Sayfa 271 Toplam 343 Sayfadan BirinciBirinci ... 171 221 261 269 270 271 272 273 281 321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8568 adet sonuctan sayfa basi 6,751 ile 6,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyası

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Maddi tarafı kabul edilebilir diyelim, bir operasyon gerçekleşecekse Djo ve Kulig gönderilmeli mi sizce?

*

Diğer konu, salon. Takımın 19 Mayıs'a dönme şansı olsa ister misiniz?

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maddi tarafı kabul edilebilir diyelim, bir operasyon gerçekleşecekse Djo ve Kulig gönderilmeli mi sizce?

*

İkincisine cevap vereyim, kesinlikle isteem, evet geçen seneki tribünlerin ardından bu sene tribünler gerçekten de bomboş oluyor, bu görüntüyü görünce de kahroluyoruz. Ancak ne olursa olsun 19 Mayıs'a gitmemeliyiz.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

*

illa birini göndermek zorunda mıyız? bence odom son maçlarda çok iyi.. iyi bir yerli guard alırsak odomu 2 numaraya da kaydırabiliriz maç içinde ve hardynin 40 dakika oynadığını düşünürsek uzun maratonda takımı rahatlatmak adına faydalı olacaktır diye düşünüyorum.. illa biri gidecekse kulig veya velickoviç arasında tercih yapmak gerekir..

salon içinse geri dönmek yerine mevcut salonu doldurmanın çareleri aranmalıdır.. yusuf güney yönetimde .. gs maçında konser verecekti ama terör saldırıları olduğu için iptal edilmişti.. yıl içinde 4-5 kez böyle organizasyonlar yapılabilir..
    Attan inip eşeğe bindik!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    illa birini göndermek zorunda mıyız? bence odom son maçlarda çok iyi.. iyi bir yerli guard alırsak odomu 2 numaraya da kaydırabiliriz maç içinde ve hardynin 40 dakika oynadığını düşünürsek uzun maratonda takımı rahatlatmak adına faydalı olacaktır diye düşünüyorum.. illa biri gidecekse kulig veya velickoviç arasında tercih yapmak gerekir..

salon içinse geri dönmek yerine mevcut salonu doldurmanın çareleri aranmalıdır.. yusuf güney yönetimde .. gs maçında konser verecekti ama terör saldırıları olduğu için iptal edilmişti.. yıl içinde 4-5 kez böyle organizasyonlar yapılabilir..
    Bence değiliz. Ancak yönetim bizim gibi düşünmüyor.

Salon konusunda yakın gelecekte bazı gelişmeler olabilir.

Nereden
    Ankara

Bence değiliz. Ancak yönetim bizim gibi düşünmüyor.

Salon konusunda yakın gelecekte bazı gelişmeler olabilir.

19 Mayıs'a mı geçeceğiz yoksa Oğuz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19 Mayıs'a mı geçeceğiz yoksa Oğuz.
    Adem'in yazısındaki iddia daha farklı: Beşirli!

http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1920292795

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Velickovic ve Kulig katkı vermiyor.
    İstenen düzeyde değiller.
    Ama yerliler?
    Son maçımız hariç hangi yerli oyuncu gerçek anlamda katkı verdi.
    Bizim sıkıntımız şu yerli transferde ya geç kalıyoruz ya da bütçemizi zorluyor alamıyoruz.
    Yerli katkısından bu kadar mahkum 1 bilemedin 2 takım vardır koca ligde.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

JJ Johnson ve Jordan Hamilton Rusya'dan ayrılmış. Jajuan Johnson'ın Cantu'ya gideceği söylentileri var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bence hicbir yabancimizi birakmamaliyiz. Cunku sakatliga cok acik Kinsey ve Velickovic varken, kisa ya da uzun bir yabancimizi birakmak intihar olur.
    Mehmet Yagmur ve atletik uzun ihtiyacimiz olan hamleler...
    @Oğuz ZEYTİN
    DJO ne kadar sure Hakan Demirel ile yanyana oynamis bir istatistik var mi? Bu surelerin ne kadarinda Kinsey 3. kisa olarak yer almis acaba?
    Konu UğurB tarafından (24.11.2015 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hicbir yabancimizi birakmamaliyiz. Cunku sakatliga cok acik Kinsey ve Velickovic varken, kisa ya da uzun bir yabancimizi birakmak intihar olur.
    @Oğuz ZEYTİN
    DJO ne kadar sure Hakan Demirel ile yanyana oynamis bir istatistik var mi? Bu surelerin ne kadarinda Kinsey 3. kisa olarak yer almis acaba?
    En kısa sürede bunu cevaplayacağım Uğur Ağabey.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

