Sayfa 5 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu
Toplam 267 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Parali Asker Kim? Taraftar mi Yönetim mi?

Alıntı KaiserSoza Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

bu arada onceki postlarda bir arkadas cok dogru tespit etmis

tepki dedigin 4 yil onceki gibi olur (bjk maci) bunlar küçük bir grup ben saydim 50 kisi yoklar kasitli yapilmis birsey maalesef atay aktug hakli bu konuda birilerinin parali askeri bunlar

bi sey bilmeden salla bakalim,nereye kadar.

bjk maçiyla bu haftaki maçtaki tepkiyi gösteren ayni gruptur:taraftarlar dernegi,bari bunu bil

acaba???

ben genclerbirligi macindaki koltuk hadisesini 50 kisinin yaptigini soyluyorum

oysa bjk macinda maratondaki koltuklarin yarisindan fazlasi gitmisti o kadar koltugudami 50 kisi kirdi

bjk macinda taraftarin ortak tepkisi vardi millet cildirmisti yani belli bir grubun isi degildi o[img]smileys/smiley2.gif[/img]

biraz daha kibar olamaz misin ? sonucta burda hepimiz Trabzonspor luyuz ve onun menfaatleri icin tartisiyoruz bazi seyleri yanlis biliyor olabilirim sende bunu farketmis olabilirsin ama düzeltmeyi daha nazik yapmalisin öyle degil mi?

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    su an istanbulda bir maç olsa o maça takimimiz 5-0 , 6-0kazansin diye desteklemeye giderim ama galip de olsak son dakikalarda yönetimi istifaya davet için bir pankart götürürüm.

ayrica emre olayi sallama degil emre kendide açikladi. ve kahe transferini ömer sari kendisi engelledigini baskandan özür dileyerek belirtmisti. yöneticiler arasinda bir transfer savasi yasandigi asikar.

nedir bu rezillik ya emreyi alacakmisiz da omer sari engellemis kahe gelecekmis te yine omer sari engellemis noluyor bu transfer komitesin de yahu

kahenin gelecegine inanirim da emrenin gelecegine inanmam murat bozoglu sikmis biraz bu adam biseyler pesinde ama durun bakalim hayirlisi...

geçtigimiz günlerdeyerel birgazetenin bir haberini foruma eklemistim. dikkatini çekmedi galiba.

Utku bozoglu'nun baskan adayligi gündeme gelmis, Utku Bozoglu'nun Murat Bozoglu'nun babasi oldugunu söylememe gerek yok galiba[img]smileys/smiley2.gif[/img]

okumamisim demekki murat efendinin ugraslari bu yuzdenmis

Nereden
    Ankara

Alıntı KaiserSoza Nickli Üyeden Alıntı

bu arada onceki postlarda bir arkadas cok dogru tespit etmis

tepki dedigin 4 yil onceki gibi olur (bjk maci) bunlar küçük bir grup ben saydim 50 kisi yoklar kasitli yapilmis birsey maalesef atay aktug hakli bu konuda birilerinin parali askeri bunlar

bi sey bilmeden salla bakalim,nereye kadar.

bjk maçiyla bu haftaki maçtaki tepkiyi gösteren ayni gruptur:taraftarlar dernegi,bari bunu bil

acaba???

ben genclerbirligi macindaki koltuk hadisesini 50 kisinin yaptigini soyluyorum

oysa bjk macinda maratondaki koltuklarin yarisindan fazlasi gitmisti o kadar koltugudami 50 kisi kirdi

bjk macinda taraftarin ortak tepkisi vardi millet cildirmisti yani belli bir grubun isi degildi o[img]smileys/smiley2.gif[/img]

biraz daha kibar olamaz misin ? sonucta burda hepimiz Trabzonspor luyuz ve onun menfaatleri icin tartisiyoruz bazi seyleri yanlis biliyor olabilirim sende bunu farketmis olabilirsin ama düzeltmeyi daha nazik yapmalisin öyle degil mi?

gene ayni seyi yapiyosun yani hiç bisey demiyecem ama bari biraz insafli ol,sen insanlari karalarken bu kadar rahat olabiliyorusun,sonra kalkmis nazik olalim diyorsun.

