Cafedegoygoy
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Byle Rezalet Grlmedi

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

isvire'de bir camimizinkarsisinda fuhus pazarligi yapiliyor arkadaslar su anda haberlerde izliyorum ve kendi kendime kiziyorum [img]smileys/smiley7.gif[/img]arkadaslar bu din biz(mslmanlara) emanet edildi bi de istanbul adli bi oda yapmislar disi minareyi andiriyor [img]smileys/smiley7.gif[/img]cami resimleriyle ssl odalar [img]smileys/smiley7.gif[/img]arkadaslar kusura bakmayin ama belirtmek zorundayim ALLAH BELALARINI VERSIN BUNLARIN..!!!

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: AYKARALI_61

antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Armagan az nce ayni goruntuleri ben de izledim.Bu aksamDesifre'de gstereceklermis.

Allah bunlari bildigi yapsin,uanmaz arlanmaz,arsiz serefsizler...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ali_Aydn_29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.05.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

kardes seni bu konuyu atigin iin tebrik etmek istiyorum.bu serefsiz adi insanlar(insan demeye biledilim varmiyor aslinda)resmen bizim dinimize serefimize hakaret ediyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img].buarada desifrenin yapimcisinida kutlamak lazim.bahsettikleri avrupa lkesi hangisi acaba

Hnkar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

ALLAH bin kere belasini versin hepsinin .[img]smileys/smiley7.gif[/img]

yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

arkadaslar bu topicin bu kadar geride kalmamasi lazim atismaya varmisiniz ya da karadeniz deyimleri gibi girgiri seylerin bu kadar stte olup da ble hassasi konunun altlarda kalmasi dsndrc..

isvire makamlariyla grslecek diyodu desifreyi sunan adam bakalim gelecek gnler neyi gsterecek sultanahmetteki turistler dinlere saygi gsterilmesi lazim kabul edilebilir gibi degil diyolar[img]smileys/smiley32.gif[/img]onlara bi alkis ...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt yalnizkurt29 Nickli yeden Alnt

kardes seni bu konuyu atigin iin tebrik etmek istiyorum.bu serefsiz adi insanlar(insan demeye biledilim varmiyor aslinda)resmen bizim dinimize serefimize hakaret ediyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img].buarada desifrenin yapimcisinida kutlamak lazim.bahsettikleri avrupa lkesi hangisi acaba
    isvire kardes[img]smileys/smiley7.gif[/img]

allah bin kere bunlara akil bizlere bunalri yok etme hakki versiin..

Ali_Aydn_29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.05.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Alnt AYKARALI_61 Nickli yeden Alnt

arkadaslar bu topicin bu kadar geride kalmamasi lazim atismaya varmisiniz ya da karadeniz deyimleri gibi girgiri seylerin bu kadar stte olup da ble hassasi konunun altlarda kalmasi dsndrc..

isvire makamlariyla grslecek diyodu desifreyi sunan adam bakalim gelecek gnler neyi gsterecek sultanahmetteki turistler dinlere saygi gsterilmesi lazim kabul edilebilir gibi degil diyolar[img]smileys/smiley32.gif[/img]onlara bi alkis ...[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    bravo[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bingolts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    43

yapilan acizliktir baska hibirsey degildir keske bizlerde bu kadar aciz olmasaydik ve basbakanimiz bugn bush gibi kalkip ihtar verebilseydi tabiki bu su anki basbakandan kaynaklanan bir durum degil yani bizzi bu hallere dsrenler utansin insallah dnyaya her konuda hkmedecek gnler yakindadir ve rabbim de bizlere bugn grmeyi nasip etsin sagduyunuzdan dolayi bu topici aan arkadasida kutlamaktan baska yapcak birsey yok rabbim belalarini verir insallah sanmasinlar ki sadece silahlarla g gsterisi veya parayla yapiliyor tufanlari unutmasinlar kasirgalari tusunamileri

Hda Topalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    34

Alnt AYKARALI_61 Nickli yeden Alnt

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Baslik olayin icerigi yansitmiyor dostum, ben mesela yanlis linke bastim bunun usttekine basacaktim aslinda, ama konuya girince ciddi bi konu oldugunu anladim. Yoksa emin ol hicbirimiz bu tur konulara duyarsiz kalmayiz, kalirsakki zaten anlarizki basta dinimizi sorakulturumuzu kenara koymusdur, ama durum okadar vahim degil merak etme, olaya ilgisizlik buyuk ihtimal basliktan kaynaklanio[img]smileys/smiley2.gif[/img]

toshiba
    Ziyareti

Bu fuhus pazarligi nedir simdi? Avrupa'da para karsiliginda baskasiyla birlikte olmasi yasak degilmi?

Aye Aygn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

mslmanlari kiskirtmak iin avrupada byle oyunlar yapilmakta.hep bizi tahrik etmek iin. birakin allah onlarin zaten belasini verir.zaten ben onlarin bir dine mensup oldugunuda dsnmyorum.nk bir dine inan ve inani olan insan baska inanlara saygi gsterir.

Ve bunu en gzel sekildede yapan biz trkler olmusuzdur. saygi ve hosgr bizim dinimize mahsustur.

AZAN BELASINI BULUR..

yelik tarihi
    26.09.2004

Alnt aaygun61 Nickli yeden Alnt

mslmanlari kiskirtmak iin avrupada byle oyunlar yapilmakta.hep bizi tahrik etmek iin. birakin allah onlarin zaten belasini verir.zaten ben onlarin bir dine mensup oldugunuda dsnmyorum.nk bir dine inan ve inani olan insan baska inanlara saygi gsterir.

Ve bunu en gzel sekildede yapan biz trkler olmusuzdur. saygi ve hosgr bizim dinimize mahsustur.

AZAN BELASINI BULUR..

kesinlikle katiliyorum kardes

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Medeniyet grmemisler,hayvanlikta da sinir tanimiyorlar.Her seyleri ile reziller.

yelik tarihi
    29.06.2004

Abi zaten bu serefasizlerin din dsmani olduunu biliyorduk ama hatirlattigin iin sagol.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)