Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 171 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 171 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cem Papila Trabzon?da

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yerine göre protesto olur . Ben dedim mi adami Kameralar önünde dövün. Ya beni anlamiyorsun yada muhalefet kurmakda hoslaniyorsun. Gercegin gözüne bak lütfen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adami kameralar onunde dovmeyelim tamam,diyelim ki dovduk adamipapila nerde trabzonda nasil boyle halegeldi birkac kisinin onu dovmesiyle ardindan istanbul basini bu olayi turkiyenin bir numarali haberi haline getirsin sonra hakli durumdayken haksiz hale gecelim..hem anlamadigim adami dovunce ne elimize gececek bu sekilde protesto yeterlidir tek eksigi kisi sayisi ama onunda zamaninda gosterildigine inaniyorum-30 binlik trabzon yuruyusu+5 binlik istanbul protestosu-

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adas bazi kardeslerimizdeki hirs bir iyi bir kötü ama bu derece bir hirs kötü çünkü bu çok degisik olaylara sebebiyet verir ama biz sagduluyuz ve bunu dedigin gibi 30 bin kisilik yürüyüsümüzde ve çesitli illerdeki protestolarimizda gösterdik buda medyaya KAPAK OLSUN dedik.

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı
    Adas bazi kardeslerimizdeki hirs bir iyi bir kötü ama bu derece bir hirs kötü çünkü bu çok degisik olaylara sebebiyet verir ama biz sagduluyuz ve bunu dedigin gibi 30 bin kisilik yürüyüsümüzde ve çesitli illerdeki protestolarimizda gösterdik buda medyaya KAPAK OLSUN dedik.
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her seferinde de insanlik dersi verilmez ki.Tel örgülere elektrik verilsin de dediler ama mosmor oturuyolar simdi..

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu?na adeta meydan okudu...

PAPiLA VERiLMESiN
    GEÇEN sezon Fenerbahçe maçindaki yönetimiyle hedef adam haline gelen Cem Papila?nin, bu sezon Trabzonspor?un iç ya da dis sahadaki herhangi bir maçina atanmamasini istediklerini dile getiren Aktug, "Biz, Cem Papila?nin ne Avni Aker?de ne de deplasmanda hiçbir maçimiza verilmemesini istedik. Buna ragmen Cem Papila?yi bizim maçimiza atayan olursa, bunun bütün sorumlulugunu da üzerine alir. Biz sorumluluk kabul etmeyiz" diye konustu.

takagazete.comEdited by: gerçekefsane

Cem papila trabzon maçina verilse bile yani verildigini ögrendigi an birde trabzondaysa maçi hakemligi birakir trabzon halki ben dahil olmak sartiyla çok büyük bir kin besliyor herkez kendini tutsa bile aradan biri mutlaka çikip cem papilayi binecektir. ya

ben verilmez diye dusunuyorum verilirse desunu derimfederasyon trabzon insanini kiskirtiyor dedigin dogru illa biri ona saldirir ama suc bize kalir bunu anlayalim beyler fiziki mudahele olmadan yapmaliyiz ne yapacaksak...Cunku futbolun basinda bulunan kisiler bizim macimizaatarsalar bu kisiyi biliyorlar ki illa biri saldirir goruntu olarakta ustunlugumuzu kaybederiz ve bu seferde ne desek ihale bizim uzerimize kalir..yani bastekiler yem atiyor kim duser kim dusmez meselesi insallah atanmaz atanirsa da umarim kiihale bize kalmaz

