Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 267 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Parali Asker Kim? Taraftar mi Yönetim mi?

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Atay beyin yeni oyunu

Taraftarin fazla tepkisini cekmemek icin sucu böylece federasyona ve istanbul kulüblerine yüklemeye calisiyor..

adam resmen gercekleri Görmek istemiyor..Taraftar delirmek üzere sabri kalmadi..ama baskan hic takmiyor o kafasina göre takiliyor iste..

acaba avni akerde gelecek macida kaybetsek ne olur????

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

atay aktug aklinca kendisini istifaya davet eden(biraz kaba bi davet) taraftari trabzonspor taraftri olarak gormedigini ve birileri tarafindan tutuldugunu soyluyo..bu birileride yonetimden ona ters dusup ayrilan kisiler olsa gerek!! yapilan cok buyuk bi yanlis kesinlile onaylamiyorum,bu olaylari cikaranlar klubumuze zarar vermislerdir tay aktuga veya bi baskasina degil ama suda var kisilerin cogunu taniyoruz ve biliyoruzki bu insanlar yillardir trabzonsporun maclarina gelip en onde yer alan ve 90dk takimi destekleyen,alinan malubiyetlere ragmen takima zarar verecek hicbir davranista bulunmayip 91.dk da gereken tepkiyi gosterip sadece 'yonetim istifa'tezahuratlarina katilan taraftar grubudur..dusunuyorumda sonucun boyle cirkin olacagini bile bile bu harekette bulunabiliyolarsa ortada cok buyuk bi hayal kirikligi cok buyuk bi hirs var.ve bunun tek sebebide bunca olaya ragmen koltugundan azicik kipirdama zahmetinde bile bulunmayan atay aktugdur..

hadi diyelim atay bey hakli..elinden gelenin en iyisini yapmis ,disini tirnagina takmis ama basariyi elde edememis bi yonetici ve taraftar o eski bildigimiz doyumsuz,saldirgan taraftar.boyle bi olay oluyo ve bu sutten cikma ak kasiktanda ak baskanimiz cikiyo tum ulusal basina 'bunlari yapanlar parali askerler' diyo..bu ne buyuk bi rezilliktir boyle..hic yakisik aliyomu,benim aklim bunu kabul etmiyo dogrusu..

taraftar her olayda sustu sustu.hatta bazen kendini asip tarafar dernekleri sonuna kadar yonetimimizin arkasindayiz diye.gecen yil aziz yildirimin aciklamalarinin ardindan atay aktug aciklama yapmisti ve hatirlayin ardindan taraftar hicte desteklemedigi bu yonetimin en buyuk destekcisi olmustu..ama simdi bakiyoruz her zaman susuan,destekleyen sahislar o zamanlar vefali taraftardi simdi kotu gidisi elstirince parali asker oldular oylemi..

bunlara bu iyilik fazla...her macta yakip yikmak lazim demekki..taraftar o zaman degerleniyo,taraftara maddi manevi destek veriliyo.yillarca bunu yapmadilarmi?? acik,kapali her turlu yardim yapilirdi taraftara,simdi taraftar galibiyetten basaridan emekten baskabisey istemiyo.olanda taraftara oluyo boyle..

Nereden
    Ankara

yani bazilarini anlamiyorum,kardesim elinde yeterli delil yoksa kimseyi karalayamazsin bu medeniyet ölçüsüdür!!! nerden biliyosun adamlarin para aldiklarini ,ceplerine mi baktin,banka hesaplarin mi inceledin hepsini taniyomusun birak onu orda miydin?sadece yapilan eylemden ordakilerin "parali asker "oldugu gerçegi çikmaz,olsa olsa varsayabilirsin ama bu da çamur atmaktir ve serefli bir hareket degildir.Koltuk kirma olayi fevri bi anda gelisen bi harekettir,cinnet anidir bu durmda akildan,iradeden söz edenin aklina sasarim.

maçtan sonra yarim saat protostolar devam etti,yollari kapattik ama hiçkimsenin umrunda degil,taraftar bu takima sahip çikti hala da çikiyor birileri bizlere deger vermeli,burasi trabzonspor kimsenin "ego" tatmin kurumu degil.birilerinin prestiji zedelenecek diye biz her maç kahir çekemeyiz...

