Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 198 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke ve Milli Takım

Standart Fatih Tekke ve Milli Takım

ERSUN YANAL,fatih gibi bir futbolcuyuoynatmayacakcan ne diye milli takima çagiriyorsun.9oguca yazik.

Inanilmaz,ersen martin ,nihat,serhat,tuncay vesayreler oynuyorlar ama Turkiye'nin en iyi uç futbolcusundan bir tanesi oynamiyor.

INANILMAZZZZZZZZZZZ.

Burada fatih'in klasini tartismaya gerek yok bile.

Ama fatih insAllah kendisini eze eze oynattiracak.

Fatih ,milli takimda,bana goreen basta oynayacak futbolcu.

Her neyse

Gelir InsAllah.

NOOT:Bizim fatih'de ne zaman avrupaya giderse o zaman oynar belki )))),çunku bazilari sanki sadece avrupada oynadiklari için oynuyorlardi bir zamanlar,..........

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih "tartismasiz" suan ligin en iyi oyuncusu !!!

böyle bir futbolcuyu oynatmayan tek. direktörün beyninden süphe ediyorum !!!! ???

vesselam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanalin aksam ne yi dogru yaptigini bana biri anlatsin,hep söylüyorum Dünya 2.olmadiktan sonra isterse havada kus kapsin onu basarili saymayacagim.

Bu takimda H.Ünsal,B.Korkmaz,M.Izzet,Ö.Turaci,Rüstü(bu haliyle),Ersen Martin,Kürsat,Hasan Sas,Servet,Ü.Özat Bu adamlarin bu takimda yeri olmamamali!...Eger oynayacaklarsa eyvahki ne eyvah!...

Fatih alayina on basar...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Senol Günesin ayagini kaydiranlar, daha çok ararlar onun gibisini. Ersun YANAL in bu takimi Dünya 2. si yapamayacagi ortada. Dolayisiyla asla basarili oldu denilmeyecek. Milli takimin basina geçerek kariyerini mahvettigini düsünüyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kendi kariyerinden bize ne, defolup gitsin...milli takimin kariyerini mahvedecek..bu adamla bu gruptan çor çikariz biz...ama fatihi oynatmadigi iyi oldu bosverin, sakatlanir veya yorulabilirdi nasil olsa özel maçti....

bana surasi kesin, fatih ve gökdenizi milli takima çagirip oynatiyorsan oyun sistemini özellikle hücum organizasyonlarini onlara göre kurmak zorundasin..tuncay,sükür,serhatlara göre oyun kurulursa trabzonspordaki fatih ve gökdenizi milli takimda göremeyiz..

Fatih iyi ki oynatilmamis. Hafta sonu Malatya, hafta içi de Kiev maçlari var. Böyle önemsiz bir maçta oynatilmamis olmasi bizim için iyi olmustur; ki Ersun Yanal da ayni seyi düsünmüs olabilir.

Nereden
    İstanbul

Ersunun bizim maçlari düsnüp oynatmadigini pek sanmiyorum keske gökdenizide sokmasaydi oyuna.Bu adamlar iki aydir haftada iki maç yapip duruyo hafta sonu ve çarsamba önemli maçlarimiz var.Eleme maçlarinda ikisinide oynatacaktir merak etmeyin.Varmi onlar gibi oyuncu milli takimda?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu maçin hiç bir ciddiyeti yoktu.oynatmamasi daha iyi oldu bosuna yorulmasin

oynamamasi daha iyi ..yogun maç temposunda bi sakat versek,bu telafi edilmezdi .fatih tekkenin sanssizligida ne zaman milli takim maçlari olsa ya sakatlanir yada takimin maç trafiginin en yogun oldugu zamana denk gelir..ersun hocaninda ne yapmak istedigi belli degil.

sanki veteranlar turnuvasina çikmis gibiydi milli takim.

bülent korkmaz,hakan ünsal,hasan sas,mustafa izzet bunlarin bu takimda ne isi var delimi bu adam.?hazirlik maçi olmasi bieyi degistirmez,resmi maçlardada buna yakin kadro çikaracagi belli.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih Tekke nin dünkü maçta oynatilmamasi bence tam bir faciaydi. Su anda türkiyenin en formda forvet oyuncusunu gazozuna bir maçta bile 90 dakika kenarda oturtmak art niyetten baska birsey degildir. Madem oynatmayacaksin neden çagirirsin milli takima be adam...!!!