50 kisi 1oo koltuk hadisesi degil ayni grup ve ayni isyan var, ne var ki simdi yönetimi yalamiyolar diye boyle satilmis oluyolar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KABUGUMA ÇEKILMISTIM
    Transfer döneminde Asbaskan Ömer Sari ile tartisan, bir süre yönetim toplantilarina katilmayan ve geçen ay Yönetim Kurulu üyeliginden istifa eden Murat Bozoglu, Sari ve yönetimi topa tuttu. Önceki aksam Trabzon TV'de yayimlanan 'Serdar Bali ile 90 Dakika' programinin konugu olan Asbaskan Ömer Sari'nin kendisine 'Iyi çocuktur ama yalancidir' demesi ve agir suçlamalarda bulunmasi üzerine telefonla programa katilan Bozoglu, istifa sonrasi hiç konusmama gerekçesini, "Kabuguma çekilmistim. Konusursam Trabzonspor'a zarar verecegimi düsünüyordum. Ama benimle ilgili konusulmasina anlam veremiyorum" dedi.
    ÜZERINI KARSILAYACAKTIK
    Transfer döneminde basta Ömer Sari olmak üzere bazi problemler yasadigini kaydeden Murat Bozoglu, Tolga Seyhan'in gitmesini Senol Günes'in de istemedigini ancak kendisinin bile haberi olmadan Atay Aktug, Ömer Sari ve Metin Akbasoglu'nun milli oyuncuyu sattigini söyledi. Trabzonspor'a maskotluktan geldigini dile getiren Bozoglu, Emre Belözoglu, Kaiserslautern'de forma giyen Halil Altintop ve Polonyali Zurawski ile anlastigini hatirlatarak, "Trabzonspor borsaya açilmadan önce parasi olmadigi için Zurawski'yi alamiyordu. Ben, 'kulüp ne kadar verebiliyorsa versin, üzerini biz yöneticiler karsilayalim' dedim, Ömer Sari kabul etmedi" dedi.
    SARI'DAN VETO YEDI
    Emre Belözoglu için 6 kez Italya'ya gittigini kaydeden Murat Bozoglu, "Aileden yakin dostumuz oldugu için Emre de, Türkiye'de oynarsa sadece Trabzonspor'da oynayacagini belirtti. Hatta o dönem Fenerbahçe de Emre ile ilgileniyordu ama oyuncunun bu tercihi nedeniyle Aziz Yildirim transferden vazgeçti. Yildirim canli sahittir, sorulabilir. Hatta, yine fazla maliyeti babam Utku Bozoglu'nun cebinden karsilayacagini açikladim, Ömer Sari, 'Bu takimin orta sahasinda Emre oynayamaz' dedi. Senol Günes'in istedigi Halil Altintop'u da ikna ettik ama O da Ömer Sari'dan veto yedi. Hatta Halil için Ömer Sari, 'O da kim, bizde onun gibi çok oyuncu var' ddi. Kahe ile anlastik, Sari istemedigi için vazgeçtik" diye konustu.

Paralari hibe etsinler

Trabzonspor'un bu duruma düsmesinde bütün yöneticiler gibi kendisinin de katkisi oldugunu kaydeden Murat Bozoglu, konusmasinin son bölümünde Ömer Sari'yi biraz da zorda birakan teklifini yapti. Kulübü maddi ve manevi olarak zarara ugrattiklarini kaydeden Bozoglu, "Benim gibi Atay Aktug, Ömer Sari, Metin Akbasoglu ve Önder Bülbüloglu'nun kulüpten alacagi var. Bu paralari hibe edelim, hatta adam basi 500 bin Dolar yapalim. Bunun öncüsü ben olayim. Çünkü Türkiye'de sadece bizim kulüpte para verip geri almak var. Bu benim garibime gidiyor" dedi.

Tomas itirafi

KIMSE IZLEMEDI
    Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari, Çek futbolcu Tomas Jun'u izlemeden aldiklarini ve bu konuda hatali davrandiklarini söyledi. Sari, transfer döneminde Zurawski konusunda Avrupa'da diger takimlardan önce harekete geçtiklerini belirtirken, "Oyuncu bizi bekliyordu. Ancak bir kanaldan Brezilya'ya diger kanaldan da Polonya'yi düsündük. Brezilya'dan bos dönünce, Zurawski konusunda geç kaldik. Biz de zaman kaybettigimiz için Jun'a yöneldik ve bu oyuncuyu 'transfer yaptilar' desinler diye hiç kimse izlemeden aldik" diye konustu.
    YABANCI SIKINTISI
    Yabanci oyuncu kontenjanlarinin dolu oldugunu ve devre arasinda transfer yapmanin zor oldugunu ifade eden Sari, "Ya mevcut yabancilardan birilerinin sözlesmesini feshedecegiz, ya da satacagiz. Bunlar hep düsünülüyor. Ancak kolay degil" dedi. Divan Kurul toplantisindan önce tüm yetkiyi Aktug'a verdiklerini de belirten Sari, "Ancak divan toplantisinda farkli seyler çikti" dedi. Sari, Tolga'dan aldiklari 3 milyon 750 bin dolari da iye degerlendiremediklerini söyledi.

