Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adem Koçak neden oynatilmiyor?

Nereden
    İstanbul

Dun Umit milli maci seyretmissinizdir ve Adem i hepiniz seyretmissinizdir bu adamin sucu trabzonlu olmamakmi hangi zihniyet huseyini bu adama karsi tercih eder bu tercihin mantiksal bi aciklamasi varmi? Adem de tum gerceklerin farkinda yarin ben gidiyorum derse sozlesme uzatmiyorum derse bu kaybin sorumlusu kim olacak yillardir kendini gelistirmeyen , pas yuzdesi ligde en dusuk olan , sut atmaktan bi haber huseyin mi yoksa ona bu formayi verenlermi acaba huseyin trabzonlu olmasa bu kadar kredisi olurmuydu.

Lutfen adem ,ibrahim ege gibi futbolcular baska takimlarda yok bu degerleri kullanmamiz lazim ,adem in yerine kendinizi koyun formsuz oldugu halde hala huseyin oynuyor bu sizi rahatsiz etmezmiydi eminim adem ide rahatsiz ediyor.

Lutfen senol hoca formayi adaletli ver

Hüseyinin yerine adem simkonun yerine ibrahim oynasa sadece bi hafta oynasa takimdaki hirsi ve gücün artmasinda etkili olmazmi

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapmayin Allah askina. Adem Koçak dünkü maçta iyiydi yani, verdigi 1 ara pasi var, zaten defans olarak S.o.s. veriyoruz, Hüseyin'i de çikarirsak defans hallaç pamuguna döner. Hüseyinin ofansif yönünün zayif oldugunu ve defansif oyun yapisina yatkin oldugunu kabullensek daha iyi degil mi? Adem Koçak konusuna gelince, pisecek, zamani var daha.

Onu hüseyinin yerine tercih eden zihniyeti anlama için ben kaç senedir ugrasiyorum.

Ayrica l-mya unutma hüseyin bizim el frenimizdir her zaman bizim ataklarimiza engel koyuyo maçlari seyretmiyomusun hem agir hem top tutamiyo ayaginda yerine alternatifleri varken onda israr etmek bence saçmaliktan öte bise degil...

bi kere adem hiç bisey yapmasa bile en azindan sürekli pas hatasi yapmaz.yani topu 3 metreye isabetli atabilir.ama hüseyinde böyle bir yetenek yok walla.hem bugün adem in çektigi sutu türkiyede kaç tane futbolcu çekebiliyo?geçen sene a.gücü ne attigi golleri hatirlayalim.oynatilsa hüseyinden kat kat faydali olur bence

Nereden
    İstanbul

Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı
    Yapmayin Allah askina. Adem Koçak dünkü maçta iyiydi yani, verdigi 1 ara pasi var, zaten defans olarak S.o.s. veriyoruz, Hüseyin'i de çikarirsak defans hallaç pamuguna döner. Hüseyinin ofansif yönünün zayif oldugunu ve defansif oyun yapisina yatkin oldugunu kabullensek daha iyi degil mi? Adem Koçak konusuna gelince, pisecek, zamani var daha.

dediginde hakli olabilirsin ama huseyin in ofansif zaafini aciklamaz gunumuz futbolunda oyunun her iki tarafinida yani hem hucum hem ofans yanini cok iyi bilen futbolcular lazim malesef huseyin le hucumda 1 kisi eksik oynuyoruz ademin de en az huseyin kadar mudafasi iyi artisi hucum gucununde olmasi daha buyuk artisi futbol zekasinin huseyin den cok daha ustun olmasi basit bir ornek olacak ama attigi ara pasa deyinmissin kac yildir huseyini seyrediyoruz oyle bir pas attigini hatirliyormusun ben hatirlamiyorum bu aslinda cok komik bir olay 5 sene onceki huseyinle simdiki huseyin arasinda bir fark goremiyorum kendisini gelistirmemesi icin bir sebep mi vardi eger ofansif yonune gelistirebilseydi bugun bunlari tartismiyor olacaktik