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Arkadaslar yaklasik bir aydir internete giremiyordum. cem papilanin Trabzon'a gelecegini Ankara barosunun takiminda oynayan bir arkadasimdan duydum. Turnuvadan sonra cem papilanin Trabzon'da çok iyi karsilandigini ve Trabzon barosu takiminin kendisiyle yakindan ilgilendigini söyledi. Trabzon barosunun avukatlari çok mu centilmen ve misafirperver yoksa Trabzonlu/Trabzonsporlu degiller mi? Tepki koymalarini bir yana biraktim ilgilenmeselerdi bari.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ha bi de sadece bir taraftar dernegi baskaninin kendi basina protesto ettigini O'nu daxxxx xxxxx xxxxxsöyledi. Adamin linç edilmesini beklemiyordum ama en azindan protesto edilebilirdi. Edited by: CuttySark

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

[img]smileys/smiley18.gif[/img]Tam bir fiyaskoyuz.Adam güle oynaya geldi gittimi yani...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamin bizim maça atanmasini engellemezsek fiyasko oluruz. Yoksa
    dövünce bir anda seref mi kazanacak bu insan müsfettesi? Gazetelerde
    prim yaptirmaya gerek yok

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Lütfen su konuyu edit leyin , adam geldi eglendigitti biz seyir ettik avukatlar barosunda ki arkadaslar da cem len beraber eglendidaha neyi tartisiyorsunuz allah askina lütfen !!!!!

maskara olduk zaten

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı 61Hamsi61 Nickli Üyeden Alıntı

Lütfen su konuyu edit leyin , adam geldi eglendigitti biz seyir ettik avukatlar barosunda ki arkadaslar da cem len beraber eglendidaha neyi tartisiyorsunuz allah askina lütfen !!!!!

maskara olduk zaten

Maskara olan falan yok, kendi adiniza konusun lütfen..!

"Avukatlar Barosu"derken ne demek istediginizide çok merak ettim bu arada..???

Barolar Birligi; avukat, savci ve hakimler'den olusur... Bu yil Trabzon Barosunun üstlendigi bu turnuva'da, birligin geleneksel turnuvasidir... "Avukatlar barosu" demek; BMN üyeleri için,top severlerdemek gibi bir seydir yani...!

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam beni trabzonda çok severler demis ya. resmen dalga geçiyor 2-3 haftaya kadar bizim maça verecekler göreceksiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı
    adam beni trabzonda çok severler demis ya. resmen dalga geçiyor 2-3 haftaya kadar bizim maça verecekler göreceksiniz.

Besikdüzünü kast emistir.Hanimi Besikdüzlü ya!...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor Baskani Atay Aktug'un "Bizim maçlarimiza verilmesin. Trabzon'a maç yönetmek için gelirse bunun sorumlulugunu almayiz" açiklamalarindan sonra Cem Papila, "Trabzon'da çok sevenim var. Esim Maçkali. Her zaman çok iyi karsilaniyorum. Orada bana hiç bir sey olmaz" dedi.

Papila Trabzon'da Av-Cup 2005 Avukatlar Futbol Sampiyonasi maçlarina katildiktan sonra Ankara'ya dönerken yaptigi açiklamada, "Trabzonspor yöneticilerinin açiklamalarini takip etmiyorum. Bir hakem olarak kimseden çekinmiyorum. Trabzon'da maçlarimi oynadim ve gayet güzel bir seyahat oldu" dedi.

spor3.comEdited by: gerçekefsane

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Simdi ben bu herife küfür edersem ceza alirim dimi?

Beyler bunu bi kac haftaya kadar bencede bunu bizim maca werecekler iste ozaman esi benzeri görülmeyen bi protesto yapmamizlazim doksan dakka asagilayalim bu serefsizi hadi bmn olarak bi el atalim su konuya ne gerekirse yapmaya önce ben hazirim!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Cem Papila Trabzon'da!..."

ee, ne var bunda, Gökdeniz de Trabzonda[img]smileys/smiley17.gif[/img]Gerçi izin almisti degil mi tatile gitmek için, kafasini toplasin usak[img]smileys/smiley17.gif[/img]

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

papila yi sehirde huzurlu gezdirenler en buyuk yanlisi yapar arkadas o herifi deil trabzon da ahirette gorsem bile bi çift lafim olurdu...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)