Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 267 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Parali Asker Kim? Taraftar mi Yönetim mi?

Nereden
    Ankara

konuyu gene bulandirmayin arkadaslar,her kim olusa olsun elinizde kesin bi sey yokken bi tarflarinizdan uydurduklarinizla kimseyi suçlamaya hakkiniz yok boyle salladiginiz için de zaten kimsede sizi sallamiyor.biseyler biliyor ayagina yatip millete .ok atmayin.tepkinin nerden geldigi önemli degil kesinlikle artniyetli bi tepki degildi bu haftaki.oraya kimse çok iyi giden atay aktug yönetimini baltalamaya gelmedi ve çok ciddi bir olay da olmadi orda.yapacak baska bisey yokken bazilari bole tepki verebiliyor a bu onlarin satilik oldugu anlamini tasimaz esas bu ithamlari yapanlar satiliktir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

@falcon61

once ne yazdigimizi iyi oku tamam mi?bir önceki sayfanin son postunda su andaki yonetimin en buyuk sorumlu oldugunu ama bu hafta maratondaki tepkinin sebebinin farkli oldugunu söyledik.bu sayfada da çilginlar örnegi verdik.olayi transfere falan getirmissin.ne diyelim sana..iyi sabahlar

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Semih ya sen anlamadin ya ben aklimdakileri anlatamadim neyse çokda önemli degil anlayan birileri çikar insallah....

(sorun 50 koltuk parasiysa verelim parasini kapansin konu ama olanlari bu kadar küçümseyenlerde bi problem var diye düsünüyorum)

@kaizersouza

zafer kardes her bilinen dogru her yerde söylenmez biliyorsun.çok daha derine gidilirse söyleriz bildiklerimizi ama kimse iskembeden sallamiyor.dikkat edersen sadece bir kesime yonelik laflarimiz.ataya veya yonetime tepki verenlere degil.

Koltuk kiranlari begenmiyolar,istifa diyenleri begenmiyolar mademki öyle kendi adima söylüyorum bu ynetim gitmedikçe bende maçlara gitmicem benim gidip gitmememi sallamazlar ama bastaki yönetimle kongre üyeleri takimin sahibiyse onlar bagirsin yagmurun altinda öyle seref tribününde aglamakla takim yönetilmez taraftar olunmaz keza takim sahiplenilmez...

Nereden
    Ankara

kime lafin soylermisin fatih!ben bu sene maç kaçirmiyorum tribünün her tarfainda oldum,hakkaten merak ediyorum orda organize bi grup yok,kimdir muhattabin.belki sen biliyorsun da soyluyorusn falan ama daha avniakerde tribüne gelip adam gibi destek vermeden taraftari suçlayanlara tahmmül edemem.kapalida kos kos takimi izleyip" kederini içine gömen"yönetimlepasif isbirlikçilik yapacagini tepkimi disa vururum.eger bu durumda millet bu kadar sabirli oluyorsa o bile çok takdire-sayan bi harekettir,bu kadarcik tepkiyi çok gören zihniyeti kiniyorum...

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı falcon61 Nickli Üyeden Alıntı
    Koltuk kiranlari begenmiyolar,istifa diyenleri begenmiyolar mademki öyle kendi adima söylüyorum bu ynetim gitmedikçe bende maçlara gitmicem benim gidip gitmememi sallamazlar ama bastaki yönetimle kongre üyeleri takimin sahibiyse onlar bagirsin yagmurun altinda öyle seref tribününde aglamakla takim yönetilmez taraftar olunmaz keza takim sahiplenilmez...

Bunu bi kere daha yazmistin maça gitmiyecegim diye.Bilmem anlatabiliyormuyum[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı KaiserSoza Nickli Üyeden Alıntı
    kime lafin soylermisin fatih!ben bu sene maç kaçirmiyorum tribünün her tarfainda oldum,hakkaten merak ediyorum orda organize bi grup yok,kimdir muhattabin.belki sen biliyorsun da soyluyorusn falan ama daha avniakerde tribüne gelip adam gibi destek vermeden taraftari suçlayanlara tahmmül edemem.kapalida kos kos takimi izleyip" kederini içine gömen"yönetimlepasif isbirlikçilik yapacagini tepkimi disa vururum.eger bu durumda millet bu kadar sabirli oluyorsa o bile çok takdire-sayan bi harekettir,bu kadarcik tepkiyi çok gören zihniyeti kiniyorum...