Alkislarken de parali askermiydik

ATES PÜSKÜRDÜLER
    Lig tarihinin en kötü günlerini yasayan Trabzonspor'da, tüm camianin istafa etmesini bekledigi Baskan Atay Aktug, Bordo-Mavili taraftarlari iyice çileden çikartti. Gençlerberligi beraberliginin ardindan yönetimi istifaya davet eden taraftarlar için "Onlar parali asker" diyen Baskan Atay Aktug, kendisine alan tepkilerin daha da büyümesine neden oldu. Dün gazetemizisi telefon ve faks yagmuruna tutan Bordo-Mavili taraftarlar, Baskan Aktug'a ates püskürdü. Taraftarlar, "Tarihi basarisizliklara imza atan yönetimi istifaya davet edince 'parali asker' oluyoruz. Zamani geldiginde 'büyük baskan' bagirdik. O zaman da mi parali askerdik. Ama artik yeter" diyerek tepki gösterdiler.

Bu parali asker meselesi daha çok konusulacak.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Parali Asker Istemiyorum!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Pankart konusunda bende ayni seyleri daha önce yazmistim.Bu pankart neden maçin bitimine 10 dakika kala açildi?Maçin basinda açsalar samimiyetlerine inanacagim.Atay Aktug basarisizdir,adamlarin bu eylemleri onun basarisizligini örtbas edemez.Bir an önce geregini yapsin...Murat Bozoglu diyorki: Ben Hamit Altintop ile anlastim ama Ömer Sari istemedi!...Bu nasil bir anlayistir?Bu Ömer Sari bu futbolu bu kadar iyimi biliyor?

Ahmet Pankart yaptiranlar bugüne kadar alinan basarisiz sonuçlardan dolayi pankarti yaptirmis.Maçin gidisatina göre Pankarti açmis.bence samimi olmasalar daha maç baslamadan pankarti açarlardi.Maçtan önce kimin umudu varki maç kazanacagimiza dair.Denizli maçini 1-0 kazandik diye nerdeyse Takim sampiyonluk potasina girmis gibi hiç bir sey olmamis gibi hareket eden yönetim.G.BIRLIGI maçi sonrasi basarisizliklarini örtbas edebilmek için saldiracak yer ariyor.Hadi Bozoglunun dedigi gibi HODRI MEYDAN kulübe alacaklarini hibe etsinler.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Pankart konusunda bende ayni seyleri daha önce yazmistim.Bu pankart neden maçin bitimine 10 dakika kala açildi?Maçin basinda açsalar samimiyetlerine inanacagim.Atay Aktug basarisizdir,adamlarin bu eylemleri onun basarisizligini örtbas edemez.Bir an önce geregini yapsin...Murat Bozoglu diyorki: Ben Hamit Altintop ile anlastim ama Ömer Sari istemedi!...Bu nasil bir anlayistir?Bu Ömer Sari bu futbolu bu kadar iyimi biliyor?

Ahmet Pankart yaptiranlar bugüne kadar alinan basarisiz sonuçlardan dolayi pankarti yaptirmis.Maçin gidisatina göre Pankarti açmis.bence samimi olmasalar daha maç baslamadan pankarti açarlardi.Maçtan önce kimin umudu varki maç kazanacagimiza dair.Denizli maçini 1-0 kazandik diye nerdeyse Takim sampiyonluk potasina girmis gibi hiç bir sey olmamis gibi hareket eden yönetim.G.BIRLIGI maçi sonrasi basarisizliklarini örtbas edebilmek için saldiracak yer ariyor.Hadi Bozoglunun dedigi gibi HODRI MEYDAN kulübe alacaklarini hibe etsinler.

cafer bey, biliyorsunuzki hibe söylenen sözle gerçeklesmez. ilk adimi kendisi atsin öyleyse. yazili belge ile hibe ettigini belirtmeli.