Ersen martin lavugu bile gol ümidi olarak sahaya sürülürken. hala hakan ünsallar, hasan sas lar hatta önder turaci denen ne idügü belirsiz adam milli takimda top oynarken Fatihin kenarda oturtulmasi sizi bilmem ama benim çok gururumu incitti. Siz bir de Fatihin hissettiklerini düsünün.....

Ben Fatihin yerinde olsam milli takimdan affimi isteyip bir daha da oraya gitmem.Milli takim diye sahaya çikan bütün topçulari top diye oynar Fatih Tekke...

Ersun Yanal in bir kuyruk acisi mi var acaba??? O kadar lavugu sahaya sürerken Fatihi 90 dakika kenarda oturtmak resmen Fatihi asagilamaktir... Am ERSUN YALAN sunu bilsinki asil asagilik kompleksi olan odur... Senol günesi her firsatta yerden yere vuran serefsiz istanbul basininin bu rezil maçlardan sonra hala sessiz kalmasi ise bu ülkedeki TRABZON DÜSMANLIGININ VE TRABZONSPOR KOMPLEKSININ EN AÇIK GÖSTERGESIDIR...

Saygilarimla....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gördük KARZIMAYI gördük BASARIYI...Ben hiç üzülmedim kimse ksr bakmasin.....

Saygilarimla.....

Ben bu zamana kadar Ersun YANAL'i destekliyordum. ama dün aksamdan sonra fikirlerim tamamen degisti. Sen formunun zievesindeki Fatih TEKKE'yi nasil oynatmazsin. Fatih'i kesinlikle oynatip milli takima adepte etmesi gerekiyor. Ne güzel 10 numarayida giymisti.

Analyzer
    Ziyaretçi

Acikcasi ben oynar da sakatlanir diye korkuyordum oynamamasina sevindim.

BordoMavi Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Hoca'nin kuyruk acisi oldugu kesin. 2 sene
    üst üste Türkiye Kupasi'nda onlari eze eze yendik
    onun acisi vardir. Zamanla geçer üzülmesin )

FERO61
    Ziyaretçi

bütün medya , fatih ve gökdeniz kadar iyi oyuncu yok diyor tr de ama milli takimda banko oynamiyorlar

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Gördük KARZIMAYI gördük BASARIYI...Ben hiç üzülmedim kimse ksr bakmasin.....

Saygilarimla.....

Yapilan yanlislarin görülmesi açisindan hayirli bile olabilir.

Fatih Sultan Milli takimda oynamayi uzun süre önce haketmisti.Suçu sadece Ersun hoca atmak yanlis olur.Senol Günes ve diger hocalarda onu oynatmadi.Bu sene Ersun hoca ona muhtaç olacak.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun yanal, Malatya macini iyi izlesin !!!!!!!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kaptan gereken cevabi verde dün Malatya macinda. 3 muhtesem gol hele birincisi ayin gölü bence.

Yilin golü.

Bu arada Turkcell Volkanin muhtesem golü yerine sergen'in dandik golünü yilin golü seçmis.Kim seçtiyse[img]smileys/smiley7.gif[/img]

su anda erkan OCAKLIDAN KOLBASTI DINLIYORUM ERSUN HOCA FENERLILERE HATTA TÜM FUTBOLCULARI BU SARKIYI DINLETSE VAR YA SEREFSIZIM BU TAKIM DÜNYA SAMPIYONU OLUR BIZDE [img]smileys/smiley32.gif[/img]

FATIH MILLI TAKIM ICIN BUYUK BIR KAZANC

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kesinlikle...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Fatih milli takima çok yarali olacak.

Zaten onun kalitesinde forvet yok ki Türkiye'de.

Bir de ben milli takimda Fatih'in yaninda Necati'nin oynamasini istiyorum.Bunlar sizce de iyi bir ikili olusturmazlar mi ¿

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatih türkiyenin en iyi forvetlerinden...bence maç oynadikça daha da iyi olacak...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih Tekke Milli takima alisti mi sürekli bu formayi giyecektir.Partnerini de bulur zamanla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)