Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11
Toplam 267 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 267 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Parali Asker Kim? Taraftar mi Yönetim mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Anlamamakta israr ederek terbiyesizligi kimin yaptigini utanarak söylüyorum. Bu bilgileri Trabzonspor.org yayinliyor. Parayi yatirmamak ayip olarak nitelendirilmiyor. Benimde borcum vardir. Firsatim yoktur yatiramamisimdir. Anlatmak istedigim herkes etegindeki taslari dökerken sebepleri gerçekleri ile ortaya koymali. Yalandan konularin arkasina siginip saldirilmamali.

Arkadasim ne anlatmak istiyorsun ? bi rahatla dök içini, tövbe tövbe sein var bi derdin hayirlara gitsin. Daha net yazamam diyorsan özelime buyur ne derdin varsa hallederiz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atay AKTUG basarisiz ve TRABZONSPOR un basina yakismayacak bir baskandir.Madalyonun hangi yüzüne bakarsaniz bakin çikan sonuç budur.Elestiri yapanlarin her hangi bir açigini yakalamak için çaba sarfedenler yazilan paragraflardan bir cümleyi bir kelimeyi alinti yapip TS baskanina bu sekilde hitap edemezsiniz diye saldiranlarin amaçlari nedir acaba ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Cafer abi, Atay Aktug yönetimi hakkinda bu kadar attin tuttun ama... Galiba yapilacak olan bu kongrede, oy kullanma hakkin yok..!
    14445 nolu üyenin bilgileri asagidaki gibidir;

Adi Soyadi: CAFER ÖZER
    Toplam Borç: xxxxxxx

Burada Akin'in ortaya koymus oldugu bilgiler terbiyesizlik olarak nitelendirilemez. Çünkü bu bilgileri trabzonspor.org a giren herkes görebiliyor. Hazir konuyu ve firsati yakalamisken sevmedigimiz insanlara saldirma düsüncesi ne yazik ki devam ediyor. Evet bende Cuttysark a katiliyorum. Aslinda benimle ayni düsünerek bunu yazmadigi halde bunu söylüyorum. Yani Akin bu sitedeki en yapici arkadaslarimizdan biridir. Art niyetle hareket ettigine inanmiyorum.Elestiriyi yaparken sadece atip tutmayla olmuyor bu isler.Evet bedel ödemek gerekiyor. Kimi para ile öder kimisi emek ile. Ama hiçbir bedel vermeden konusanlarda ne yazik ki sitede çok. Buna ragmen Ve sitede takilan herkesin toplumun bir yerinde yer aldigina inaniyor ve saygi duyuyorum.Herkese açik yerlerde insanlara terbiyesiz deme hakkina kimse sahip degildir. Bunun bedeli agir olur. Tamir edemeyecegimiz sikintilara yol açar. Herkes bin düsünüp bir konussun.

Terbiyesizligin lüzümu yok ben Aiadatimi ödedim amatör kafali adamlarin elinde oyuncak olmus kulüpten sizlere yanlis bilgi geliyorsa o sizin bileceginiz bir sey

Anlamamakta israr ederek terbiyesizligi kimin yaptigini utanarak söylüyorum. Bu bilgileri Trabzonspor.org yayinliyor. Parayi yatirmamak ayip olarak nitelendirilmiyor. Benimde borcum vardir. Firsatim yoktur yatiramamisimdir. Anlatmak istedigim herkes etegindeki taslari dökerken sebepleri gerçekleri ile ortaya koymali. Yalandan konularin arkasina siginip saldirilmamali.

Ben yada bir baskasi aidatini yatirdi yada yatirmadi kimene.yadiginiz yazilara dikkat edin Yok efendim birileri bedel ödemek lazimmis birileri bedel ödemeden yazi ayziyormus.eGER burda sadece aidat ödeyenler kulübe üye olanlar yazi yazacaksa 25-30 kisi ancak çikar.Konulari asil saptiran hedefinden sasiran sizin gibi ne dedigini dahi bilmeyenlerdir.ben sizin gibi lere açiklama yapmak zorunda olmadigim halde gerçekeleri anlattim BU AMATÖR kafali adamlarin oldugu yönetime güvendim KREDI KARti BILGILERIMI verdim.Bu güne kadar üstüme düsen bedelleri ödedim.ödemeyede devam ederim.o sizi hiç ilgilendirmez Aiadat ödeyenler yazi yazacaksa o zaman BMN yönetimi kurallari degistirsin.