yazili belge vermedikçe inandirici gelmiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu 1 2 tane transfer yapamadi[img]smileys/smiley7.gif[/img]simdi konusur tabi yonetim iyi yapmislar ben olsam 1 2 tanedeyoneticilerin basina atardim..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yapilan hareketin savunulacak bi tarafi yok ve yapanlarinda cogu bu durumdan pisman..ama hicbir hakli sebep bu taraftara cahilce davranmis olsalarda 'parali asker' sifatini yakistirmayi gerektirmez.atay aktuggaflarinin en buyugunu yapmistir!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı DRmavi61 Nickli Üyeden Alıntı

atay aktuggaflarinin en buyugunu yapmistir!!

Atay Aktug un gaf yapmadigi tek bir açiklamasi yoktur.Buda parali asker kim acaba diye düsündürüyor insani ...Atay bey igneyi kendimize çuvaldizi baskasina LÜTFENEdited by: sevgi

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    su an istanbulda bir maç olsa o maça takimimiz 5-0 , 6-0kazansin diye desteklemeye giderim ama galip de olsak son dakikalarda yönetimi istifaya davet için bir pankart götürürüm.

ayrica emre olayi sallama degil emre kendide açikladi. ve kahe transferini ömer sari kendisi engelledigini baskandan özür dileyerek belirtmisti. yöneticiler arasinda bir transfer savasi yasandigi asikar.

nedir bu rezillik ya emreyi alacakmisiz da omer sari engellemis kahe gelecekmis te yine omer sari engellemis noluyor bu transfer komitesin de yahu

kahenin gelecegine inanirim da emrenin gelecegine inanmam murat bozoglu sikmis biraz bu adam biseyler pesinde ama durun bakalim hayirlisi...
    ben emreyi ömer sari engelledi demedim. olay sallama degil dedim. emre "bana en iyi teklifi trabzon yapti ancak türkiyede oynamayi düsünmüyorum " dedi. engelleme olayi kahe transferinde. Edited by: TSunami

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Derin bi konu.Yönetim parali asker degil bu kesin de.Taraftara parali asker demek biraz yürek istiyor iste.Ama bence orada olay çikaran ve galeyana getirenler parali mi parasiz mi bilmiyorum ama asker.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yine atay aktugun sacmalikalri arkadaslar

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gultekinsurul Nickli Üyeden Alıntı

Ya su kadarini kendinize söyleyin bari.

Protesto dogru. Yönetim basarisiz hatta protestolar devam etmeli, ama, protesto seki yanlisti. kulübe zarar verildi.

ewt dediğin doğru protesto şekli yanlıştı ama sadece koltukları kıranlar için bunu söyleyebilirim.Çünkü kapalı tribün önünne gelip medeni şekilde protestoda bulunanları aynı kefeye koyamayız.

bide sanki başkanı(yönetimi) 50 kişi protesto etmiş gibi gösteriliyor.(içerdeki koltukları kıranlar).peki o sırada kapalının önünde bulunan binlerce kişi kimi protesto ediyodu.Futbolcularımı ? Yoksa Hocayımı ???

geçen sene takimin ligde aldigi basarili sonuçlarda büyük pay sahibi olduklarini idaa eden yönetim bu gün alinan olumsuz sonuslar karsisinda yanlis ve anlamsiz açiklamalar yapip hatta büyük bir gaflette bulunarak bu takimin hiç kuskusuz 12. oyuncusu olan hiç bir menfaat gözetmeksizin bu takima gönül veren taraftar arkadaslarimiza "parali asker"demesi bardagi tasiran son damladir,hangi trabzonspor'lu bu takimin bu hale gelmesini ister sayin baskan ama olmuyor sizlerle olmuyor sayin baskan simdi yönetimin son olarak yapmasi gereken bi sey daha var en yakin zamanda istifa etmek yeni gelen yönrtimle kordineli çalisarak bu takimi en yakin zamanda bulundugu bu dar bogazdan kurtarmaktir iste ben o zaman sizlerin samimiyetine inanirim iste o zaman koltuk sevdalisi olmadiginiza inanirim..

tonyali

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[QUOTE=CAFER52]