JJ Johnson ve Jordan Hamilton Rusya'dan ayrılmış. Jajuan Johnson'ın Cantu'ya gideceği söylentileri var.
    JJ Johnson işi yattı, Krasny ile Cantu aynı kişiye ait.Başkan insiyatifi ile İtalya'ya gidiyor.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adem'in yazısındaki iddia daha farklı: Beşirli!

http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1920292795
    beşirlideki üstü açık tenis stadı üstü kapatılarak ideal bir voleybol salonuna dönüşebilir.. ama çok amaçlı salon yapmazlar inşallah.. çok amaçlı salonun kesinlikle akyazıya yapılması lazım.. kişisel görüşüm bu doğrultuda..
    Attan inip eşeğe bindik!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Oğuz ZEYTİN
    Tuttuğum notlar Eurocup için ağabey.

Sadece iki maçta Hakan ve DJO yan yana oynamış: İlk Aris maçı ve Steaua.

Aris maçında 2 dakika oyunda kalmışlar: Hakan - Djo - Kinsey - Berkay - Stipanovic

+/- değerimiz (-1), skor 3-4.

*

Buducnost maçında önce Hakan - Djo - Berkay - Velickovic - Kulig beşiyle 2 dakika oynadık. Skor aleyhimize 2-9. Hani şu üçlük yağmuruna tutulduğumuz dakikalar...

Sonra 1 dakika Hakan - Djo - Kinsey - Velickovic - Stipanovic beşini kullandık. Skor 0-6.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tuttuğum notlar Eurocup için ağabey.

Sadece iki maçta Hakan ve DJO yan yana oynamış: İlk Aris maçı ve Steaua.

Aris maçında 2 dakika oyunda kalmışlar: Hakan - Djo - Kinsey - Berkay - Stipanovic

+/- değerimiz (-1), skor 3-4.

*

Buducnost maçında önce Hakan - Djo - Berkay - Velickovic - Kulig beşiyle 2 dakika oynadık. Skor aleyhimize 2-9. Hani şu üçlük yağmuruna tutulduğumuz dakikalar...

Sonra 1 dakika Hakan - Djo - Kinsey - Velickovic - Stipanovic beşini kullandık. Skor 0-6.
    Cok fikir verecek sureler ve veriler degil bunlar.
    Takimin DJO nun iki numarada oynadigi donemlerde nasil verim verebilecegi konusuna kafa yormak istedim...
    Neredeyse hic test edilmemis...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

karşıyakadaki palacios u sadece bir benmi beğeniyorum :-)
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

Nereden
    Ankara

Alıntı munzevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karşıyakadaki palacios u sadece bir benmi beğeniyorum :-)
    Geçen seneki performansından uzak şu anda, geçen sene özellikle de play-offlarda çok iyi oynamıştı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ukic hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Oğuz sen birşeyler duymadan bilmeden yazmazsın.
    Ancak bizden uzak olsun derim sadece. Hemen baktım Beobasket oyuncusu mu diye? Değilmiş.
    Savunması yok demek en doğru kelime olur. Hücumu artık eskisi kadar etkili değil.
    İnşallah onu alma düşünceleri yoktur...

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Roko Ukiç Mi?
    Son senelerde nerede olduğunu bile bilmiyoruz.Gereksiz bir hamle olur gibi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yok Ugur Agabey, bir sey bildigimden degil. Varese'deki kontrati bitiyormus. Sizlerin fikrini merak ettim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Uzak kalsın.
    Mehmet Yağmur ve pota savunucusu yeter.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ukic gereksiz olur bence. İtalya liginden konu açılmışken Semaj hakkında ne düşünüyorsun? Yaz liginde izlemiştim Oklahoma'da çok dikkat etmemiştim ama bu sene İtalya ligine transfer oldu ve fena oynamıyor. Avrupa basketboluna çabuk uyum sağladığını düşünüyorum.

Kendisi senin McLean gibi Xavier'li
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Gördüğüm en talihsiz oyunculardan biri.
    Sakatlıklar peşini bir türlü bırakmadı.
    Markoviç'in sisteminde başarılı olabilir bence.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ukic gereksiz olur bence. İtalya liginden konu açılmışken Semaj hakkında ne düşünüyorsun? Yaz liginde izlemiştim Oklahoma'da çok dikkat etmemiştim ama bu sene İtalya ligine transfer oldu ve fena oynamıyor. Avrupa basketboluna çabuk uyum sağladığını düşünüyorum.