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya ayrica soyle biseyde var madem ordakilerin hepsi parali askerdi neden bazilari (ki bu bazilarida ayni grupla iceri girmis ve maci izlemislerdir) sinirlerine hakim olamayan bu grubu sakinlestirmeye ve disari cikarmaya callisti.emniyete yardimci olan bicok arkadasimiz vardi orda.bunlarida atay bey karsi gruba karsi parayla tuttu herhalde!!!

Futbolcu satisindan gelen paralar:7 milyon $

Borsadan kulübe giren para:24 milyon $ ve digerleri..

Bence hiçkimse para pesinde degil 15.000 ytl nin trabzonspora zarar vermeyecegini herkes biliyor bence imaj kötüleniyor bir gün çikiyor biri trabzon taraftari(birkaç kisinin hareketini genelliyor)stadi yakiyor sahaya giriyor diyor..Bunun yönetim hata yapmasiyla ilgisi yok bundan sonra gelecek yönetim basarili olursa o koltuklari kiranlar gidip yeni koltuk alip yerine koyacak mi?Koltuk kirma geregi ne ben bunu anlayamiyorum[img]smileys/smiley5.gif[/img]Yönetime sinirlenler TRABZONSPORA ceza vermesin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu yönetimin basarili olmasini hepimiz çok istiyorduk ama basarisiz olduklari ve Trabzonsporumuza sahip çikamadiklari kesin artik bugün. O halde ;

Yönetim istifa edecek!!!

Simdi yönetimin saga-sola çamur atma vakti sonra istifalar kendiliginden gelecek...Göreceksiniz...

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Koltuklari sökenlerin Trabzonspora verdigi zarar 10.000 usd

Trabzonsporun Su anda Yönetiminde bulunanlarin Trabzonspora verdigi zararlar

1-Sampiyonlar ligi kapisindandönen takim 15.000.000 usd

2-2.yil ayni hata ile Sampiyonlar liginden dönen takim 15.000.000 usd

3-Geçen yil kaçan sampiyonluk sonucusatilamayan ürünler,Takima üye olmayanlar,Reklam gelirleri,vs vsyaklasik&a mp;n bsp; 5.000.000 usd

4-Bu sezon daha sezon basi ligde kaybedilen Puanlar sonucu 1.000.000 usd lig sonuna kadar ne olacak belli degil.

5-Gökdeniz e verilen havadan paralar,Futbolculara sahada yürümesini dahi bilmeyen kazmalara verilen en az 10.000.000 usd

6-Tomas Juna verilen 4.500.000 usd

7-Petkoviçin bedava gönderilip yerine alinan jEFFERSON VE Ellerden yenen kazik 3.000.000 usd

8-basarisizlik sonucu Borsada degeri düsen Hisseler vs vs

Bunlar ilk aklima gelen ver bir çiprda 2 senede kaybedilen yaklasik 60.000.000 USD gibi kaybedilen bir rakam. Eger sadece ve sadece 10.000.000 usd para harcansa adam gibi Transfer geçen sene Dinamo kiev Maçindan önce harcansa su anda Kulübün 50.000.000 usd gibi bir kazanci olacak.Su anki yönetim Bastaci olacak.Kahraman olacakti.Ama beceriksizlik yüzünden sen takimi siradan hale getir.Insanlari sokaga çikamaz hale getir ve taraftari suçla.

O zaman DEMEKKI Çok basit Transfer olayini yapmadiniz Takimi siradan hale getirdiniz.O zaman birilerinin emri ile bunlari yaptiniz.O zaman Istanbul medaysi ve FB size bizi en fazla ugrastiran Trabzoinsporu dagitin diye görev verdi.Çünkü ortada kaybolan rakam Traftarin kirdidgi koltuklarin 5 bin kati bir rakama tekabül ediyor.Eger Traftar Koltuklari kirarak Itibarimizi zedeledi diyorsaniz.SizIZN RUM TAKIMINA elenmenizin verdigi Tahribatin yaninda bu koltukalar sadece Hiçten ibarettir.HERKES HADDINI BILECEK VE ÖYLE KONUSACAK.SITE girisinde bir anket var %65 gibi bir rakam bu yönetimin istifasini istiyor.Simdi bizlerin %65 i parali askermi oluyor.?

