Sayfa 11 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 685 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Klipler - Þimal Yýldýzý Katkýlarýyla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

O_F_L_U_61 kardesimin bir istegi vardi. Lyon Maçimiz (deplasmandaki 4-3'lük maç).

O maçin görüntüleri benim elimde de var ama bendeki görüntülerin kalitesi biraz düsük. Ancak ultra61.net sitesinde Viya nick'li üyenin hazirlamis oldugu çok güzel bir klip vardi, bu maçin golleri ile. Ancak kendi videom olmadigi için burada yayinlamiyordum.

Ancak O_F_L_U_61 kardesimiz video sahibinden izin almis ve bir degisiklik yapmadan yayinlanmasina müsade etmis. Simdi onlarin izniyle o klibin linkini veriyorum:
    http://rapidshare.de/files/11741160/...on_3_4_Trabzon spor_1.Mac_1991_1992_.html

Buyrun bu güzel klibi doya doya izleyin.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><?AMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

abi çok tesekkürler, ellerine saglik[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

93-94 sezonu maçlari (TSiRAMEN'in katkilariyla)

Trabzonspor 4 Besiktas 2

Ligin ilk yarisinda deplasmanda bir hezimet yasamistik. Trabzonspor'un ikinci maçtaki oyunu ve aldigi skor, biraz olsun içimizi rahatlatmisti. Bu maçtaki ilk golümüze dikkat: HAMI + FÜZE + GOOOOL!

Üçüncü golün hazirlanisi, Sota'nin Orhan'a asisti ve Rüzgarin Oglu'nun bitirisi mükemmel.

Dördüncü gol: ARÇIL - SOTA A.S.

Trabzonspor 4 Sariyer 2

Sezonun son maçi. Sariyer için oldukça önemli, zira kazanamazsa küme düsme ihtimali var. Ama biz maçi birakmiyoruz. Bir diger maçta Zeytinburnuspor 90+ dakikalarda Karabükte golü buluyor ve Karabükspor bir daha geri gelmemek üzere Birinci Ligi terkediyor.

Ilk gol: Hami - kafa, Hami - ayak üstü (muhtesem)

Üçüncü gol: Sota Resital

Dördüncü gol: Ünal bombasi

Trabzonspor 6 Gençlerbirligi 0

Gençlerbirligi'nin tarihindeki en aci hezimetlerinden biri. Ilk yarisi 0-0.

Ilk gol: Sota - Arçil A.S.

2. gol: Soner - Hami

3. gol: Sota, Sota, Sotaa

4. gol: Hamii

5. gol: Orhan - Ender

6. gol: Basbakan...

Trabzonspor 4 Fenerbahçe 3 (94 Basbakanlik Kupasi)

Ankara 19 Mayis Stadi. Tribünlerde bulunup, büyük bir keyifle izledigim bir maç daha. Osieck'li Fener ile Trabzonspor'umuzun mücadelesi. Maç sonrasi Parasüt Kulesi etrafindan dolanip bizi taslamaya kalkan Fenerlileri Atatürk Kültür Merkezi önüne kadar kovalayisimiz.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ilk gol: Sotaaaa...

2. Gol: Arrçill

3. gol: Hami + Kafa + Goool (bu adamin bir eksik meziyeti yok mu?)

4. gol: Sotaaa!

Bu maçlar da ilk sayfadaki maçlar bölümüne ve BMN sunucusuna yerlestirilmistir.[img]smileys/smiley20.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

hocam vallahi süpersin eline saglik çok tesekkürler yani[img]smileys/smiley32.gif[/img]

eline saglik sayende bizde arsivimizi yapaliim .. tsk ler[img]smileys/smiley32.gif[/img]

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

abi benim hatirladigim kadariyla ikizler ize 93-94 sezonunda kiralik olarak gelmis ve basbakanlik kupasi maçindan sonra dinamo batuma 1 sezonluguna geri dönmüslerdi. 94-95 sezonunda da kadromuzda kaçarava ve adini suan hatirlayamadigim bir gürcü oyuncu vardi. 95-96 sezonunda da ikizler bonservisi ile beraber alinmislardi.

abi sayende aksami iple çeker olduk heraksam yeni bir heyecan[img]smileys/smiley1.gif[/img]

61_dnc_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

96da sampiyonlugu kaybettigimiz febe meçinin görüntüleri varsa bii zahmet...koyun suraya...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

valla bu golleri bi video yapip piyasaya dagitmak lazim bizim yönetimin akli bu ise ermeyecek heralde. ne güzel olurdu muhtesem goller videolari

ALI CINKAYA kemençe muhabbetinin kisa bir videosu.orjinali tam 1 cd sürüyor ,yani 1 saat falan..buraya ancak 1 bucuk dakikalik birsey yükledim..

http://rapidshare.de/files/12123735/ali_cinkaya_ToAVI_split1 .avi.html

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý bahadiroglu Nickli Üyeden Alýntý

ALI CINKAYA kemençe muhabbetinin kisa bir videosu.orjinali tam 1 cd sürüyor ,yani 1 saat falan..buraya ancak 1 bucuk dakikalik birsey yükledim..

