Sayfa 315 Toplam 343 Sayfadan BirinciBirinci ... 215 265 305 313 314 315 316 317 325 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8568 adet sonuctan sayfa basi 7,851 ile 7,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyası

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon seyredebildigim maclar icinde en begendigim oyuncularin basinda Giresun'dan Anthony Gill geliyor. Dengeli hucum potansiyeli, savunma gayreti ile dogru takim/koc tercihleri yaparsa Avrupa'da istikrarli sekikde kalici olabilir.
    Sezonun geri kalanında Baskonia'da oynayacakmış Oğuz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezonun geri kalanında Baskonia'da oynayacakmış Oğuz.
    Aa, harika haber. Ricky Ledo'yu da almışlardı. Play off tecrubesi yasamasi guzel olacak.

Nereden
    Ankara

Aa, harika haber. Ricky Ledo'yu da almışlardı. Play off tecrubesi yasamasi guzel olacak.

Yanlış alarm, sen Gill yazmışsın ben Ledo diye okudum. Giresun'daki maçta çok iyi oynamıştı Gill. Özellikle hücum ribaundlarında canımızı yakmıştı.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kenny Kadji TOFAŞ’ta

Bursa ekibi kadrosuna sezonu Trabzonspr Medical Park'ta tamamlayan uzunu kattı.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Tofaş, bu sezonu Trabzonspor Medical Park ile geçiren Kenny Kadji ile anlaşmaya vardı.

28 maçta görev alan Kamerunlu oyuncu 15 sayı, 5,7 rebound ve 1,2 blok ortalamalarıyla mücadele etmişti. 8. Sıradan Playoff’a giren Bursa temsilcisi gelecek sene Avrupa’da mücadele edecek.

kaynak
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Nereden
    Ankara

Alıntı erolizmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kenny Kadji TOFAŞ’ta

Bursa ekibi kadrosuna sezonu Trabzonspr Medical Park'ta tamamlayan uzunu kattı.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Tofaş, bu sezonu Trabzonspor Medical Park ile geçiren Kenny Kadji ile anlaşmaya vardı.

28 maçta görev alan Kamerunlu oyuncu 15 sayı, 5,7 rebound ve 1,2 blok ortalamalarıyla mücadele etmişti. 8. Sıradan Playoff’a giren Bursa temsilcisi gelecek sene Avrupa’da mücadele edecek.

kaynak
    Bizde birkaç maç dışında sadece istatistik yapmaya oynadı, en iyi oynadığı maçlardan birisi de affedildikten sonra çıktığı ilk maç olan Tofaş maçıydı. 28 sayı ve 8 ribaund ile oynamıştı. Bu transferden buy-out alacak mıyız acaba?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bizde birkaç maç dışında sadece istatistik yapmaya oynadı, en iyi oynadığı maçlardan birisi de affedildikten sonra çıktığı ilk maç olan Tofaş maçıydı. 28 sayı ve 8 ribaund ile oynamıştı. Bu transferden buy-out alacak mıyız acaba?
    Hayır Murat.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon seyredebildigim maclar icinde en begendigim oyuncularin basinda Giresun'dan Anthony Gill geliyor. Dengeli hucum potansiyeli, savunma gayreti ile dogru takim/koc tercihleri yaparsa Avrupa'da istikrarli sekikde kalici olabilir.
    İkinci sirada Wilbekin var. Geçen sene cok begenmemistim, bu sezon asama kaydetti. Bire bir uzerinden oynayan Blatt takiminda Wanamaker ve Clyburn'un golgesinde kaldi. Euroleague oyuncusu oldu bence. Penetre bitiriciligini gelistirmeli. Baskiya karsi top getirmede hala eksikleri var. Ama bu sezonki ilerlemeyi surdurebilir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün Wilbekin'i beğendiğimi yazmıştım, (seyredemedim) sezonun en kötü maçını oynamış. Blatt ikinci yarı hiç oynatmamış.