abi amacim tartisma yaratmak yada sana satasmak degil ama bazi seyleri kasitli olarak yaptigini düsünüyorum elbet sende bizim gibi trabzonspor un menfaatini düsünüyosun ancak yazdiklarini gorunce inanamiyorum dogrusu biz 3 senedir felaket içerisindeymisiz de haberimiz yokmus [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Yönetimin olmadigi kesin.. Bi kere baskan zamaninda belediye baskanligi yapmis trabzonda.. Ama baskan kendince çok eski bir numarayi dile getirmis.. Su kesin ki yönetim Trabzonspor'u düsünütor.. Içlerinde var mi bilmiyorum parali asker ama Sn. Aktugun olmadigi kesin.. Zaten takimin kötü duruma gelmesinin tek nedeni yapilan transferler.. Burda da Sn. Günes'le olan anlasmazliklar. ki bu anlasmazliklarda Sn. Günes'in vermis oldugu "beni transferlere karistirmayin" lafi olmustur.. Çok sevdigim Sn. Günes böyle bir hatayi nasil yapti hala inanamiyorum ama durumun bu oldugu kesin..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Kayseri ile oynadigimiz kupa maçinda bundan daha fazla protesto olmustu ve o maçta 3-0 yenilmistik.Atay Aktug o maçtan sonra taraftar ile ilgili 'haklilar' disinda açiklama yapmadi.

G.Birligi maçinda 1-1 berabere kalmamiza ragmen fena maç olmadi bizim açimizdan.Maçtaolumsuz sonuç çikmasini bekleyenler,stada zarar verenler oldu.

Birde forumdan Bordomavim 'maçlara sürekli gidiyorum ilk defa bu insanlari ve organizsayonu gördüm' diye yazdi buraya.

Baskanin sözleri agir ama bir seyler döndügü de ortada.Protestonun da bir yöntemi olmali,Trabzonspor'a zarar verilerek bir yere varilmaz.

Bir diger konuda Hüsnü Hayali'nin Haluk Ulusoy posterini açtirmasi.Simdi Trabzonspor'lular bunu gönül rizasiyla mi açtilar yoksa birileri araya bir sey soktu?

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Koltuklari sökenlerin Trabzonspora verdigi zarar 10.000 usd

Trabzonsporun Su anda Yönetiminde bulunanlarin Trabzonspora verdigi zararlar

1-Sampiyonlar ligi kapisindandönen takim 15.000.000 usd

2-2.yil ayni hata ile Sampiyonlar liginden dönen takim 15.000.000 usd

3-Geçen yil kaçan sampiyonluk sonucusatilamayan ürünler,Takima üye olmayanlar,Reklam gelirleri,vs vsyaklasik&a mp;a mp;n bsp; 5.000.000 usd

4-Bu sezon daha sezon basi ligde kaybedilen Puanlar sonucu 1.000.000 usd lig sonuna kadar ne olacak belli degil.

5-Gökdeniz e verilen havadan paralar,Futbolculara sahada yürümesini dahi bilmeyen kazmalara verilen en az 10.000.000 usd

6-Tomas Juna verilen 4.500.000 usd

7-Petkoviçin bedava gönderilip yerine alinan jEFFERSON VE Ellerden yenen kazik 3.000.000 usd

8-basarisizlik sonucu Borsada degeri düsen Hisseler vs vs

Bunlar ilk aklima gelen ver bir çiprda 2 senede kaybedilen yaklasik 60.000.000 USD gibi kaybedilen bir rakam. Eger sadece ve sadece 10.000.000 usd para harcansa adam gibi Transfer geçen sene Dinamo kiev Maçindan önce harcansa su anda Kulübün 50.000.000 usd gibi bir kazanci olacak.Su anki yönetim Bastaci olacak.Kahraman olacakti.Ama beceriksizlik yüzünden sen takimi siradan hale getir.Insanlari sokaga çikamaz hale getir ve taraftari suçla.

O zaman DEMEKKI Çok basit Transfer olayini yapmadiniz Takimi siradan hale getirdiniz.O zaman birilerinin emri ile bunlari yaptiniz.O zaman Istanbul medaysi ve FB size bizi en fazla ugrastiran Trabzoinsporu dagitin diye görev verdi.Çünkü ortada kaybolan rakam Traftarin kirdidgi koltuklarin 5 bin kati bir rakama tekabül ediyor.Eger Traftar Koltuklari kirarak Itibarimizi zedeledi diyorsaniz.SizIZN RUM TAKIMINA elenmenizin verdigi Tahribatin yaninda bu koltukalar sadece Hiçten ibarettir.HERKES HADDINI BILECEK VE ÖYLE KONUSACAK.SITE girisinde bir anket var %65 gibi bir rakam bu yönetimin istifasini istiyor.Simdi bizlerin %65 i parali askermi oluyor.?