KABUGUMA ÇEKILMISTIM
    Transfer döneminde Asbaskan Ömer Sari ile tartisan, bir süre yönetim toplantilarina katilmayan ve geçen ay Yönetim Kurulu üyeliginden istifa eden Murat Bozoglu, Sari ve yönetimi topa tuttu. Önceki aksam Trabzon TV'de yayimlanan 'Serdar Bali ile 90 Dakika' programinin konugu olan Asbaskan Ömer Sari'nin kendisine 'Iyi çocuktur ama yalancidir' demesi ve agir suçlamalarda bulunmasi üzerine telefonla programa katilan Bozoglu, istifa sonrasi hiç konusmama gerekçesini, "Kabuguma çekilmistim. Konusursam Trabzonspor'a zarar verecegimi düsünüyordum. Ama benimle ilgili konusulmasina anlam veremiyorum" dedi.
    ÜZERINI KARSILAYACAKTIK
    Transfer döneminde basta Ömer Sari olmak üzere bazi problemler yasadigini kaydeden Murat Bozoglu, Tolga Seyhan'in gitmesini Senol Günes'in de istemedigini ancak kendisinin bile haberi olmadan Atay Aktug, Ömer Sari ve Metin Akbasoglu'nun milli oyuncuyu sattigini söyledi. Trabzonspor'a maskotluktan geldigini dile getiren Bozoglu, Emre Belözoglu, Kaiserslautern'de forma giyen Halil Altintop ve Polonyali Zurawski ile anlastigini hatirlatarak, "Trabzonspor borsaya açilmadan önce parasi olmadigi için Zurawski'yi alamiyordu. Ben, 'kulüp ne kadar verebiliyorsa versin, üzerini biz yöneticiler karsilayalim' dedim, Ömer Sari kabul etmedi" dedi.
    SARI'DAN VETO YEDI
    Emre Belözoglu için 6 kez Italya'ya gittigini kaydeden Murat Bozoglu, "Aileden yakin dostumuz oldugu için Emre de, Türkiye'de oynarsa sadece Trabzonspor'da oynayacagini belirtti. Hatta o dönem Fenerbahçe de Emre ile ilgileniyordu ama oyuncunun bu tercihi nedeniyle Aziz Yildirim transferden vazgeçti. Yildirim canli sahittir, sorulabilir. Hatta, yine fazla maliyeti babam Utku Bozoglu'nun cebinden karsilayacagini açikladim, Ömer Sari, 'Bu takimin orta sahasinda Emre oynayamaz' dedi. Senol Günes'in istedigi Halil Altintop'u da ikna ettik ama O da Ömer Sari'dan veto yedi. Hatta Halil için Ömer Sari, 'O da kim, bizde onun gibi çok oyuncu var' ddi. Kahe ile anlastik, Sari istemedigi için vazgeçtik" diye konustu.

Paralari hibe etsinler

Trabzonspor'un bu duruma düsmesinde bütün yöneticiler gibi kendisinin de katkisi oldugunu kaydeden Murat Bozoglu, konusmasinin son bölümünde Ömer Sari'yi biraz da zorda birakan teklifini yapti. Kulübü maddi ve manevi olarak zarara ugrattiklarini kaydeden Bozoglu, "Benim gibi Atay Aktug, Ömer Sari, Metin Akbasoglu ve Önder Bülbüloglu'nun kulüpten alacagi var. Bu paralari hibe edelim, hatta adam basi 500 bin Dolar yapalim. Bunun öncüsü ben olayim. Çünkü Türkiye'de sadece bizim kulüpte para verip geri almak var. Bu benim garibime gidiyor" dedi.

Tomas itirafi

KIMSE IZLEMEDI
    Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari, Çek futbolcu Tomas Jun'u izlemeden aldiklarini ve bu konuda hatali davrandiklarini söyledi. Sari, transfer döneminde Zurawski konusunda Avrupa'da diger takimlardan önce harekete geçtiklerini belirtirken, "Oyuncu bizi bekliyordu. Ancak bir kanaldan Brezilya'ya diger kanaldan da Polonya'yi düsündük. Brezilya'dan bos dönünce, Zurawski konusunda geç kaldik. Biz de zaman kaybettigimiz için Jun'a yöneldik ve bu oyuncuyu 'transfer yaptilar' desinler diye hiç kimse izlemeden aldik" diye konustu.
    YABANCI SIKINTISI
    Yabanci oyuncu kontenjanlarinin dolu oldugunu ve devre arasinda transfer yapmanin zor oldugunu ifade eden Sari, "Ya mevcut yabancilardan birilerinin sözlesmesini feshedecegiz, ya da satacagiz. Bunlar hep düsünülüyor. Ancak kolay degil" dedi. Divan Kurul toplantisindan önce tüm yetkiyi Aktug'a verdiklerini de belirten Sari, "Ancak divan toplantisinda farkli seyler çikti" dedi. Sari, Tolga'dan aldiklari 3 milyon 750 bin dolari da iye degerlendiremediklerini söyledi.