Kendisi senin McLean gibi Xavier'li
    Hiç dikkat etmedim açıkçası. İlk fırsatta seyredeceğim. Ancak şimdi baktım kolejde o takımda kimler vardı. Geçen sene Eurochallenge'daki rakibimiz Güssing'de oynayan undersized uzun Travis Taylor'la birlikte oynamışlar.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

GM Nihat Mala Trendbasket'e konuştu.

Hardy ve Velickovic'in sakatlıklarının takımın sezona başlarken formunu etkilediğini söyledi. Velickovic, Giresun maçı öncesindeki idmanda beline darbe almış. Alper ise 10-15 gün sonra dönecekmiş. Kulig'in takıma zamanla uyum sağladığını belirtti. 1, 3 ve 4 numaralardan birine ihtiyaca göre ekleme yapılacakmış.

http://trendbasket.net/stbl-aneliz-8...gerlendirmesi/

Bost ve Haislip söylentileri çıktığında takımın mevcut kadroyla yola devam etmesi gerektiğini savunuyordum. Hele J. Johnson haberleri sonrası Kulig'in gönderileceği imalarına da katılmamıştım. Bunu yöneticilerimizle de paylaştım. Gereksiz maliyet çıkarmadan bir iki ekleme yapılacaksa amenna.

1 numara için Mehmet'i çıkarabilirsek (Kartal işi zor, buy-out istiyor Bjk) idare eder. Böylece hem Darüşşafaka kadro şişkinliğini eritir hem de maliyeti bölüşürüz. Tabii oyuncunun oradan ayrılmak isteği var mı bilmiyorum. Bizim çocuklar sene boyunca yatıp para kazanmaya alışkın ne de olsa...

Ayrıca yerli tercihiyle birlikte Hardy dinlenirken Odom'u SG kullanıp esneklik yaratabiliriz. Şu anki düzende Odom'u SG'ye kaydırma şansımız yok çünkü Hakan'dan topu yari sahaya getirmesi dışında katkı alamadık. Bu da hücumun tıkanmasına neden oluyor. Daha önce de belirtmiştim, Odom oyun kurucu değil ancak beklentimin üstünde oynadığını belirtmeliyim. Yeter ki setin başında top elinde kalmasın. Şut atsın, penetre etsini hatta court to court gitsin... Ancak 24 saniyenin tamamında top elinde kalınca, top dönmeyince, hücum statik kalınca düğümleniyoruz. O da zora sokup genellikle kaybediyor.

5 yerine 3-4 tespitine katılıyorum Mala'nın. Berkay ve İBB ile Steaua maçındaki oyunuyla Erdi üç numara açığını kapatmaya çalışsa da yolumuz uzun. Beş numarada Stipanovic-Kulig-Sertaç'ı kullanabiliyoruz. Oradaki işleyişi bozmazlar. Vince Hunter veya Justin Harper tarzı bir forveti, bir türlü verim üretmeyen Velickovic'in yerine (veya yedinci yabancı olarak) katabilirler. Ancak Velickovic'in kontratı iki yıllık. Onu ikna etmek kolay olmayabilir. O nedenle Vince Hunter ve Justin Harper gibi okyanus ötesinden düşük maliyetli tamamlayıcı özellikleri olan bir rol oyuncusu eklenebilir.

Justin Harper bu yaz Limoges'un radarındaydı. Harper'ı bir süredir takip ediyorum. Avrupa tecürbesi de var (Fransa, İsrail ve geçen yıl İtalya). Şutu olan, takım savunmasını bilen, topla çembere gidebilen bir uzun. Ayrıca fiziği de iyi. Hunter'a göre daha hazır diyebilirim. Ve yay gerisinde topun akışını sağlayabileceği için Markovic düzenine uygun. Velickovic için çizilen Pick and popları da bitirebilecek şut tehdidi var.

Vince Hunter ise draft edilmeyen en potansiyelli oyunculardan biri olarak görülüyordu. Pistons seçse sevinirdim. NBA'de fiziğinden dolayı pozisyonu olmayan ancak Avrupa'da 4 numara için uygun bir oyuncu. Şut mekaniği aslında iyi ama potadan uzakta oynamayı sevmiyor. Gücü ve atletizmiyle çembere yakın şutları tercih ediyor. Ribaund takibi gayet iyi. Yardım savunmasını geliştirmiş. Geçen sezon Gs'nin Young'dan aldığına benzer bir katkıyı verebilecek potansiyeli olduğuna inanıyorum.

Hayırlısı olsun.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (01.12.2015 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)