abi amacim tartisma yaratmak yada sana satasmak degil ama bazi seyleri kasitli olarak yaptigini düsünüyorum elbet sende bizim gibi trabzonspor un menfaatini düsünüyosun ancak yazdiklarini gorunce inanamiyorum dogrusu biz 3 senedir felaket içerisindeymisiz de haberimiz yokmus [img]smileys/smiley11.gif[/img]
    Biraz abartili olsada külübün bu paralari kaçirdigini görmek [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bunlari söyleyen baskana bi cevap bende verim bari...

ey gidi baskan hey sen maçtan 1 saat sonra evindeyken ben henüz tribünden disari çikmamis oluyorum...ve bazen önümde 6 saat 7 saAtlik yol çilesi oluyo.ben bunlari para için yapiyorum dimi ?haklisin sende haklisin.cebimdeki son parayi verip bi hafta bes kurussuzgezen benyada biz gibileriparali asker muamelesi görüyoz.haklisin bizdik dimi polonya da brezilya da haftalarca gezip dolasip elimiz boz dönen...
    bu hafta gençlerbirligi maçina organizasyon var diye bi haber geldi..hemen sagi solu aradik dogru mu diye (metin abi de içinde olmak üzere)..cevap hayirdi..simdi baskanimben bunca saatlik yolu senin cebinde ki paran için mi çekecektim yoksa sevdigim renklerle hasret gidermek için mi?Edited by: mrblacksea

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çikar çatismalarindan(rant kavgalarinda)sonra kulübü bu hallere düsüren yönetimin basindaki baskandan bu sözleriduymakoldukça ilginç.

anlasilan kimse ne dedigini bilmiyo?

sagduyulu olalim arkadaslar ilk yari bitene kadr hiç olmazssa devamli destegimizi esirgemiyelim mutlaka bu yonetim revizyon yapacaktir hiç kimse trabzon sporun basarisizligini istemez federasyon ve istanbil medyasi hariç ONUN IÇIN TAM DESTEL LAZIM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazi seyler ortada KABAK gibi duruyor da, kimse söylemiyor, ya da söylemek isine gelmiyor.

Avni Aker'e Fatih Tekke posteri diye bir kampanya basladi 10-15 kisi üç kurus bes kurus destek verdi.

Oysa ki geçen sene Avni Aker'deki maçta Haluk Ulusoy pankarti açildi. Kim yapti bunu, hangi taraftar gurubu? Bence Ulusoy pankartiyla, bu koltuklari yakanlar örtüsüyor. Trabzonspor taraftari bence olabilecek en zarif sekliyle her hafta tepkisini maçta zaten gösteriyor. Bundan daha fazlasi ne amaç için yapilir bilemem.

Haluk Ulusoy pankarti açilabiliyorsa (ki Trabzonspor'a ne menfaati oldu bilmiyorum) demek ki ortada bir miktar para ya da rantin döndügü kesin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar Kayseri ile oynadigimiz kupa maçinda bundan daha fazla protesto olmustu ve o maçta 3-0 yenilmistik.Atay Aktug o maçtan sonra taraftar ile ilgili 'haklilar' disinda açiklama yapmadi.

G.Birligi maçinda 1-1 berabere kalmamiza ragmen fena maç olmadi bizim açimizdan.Maçtaolumsuz sonuç çikmasini bekleyenler,stada zarar verenler oldu.

Birde forumdan Bordomavim 'maçlara sürekli gidiyorum ilk defa bu insanlari ve organizsayonu gördüm' diye yazdi buraya.

Baskanin sözleri agir ama bir seyler döndügü de ortada.Protestonun da bir yöntemi olmali,Trabzonspor'a zarar verilerek bir yere varilmaz.

Bir diger konuda Hüsnü Hayali'nin Haluk Ulusoy posterini açtirmasi.Simdi Trabzonspor'lular bunu gönül rizasiyla mi açtilar yoksa birileri araya bir sey soktu?

neler dönüyor neler..geçen yil devre arasinda sözde paralariyla kombine alip gövde gösterisi yapanlar hayret neden bu sene sezon basindan beri maraton özel civarinda gürültü çikarma pesindeler?yönetimin yanlis hareketleri olmustur.hatta su andaki durumun en büyük sorumlusu yönetimdir ama çakal puslu havayi sever hesabi karisiklikta bir darbe de ben vurayim mantigiyla hareket edenleri herkes çok iyi biliyor.yonetimden istifa eden ankara orjinli muteahhit beyimizle bu gruptan bazi kisilerin yakinlasmasini da bilen bilir.neyse fazla derinlere girmeden bi yorum yapalim dedik.

unutmadan.vakt-i zamaninda klubun camlarini kirdirtan da bahsi geçen dernegin gizli baskani degilmiydi yahu?