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adem gecen yil iyiydi aslinda. Lig basindan itibaren ilk 11`de oynamis, basarili maclar cikarip etkili olmustu. Onun formundan dolayi Thijs yedekte beklemek zorunda kalmisti. Daha sonra formu dustu ve devre arasinda Szymek`in alinmasiyla birlikte tamamen kulubeye mahkum oldu. Iyi pas yapabilen ve daha onemlisi sut atabilen bir orta saha olmasi onun en buyuk artilari. Lakin fizik guc acisindan yeterli degil. Bu sezon yanlis hatirlamiyorsam Trabzon`daki Anorthosis macinda ilk 11`de basladi. Belki de stres ve heyecandan olacak verimli olamadi. Cok top kaybi yapip ikinci yari oyundan alindi.

Senol Gunes oyuncu degisikliklerini oyunun son bolumue biraktigi icin kenarda bekleyen oyuncularin oyuna girip kendini gosterme sansi olmuyor. Jun`da ayni seyi yasiyor. Son 20 dakika oynatarak oyuncu kazanilmaz. Gorunen o ki Senol Hoca, sakatlik ve cezali olmadiklari surece mevcut 11`ini bozmaya pek niyetli degil. Bu da form durumu iyi oldugu halde maclarda direkt sans bulamayan oyuncularin sevkini kiracak bir faktor. Mesela, Huseyin haftalardir formsuz oldugu halde su an ondan cok iyi durumdaki Ibrahim Ege mecbur kalinmadikca oyuna alinmiyor. Bu ornekler cogaltilabilir.

Son soz: Senol Hoca statukocudur. Zorda kalmadikca sistemini ve oyuncu kadrosunu degistirmez. Aksini iddia edenlerin ispat etmesi lazim!

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sonunda adem i anlayan birileri çikti. kaç maçtir ümit milli takimi bu adam yönlendiriyor. biz sans vermiyoruz. sadece en kritik iki üç maçta 21 yasinda bir adamdan bizi kurtarmasini bekledik. sonra elestirdik. genç tecrübesiz peki ne zaman tecrübe kazanacak. bizdeki 3. sezonu.
    illa hüseyinin yerine mi oynamasi lazim(benim için evet de vazgeçemeyenler için söylüyorum) daha farkli alternatifler de var

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Ademi begeniyorum ama ilk 11'de basladigi maçlarda heyecanli olmasi gözümden kaçmiyor, yada sonradan oyuna girip yaptigi pas hatalari ve kötü ortalarini da katmam lazim, tabi bunlar eksi yönleri arti yönleride vardir muhakkak ama Hüseyin geçen sene gerçekten iyiydi ve bu yil inanilmaz derecede düsüs yasiyor ve bu takima büyük zarar veriyor, bir anönce toparlanmasi gerekiyor, ve bence Senol hocanin ademe sans vermesi gözle görülür bir gerçek olsa gerek tabi ibrahim egeyi de unutmayalim takimda en begendigim oyuncularin arasinda insallah bu rekabet ortamini bizim çocuklar iyi kullanir ve TRABZONSPORUMUZ a katki saglayacak bütün davranislari gösterirler.

kutoz
    Ziyaretçi

Hüseyin mi Adem mi? Su Hüseyin'i takimdan kesmek için kagit üzerinde amma da oyuncu deniyoruz yerinde. Peki Hüseyin; "yillardir kendini gelistirmeyen , pas yuzdesi ligde en dusuk olan , sut atmaktan bi haber huseyin mi yoksa ona bu formayi verenlermi acaba huseyin trabzonlu olmasa bu kadar kredisi olurmuydu..." bu söyleme ragmen mi oynuyor. Hadi kabul ettik diyelim, Trabzon'lu oldugu için forma giydigini. Defens yönü olan, ofansta takimi bir adam eksik oynatan, pas yüzdesi düsük, sut atmatan bihaber Hüseyin'i Milli Takima çagiran zihniyetler de mi futboldan anlamiyor.

