Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 256 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eller: "Gitmek istiyorum"

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eller gitmek istiyorsa gitsin..jeffersonuda alsin...

Paralara yazik..[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Borsadan ne güzel para kazandik BECERIKSIZ yönetim batirdi bizi[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gideceksen git kardesim! sana kal diyen yok

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

......sin gitsin digerlerini de götürebilir atay aktug vs vs vs ..............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Geçenlerde basina da yansimisti. Ellerin transferinde, söylenildigi gibi milyon dolarlar verilmemis. Hülle bir transfer gerçeklestirilmis. Haberde, bir alt lige önce transfer edilmis, oradan biz almisiz. Bu yüzden transferi çok ucuza gelmis. Niye söyledim bunlari simdi. Yani giderse, zarar etmeyiz. Malum bakkal hesabi güdülerek transfer yaptik ya.

Allah Allah Brezilya'nin en iyi defans oyuncusu, bizden Milan'a transfer olacak yildiz, Milli Takiminda da zaman zaman sans bulan,Brezilyaninen iyi takimi(!) Fluiminensenin defansinin bel kemigi Ellerbedavayageldi ha...O zaman yönetim yukarida yazdiklarmi söylerken bizi iyisazana getirmis desene Erkan abi...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Vay bREZILyali Eller vay...Edited by: Can basten

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Geçenlerde basina da yansimisti. Ellerin transferinde, söylenildigi gibi milyon dolarlar verilmemis. Hülle bir transfer gerçeklestirilmis. Haberde, bir alt lige önce transfer edilmis, oradan biz almisiz. Bu yüzden transferi çok ucuza gelmis. Niye söyledim bunlari simdi. Yani giderse, zarar etmeyiz. Malum bakkal hesabi güdülerek transfer yaptik ya.

Allah Allah Brezilya'nin en iyi defans oyuncusu, bizden Milan'a transfer olacak yildiz, Milli Takiminda da zaman zaman sans bulan,Brezilyaninen iyi takimi(!) Fluiminensenin defansinin bel kemigi Ellerbedavayageldi ha...O zaman yönetim yukarida yazdiklarmi söylerken bizi iyisazana getirmis desene Erkan abi...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Sazan konusuna hiç girmeyelim istersen. Bütün transferlerde sazan olmadik mi. 14 gol atani gol krali transfer ettik diye kasilanlar, geçen yil ligin ikinci yarisinda gelen Szymek'in kaç gol attigini bilmiyorlar sanirim. Üstelik adam orta saha oynuyor...

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@kutoz(erkan abi) demek yönetim bizi yemis ha pahali transfer yaptim diye helal olsun bunlara helal![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eller eger gidersen trabzonaen büyükiyiligi yaparsin

Guests
    Ziyaretçi

Vay hülleciler vayy[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Üç defa bos ol desek bu Eller den kurtulabilirmiyiz acaba?[img]smileys/smiley4.gif[/img]

YA arkadaslar bizim Jun 3 miliyonsa ve bukadar kötüyse ceklerin en ucuz
    futbolcusu nasildir acaba hep kendime bunu soruyorum (iyikide
    bilmiyorum)

Edited by: TSlimetin08

Nereden
    Kuzey Amerika

Bence bu sene gelen uc yabanci da Sampiyonlar Ligi'nde, bilemedinUEFA kupasinda oynayip vitrin yapmak askina geldiler Trabzon'a. O yere goge koyamadiginiz Senol hocamizin marifetiyle Famagusta gibi bir mahalle takimina yenilince ucu de essekten dusmusten beter oldu. Simdi Jun atilana ya da satilana kadar bekliyor, Eller hic degilse kiyidan koseden bu isteginidile getirmis. Ucunun de agiz kokusunu cekmeye degmez. Paranin hesabini yapmayip ilk taliplilerinesatalim hemen.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

valla onu bunu bilmem eller gibi 10 tane futbolcu sayarim trabzon ve civarinda bu tip bi adami almak için brezilyaya gitmeye gerek yoktu. zaten o nedenle de adam kendini birsey sandi gibi geliyor bana.yok hülle yok baska bi kilif ya bu duruma düsecek takimmiyiz biz transfer yaparken. al iste gitsin.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah Jefferson ve Jun'da toptan gider. Yerine 3 tane kaliteli oyuncu alinir diyecem ama nerde... [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Madem Eller gidiyo, Jefferson dediniz ya,o defansta iyi aslinda, gençler maçinda çikip duruyordu ya, dikkat ettim ayagina hakim, boy pos da yerinde, oynar bizim defansta bence... Tolga da kaleye geçsin...

