Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 569 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadoludan Yeni Bir Þampiyon Çýkmasý Trabzonsporumuz'u Nasýl Etkiler?

hos_cocuk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Olumlu yönde etkilemeli.

Hiç yoktan her gelen yönetim her baþarýsýz sonuçta 26 sene önceki kupalarýn arkasýna sýðýnmaktan vazgeçer.

26 yýl önceki miras tükenmek üzere, artýk taraftar yeni baþarýlar bekliyor.

Artýk taraftar her baþarýsýz sonuçtan sonra "biz büyüðüz" "zaten biz büyüktük" gibi sözler ile avutulmak istemiyor. Yada kendimizi biz büyük kulupüz diye avutup duruyoruz.

26 senedir baþarý kriterimiz malesef ya Türkiye kupasý yada baþkalarýný þampiyonluktan etmek.

Artýk þampiyon olamýyoruz, kendimizi baþkalarýný þampiyonluktan ederek yada baþkalarýný þampiyon yaparak mutlu ediyoruz düþündürücü ve üzücü.

Artýk bu taraftar baþarýyý istiyor ve hakediyor.
    "Her þeye doðru demek ahmaklýktýr. Fakat her þeye yanlýþ diyen de zorbadýr." Mevlana

boztepeliyasin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

belki utanýrýz da kendimize geliri. geçmiþte yaþamayý býrakýpta þampiyon olabileceðimize tekrar inanýrýz.
    YA SEV YA TERKET

palian - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bursa Ýnegöl'den bir fotoðraf...

Ýpler -bir süreliðine de olsa- Ýstanbul'un elinden alýndý. Yazýlanlarýn pek azýný okudum ama Anadolu'dan þampiyon çýkmasýnýn olumsuz etki edeceðini düþünenler kendilerini Ýstanbul üçlüsünün yanýnda mý görüyorlar? Bursa'daki arkadaþlarýmdan Trabzonspor forma istekleri alýyorum. Ýnþallah ÞL ligi maçýný da kendi TS formamla Bursa'da izleyeceðim. Bunun tadýný çýkarmalýyýz bence. 3 cücüklerin düþmanlýðý karþýsýnda Anadolu'dan çýkmýþ iki þampiyon takýmýn dostluðu yeðdir.

saygýlar

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

BEN son dakikaya kadar BJK nýn gol atacaðýný ve Bursayý þampiyon yapmayacaðýný düþünüyordum hatta fenerliler sevinince Bi an gerçekten attýlarmý diye kalanllarý zaplarken Sazan olan fenerlilerin haline gülmekten konsantrasyonum bozuldu.Ama Bursanýn þampiyon olmasý bizi þampiyon olamadýðýmýz kadar etkiler baþka biri þampiyon olsa yine kaybýmýz olacaktý çünki þampiyonluk sayýsýna göre alýyorsun parayý O yüzden maddi kayýp Bursa þampiyon oldu diye deðil Biz olamadýk diye kayýptýr...Bursayada TRABZONSPORUN Büyüklüðünü tam manasýyla göstererek Anadolunun Aðabeyi olduðumuzu cümle aleme göstermiþ olduk Bursanýn þampiyonluðu bize layýk olduðumuz ama malüm istanbul medyasý tarafýndan her halükarda çok görülen ve Bizi linç etmeye çalýþan çevrelere karþý çok iyi bir siper olmuþtur biz Bursanýn þampiyonluðunun önünü açarak kendi önümüzüde açmýþ olduk
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Bordo-Mavi devrim demek,devrimi gerçekleþtirip onun sefasýný,Anadolu'nun yegane þampiyonu ünvanýný elinde bulundurmak deðil,diðer Anadolu kulüplerine de bunu yapabilecekleri inancýný aþýlamak,onlara ýþýk olmaktýr.Aksi halde oligarþinin 3 istanbul atlýsýndan hiç bir farký kalmaz.

seyduna_efil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

gün gelir boynuz kulaðý geçer,sonra bizde arkalarýndan imrenerek bakakalýrýz..

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

düþünememizi sagladý çokta iyi oldu..tebrikler bursa

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

eðer ki bursaspor birþeyelrin farkýna varýrsa aslýnda ck þey deðiþir,
    çünkü ben ýsrarla bursanýn yerinde biz bizim yeimizde bursa olsa ayný þeyi yapacaklarýný düþünmüyorum, o gün için.

bakalým þimdi ne olacak. . .
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

mashal61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bursa'nýn futbol kültürü olduðuna hala inanmýyorum. Yabancý liglere baktýðýnýzda da bazý kulüplerin tek þampiyonluklarý olduðunu görürsünüz. Ama bu tek þampiyonluktan öteye gidememiþtir. Yani bu Trabzonspor'umuzu pek etkilemez.

Ha kafa olarak nasýl etkiledi? Çok güzel etkiledi. Herkese gösterdik ki Trabzonspor baþka Anadolu takýmlarý þampiyon olmasýn diye yatacak bir takým deðil. Maçtan önce buna inananlar çok fazlaydý. Hepsinin kafasýnda Trabzonspor çok farklý bir imaj kazandý.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý mashal61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ha kafa olarak nasýl etkiledi? Çok güzel etkiledi. Herkese gösterdik ki Trabzonspor baþka Anadolu takýmlarý þampiyon olmasýn diye yatacak bir takým deðil. Maçtan önce buna inananlar çok fazlaydý. Hepsinin kafasýnda Trabzonspor çok farklý bir imaj kazandý.
    bu dedigine katiliyorum. mactan önce bana hep ayni laf söylendi. trabzon yatmaz dedim güldüler, agzimi actim yok vereceniz maci dediler
    ama mactan sonraki gün ayni kisileri aldim karsima, pis pis siritdim, bi hareket cektim mors oldular. cok zorlarina gitti
    24 saat futboldan konusanlar 2 hafta kendilerine gelemediler. artik seneye sizi destekliyoz dediler
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Timsah Gucu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonlu kardeþlerimizi Karadeniz Fýrtýnasýný takýmýmýza yaþattýklarý bu þampiyonluk için minetttarýz.timsahýn þampiyonluðu bordo mavilerin de þampiyonluðudur.trabzon ligin gizli þampiyonudur.