Alkislarken de parali askermiydik

ATES PÜSKÜRDÜLER
    Lig tarihinin en kötü günlerini yasayan Trabzonspor'da, tüm camianin istafa etmesini bekledigi Baskan Atay Aktug, Bordo-Mavili taraftarlari iyice çileden çikartti. Gençlerberligi beraberliginin ardindan yönetimi istifaya davet eden taraftarlar için "Onlar parali asker" diyen Baskan Atay Aktug, kendisine alan tepkilerin daha da büyümesine neden oldu. Dün gazetemizisi telefon ve faks yagmuruna tutan Bordo-Mavili taraftarlar, Baskan Aktug'a ates püskürdü. Taraftarlar, "Tarihi basarisizliklara imza atan yönetimi istifaya davet edince 'parali asker' oluyoruz. Zamani geldiginde 'büyük baskan' bagirdik. O zaman da mi parali askerdik. Ama artik yeter" diyerek tepki gösterdiler.

Bu parali asker meselesi daha çok konusulacak.Yav bu Ömer Sari kimdir nerden musallat oldu basimiza her yerde onun hatalari karsimiza çikiyor, böyle yeteneksiz adamlari kastenmi transferde yetkili yapiyorlar,sonra nasil bi adamdir ki önüne geleni veto ediyor bu nasil bi yetki ya, denilen dogruysa veto ettigi topçulara bakHalil ve Emre adam begenmemis, ya kimlere kaldik bubunlardan hayir gelirmi Trabzonuma utanmalarida yok ya..

[img]smileys/smiley7.gif[/img]parali asker masker yok yönetim kendi basarisizliginin acisini milletten çikarmaya çikarmaya çalisiyor [img]smileys/smiley7.gif[/img]

yuuuuhhhh binlerce kere yuhhhhh bu adamlari hala savunanlara yaziklar olsun, adamlar hazir ederek gelmisler siyah pankartlarini, atki yakmak istemeleri, protesto için ah bi gol yesekte ya da yenilsek, berabere kalsakta su hazirliklar bosa gitmese diye ordaki yerlerini almislar ve sizler hala buinsanlari savunma modundasiniz; ayiptir, yaziktir, günahtir.

bu arada burdaki yazdiklarimi sakin olaki atay baskan'a destek mahiyetinde algilamasin kimse, simdiye kadar çok sayida hata yapmistir kendisi ve yönetimi, yönetimi içinde bile TS'a baskan olabilmek için, farkli yöneticiler tarafindan yapilacak icraatlar (özellikle transfer konusunda) karsilikli engellenmistir.

not:bozoglu hakli diyenler maalesef TS'un iç yüzünü bilmiyorlar, yalnizca içteki çekismelerden bihaber insanlar bozoglu hakli diyebilir, lütfen bilmeyenler bari konusmasinlar.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimin hakli oldugu önemli degil..ortada igrenç bir yönetim bozuklugu, iç çekisme, kavga, beceriksizlik var...sonuç ortada...

Bir not iletiyim sizlere..Sayin Özkan Sümer zamaniydi,sahamizda bir Istanbulspor maçimiz vardi,takim yine saha sonuçlari bakimindan çalkantili günler geçiriyordu.

Biz de arkadaslarla Maraton Özel(su anki yer)de takima destek amaciyla oraya gittik..Maç basladi o orta bölümde ses yok..Güya protesto ediyorlar yönetimi..Aleyhte bagirtilar falan..Insanlar arkalardan yanlardan bunlarin yaptiklarini protesto ediyor! Biz de takima destekl içinarkadan bagiriyoruz! Koptu geldi önlerden 5-6 kisi yukariya bagirmayin lan bagirmayin! Bize bilet vermeyen serefsilere bagirmayin! Destek olmayin sözlerini söylediler..

