Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Böyle Rezalet Görülmedi

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

isviçre'de bir camimizinkarsisinda fuhus pazarligi yapiliyor arkadaslar su anda haberlerde izliyorum ve kendi kendime kiziyorum [img]smileys/smiley7.gif[/img]arkadaslar bu din biz(müslümanlara) emanet edildi bi de istanbul adli bi oda yapmislar disi minareyi andiriyor [img]smileys/smiley7.gif[/img]cami resimleriyle süslü odalar [img]smileys/smiley7.gif[/img]arkadaslar kusura bakmayin ama belirtmek zorundayim ALLAH BELALARINI VERSIN BUNLARIN..!!!

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: ÇAYKARALI_61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Armagan az önce ayni goruntuleri ben de izledim.Bu aksamDesifre'de göstereceklermis.

Allah bunlari bildigi yapsin,uanmaz arlanmaz,arsiz serefsizler...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ali_Aydýn_29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

kardes seni bu konuyu açtigin için tebrik etmek istiyorum.bu serefsiz adi insanlar(insan demeye biledilim varmiyor aslinda)resmen bizim dinimize serefimize hakaret ediyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img].buarada desifrenin yapimcisinida kutlamak lazim.bahsettikleri avrupa ülkesi hangisi acaba

Hünkar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

ALLAH bin kere belasini versin hepsinin .[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaslar bu topicin bu kadar geride kalmamasi lazim atismaya varmisiniz ya da karadeniz deyimleri gibi girgiri seylerin bu kadar üstte olup da böle hassasi konunun altlarda kalmasi düsündürücü..

isviçre makamlariyla görüsülecek diyodu desifreyi sunan adam bakalim gelecek günler neyi gösterecek sultanahmetteki turistler dinlere saygi gösterilmesi lazim kabul edilebilir gibi degil diyolar[img]smileys/smiley32.gif[/img]onlara bi alkis ...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý yalnizkurt29 Nickli Üyeden Alýntý

kardes seni bu konuyu açtigin için tebrik etmek istiyorum.bu serefsiz adi insanlar(insan demeye biledilim varmiyor aslinda)resmen bizim dinimize serefimize hakaret ediyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img].buarada desifrenin yapimcisinida kutlamak lazim.bahsettikleri avrupa ülkesi hangisi acaba
    isviçre kardes[img]smileys/smiley7.gif[/img]

allah bin kere bunlara akil bizlere bunalri yok etme hakki versiin..

Ali_Aydýn_29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Alýntý ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alýntý

arkadaslar bu topicin bu kadar geride kalmamasi lazim atismaya varmisiniz ya da karadeniz deyimleri gibi girgiri seylerin bu kadar üstte olup da böle hassasi konunun altlarda kalmasi düsündürücü..

isviçre makamlariyla görüsülecek diyodu desifreyi sunan adam bakalim gelecek günler neyi gösterecek sultanahmetteki turistler dinlere saygi gösterilmesi lazim kabul edilebilir gibi degil diyolar[img]smileys/smiley32.gif[/img]onlara bi alkis ...[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    bravo[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bingolts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

yapilan acizliktir baska hiçbirsey degildir keske bizlerde bu kadar aciz olmasaydik ve basbakanimiz bugün bush gibi kalkip ihtar verebilseydi tabiki bu su anki basbakandan kaynaklanan bir durum degil yani bizzi bu hallere düsürenler utansin insallah dünyaya her konuda hükmedecek günler yakindadir ve rabbim de bizlere bugünü görmeyi nasip etsin sagduyunuzdan dolayi bu topici açan arkadasida kutlamaktan baska yapcak birsey yok rabbim belalarini verir insallah sanmasinlar ki sadece silahlarla güç gösterisi veya parayla yapiliyor tufanlari unutmasinlar kasirgalari tusunamileri

Hüda Topaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

Alýntý ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alýntý

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Baslik olayin icerigi yansitmiyor dostum, ben mesela yanlis linke bastim bunun usttekine basacaktim aslinda, ama konuya girince ciddi bi konu oldugunu anladim. Yoksa emin ol hicbirimiz bu tur konulara duyarsiz kalmayiz, kalirsakki zaten anlarizki basta dinimizi sorakulturumuzu kenara koymusdur, ama durum okadar vahim degil merak etme, olaya ilgisizlik buyuk ihtimal basliktan kaynaklanio[img]smileys/smiley2.gif[/img]

toshiba
    Ziyaretçi

Bu fuhus pazarligi nedir simdi? Avrupa'da para karsiliginda baskasiyla birlikte olmasi yasak degilmi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

müslümanlari kiskirtmak için avrupada böyle oyunlar yapilmakta.hep bizi tahrik etmek için. birakin allah onlarin zaten belasini verir.zaten ben onlarin bir dine mensup oldugunuda düsünmüyorum.çünkü bir dine inan ve inançi olan insan baska inançlara saygi gösterir.

Ve bunu en güzel sekildede yapan biz türkler olmusuzdur. saygi ve hosgörü bizim dinimize mahsustur.

AZAN BELASINI BULUR..

Alýntý aaygun61 Nickli Üyeden Alýntý

müslümanlari kiskirtmak için avrupada böyle oyunlar yapilmakta.hep bizi tahrik etmek için. birakin allah onlarin zaten belasini verir.zaten ben onlarin bir dine mensup oldugunuda düsünmüyorum.çünkü bir dine inan ve inançi olan insan baska inançlara saygi gösterir.

Ve bunu en güzel sekildede yapan biz türkler olmusuzdur. saygi ve hosgörü bizim dinimize mahsustur.

AZAN BELASINI BULUR..

kesinlikle katiliyorum kardes

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Medeniyet görmemisler,hayvanlikta da sinir tanimiyorlar.Her seyleri ile reziller.

Abi zaten bu serefasizlerin din düsmani olduunu biliyorduk ama hatirlattigin için sagol.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)