Nereden
    Ankara

Bir sponsorla görüşmelerde sona yaklaşıldığı dedikodusu var, inşallah en kısa zamanda olur da yapılanma başlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Anthony Gill konusuna katiliyorum. Seviye atlayan oyunculara (ve oralarda kalacagina inandigim) Usak'tan Zach Auguste (Olympiakos'a gidecegi konusuluyor), Banvit'ten Orelik ve Gaziantep'ten Jefferson var.
    Theodore bence bu sene buyuk bir transfer yapacak (Turkiye'de ya da Avrupa'da) ancak EL seviyesinde kalici olacagina inanmiyorum. Nedense bana 2-3 sezon parlayip kaybolan Bo McCallebb izlenimi veriyor.
    Wilbekin'i ben hic begenmedim. Cok savruk ve zeka seviyesi dusuk bir oyuncu olarak goruyorum...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Ankara

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anthony Gill konusuna katiliyorum. Seviye atlayan oyunculara (ve oralarda kalacagina inandigim) Usak'tan Zach Auguste (Olympiakos'a gidecegi konusuluyor), Banvit'ten Orelik ve Gaziantep'ten Jefferson var.
    Theodore bence bu sene buyuk bir transfer yapacak (Turkiye'de ya da Avrupa'da) ancak EL seviyesinde kalici olacagina inanmiyorum. Nedense bana 2-3 sezon parlayip kaybolan Bo McCallebb izlenimi veriyor.
    Wilbekin'i ben hic begenmedim. Cok savruk ve zeka seviyesi dusuk bir oyuncu olarak goruyorum...
    Uşak da Oly'nin pilot takımı gibi, geçen sene Birch'ü bu sene de Auguste'yi yolluyorlar.

Nereden
    Ankara

Genç oyuncumuz Mustafa Baştürk Yalova'ya transfer olmuş. Onun adına sevindim, benchte çürümektense orada oynaması daha iyi olur. Eline geçen bu fırsatı iyi değerlendirirse orda kalıcı olur, değerlendiremezse EBBL'ye kadar gider.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Standart Nihat Mala'nın makam aracı

NİHAT MALA'NIN MAKAM ARACI Trabzonspor Basket takımının her şeyi, menajeri Nihat Mala tatilde. Tatilde ama kulübün ona görevi sırasında kullanması için tahsis ettiği araç ile. Mala, kulübün kiralık aracı ile İzmir’de tur atıyor. O araç hizmet aracı, gezme aracı değil ki. Kimse de Mala’ya bu aracı özel işinde kullanamazsın demiyor. Bu arada Mala, kulüp aracı ile tatil yaparken altyapı için kiralanan otobüslerin kiralama süresi bitti. Bakalım sporcular neyle ile idmanlara gidecek. Takip edeceğiz. Bu arada baskette çalışan profesyonel kadroya da uzun zamandır maaş verilmiyordu, şimdi de bir ay ücretsiz izine çıkartılmışlar.

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/politik-gugum/...7-h428428.html

61SAAT.COM
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bazarevich gider. Halbuki geldiginde cok sevinmistim, begendigim koclar arasindaydi. Sezon basinda Green'i uc numara oynatmasi bence cok yerinde bir hamleydi, faydasini gorduk. Ancak takim ici sorunlar yonetilemedi. Ozellikle Giresun deplasmanında Wright'i en kritik anda kenara almasini unutmak mumkun degil. Lee'yi kullanmamasi ise ayri konu, uzun uzun yazarim belki.

Neyse, yolu acik olsun.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Gelecek yıl için düşük bütçeli şöyle bir kadro fena olmaz:

PG - Jordan Taylor
    SG - Reggie Williams
    SF - Taylor Brown
    PF - Carleton Scott veya John Shurna
    C - Vince Hunter veya Jerai Grant

Tam Bazarevich'e göre: Koşsunlar, şut atsınlar, pnr oynasınlar, drive etsinler...
    Ek:

PG -> William Hatcher (Son iki sezon takibimdeydi. Once Paok'ta, sonra Partizan'da bence iyi oynadi. Dusuk butceli takimlarda istikrarli oynayabilecek bir oyun kurucu.)

SG --> Manny Harris (Kolejde hayraniydim. Doğal skorer. Turkiye'de oynadigi takimlar hep dustu.)

SF --> Adonis Thomas (Memphis cikisli, bu sene İtalya'daydi. Pistons kadrosunda Yaz Ligi'nde seyretmistim. İyi şutör.)

Nereden
    Ankara

Ek:

PG -> William Hatcher (Son iki sezon takibimdeydi. Once Paok'ta, sonra Partizan'da bence iyi oynadi. Dusuk butceli takimlarda istikrarli oynayabilecek bir oyun kurucu.)

