda takimini satmasi ise, takimruhunu bitirdi, ldrc son darbeyi vurdu. Daha ne olsun...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kurtulus ise; her zaman oldugu gibi birlik ve beraberliktedir... "Takimini satani bizde satariz" diyebilmektedir... Su durumda baska reetesi olan varsa buyursun.

yelik tarihi
    13.07.2005

agzina saglik baska reete olmaz

corleone - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ncelikle vahit hoca ile kesinlikle devam edilmesi gerekir sonrasinda ynetim istifa etmemesi zellikle transfer komitesi ve ynetimde ise yaramayan bos laf tayfasinin istifa edilmesi onlarin yerinin daha iyi isimler getirilmesi lazim, ynetim istifasi bizi daha kt yerlere gtrr, en azindan simdilik....bir de forma konusuna deginmeden geemeyecegim, hi byk Trabzonspor'umuza yakisan bir forma degil bir agirligi yok 3. lig takimlarinin formalari gibi bir an nce adidas ile anlasilmasi gerek eger ts club retecekse taraftara retmeye devam etsin....

Burhan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

bugnk durumun sebepleri ve ikis yollari iin bir ok arkadasimiz degisik grsler belirtmisler. asagi yukari hepsi dogru.

ben bir konuyu eklemek istiyorum.

belki direkt bugnk durumumuzla ilgili degil ama yapilmasi gereken ok nemli bir husus da ok iyi bir tarama ekibinin olmasi. yurdun her yerindeki 2.lig b 3.liglerde oynayan gen ve yetenekli oyunculari bularak onlari bnyemize katmaliyiz. kadro siskinligini nlemek iin de pilot takim uygulamasi yapilmalidir. ve bu takimin teknik ekibi de trabzonspor'dan olmalidir.

rnek vermek gerekirse tuncay sanli'yi sakarya'da iken, gven varol beykoz'da oynarken, ugur boral alibeyky'de oynarken bu oyunculari kesfedebilmeliydik. bu konuda anakkale dardanelspor'u ok basarili buluyorum. son yillarda isimsiz bir ok oyuncuyu alip vitrine ikardilar. muhtemelen iyi bir tarama ekibi vardir.

asem61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.09.2005
    Nereden
    Almanya

KUTOZ kardesimin nerilerine katiliyorum1- ynetim istifa edecek ve istiyorlarsa yeni bir kadroyla aday olacaklar yani gven tazeliyecekler.

2-takimin eksik mevkilerine bir kac takviye gerekli. ncelikle defasa ve fatihin yanina adam lazim. transferlerle takim gclendirilmeli. taraftar herzamanki gibi takiminin yaninda olmali cnk bizim baska sansimiz yok.ne yneticiler, ne futbolcular geldi gitti ama hep o trbnlerdeydik olmayada devam edecegiz.

seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir

asigiz rengine bordoyla mavine o byk ismine asik bu sehir.

3-kesinlikle ve kesinlikle basinin hizaya getirilmesi lazim. bizle ilgili yanlis haber yapan, programlarinda bizden haber vermeyen kanallar tesislere alinmamali.bunu yaparken ts tv yi kurma calismalarina baslanmali.yeter bizimde kanalimiz olsun.sadece trabzondaki trabzonspor taraftarini dsnmeyin dnyanin heryerinde binlerce taraftarimiz var ve bu insanlar internet olmasa takimindan haber alamiyacak.zaten mac grntlerini seyredemiyoruz.TStv iyi kullanilirsa takima maddi faydasi olur. trkiyede sadece spor icerikli bir kanal varmi?yok. biz hem ts den hem anadolu kulplerinden hemde dnyadan haber ve mac grntleriyle byk bir kitleye hitap edebiliriz.avrupada her lkede enaz iki spor kanali var.ve encok izlenen kanallar bunlar.bunu yapmaya mecburuz.bundan iyi reklam olabilirmi?bakin 100 bin ye projesinde agir gidiyoruz simdi durdu diyebiliriz.neden herkese yeterince ulasamadik projeyi anlatamadik.ama tv herkese ulasir her eve misafir olur.

4-kulp yapisi kesinlikle degismeli.menejerlik sistemine gecilmeli.avrupanin her kulb bu sistemle ynetiliyor.her konuda yetkili genel menejer atanmali bizde yoksa tipki futbolcu gibi transfer edilmeli.ynetim sadece denetleyici olmali.bu sayede kulp idaresi profesyonel insanlarin elinde olur.

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Rum takimina elenirken de Szymek, Gkdeniz bu takimdaydi. Gidenler ise Petko ve bence en nemlisi Tolga'ydi. Dolayisiyla geen seneki iskelet kadronun defans blou bozuldu. Bu sene ise defans hatalari hat safhada. Gidenlerin yerine, hatta geen sezonki kadronun stne katmamiz gerekirken Senol Hoca'nin grevden kamasi, ynetimimizin i ekismesi sebebiyle hem g kaybettik hem prestij hemde zaman. Bunlarin stne bide Senol Hoca'nin takimi ii alistiramamasi eklenince byk dss basladi. Dss zamanla panikle karisik futbolcularimizin zgven yitirimleriyle birlikte su anki zc duruma geldi.

Herseyden nce byk bir kesim artik baskan ve ynetime gvenmiyor. Baskan ve ynetime saygi duymuyor. Hatta nefret ediyor. Ben yinede Atay Aktug'un koltuk sevdasina orada durdugunudsnmyorum ama bunlari yok farzedemezler. Baskan ve ynetimimiz bir an nce aday olacaklarin nn amak zorundalar yada en azindan gvenoyu tazelemeyi dsnmeliler.