Bu güzel video da ilk sayfadaki yerine eklenmiştir de, bu videoyu canı RAKI çekenler izlemesin. Yoksa çok canınız çekebilir.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

yönetim iki aydir yildiz alacak bilmem ne yapacak allahdan BMN deyiz yildizimizi çokdan transfer etmisiz. SIMAL YILDIZI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý TSIRAMEN Nickli Üyeden Alýntý

yönetim iki aydir yildiz alacak bilmem ne yapacak allahdan BMN deyiz yildizimizi çokdan transfer etmisiz. SIMAL YILDIZI

Hemşerim bu saattene işin var da!

Çok iltifat etmeyin gerçek sanacağım vallaha [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Bu arada forumda en beğenilen, enistenen maçların senin arşivden çıktığını da unutmamak lazım[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alýntý simal yildizi Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý bahadiroglu Nickli Üyeden Alýntý

Bu güzel video da ilk sayfadaki yerine eklenmistir de, bu videoyu cani RAKI çekenler izlemesin. Yoksa çok caniniz çekebilir.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

valla bu çok kisa bir bölümü sadece..

devami var birde bunun asil tamamini izleseler bu canlari çekmeyle kalmaz bir büyük devirirler..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hemserim bu saattene isin var da!

Çok iltifat etmeyin gerçek sanacagim vallaha [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Bu arada forumda en begenilen, enistenen maçlarin senin arsivden çiktigini da unutmamak lazim[img]smileys/smiley32.gif[/img]

SIMAL YILDIZIabim ameliyat oldum yeni yeni kendime geliyorum evde içim daraliyor napayim öle takiliyoruz iste.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

TSIRAMEN senin linklerde bi soruj var galiba açilmiyo hiçbirisi.

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Bu arada forumda en begenilen, enistenen maçlarin senin arsivden çiktigini da unutmamak lazim[img]smileys/smiley32.gif[/img]

SIMAL YILDIZIabim ameliyat oldum yeni yeni kendime geliyorum evde içim daraliyor napayim öle takiliyoruz iste.

TSIRMEN geçmis olsun. kusura bakma yeni ögrendim ameliyat oldugunu....

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý arsinlionur Nickli Üyeden Alýntý

TSIRMEN geçmis olsun. kusura bakma yeni ögrendim ameliyat oldugunu....
    Geçmis olsun

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

geçmis olsun

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Simal Yildizi mi olur,Tsiramen mi olur,Tunganyan mi olur,yoksa yöneticilerden biri mi olurbilmem ama bu islerden anlayan arkadaslardan bir ricam var: Sota Arveladze klibi ! Sotamiza yakisir güzellikte,uzunlugu en az 3-5 dakika,içinde Eskisehir'e kafayla sektirerek attigi golün,Bratislava maçindakisahane çaliminin,1-0'lik Bursa maçinda Hami'nin füzesine yaptigi dokunusun,Bülent Korkmaz'i madara edislerinin, 96 senesindeki 4-1'lik Istanbul maçinda attigi son golün(sonrasinda kale arkasina yanima gelip takla atisi da var ki ), Denizlispor maçinda orta yuvarlaktan Zafer'i avlayisinin,3-1'lik Gençlerbirligi maçinda Arçil ile birlikte orta sahada paslasarak yaptigi dansin, ve o meshur taklasininyer aldigibir saheserin ortaya çikarilmasini diliyorum.(N'apalim kötü alistirdiniz bizi[img]smileys/smiley1.gif[/img])

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

sagolun arkadaslar iyiyiz Allaha sükür oflubektas bu isi sen SIMAL YILDIZI na aktarsan ii olur saydigin maçlarin bir çogu mevcut görüntülerimizde var yanilmiyorsam, onun bi ton programlari var ben anlamayrum onlardan,editörümüz SIMAL YILDIZINAhavele edelim seni[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu biraz zaman alabilir. Ama en azindan deneyecegim.

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý
    Simal Yildizi mi olur,Tsiramen mi olur,Tunganyan mi olur,yoksa yöneticilerden biri mi olurbilmem ama bu islerden anlayan arkadaslardan bir ricam var: Sota Arveladze klibi ! Sotamiza yakisir güzellikte,uzunlugu en az 3-5 dakika,içinde Eskisehir'e kafayla sektirerek attigi golün,Bratislava maçindakisahane çaliminin,1-0'lik Bursa maçinda Hami'nin füzesine yaptigi dokunusun,Bülent Korkmaz'i madara edislerinin, 96 senesindeki 4-1'lik Istanbul maçinda attigi son golün(sonrasinda kale arkasina yanima gelip takla atisi da var ki ), Denizlispor maçinda orta yuvarlaktan Zafer'i avlayisinin,3-1'lik Gençlerbirligi maçinda Arçil ile birlikte orta sahada paslasarak yaptigi dansin, ve o meshur taklasininyer aldigibir saheserin ortaya çikarilmasini diliyorum.(N'apalim kötü alistirdiniz bizi[img]smileys/smiley1.gif[/img])

valla çok makbule geçerdi[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý

valla çok makbule geçerdi[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Merakla Bekliyorum...

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Resmi sitemiz de Simal Yildizi'na misilleme yaparak görüntü destegi vermeye basladi. [img]smileys/smiley36.gif[/img]Saka bir yana belki görmeyenler vardir www.trabzonspor.org.trde sag blokta eklenen görüntüleri görebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)