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Arkadasim ne anlatmak istiyorsun ? bi rahatla dök içini, tövbe tövbe sein var bi derdin hayirlara gitsin. Daha net yazamam diyorsan özelime buyur ne derdin varsa hallederiz.

Benim mi derdim var. Özel bir derdim ve sikintim olmadigini sen iyi biliyorsun. Çünkü daha öncede seninle bir kere özelden görüstük hatta yüzyüze görüsecektik kismet olmadi. Ama bu sekilde derdin varsa hallederiz diyorsan derdimi anlamisindir. Derdim Trabzonspor ya sizin?

Nereden
    İstanbul

mr.fa demiski.

Herkese açik yerlerde insanlara terbiyesiz deme hakkina kimse sahip degildir. Bunun bedeli agir olur. Tamir edemeyecegimiz sikintilara yol açar. Herkes bin düsünüp bir konussun.

Anlamadim simdi tehdit mi var burda. Siz kimsiniz adiniz nedir necisiniz... Olayin geldigi boyuta bakin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burda neler olmus böyle..?

Sayende

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Konu basligi: Parali Asker Kim? Taraftar mi Yönetim mi? son birkaç sayfada tartisilan seyler ise çok farkli...

Cafer abi, Atay Aktug yönetimi hakkinda bu kadar attin tuttun ama... Galiba yapilacak olan bu kongrede, oy kullanma hakkin yok..!
    14445 nolu üyenin bilgileri asagidaki gibidir;

Adi Soyadi: CAFER ÖZER
    Toplam Borç: xxxxxxx

Burada Akin'in ortaya koymus oldugu bilgiler terbiyesizlik olarak nitelendirilemez. Çünkü bu bilgileri trabzonspor.org a giren herkes görebiliyor. Hazir konuyu ve firsati yakalamisken sevmedigimiz insanlara saldirma düsüncesi ne yazik ki devam ediyor. Evet bende Cuttysark a katiliyorum. Aslinda benimle ayni düsünerek bunu yazmadigi halde bunu söylüyorum. Yani Akin bu sitedeki en yapici arkadaslarimizdan biridir. Art niyetle hareket ettigine inanmiyorum.Elestiriyi yaparken sadece atip tutmayla olmuyor bu isler.Evet bedel ödemek gerekiyor. Kimi para ile öder kimisi emek ile. Ama hiçbir bedel vermeden konusanlarda ne yazik ki sitede çok. Buna ragmen Ve sitede takilan herkesin toplumun bir yerinde yer aldigina inaniyor ve saygi duyuyorum.Herkese açik yerlerde insanlara terbiyesiz deme hakkina kimse sahip degildir. Bunun bedeli agir olur. Tamir edemeyecegimiz sikintilara yol açar. Herkes bin düsünüp bir konussun.

Terbiyesizligin lüzümu yok ben Aiadatimi ödedim amatör kafali adamlarin elinde oyuncak olmus kulüpten sizlere yanlis bilgi geliyorsa o sizin bileceginiz bir sey

Ben yada bir baskasi aidatini yatirdi yada yatirmadi kimene.yadiginiz yazilara dikkat edin Yok efendim birileri bedel ödemek lazimmis birileri bedel ödemeden yazi ayziyormus.eGER burda sadece aidat ödeyenler kulübe üye olanlar yazi yazacaksa 25-30 kisi ancak çikar.Konulari asil saptiran hedefinden sasiran sizin gibi ne dedigini dahi bilmeyenlerdir.ben sizin gibi lere açiklama yapmak zorunda olmadigim halde gerçekeleri anlattim BU AMATÖR kafali adamlarin oldugu yönetime güvendim KREDI KARti BILGILERIMI verdim.Bu güne kadar üstüme düsen bedelleri ödedim.ödemeyede devam ederim.o sizi hiç ilgilendirmez Aiadat ödeyenler yazi yazacaksa o zaman BMN yönetimi kurallari degistirsin.

Bizim burada bedel ölçer cihazimiz yok. Evet sende ödemissindir ve saygi duyuyorum. Allah daha fazlasini nasip etsin

burada TS konusulmasin madem ilgimiz alakamiz yok TS'un resmi sitesi ile.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgili arkadasim yazinda birkaç sey dikkatimi çekti. öncelikle "sevmedigimiz insanlara saldirma düsüncesi" bu nasil birseydir? burada bir insani neden sevmeyiz. buradaki her insan Trabzonspor'un basarisini istemiyormu ? o zaman neden bir insan bir insani sevmesin , yada senin deyiminle ona karsi çikmak için firsat kollasin. kimsenin bu sekilde düsünecegini sanmiyorum, ama sizin içinizde böyle birseyler varsa bir an önce bu isten vazgeçmenizi isterim.

