Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 312 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker?e Gökdeniz Posteri...

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BENCE BU POSTERI YAPTIRIP ORAYA ASARSAK GÖKDENIZ IÇIN MÜTHIS BIR MORAL VE MOTIVASTOM KAYNAGI OLUR.HAYDI TRABZONSPORLULAR GÜN DESTEK GÜNÜDÜR BIZDE BIZIM IÇIN SEMBOL OLAN FUTBOLCUMUZA DESTEK VERMELIYIZ.GÖKDENIZ NASIL BOS MUKAVELEYE IMZA ATARAK VEFA ÖRNEGI GÖSTERDI,SIMDI SIRA BIZDE.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avni akere asmak degilde taraftarin elinde olsa daha iyi. zira bu bir anma degil destek.

Bunun yerine bikaç tane pankart yaptirilsa daha iyi

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ewet arkadaslar pence buyuk bir bayrak boyutunda birsey yapip avniakerde acmaliyiz.hani trabzonumuzun formasini acmistik ya onun gibi bir sey mesela.ne dersiniz?

gökdeniz bence de çok mantikli stada asmak diilde taraftar posteri açsa çok güzel olur...

katlar performansini öle bi moralle...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bu kötü durumda ona destek vermemiz gerekir ve cok dogru olur..Asilma degilde taraftar acarsa dahadabir guzel olur...

Nereden
    Amasya

yabalim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Samsun

bencede Gökdenize yapilacak her türlü jest Gökdenizi eski haline çevirir,yeter ki türübünden bi elektrik bi destek alsin,kimse tutamaz onu daha,senol hocada yerinde ve akilli bi konusmayla destek verdi zeten..sira biz taraftarlarda,stadta yapilacak en ufak bi destek bile yeterli...hayden usaklar...ona ihtiyacimiz var...

arkadaslar bu fikir kimden geldiyse süper bi fikir gökdenizin bu desteklere ihtiyaci var gökdeniz bu karalari haketmiyor bence onun futbol hayatindaki basarisini kiskaniyolar o yüzden bu karalamalari yapiyolar gökdenizi bizden sogutmaya çalisiyorlar bunlara bakmayalim arkadaslarim abilerim

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende bu fikre katiliyorum ve destekliyorum ama bunun için elle tutulur birsey yapmamiz gerekiyor benim fikrim bir pankart açmak söyle büyükçe olsa daha güzel olur ve bunun için bi para falan toplasak trabzonlu arkadaslar organizasyonu üstlense ve hesap no falan verilse burdan gereken destegi yapalim derim.

GÖKDENIZIN POSTERINI ASALIM.SONRA TOPA KÖTÜ VURDUMU SÖGÜP SAYALIM....ARKADASLAR BIRAKIN POSTERI FALAN SÖYLE ASLAN GIBI DESTEK VERELIM YETER.ADAMI ISLIK PROTESTO ALKISMANYAK ETTIK..

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerçekten güzel fikir.Gökdeniz arakasinda taraftarinin oldugunu bilerek oynarsa onu kimse tutamaz bu sene.Kesinlikle yapilmali böyle bir sey ve antep maçinda açilmali.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

moral ve motivasyon açisindan güzel bir fikir

arkadaslar gökdeniz belkide icinizde en çok elestiren benim iki yildir birsey yapmadigini takima zarar verdigini biliyorum ama ne olursa olsun o bizim futbolcumuz onda bizi sampiyonluga tasiyacak kapasitenin oldugunuda biliyorum bu yüzden ona bir süre desdek verilmeli eger buna ragmen basarili olamazsa basini ellerinin arasina alip düsünmeli geregini kendi yapmali

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence Milan tribünlerinde oldugu gibi bazi futbolcularimizin ufak posterleri yapilabilir.Ama Gökdenize özel büyük bi poster fikrine katilmiyorum.

pankart olabilir yada milan tribunlerindeki gibi karikatur tarzi bisey olabilir

cok guzel bir fikir[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesislere gidip moral vermek lazim diyecegim ama bosa,çünkü tesislerden içeri adam almiyorlar..[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Nereden
    Belçika

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

pankart olabilir yada milan tribunlerindeki gibi karikatur tarzi bisey olabilir

cok guzel bir fikir[img]smileys/smiley32.gif[/img]

budur.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

ya ben bu bizdeki taraftarlik isini anlamiyorum.Gökdeniz sööle gökdeniz bööle ondan kötüsü yok ama gökdeniz biyere gidecek söylentileri çiktiginda gökdeniz bizimdir onu satani biz de satariz.Abi adami da sapsala çevirdik.Gökdeniz Trabzonumuzun öz evladi takimimizin yildizidir.Her futbolcu zaman zaman formsuz dönemler yasar ve Gökdeniz de böyle bir dönemden geçiyor.Bizim de ona sonunakadar destek olmamiz gerekiyor.Çünkü Gökdeniz gibi degerler kolay yetismiyor.

GÖKDENIZ'E TS LIYIM DIYEN HERKES SAHIP ÇIKMALI OLAY BUDUR BU FIKRI ÇIKARANI KUTLUYORUM AMA BU OLAYI GERÇEKLESTIRMELI...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fikir süper,kimden çiktiysa tebrik ediyorum.Tezahürart da olabilir poster yerine...Ama iki gün sonra,adamin yeni dogmus bebegine küfredilmeyecekse tabii[img]smileys/smiley5.gif[/img]Bu fikir,ancak o zaman bir anlam tasir..Senol hocamin yorumlarini okurken,gözlerim doldu,söyledigi güzellikler karsisindA...Simdi taraftarlar olarak biz biseyler yapalim...

Nereden
    İstanbul

avrupada futbolcularin karikatür seklinde çizimleri yer alir stadlarda hiç olmazsa böyle bir posterde düsünülebilir.Gökdenizin çok duygusal bir futbolcu oldugu belli.bu tür seyler önemsizmis gibi görünse de bu kötü günlerde gökdeniz için çok sey ifade eder.

Gerçekten de onun için buyuk bir moral olur hem performansini oldukça artirir böle bi sey yapmaliyiz.

Nereden
    Amasya

evisinin önüne gidipb destekyabsak daha süper olmazmi

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

avrupada futbolcularin karikatür seklinde çizimleri yer alir stadlarda hiç olmazsa böyle bir posterde düsünülebilir.Gökdenizin çok duygusal bir futbolcu oldugu belli.bu tür seyler önemsizmis gibi görünse de bu kötü günlerde gökdeniz için çok sey ifade eder.

Bende bu fikire katiliyorum. Genelde Italya'da gördüm mesela Milanli Futbolcularin Karikatür resimleri var. Bizim de As Futbolcularin bölye Resimleri yapilirsa cok güzel olur. Simdilik Gökdeniz daha agir basiyor. Futbolcumuza nasil Yattara'ya büyük destek veriyorsak onada bizim Karadeniz Cocuguna daha cok destek vermemiz lazim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)