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

O koltuklari kiranlatin hiçbir mantikli düsüncesi olamaz;

Yönetimin ve sahada alinan kötü sonuçlari protesto etmek için klendi evini yik yak olmaz ayni seyi yapiyorsun.Senin farkin ne biri belki zarar vermek istemeden veriyo sen alenen TC nin önünde yapiyosun.

Bunlari savunanlarada inanamiyorum.

Bence de en matiklisi bu parali asker hepsi.

Aklin mantigi birdir.

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim taraftarimiz tepki verdiginde toplu halde verir, ne zaman yalnizca bir grubun tepki veridgi görülse arkasinda baska seyler aramak lazim, geçmiste yasandi bilet verilmedi, alamayan grup isyan bayragi açti, bu isler bu kadar kolay degil atay aktug ne kadar yanlis yapmis olursa olsun olayi çözmüstür ve kullandigi tabir cuk diye oturmustur az bile demistir, bu insanlar taraftar olamazlar, toplanmis 30 kisi yönetimi istifaya çagirip koltuk yakiyorlar, o kadar kolay mi bu isler, artik herkes gerçekleri görsün atay baskanin dedigi gibi bunlar parali askerden baska bisey degil, tepkilerinde ruh yok ruh, maratondaydim bunlar koltuk yakmaya basladiginda millet direk küfretmeye basladi bu yiyicilere, kimse kimseyi kandiramaz, bizim GERÇEK taraftarimiz olaylari görecek kadar bu islerin içinde....

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizin gibi düsünenler saolsun o yönetim hala orda ve yine sizin gibi düsünenler saolsun Trabzon bu durumda....

Alıntı falcon61 Nickli Üyeden Alıntı
    Sizin gibi düsünenler saolsun o yönetim hala orda ve yine sizin gibi düsünenler saolsun Trabzon bu durumda....

neden bizim gibi düsünenler yüzünden trabzonspor bu durumda söylermisin?

Nereden
    Samsun

o gün stada gelip bagiran tezahurat eden ve maç sonu her ne sekilde olursa olsun tepki koyan arkadaslarin kardeslerimin ellerine saglik yüreklerine saglik!!!yeter artik geç bile kalindi...baska türlü ne topçu ne yönetim laftan anlamayacak!!!

o stada her maç gelip kahrolan yeri gelir kalp krizi geçiren insanlarin ne suçu vardi...onlar ve bizler sadece sevgimizi verdik simdiye kadar...TRABZONSPOR taraftari tarihinin en sakin dönemini yasiyor aslinda...sene basindan beri durum ortada,ama simdiye kadar tik yoktu!ne oldu bi sey düzeldimi!yok ayni tas ayni hamam...demekki taraftarin sakini takimi da yönetimide uyutuyor...bizimkiler sessizlikten sabirdan anlamiyor,taraftarin sabrini kötüye kullandilar bu sene...

Alıntı denizgrsy Nickli Üyeden Alıntı

o gün stada gelip bagiran tezahurat eden ve maç sonu her ne sekilde olursa olsun tepki koyan arkadaslarin kardeslerimin ellerine saglik yüreklerine saglik!!!!!!

...

evet çok dogru bir tespit..sadece bu maç tribune hazirlikli gelen arkadaslarin yuregine saglik..dikkat ederseniz çilginlar da kaç haftadir tepki veriyor ama kimse onlara bisey demiyor.çunku her hafta o tribunde görevlerini yerine getiriyorlar.paralarini verip maça geliyorlar.bazilari gibi degiller..

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bak yazimi dikkatli oku, tepkiye lafimiz yok bizim, ama belirli kisiler tarafindan tetiklenen tepkiye lafimiz var,yillar önce 5 tane degil 500 tane koltuk sökülüp firlatilmisti hatirlarsan, tepki odur iste (kio da tasvip edilemez) yoksa bunlar palavra, taraftarin tepkisi degil belli bir grubun tepkisi

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Parali asker Atay tarafindan yol paralari,bilet paralari hatta yemek paralari verilen taraftarlardir!