Bedel ödemekten bahsetmissiniz. Ve hiç bir bedel ödemeden konusanlarin çok oldugunu söylemissiniz. Öncelikle kimin ne bedel ödedigini kesinlikle bilemezsiniz. Ama insanlar hiç bir bedel ödemedi diye bu sevdadan vazmigeçsinler ? Vazgeçsinler diyorsaniz , bahsettiginiz bedelin sinirlarini belirtinki, bu bedelleri ödeyenler yorum yapsin sitede, digerleri yorum yapmaktan kaçinsinlar.

Akin'i savunurken konuyu iyice dagitmissiniz. Akin'in bu yazdiginda kesinlikle bir art niyet tasidigini düsünmüyorum. Ve Akin Bey'in yapici birisi oldugundanda sizinle hemfikirim. Bunu yazarken konunun buralara gelecegini tahmin etseydi kesinlikle yapmayacaginida biliyorum. Ve bu konuyu Cafer abi ile Akin'in özelden halledeceginide inaniyorum. Bizlerde daha fazla yorum yapip konuyu iyice polemige sokmayakim. Konu basliginin amacina dönelim.

Arkadaslarartik magazayikapamak zorundayim o yüzden yazdiklariniza aksam cevap veremeyecegim. Yarin görüsürüz.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atay bey hakli çünkü istifasini çok istedim! evet itiraf ediyorum[img]smileys/smiley5.gif[/img]ben parali bir askerim!

asker gibi disiplinli çalisiyorum ve patronum her aybasi bana para veriyor. Bende Atay beyin yönetimini begenmeyip istifa etmesini istiyordum. Baskanimizdan da bisey kaçmiyor [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim mi derdim var. Özel bir derdim ve sikintim olmadigini sen iyi biliyorsun. Çünkü daha öncede seninle bir kere özelden görüstük hatta yüzyüze görüsecektik kismet olmadi. Ama bu sekilde derdin varsa hallederiz diyorsan derdimi anlamisindir. Derdim Trabzonspor ya sizin?

"Derdim Trabzonspor ya sizin" dedin ya sadece gülüyorum. Yazdiklarina ne yazarsam senin görüslerini degistiremeyecegim. Sürekli farkli anlamlar yükleme ugrasmaya çalisiyorsun bu olmuyor yakismiyor. Evet yüz yüze görüsmeken iyisi.mecazi anlamda anlamazsin umarim.Ben çikiyorum birazdan belkiuzun belki de kisa bir süre burada olmayacagim.

Herkesin yüreginde Trabzonspor sevgisi eksik olmasin...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insanlarin gezmek, tozmak, chat yapmak veya daha eglenceli islerle ugrasmek yerine bu siteye girip birseyler yazmasi, kafa patlatmasi, üzülmesi, sevinmesi, zamanini, mesaisini harcamasi da bir bedeldir...

Alıntı Barbarian Nickli Üyeden Alıntı

mr.fa demiski.

Herkese açik yerlerde insanlara terbiyesiz deme hakkina kimse sahip degildir. Bunun bedeli agir olur. Tamir edemeyecegimiz sikintilara yol açar. Herkes bin düsünüp bir konussun.

Anlamadim simdi tehdit mi var burda. Siz kimsiniz adiniz nedir necisiniz... Olayin geldigi boyuta bakin.

Kim oldugumu yazmak bana yakismayacak sekilde belki tehdite girer, belki ayip olur. O yüzden bu sorduklarini görmemezlikten geliyorum. Konuyu daha farkli boyutlara getirmeyelim. O yazdiklarim sadece kendi adima degil herkes için geçerlidir. Kimse terbiyesiz lafini kolay kolay hazmetmez ve sikinti olur düsüncesinde oldugum için bunu yazdim.

artik taraftarlarimiz da bazi seylerin degismesi lazim saha sonuclarina göre yöneticileri suclamamak lazim.

atay aktugtrabzonspor ane yapti allah askina ? hain,parali asker laflarini hakedecek kadar fena biri mi bu adam?

simdi gecen seneye dönelim olimpiyatta istanbula 5 atiyoruz ve papilanin zoruyla sampiyonluk kaciyor. bugün e kadar atay aktug ve yonetimden kimse rahatsiz degil (bunda hemfikirizdir umarim)

yaz geliyor futbolcular tatilde yonetim brezilya ya ve avrupaya dagiliyor futbolcu bulmak için

sampiyonlar ligi on eleme kuralari cekiliyor zayif bir takim geliyor karsimiza anortosis diye. ama bu zayif takimin macinimedya ve kamuoyu futbolcularimizin gözünde rum olduklari için oyle bir büyütüyorki vatan millet meselesine dönüsüyor adeta.