Kimilerine bu anlattiklarim hayal ürünü gelebilir ama bizzat yasandi ve oldu.Simdi bana kimse yok bu konunun bunlarla ne alakasi var demesin! Alakanin en önde gelenidir bu anlattiklarim bugün Atay Baskan zamaninda oldu dün ise Özkan baskan zamaninda oldu! O zamanlar Özkan Sümer Taraftar Dernekleriyle ilgili ne kararlar almisti hatirlayiniz! Yok ama kisiler haksiz tabii hakli olan Parali Askerler dimi..

Bu konu hakkinda daha fazl çok seyler yazilir ama gerek duymuyorum..O zamanda kötü günlerde bu insanlar vardi simdi de var!

ATAY AKTUG ISTIFA ETMEK BUNDAN SONRAKI EN IYI ICRAATIN OLACAKTIR .

BARI BUNU YAPARKEN CESARETLI OL.TARAFTARIDA BÖLDÜN VE BU OLAYLAR BÜYÜYECEK SÜPESIZ VE SIZGITTIGINIZDEDE GEÇ OLACAK.YENI YÖNETIMIN IKINCI YARIYA BASLAMAK IÇIN ZAMANA IHTIYACI OLACAK.

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonlu kulübüne sahip çikti

09 Kasim 2005 15:04

Trabzonsporlu taraftarlar kulüplerine sahip çiktilar. Gençlerbirligi maçi sonrasi bir grup taraftarin kirdigi koltuklarin tamiri sirasinda, taraftar gruplari onarima katildilar

Grup Trabzonlu Gençler ve Boztepe Taraftarlar Dernegi üyeleri, Hüseyin Avni Aker Stadi'na giderek, burada Gençlerbirligi maçi sonrasi kirilan koltuklarin tamirine yardimci oldular.

Hüseyin Avni Aker Stadi'na gelen ve koltuklarin montesine yardim eden iki grup adina bir açiklama yapan Grup Trabzonlu Gençler Baskani Çaglar Çuvalci, Gençlerbirligi maçi sonrasi Hüseyin Avni Aker Stadi'nda yapilan çirkin olaylarin tüm Trabzonspor'lu taraftarlar gibi kendilerini de üzdügünü söyledi. "Bu tip olaylari yapanlari kiniyoruz" diyen Çuvalci, "Esasinda kinanmasi gereken, o insanlara öyle bir tepki göstermeleri için bilet yardimi yapan kisilerdir. Bu kisiler kendileri yöneticilik yaptiklari siralarda ellerini ceplerine atmayan, ancak simdiki yönetimi yikmak için ellerinden geleni yapan eski yöneticilerdir. Yapilan bu çirkin olay önceden planlanmistir. Çünkü bu grup hiçbir maça böyle organize olup gitmemistir. Geç olmadan hatalarindan dönmeleri gerekmektedir" dedi.

Taraftarlarin takimlarina kötü günde de destek vermesi gerektigini kaydeden Çuvalci, "Biz Boztepe Taraftarlar Dernegi ve Grup Trabzon'lu gençler olarak bu çirkin olayi yapanlari ve yaptiranlari kiniyoruz. Bir daha böyle olaylarin olmamasini diliyoruz. Bugün de stada geçen maçta tahrip edilen koltuklarin tamiri için geldik. Her zaman takimimizi destekleyecegiz. Eger tepki gerekiyorsa onu da stat disinda yapacagiz. Koltuk kirmayla sampiyonluk olacaksa stattaki bütün koltuklari

buda birilerine kapak olsun.Taraftar bunlardir bence[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı Semih(TS) Nickli Üyeden Alıntı

"Bu tip olaylari yapanlari kiniyoruz" diyen Çuvalci, "Esasinda kinanmasi gereken, o insanlara öyle bir tepki göstermeleri için bilet yardimi yapan kisilerdir. Bu kisiler kendileri yöneticilik yaptiklari siralarda ellerini ceplerine atmayan, ancak simdiki yönetimi yikmak için ellerinden geleni yapan eski yöneticilerdir. Yapilan bu çirkin olay önceden planlanmistir.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

stadi yakma girisimleri ve koltuk kirma girisimleri yanlistir ama ATAY AKTUG un YANLISLARI yaninda hiç bi sey degildir taraftarin yönetimi istifaya davet etmesi çok dogaldir TARAFTARIN BU TAKIMA SAHIP ÇIKTIGI KADAR YÖNETIMDE BU TAKIMA SAHIP ÇIKSAYDI SIMDI BU HALLERDE OLMAZDIK

parali asker taraftar degil futbolculardir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)