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gideceksengit ve seni getirenleri de götür

gitmesinde bir sakinca yok pek yararli bisey degildi zaten

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu transfer de büyük bir caba gösteren lemi çelik, murat bozoglu simdi ne diyecek

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

bu transfer de büyük bir caba gösteren lemi çelik, murat bozoglu simdi ne diyecek

Fikra gibi ama Trabzon'da bu ara dilden dile dolasiyor...

Yönetimimiz izleme komitesinde yer alan Lemi Çelik'i "Brezilya'dan yetenekli, genç,ilerisi için umut veren az maliyetlioyuncu bul" diyerek Brezilya'ya gönderir...Brezilya'da bu konuda arastirma yapan Lemi Çelik izledigi bir Santos maçi sonrasi heyecanli bir sekilde Trabzon'a yöneticilere telefon açar; "baskanim buldum...inanilmaz bir yetenek...ROBINHO" der...Arastirildiktan sonra anlasilir ki bu RobinhoReal Madrid'in 20 milyon euro yu gözden çikardigiRobinho'dur..[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Gülsek mi düsünsek mi aglasak mi...Böyle iste...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

söylenecek cok sey var ama kisa kesiyorum.

Brezilya seferine o yazin giden isimlerden herhangi biri yeniden katilacak olursa ( böyle bir sefer olabilecegini bile düsünmek istemiyorum ya neyse ) sanirim brezilyadan bir daha trabzona dönemez bu kisi veya kisiler.

BÖyle bir rezalet tekrarlanmasi en kötü rüyamda bile artik aklima gelmez. Gelemez. Böyle bir senaryo tekrarlayanlar trabzona girememeli.

Böyle bir hata ikinci defa yapilamaz. KImsenin buna tahamüllü kalmadi, yok, olamaz.

Ders alindimi dersiniz ??? Yeni oyuncular gerekli simdi ara dönemde ama bana kalirsa halen daha esas ders alinmis degil cunkü alinmis olsa kamuoyuna adam gibi bir aciklama yapilmasi gerekirdiki millet bunlari hata yapdiklarini anladigini görsün diye ama nerde, halen akil almaz aciklamalar yapilabiliyor, sanki sucsuz melekler, en iyisini yapdilar, yazik, simdiye kadar yapanlar niye böyle yapmadi yaaa öyleyse ???

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

eller usagum sen git bence brezilyanin islek bi yerinde manav yada kirtasiye dükkani aç ta bizide kendinide kurtar. güle güle

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Vay hülleciler vayy[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Üç defa bos ol desek bu Eller den kurtulabilirmiyiz acaba?[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bi denemek lazim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Saka bir yana Tolga'nin boslugu bir türlü dolmuyor arkadaslar, ondan baska burayi dolduracak kimseyi bulamayacagimizi düsünmeye basladim artik. Devre arasinda geri alinamaz mi acaba? Sagdan soldan yeni bir adam alipkumar oynayacaklarina (ki bu sezon transferde oynadigimizhiçbir kumari kazanamadik)yönetim onun için ugrassin bence.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ellergitmesin diye isyan çikaralim kulübü basalim, yürüyüs düzenleyelim belki bizim gibi gaza gelip alan biri olur. [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley11.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ELELRRDE analsamis kaçanin anasi aglamazmis,bencede en iyisini yapiyor,

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eller lütfen kal.Sen bu takimin bel kemigisin.Sen olmadan nasil yeniliriz biz?

ancibranoz
    Ziyaretçi

kardes öldürdün beni gülmekten ya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Eller ismini duyunca aklimiza hemen eller havaya tezahürati gelmisti.Harbiden tezahürat cuk oturdu çünkü bizim eller ayagini yerden hiç kesemedi.Adam agirmi agir.Ilk gidenin o olmasi iyi.Çünkü gidenleri zincir haline düsünürsek elleride ucuna çipa yaparizAdam bu haliyle zinciri denizin dibine dogru çeker alir.Tabi zinciri kesecek adam lazim.Vahid hoca bu isi zevkle yapacaktir.

Ne diyelim yeller bey pardon eller bey

Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna

Sepet sepet yumurta sakin bizi unutma

Bir dahada semtimize ugrama

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)