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O akasam stadda olsam bi koltukda ben kirardim hemde kimseden para yada fikir almadan ben buna dayanarak o adamlara hela olsun diyebiliyorum ama yönetim diyorki onlari yönlendirenleri biliyoruz mademki bu klüp bizim söylesinlerde bizde bilelim öyle fuzuli konusmalara karnimiz tok artik kimsenin kimseyle oynadigi yok ben sahaya çikan 11 kisiyi bilirim istisnalar hariç oynamiyorlar sene basina bakarim transfer yapilmamis(petko-jeff,karel-eller,tolga-kürsat,+tomas)sebebi ne bu stadi yakan parali askerlermi almadi yönetimmi?

Gökdeniz iddaa oynamis napalim onlarin görevi bunu önceden ögrenip önlemini almakti beceremediler fatih+semak yok napalim alternatifi olmaliydi bunlaridami parali askerler yada onlari besleyenler yaptirmadi

Gs kafaya oynuyo dünya kadar borçlari var taraftar yönetim iftidfa diyo

Bjk Ailton,kleberson,youla,tandogan i aldi takim düzene girmedi diye yönetim istifa diyolar

Bizimkiler ne yapti söylermisiniz?

Azize gidp yalakalik yapti bizim karsimiza geçti ona laf atti tff altinda ezildi ne siyasi nede toplumsal nede maddi yönden bi destegi kalmadi hala niye ordalar?

Adam olan laftan anlar anlamayana böyle muamele hem merak etmeyin 3 koltuk yandi diye iflas etmeyiz ortalama tomasdan ettigimiz zararin 1.500.000 de biri olmali.......

3 kuruç paramiz vardi onuda çarçur ettiler borsa parasi diye sevinmeyin adamlar klubü pazarladi bu mantikla 20 senede bi ailenin klubüde olabiliriz unutmayalim!

Son olarak siz neyi ve neye dayanarak benim iddaalarim bunlar ya sizinkiler?

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

O akasam stadda olsam bi koltukda ben kirardim hemde kimseden para yada fikir almadan ben buna dayanarak o adamlara hela olsun diyebiliyorum ama yönetim diyorki onlari yönlendirenleri biliyoruz mademki bu klüp bizim söylesinlerde bizde bilelim öyle fuzuli konusmalara karnimiz tok artik kimsenin kimseyle oynadigi yok ben sahaya çikan 11 kisiyi bilirim istisnalar hariç oynamiyorlar sene basina bakarim transfer yapilmamis(petko-jeff,karel-eller,tolga-kürsat,+tomas)sebebi ne bu stadi yakan parali askerlermi almadi yönetimmi?

Gökdeniz iddaa oynamis napalim onlarin görevi bunu önceden ögrenip önlemini almakti beceremediler fatih+semak yok napalim alternatifi olmaliydi bunlaridami parali askerler yada onlari besleyenler yaptirmadi

Gs kafaya oynuyo dünya kadar borçlari var taraftar yönetim iftidfa diyo

Bjk Ailton,kleberson,youla,tandogan i aldi takim düzene girmedi diye yönetim istifa diyolar

Bizimkiler ne yapti söylermisiniz?

Azize gidp yalakalik yapti bizim karsimiza geçti ona laf atti tff altinda ezildi ne siyasi nede toplumsal nede maddi yönden bi destegi kalmadi hala niye ordalar?

Adam olan laftan anlar anlamayana böyle muamele hem merak etmeyin 3 koltuk yandi diye iflas etmeyiz ortalama tomasdan ettigimiz zararin 1.500.000 de biri olmali.......

3 kuruç paramiz vardi onuda çarçur ettiler borsa parasi diye sevinmeyin adamlar klubü pazarladi bu mantikla 20 senede bi ailenin klubüde olabiliriz unutmayalim!

Son olarak siz neyi ve neye dayanarak benim iddaalarim bunlar ya sizinkiler?

Senin durdugun hata kardes,hemen al elene bir balyoz avniakeri yikmaya basla o zaman kesin duyarlar seni[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Simdiden kolay gelsin sana...Tv den izlerim ben seni.

Ben bi TS nin battaniyesini aliyorumda bunun nekadari klübüme gidiyodur diye düsünütorum sen benim parami yemeye ne hakkin var nereden buluyosun bu hakki sormazlarmi adama.

Edited by: Semih(TS)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)