bu mactan sonra herkes yonetime yuklendi transferler gec yapildi bilmemne diye ama mevcut kadro bu rum takimini yenecek güçte degilmiydi? ilk macta mehmet yilmaz in kacirdigi inanilmaz pozisyonlar,çok sevdigimiz yattaranin inanilmaz sorumsuzlugu ve takimin 45 dakika 10 kisi oynamasi,tayfun cora nin yüzünden yedigimiz 2 gol. zaten o maç orda bitmisti avni aker de adamlar kale önüne duvar ördü ve senol günesin yattara dan baska atak organizasyonu olmadigi için gokdeniz ve fatihin extrem cabasiyla 1 gol zar zor atabildik.

anortosis macindan once gerceklesen transferler sunlar

jefferson:botafogo dan alindi alinan kulubun taraftarlari kulube büyük tepki gosterdi brezilya milli takiminin hocasi 2006 da 2. kalecim dedi SONUC:Iyi transfer (genel fikrimiz)

eller:bir ara brezilya milli takimina secilmis tecrubeli defanstan iyi top cikaran bir adam SONUC:iyi transfer(genel fikrimiz)

jun:cek milli takimin da 11 oynuyor cek liginde gecen senenin gol krali SONUC:iyi transfer(genel fikrimiz)

eger bu adamlarin referanslarina bakipta almayacak biri varsa sasarim ben buna referansa bakarsan muhtesem adamlar üstelik gelecek vaadediyorlar ben bu transferler yapildiginda cok mutluydum ve yonetimi kutlamistim ama bu adamlar sasilacak sekilde kötü oynadilar peki bunda yonetimin suçu ne? siz olsaydiniz bu adamlari almazmiydiniz ? yani bu adamlar alabileceklerimizin en iyisi. medyanin doldurusuna gelip rogerio ceni yi kalece viera yi obina yi filan mi bekliyordunuz ?

bu transferlerin yapilmasinda tek kusur biraz gec yapilmasi ama bu kesinlikle anortosise elenmemizde bahane degildir mevcut kadro da anartosisi yenecek güçteydi ve yenmeliydi.

anortosis macina bu kadar takilmamin nedeni o mactan sonra dagilmis olmamiz.

GIDENLER:tolga gidecem gidecem diye tutturunca iyi bir fiyata satilmak zorunda kalindi.petkovic gecen senelerde bir cok macta saç bas yoldurttugu için satildi.

anortosis ten sonra 2-3 mac zar zor aldik ve asil çöküs basladi gökdenizin olayi,simekin ayaginin kirilmasi,fatihin sakatligi,hüseyinin kart gormesi vesaire bu adamlarin hep bir arada cezali ya da sakat olabilecegi hangimizin aklina gelirdiki yonetimin gelsin ? fenerdende cikar cincondan da cikar oyle direk oynayan 4 oyuncunu ayni duruma düserler yani bu duruma düsmemizde sanssizligin da büyük rolü var.

Basariyla gerceklesen halka arz,100.000 üye projesi,dergi,4441967 özel hat,uzun süreli gögüs reklami anlasmasi,trabzonspor a yakisan aciklamalar beyefendi bir baskan örnegi,basarili olan mevcut kadronun korunmasi,basketbol subesinin açilmasi,ts club markasinin olusturulmasi ve istanbulda alinan tekstil fabrikasi(acilan ts clublar ve tir),kurumsallasma da atilan önemli adimlar vesaire vesaire

demek istedigim bu yönetim su ana kadar akli basinda isler yapmistir bu duruma düsmemizde sanssizligin ve anortosis macinda yapilan inanilmaz hatalar rol oynamistir.

her seyiyle baktigimiz da atay aktug ve ekibinin + lari - lerinden bir hayli fazla onun için aktug la devam diyorum ben en azindan Trabzonspor lu bir baskan kendisi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BERAT konunun tasinmasina gerek konunun kapatilmasini istiyorum.Ne denmek istedigini anlamayan,Konulari baska yönlere Trabzonspor sevdasi adina yazdiklarimizi baska yönlere çeken,Ortada Bir ATAY AKTUG faciasi varken görmezden gelen insanlarla benim bu konuda paylasmak istedigim fikir yoktur.

Konu kapatilsin lütfen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)