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Haklisin arkadasim sana sonuna dek katiliyorum..

@kaizersouza

zafer kardesim postlarimizi dikkatli okursan tepkimiz kime oldugu açikça belli.daha da açik yazmamizi isterseniz yine yazariz sorun degil.

bu arada falcon61..maça gidip gitmemk kendi tasarrufunda..izlemek istemiyorsan izlemezsin.kimse sana bisey demez merak etme

Nereden
    Bursa

Yorumsuz...?

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3. kere yaziyorum tepkiye lafimiz yok,tepkiye lafimiz yok hey Allah'im...

bu adamlari yönetim ve hatta azmettiricileri bile sallamazken ne kadar da sahip çiktiniz ya, madem o kadar destekliyorsunuz bi dahaki maç siz de kirin 3-5 koltuk da yönetim istifa etsin (böyle bi yorum yapmak istemezdim ama diger türlüsü olmuyor belki böyle anlasilirim)

arkadasim yönetimin istifa etmesiyle hersey çözülecekmi?zaten suni bir gündem yaratilmis durumda yönetim c h p li basbakan ondan dolayi trabzonspor'un önünü kesiyor..bizde uyduk bu kesime yönetim istifa diyoruz yönetim istifa edince yeni futbolcular mi gelecek veya gelen yönetim neyi degistirecek devre arasina kadar kadromuz bu arkadasim alt yapidaki degerlerimizide kiralik verdik onlardanda faydalanamiyoruz.Bizler ne kadar üzgünsek bu yönetimde bizim kadar belkide bizden daha fazla üzgündür..ÖLÜMÜNE ÖLÜMÜNE ÖLÜMÜNE BORDO MAVIII....

Alıntı Semih(TS) Nickli Üyeden Alıntı
    Yorumsuz...?

yorum yapmaya gerek var..resimdeki kisi çok ama çok yakin arkadasim.kardesim.elinde tuttugu atkiyi atesin içinden aldi.atkiyi yani uzerine trabzonspor yazan bordo-mavi bir seyi atesin içine atanlara selam olsun

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

@kaizersouza

zafer kardesim postlarimizi dikkatli okursan tepkimiz kime oldugu açikça belli.daha da açik yazmamizi isterseniz yine yazariz sorun degil.

bu arada falcon61..maça gidip gitmemk kendi tasarrufunda..izlemek istemiyorsan izlemezsin.kimse sana bisey demez merak etme

Önce biraz anlamaya çalis yazilanlari sonra cevap yaz arkadasim ben izin istemedim zaten..

Nereden
    Bursa

@kuzey

Iste anlayis budur degilmi?

Benim sirasi ile Allah'im , ailem ve sonra hayatimda en çok önem verdigim TS min evini mabedimiz yakacak yikacak sonrada eline ateste aldigi ismimiz yazan atkiyi tuttugu için ve senin arkadasin oldugu için saygimi bekliyorsun.

Sen göster arkandan senin gibiler gelir merak etme ama benden asla ve asla saygi bekleme.Edited by: Semih(TS)

@falcon61

sana izin vermek gibi bi lafimiz olmadi dikkat edersen.yazilanlari anlamaya çalismasi gereken kim o da belli..

@semih-ts

anlayis meselesi iste.resimde atkiya dikkat ederseniz sol tarafi siyahlasmis.atesin içinde kaldigi belli.o atkiyi atese atanlara destek verenlere de ayrica selam olsun.demek ki tepki renklere

semih-ts

ben yazdiktan sonra yazini 2 kez degistirmissin.son halini simdi gordum.kimseye saygi gosterin gibi bisey demedim.olayi anlattim.orda koltuk kirip tepki verenlerin o atkiyi atese atacak mantalitede oldugunu soyledim.reklam pesinde degil kimse.

Nereden
    Ankara

ben fatihin dedigini yaptim daha dikkatli okdum sevgili fatihin postlarinitaraftarlar dernegini kastediyor bu sene basindan beri maçlara gelmiyorlar bu maçta geldiler ve bu eylem ortaya çikti.simdi burda açik açik sorgulayalim,neden baska hiçbir gruphiçbir eylemin içinde olmadi?trabzonsporu yasayanlar bilir tribünler asla bu kadar tepkisiz kalmazdi normal sartlarda.bazilari bu tepkisziligi normal karsilayabilir ama ben trabzonsporu yasayan biri olarak bunu kaldiramam bu denli pasifligi.acaba bazilari bile bile yönetimin yanlislarini örtbas etmey mi çalisiyor.Avniakere gidenler sene basindan beri taraftarin hakli tepkisiolan "yönetim istifa" seslerini hangi grubun davullariyla bastirmaya çalistigini iyi bilirler.