Acimasiz olmamak gerek. Hüseyin'in bu yilki formunun geçen yildan geri oldugu tartisma götürmez. Kötü oyun sergiledigi bu dönemde, yerine Adem'in zaman zaman düsünülmesi gerektigine katilirim ama Hüseyin'in yukarida ki söylemi hak ettigini düsünmüyorum. Hele hele Trabzon'lu kimligiyle sahada kaldigi düsüncesine hiç katilmiyorum. Öyle olsa yedekte ki ve kiralik verilen Trabzon'lu futbolcularimiz da bugün hala kadroda olurdu.

Adem iyi futbolcu... Ama çok iyi degil... Pismesi ve tecrübe kazanmasi gerek. Bir maçlik performansa dayali degerlendirme, bizi yaniltir.

Nereden
    Amasya

dem senye patlar[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Belçika

Ademi dun agzim acik izledim adam daha guzel oynayamazdi takimin en iyisiydi dun o olmasaydi milliler gol bile atamazdi gercekten mukemmel top oynadi attigi ara paslarini hayranlikla izledim senol hoca onu huseyinin yerine kesinlikle denemesi lazim...

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence adem hüseyini kesebilecek bir kapasitede degil !...

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bundan önceki senelerde, Anadolu'da yetisen genç yetenkler Istanbul takimlarina transfer olduklarinda içimizden ve bazen disimizdan: " Be akilsiz oraya neden gittin ki Trabzonspor'a gelsen banko oynardin" derdik.Ve de o zamanlar öyleydi.Ama simdi: Adem ile Hüseyin'i karsilastirmiyorum, söylemek istedigim baska birsey.Simdi ise Adem gibi Ibrahim Egegibi ve hatta hatta Avrupa'da isim yapmis Jun gibi futbolcular takimda yedek bekliyor.Hemde müzmin yedek.Acaba Trabzonspor'da ÖYLE mi oldu?

Ünlü spor yorumcularininin futbol beyni diye nitelendirdigi Adem veya saha içinde basmadik yer birakmayan Ibrahim Ege bu takimda ne zaman oynayacaklar veyahut bu sekilde mi oynamayi sürdürecekler!

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

dun aksam gercektenj cok iyiydi .huseyinle yer degistirirse benceonu aratmaz hatta hucuma da arti bi etkinlik kazandirir

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı

kardesim hüseyinide gördük. Tamam türkiyede onun mevkisinde oynuyacak alternatif yok amaadem koçak veya ibrahim ege onun yerini niye alamsin. Bence hüseyini 1 veya 2 maç yedek tutup adem veya ibrahim egeyi oyuna almak daha iyi. Ya da ibrahim egeyle oyuna baslayip sonra oyuna hüseyini soksalar o zaman aradak farki daha iyi anlayabilir taraftar ve kenar yönetimi. Bence Adem Koçak'i bilmiyorum ama Ibrahim Ege'de büyük gelecek var...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

''Acimasiz olmamak gerek. Hüseyin'in bu yilki formunun geçen yildan geri oldugu tartisma götürmez.''

Gözardi edilen bir gerçek.Hüseyin gibi çok sey bekledigimiz birkaç oyuncumuz daha geçen sezonun çok gerisinde.Iste bu yüzden geçen sezon dostun düsmanin kabul ettigi(AT KAFALI FANATIKLER HARIÇ)ülkenin en iyi topunu oynayan takimin hocasini kötüleyebiliyor insanlar.Adem'i oynatip,çocuk basarsiz olsa bu sefer niye Hüseyin'de israr etmiyor diyecegiz.ADAM TSYD kupasindan sonra açiklama yapti:Yedekler hazir degil.Bazi arkadaslara göre onlari hazirlamak hocanin görevi.Evet ama hazirlamadigini nereden biliyoruz.Onlara benim ilk 11'im bu.Siz yan gelip yatin mi diyor acaba? Hiç zannetmiyorum.BU HOCA'YA GÜVENELIM.YOKSA BIZE ONUN BUNUN ARTIGICANLARI SIKILINCA ISTFA EDIP GIDEN HOCA MÜSVETTESI MI LAZIM ?