Basa gelicek kisiler parali pullu olmasindan ziyade akilli basli vede en nemlisi profesyonellesmeyi dsnmek yerineuygulayanbaskan ve ynetici vasiflarina sahip, byk dsnen, sadece ve sadece Trabzonspor'un menfaatlerine hizmet etmeyi grev edinen kisiler olmalilar.

Her zaman kurtulusumuzun para-puldan ziyade altyapimiz olduunu dsnmsmdr. Istanbul'un parasina karsi zkaynaklarimizla mcadele edebiliriz. Bence en nemli vede ilk irdelenmesi, yeniden dzenlenmesi gereken konu alt yapi meselesi olmalidir.

Ara transfer bize ne kadar yarar, ben pek emin diilim. En ok korktuum ise ara transferde JUN'da olduu gibi durumu kurtarmak adina pirince giderken elde ki bulgurdan olmak. Borsaya aildik, kasamiz para grd, byle panik ataklarla bunu tketirsek asil kaos o zaman baslar sanirim. Bu sene durumu mmkn olduu kadar hasarsiz atlatip gelecek senenin planlarina, alismalarina simdiden ama ciddi bir sekilde baslamamiz gerekiyor.

Ayrica kulbmze maddi girdi saalicak projeler retilmeli muhakkak.Bence bunlarin en basinda stad projesi olmali. Ilk aklima gelenler bunlar.Ama bastada dediim gibi btn bunlar iin ilk basta ynetimimiz ya gelenlere yol amalilar yada gven tazelemeliler.

yelik tarihi
    07.05.2005

bence acil futboldan anlayan lemi elik gibi deil gerekerse zkan smere gidilerek zkan smerden futbolcu izlem komitesi basina gemesi istenmelidir zkan smerin trabzonspora kattigi futbolcular bellidir ..yani bir futbol yakimi profzynel dsnce ile ynetilmelidir hala daha ayni kafa bugn bi ka gazetede pauleta haberi grdm dogru ve yalan bazi yorumlaryapilmisti habere iliskin bazi trabzonlu arkadaslarimizdan yok 32 yasinda yok verdigin parayai geri alabilecekmisin ble bi mantik yok alirsin pauletayi sokar seni sampiyonlar ligine aldigin parayi amorti edersin milan bizden daha midsncesiz 32 yasinda seedorf oynuyo 30 yas stnde birsr oyuncusu var aliun size gen yetenek jun yani ble bi forvet tipi yok bugn bi haberde grdm alelacele alinmis jun yani tolgadan gelen para juna gitmis bosa verilen para yok ek cumhuriyetinde gol atiyomus ya arkasina koy nedvedi yanina barosu bende gol ataarim le bi orta saha olsun bende atarim gol yani pauleta alina biliosa alinmali f

futbolcu izleme komitesi futboldan anlayan arkadaslardan kurulmali ve bunlar ayri birer ekip olmali yurtii ve yurt disi trkiyede bi spor klbnde basarili gzkmenin tekyolufutbolda basaridan geer futbolda basari iyi futbolcularla alinir sezon basi ise ynetim acizligiherkese iyilestirme yapildi slimdi takim kt ktlestirme yapsin o zaman yani dnyanin neresinde grlmstr allah askina biri slesin ben futbolcuyum bes senelik mukavele imzaliyorum ve ikinci senesinde senden fazla para istiyorum ya ble bi samalik varmi zaten ben szlesmede sartlari kabul etmisim yok bana iyilestirme yapin tamam iyiyken aldin iyilestirmeyi simdi ktlestirme yapalim o zaman isim vermek istemiyorumtek tekk...

ve kesinlikle trabzonda da ingilterede ki gibi tribnde olay yapana bi daha tribne sokulmamalidir ..adam 3lira vermis bilete 15.000 liralik zara vermis sonrea bagiriyo''benuim paramu verun'' ya ble bi zihniyetyok bunlar trabzonlu deil bunlar mali.nin herdnem takim kt gittigi zaman ortaya ikarttigi parali adamlardir parali askerler bunlardir ve mehmet ali yilmaz kesinlikle bu klbe baskaqn ve ya hata ve hatta baskan adayi olmamalidir

ene nemlisi altyaapi altyapinin basinada hodzi gibi deneyimli bi hoca getirilmelidir sperlig te hocalik yapmis bi antrenr olamlaidir buu vizyonu geniss olmasi lazim..yani artik real madrid bile uyandi alt yapisindan oyuncu ikartip oynuyo trabzon gibi bi yerde nasil olurda koca sezon altyapisindan bi oyuncu ikaramaz lise si dnya sampiyonu paf takimi zaman zaman tepeye oynayan yani nasil olurda bir tane dahi adam ikamaz anlamiyorum vede bu yetisen futbolcular kesinlikle akaabata verilmemelidir yani yanlis anlasilmasin bende akaabatliyim ama kendi futbolcunu kendin yetistirmelisin altyapidan gelen oyuncu trabzonda mi daha iyi yetisir akaabat dami aslinda yazacak ok sey var aama buraya forumlar yetmezz

son bir olayda yukardaki yazdiklarimin hepsinin tek olma ihtilamli 100.000 ye kampanyasidir..eger bu kampanya tamamlanirsa trabzondaki hersey otomatik olaacaktir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)