simdi meslenin bu boyutunu daha da detaylandirmayacagim ama sadece su bilinsin trabzonda herkes herseyi az çok biliyor!

benim derdim: gruplar falan one çikartilip dogru hareketler gölgelenmesin,kim yaptiysa yapti çok güzel oldu bu protesto.yapanlar "d" olmus "e" olmus önemli degil...

zafer kardesim.yazilarimda ''çilginlar''in da tepki gösterdigini ve tepkilerinde hakli olduklarini,ayrica kimsenin onlara karsi ithamlari olmadigini da yazdim.es geçmissin.asil dikkat edilmesi,olaya bakilmasi gereken nokta bu..bi kaç kez yazdik tekrar yazalim..sorunumuzher tepki gösterenle degil,tepkisinde hakli olan,gerçekten trabzonsporun menfaatini düsünenlere degil,menfaati kendi cebine olanlara.. Edited by: kuzey_lee

..fazla olduEdited by: kuzey_lee

...fazla oldu

Nereden
    Ankara

haklisin

ama once trabzonspor ne erdogdu ne dernek ne birlik ne çilginlar,once trabzonspor.

agree with me?

evet paraya tapantaraftara HAYIR.(Tanjant yolu açilisinda dönen tek perdelik para mevzusu, ulusoy pankarti, bedavabilet alamayinca yapilan isyanlar, [bu olayi direk o grup degilde yine ayni kafada olan baska bir grup yapti; milli maç için Trabzon'a gelen mevcut iktidarin baskanini sadece maç bileti karsiligi havaalanina karsilamaya gitmeleri ve sirf bu yüzden maça geç girmeleri (ki TS aleyhine yaptigi açiklamalara ragmen)]TS sosyal tesislerinin ve TS_Club'larin camlarinin kirilmasi ve en son kale arkasinda toplanip sanki yapilan olaylari tribündeki isimsiz insanlarin yaptigi imajini vermek istemeleri)

herseyi buraya yazdirip, kamuoyunda bizi ifsa ettirenler utansin, bu klüp görünen o ki fena bataga saplanmis, kurtulus yeni bir devrim, evet TS Rönesansi'nin tam zamani.Bunu her alanda yapmak sart oldu, sadece yönetim ve baskani degistirmek bu klübü toparlayamayacaktir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@kuzey_lee Arkadasimizin söyledikleri dogrudur! O bulunduklari yer de misafir takim için ayrilan bir yerdir.Oraya hiç bir dernek vs gitmez sadece zorunluluklar disinda..Iste o zorunluluk geçen maç ortaya çikti.

Bu tepki önceden hazirlanmis mi degil mi bilemem ama Trabzonda bu sene maçlara çesitli nedenlerle(Geçen seneden kalma Kombine borçlari vs..) giremeyen kim varsa bu isi de onlar organize etmistir..Burada laf kalabaligi yapmaya gerek yok Bu isi yapan grup ap açik ortadadir.

Fatih Dernek ile eski bir yönetici iliskisinden söz etti,bunda da kedisi hakli..

Yani Yönetime tepki koymak sayet koltuk kirmak ile es deger ise biz de o zaman her maç koltuk kiralim içimiz disimiz ferahlasin öyle mi? Bu kadar da olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Koltuklari sökenlerin Trabzonspora verdigi zarar 10.000 usd

Trabzonsporun Su anda Yönetiminde bulunanlarin Trabzonspora verdigi zararlar

1-Sampiyonlar ligi kapisindandönen takim 15.000.000 usd

2-2.yil ayni hata ile Sampiyonlar liginden dönen takim 15.000.000 usd

3-Geçen yil kaçan sampiyonluk sonucusatilamayan ürünler,Takima üye olmayanlar,Reklam gelirleri,vs vsyaklasik&a mp;a mp;n bsp; 5.000.000 usd

4-Bu sezon daha sezon basi ligde kaybedilen Puanlar sonucu 1.000.000 usd lig sonuna kadar ne olacak belli degil.