Guests
    Ziyaretçi

Konu basligi cümlesini düzelt istersen onurts arkadasim.Cümle çok düsük hos görünmüyor

Nereden
    İstanbul

Ne yapalim yani simdi Hüseyin düzelene kadar aci mi çekelim?

Ne ileri oynar,ne adam geçebilir,ne isabetli pas atar.Tamam bunlari geçen sene de yapamiyordu ama takima defansif yönden çok büyük yarari vardi.Bu sene bunu da yapamiyor.Hiçbirsey yapamiyor yani artik.Geçen maç Erdinç'i deyakti,bizi de.

Bu takimdadokunulmazliklar var demekki.Kim iyi oynarsa formayineden o giymiyor.Ben bu sezon Hüseyini hiçbir maçta iyi görmedim.Buna ragmen her maça çikti.Yedek kalan adamlar nasil girecek ki takima böyle olursa?

Ali GÜZELDALI bir kere izleyemedik,kiralik gitti adam.Mehmet YILMAZ'la 2 sene daha imzaladik.Tomas 15 dk. ya giriyor oyuna ya girmiyor.I.EGE bir maça sonradan girdi,bence iyiydi.Sonra yine yedek.Adem bilmiyorum ne kadar oldu yedek.

Ilginç.Edited by: t-sat

bence huseyin ile adem birbirinden farkli futbolcular huseyin daha cok defansif yonlu bir oyuncu adem ise defanstan cok bol sut ceken orta sahada bol pas yapan bir oyuncuhuseyinin yerine olsa olsa ibrahim ege girer ilk geldigi zamanlardaki gibi oynarsada formayi kolay kolay vermez..bu takimda ademin ibrahim daha fazla sure almasina bende katiliyorum su an icin(huseyin ve szymek gecen seneki formlarini yakalana kadar)sadece onlarin degil tum yedek oyuncularin bolsure almalari onemli trabzonspor sadece 11 kisi olmamali..

kobra_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah askina hüseyin için mi tartoisiyosunuz ne zaman iyi oynamiski birakin gitsin yaa öyle bisey yaptiki takima gelenler bile bi süre sonra hüseyine ayak uyduruyo onun gibi oluyo yeni bi sistem gelisti takimda :HÜSEYINMATIK[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Konu basligi cümlesini düzelt istersen onurts arkadasim.Cümle çok düsük hos görünmüyor

bundan sonra daha dikkatli olmaya calisicam onerini dikkate alicam

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadasalr gelin isterseniz bir karsilastirma yapalim...teknik anlamda ...

1.hiz bakimindan hüseyin mi hizlidir adem mi?

2,top hakimiyeti hüseyinmi iyidir adem mi?

3,çabukluk bakimindan hüseyin mi iyidir adem mi

4.oyun zekasi bakimndan hüseyin mi yidir adem mi?

5.topa daha iyi hangisi vurabilir hüseyin mi adem mi?

cevap lariniz i duyar gibiyim ...ama birseyi unuttuk galibaaa.....

6*******hüseyin mi tarbzonludur yoksa ademm miii!!!!!!!!!!!!!!!hüseyin mi fatihin kankasi dir ademm miiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!senol hoca en yakin kimdir hüseyin mi adem miii!!!!!!!!!!!!!!

bir sözümde hüseyin miili takima alanlara ve bunu bize örnek olarak verenlere...olsa olsa bu bir ayiptir.....bu hüseyinin nekadar iyi olduunu degil onu seçenlerin nekadar futboldan anladiklarini gsteriirrr...yazik ademlere ibrahim egelere ...ufukhanlara ...yazik trabzonuma...yazik türk futboluna....saygilaaarrrrrr

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ßence hüseyinin formsuzlugu geçene kadar (!) Ademin oynamasi gerekiyor...iyi bir hüseyini su anki ademe tercih ederim...Hüseyinin oynamadigi maclarin hepsinde puan kaybettik gecen sene...Hatirladiklarim arasinda Gaziantep maci var..kupada eledik gittik yenildik..

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Adem Koçak degil Ibrahim ege oynamali

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)