SG --> Manny Harris (Kolejde hayraniydim. Doğal skorer. Turkiye'de oynadigi takimlar hep dustu.)

SF --> Adonis Thomas (Memphis cikisli, bu sene İtalya'daydi. Pistons kadrosunda Yaz Ligi'nde seyretmistim. İyi şutör.)
    Manny Harris bizden az biraz uzak dursun Oğuz, hangi takımda oynadıysa o takım küme düştü. Bu takım bir küme düşmeyi daha kaldıramaz.

Belirsizlikler halen devam ediyor. İsmail abi birkaç gün önce Twitter'da basketbol takımı Nevzat Aydın'a teklif edildi diye yazdı. Nevzat bey de kabul etmemiş bu teklifi. Benim anlamadığım bu basketbol takımı bir mal mı? Ona verelim şuna verelim ne demek. Ne zaman Trabzonspor bünyesine katılıp her sene belirli bir yatırım yapılacak bu takıma.

Nereden
    Ankara

Karşıyaka Markovic'i göndermiş, yerine bir diğer Beobasket koçu Trifunovic'in geçeceği konuşuluyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Manny Harris bizden az biraz uzak dursun Oğuz, hangi takımda oynadıysa o takım küme düştü. Bu takım bir küme düşmeyi daha kaldıramaz.

Belirsizlikler halen devam ediyor. İsmail abi birkaç gün önce Twitter'da basketbol takımı Nevzat Aydın'a teklif edildi diye yazdı. Nevzat bey de kabul etmemiş bu teklifi. Benim anlamadığım bu basketbol takımı bir mal mı? Ona verelim şuna verelim ne demek. Ne zaman Trabzonspor bünyesine katılıp her sene belirli bir yatırım yapılacak bu takıma.
    Belirsizlik yok aslinda Murat, ortaliga bir birlesme dedikodusu attilar. Basarisizlik konusulmadi. Buna canak tuttu herkes. Hesap sorulacak zamanda birlesme safsatasiyla uyutuldular.

Diger yandan Manny Harris iyi cocuk aslinda

Şaka bir yana o listeye aslinda Lee'yi de yazabilirim.

Hatcher
    Lee
    Thomas
    Green
    Hunter

Bu bes ligde, bu sezonkinden daha cok galibiyet alir.

Bes yabancidan yanayim. Deniz Kilicli veya Cemal Nalga hatta Dusan'la doldurulabilir yedek bes numara. 10-12 dk civarı... Genelde dort numarada kullanilsa da Dogan Şenli bu oyuncu yoklugunda fena alternatif degil. Risk olarak gorulurse altinci yabanciyi Avrupali sizeli bir pivotla gecersin. Erol Can'i tutarsin. Cekmece'den Burak Can'i alabilirsin 4 numaraya, uc numaraya Ugur Dokuyan dusunulebilir. Bir de tecrubeli yerli kontenjani icin Engin'i zorlarsin.

Cift gard oynayabilecek,
    Hunter'la kisa bes oynayabilen,
    Pozisyon esnekligi olan,
    Veteran-genc dengesi barindiran,
    Savunma karakterli oyunculardan kurulu,
    Atletik...

Belki net skoreri yok denilebilir. Elestiri ve onerilere acigim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

@Oğuz ZEYTİN
    Efes'le konuşulan sponsorluk anlaşması olursa, oradan 2-3 genç oyuncu gelebilir.
    Oğulcan, Berk gibi...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Nereden
    Ankara

Mevcut kadrodan tutulması gereken iki isim var bence, biri Erolcan Çinko diğeri de Caleb Green.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Efes Perasoviç'le devam ediyor.
    Ricky Ledo ile sözleşme imzaladılar.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes Perasoviç'le devam ediyor.
    Ricky Ledo ile sözleşme imzaladılar.
    Alper Yilmaz'in değişimden kasti bu degildir herhalde abi.

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Anadolu Efes geçen sezon Perasoviç yerine, Andrea Trinchieri ile anlaşsaydı çok daha iyi olurdu.
    diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alper Yilmaz'in değişimden kasti bu degildir herhalde abi.
    Olmamasi lazim.
    Bekleyip, gorelim...

Nereden
    Ankara

Ricky Ledo Giresun'da kaç para alıyordu acaba. Şöyle bir geçmişine göz attım NBA'deyken 650 bin dolar civarında para alıyormuş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)