5-Gökdeniz e verilen havadan paralar,Futbolculara sahada yürümesini dahi bilmeyen kazmalara verilen en az 10.000.000 usd

6-Tomas Juna verilen 4.500.000 usd

7-Petkoviçin bedava gönderilip yerine alinan jEFFERSON VE Ellerden yenen kazik 3.000.000 usd

8-basarisizlik sonucu Borsada degeri düsen Hisseler vs vs

Bunlar ilk aklima gelen ver bir çiprda 2 senede kaybedilen yaklasik 60.000.000 USD gibi kaybedilen bir rakam. Eger sadece ve sadece 10.000.000 usd para harcansa adam gibi Transfer geçen sene Dinamo kiev Maçindan önce harcansa su anda Kulübün 50.000.000 usd gibi bir kazanci olacak.Su anki yönetim Bastaci olacak.Kahraman olacakti.Ama beceriksizlik yüzünden sen takimi siradan hale getir.Insanlari sokaga çikamaz hale getir ve taraftari suçla.

O zaman DEMEKKI Çok basit Transfer olayini yapmadiniz Takimi siradan hale getirdiniz.O zaman birilerinin emri ile bunlari yaptiniz.O zaman Istanbul medaysi ve FB size bizi en fazla ugrastiran Trabzoinsporu dagitin diye görev verdi.Çünkü ortada kaybolan rakam Traftarin kirdidgi koltuklarin 5 bin kati bir rakama tekabül ediyor.Eger Traftar Koltuklari kirarak Itibarimizi zedeledi diyorsaniz.SizIZN RUM TAKIMINA elenmenizin verdigi Tahribatin yaninda bu koltukalar sadece Hiçten ibarettir.HERKES HADDINI BILECEK VE ÖYLE KONUSACAK.SITE girisinde bir anket var %65 gibi bir rakam bu yönetimin istifasini istiyor.Simdi bizlerin %65 i parali askermi oluyor.?

abi amacim tartisma yaratmak yada sana satasmak degil ama bazi seyleri kasitli olarak yaptigini düsünüyorum elbet sende bizim gibi trabzonspor un menfaatini düsünüyosun ancak yazdiklarini gorunce inanamiyorum dogrusu biz 3 senedir felaket içerisindeymisiz de haberimiz yokmus [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Kesinlikle kasitli yapmiyorum.Eger kafalari çalissa Transfer yapsalardi Su anda Büyük Baskan Büyük yöneticiler olacaktilar.ama malesef yapamadilar.yapmadiklari içinde kendi basarisizliklarini birilerine mal etmeleri affedilmez alin size taraftarlarin yaptigi açiklamalar Protostolar sürecek.Bunlar parali askermi olmus oluyorlar simdi takimin kötü gidisatinin hesabini sorduklari için.Yukardaki hesaba iyi bakarsan nelerin kaçtigini hesap edersin.Su anda Türkiyenin en güçlü ekibi olurduk ama siradan olduk

Trabzon'da söz düellosu

09 Kasim 2005 04:56

Trabzonspor Yönetimi Kurulu eski Üyesi Murat Bozoglu, yönetim kurulu olarak Trabzonspor'a maddi ve manevi olarak büyük zararlar verdiklerini belirtti.

Bozoglu, Kaiserslautern'de forma giyen Halil Altintop ile anlasmaya vardigini, fakat bu transfere Asbaskan Ömer Sari'nin engel oldugunu ileri sürdü.

Ömer Sari'nin kendisiyle ilgili açiklamalarina üzüldügünü ifade eden Murat Bozoglu, "Asbaskan ile Brezilya'da yasanan olaylar sonrasi hiç konusmadim. Bir süre kendi kabuguma çekilmistim. Fakat ben konusmama karari almama ragmen, benimle ilgili halen konusulmasina bir anlam veremiyorum. Çünkü konustukça kulübe zarar verecegimi biliyorum. Ama Ömer Sari'nin açiklamalarina çok üzüldüm." dedi.

Bu arada Trabzonspor Baskani Atay Aktug, G.Birligi maçi sonrasi yasanan olaylar sonrasi "Tribünlere zarar verenler, küfür edenler birilerinin parali askerleridir." açiklamasina cevap gecikmedi.

Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Özgür Özal, Trabzonspor Yönetimi'nin kongre karari alana ya da istifa edene kadar yasal çerçevede protestolarini ve eylemlerini sürdüreceklerini söyledi. Özal, Baskan Aktug'un açiklamalarini talihsizlik olarak degerlendirirken, yönetimin hâlâ görevde kalarak camiaya ihanet ettigini belirtti.

Bu haber toplam 58 defa okunmustur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)