Bahadýr Çaðrý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

kanýmca olumlu etkiler. zaten trabzonsporumuzun þampiyon olduðu dönemlere bakarsak ligde karadeniz takýmlarý ve anadolu takýmlarý baþarýlý bir þekilde bulunmaktaydý. özetle anadolu takýmlarý birbirlerine destek olup haklarýný savunduðu sürece þampiyon olma ihtimalleri daha da artacaktýr. anadolu takýmlarýnýn ezik olduðu bir ligte 3lü bir birleþmeye kafa tutmak daha sýkýntýlý olur. asýl önemli olan þampiyon olanlarin bunu nasýl elde ettiklerini unutmamasý ve gerektiði zaman vefa borcunu ödemesidir.
    Malo periculosam libertatem quam quietum servitium!!!

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

þöyle etkiler; Vederson bize deðilde bursaya gider...
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul

Futboldan soðumak istiyordum umarým vesile olur.

Trabzonspor'a gelince ligde rekabet daha da artacak artýk þampiyon olmak her takým için biraz daha zorlaþacak, bakalým bunu deðerlendirebilir miyiz.
    I am titanium

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aradan 6 yýl geçmiþ fakat ben olumlu veya olumsuz bir yansýmasýný göremedim bu durumun.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Muhteva - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    35

Bence bunlar çok sýð düþünceler. Bundesliga da 30 tane þampiyon olmuþ takým var kimseyi etkilemiyor.
    Geliþen futbol taktikleri ve mantalitesi ile günümüzde her takým mücadele ve disiplin anlayýþýyla her takýmý yenebiliyor.
    Yakýn gelecekte bu geliþim daha da artacak avrupa liglerin de ve ligimizde ki her takým þampiyon olabilecek bir potansiyele sahip olacak ve sürpriz denilen þampiyonluklar daha da artacak.
    Günümüzde Ýngiltere liginde ki Licesterin performansý buna örnektir.
    Bize düþen takým olarak disiplin,eðitim ve altyapý ekolünü oluþturup daima zirve için mücadele eden bir kulüp hüviyeti kazanmaktýr.
    Adalet,Eþitlik,Özgürlük..
    Komünar..

TS FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bursaspor un þampiyonluðu nereden bakýlýrsa bakýlsýn olaðanüstü bir durumdur.Bunda þikeci fb nin son maçý Trabzonspor la oynayýp þike yapamamasýnýn etkisi de büyüktür.Keza þikeci fb hemen akabinde ki sezon her pisliði yapacak ve bu sefer þampiyonluðun diðer bir Anadolu takýmý olan þerefli Trabzonspor a gitmesine engel olacaktýr.Tüm ülke buna göz yumacak þikeciler üst üste ceza yerken federasyon baþkaný defter kapatacaktýr.Madya susacaktýr ve yýllarca Trabzonspor un tek taraf olarak kaldýðý dava tffnin cezalarý ve medyanýn örtbasýyla unutturulmaya çalýþýlacak sonunda sahte mahkemelerle aklama iþlemi ile olay kapatýlmaya çalýþýlacaktýr.

Ýþte bu diðer ülkelermiþ bundeligaymýþ ingiltereymiþ umrumda deðil iþte bu bu ülkede Bursaspor un þampiyonluðunun ne kadar olaðanüstü olduðunu gösteriyor bununla kalmýyor Bursaspor un þampiyonluðundan beri izlediðimiz sezonlardaki futbol katliamý ve 3 takýmýn alenen kayýrýlmasý bize geçmiþ sezonlarý ve Trabzonspor un nasýl bir baþkaldýrý olduðunu kanýtlýyor.Medyanýn bunlarý göz ardý etmesi adaletsizliðe karþý anadolu klüplerinin feryatlarýnýn tff tarafýndan sindirilmesi bu ülkede Anadolu klüplerinin þampiyonluðunun imkansýzlýðýný kanýtlamaktadýr.Bursaspor un þampiyonluðu ve Trabzonspor un çalýnan þampiyonluðu bu söylediklerimin en büyük kanýtý.Medya,yargý,federasyon ve hangi anadolu memleketinden olsa dahi 3 istanbul faþistinin taraftarý olmuþ halkýn çoðunluðu söz konusuyken bu ilahi bir mucizeyle olabilir ancak.Ancak Allah ta sopasýný her daim indirmiyor bazen ahirete býrakýyor.Ancak o sopa yine kalkacak ve hem bu fani dünyada hem ahirette Trabzonspor olarak tepelerine inecek.Hehhee iþte Trabzonspor u bu kadar özel bu kadar farklý ve sýradýþý kýlan bu.Trabzonspor un sevildiði kadar sevilmemesinin nedeni bu.Trabzonspor sadece bir futbol takýmý deðil.Baþka bir þey.
    ÞEREFÝN YETER TRABZONSPOR YETER KÝ ONURSUZ OLMASIN AÞK.BÝTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Kýsa vâdede kötü gibi görünse de uzun vâdede hem bizim hemde Türk futbolu için iyi olacaðýný düþünüyorum.

Loading %61..

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Hiç bir türlü etkilemez. trabzonspor 100 yýl daha kupa kazanamasýn anadolu takýmlarý asla yakalayamaz bizi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)