Sayfa 303 Toplam 343 Sayfadan BirinciBirinci ... 203 253 293 301 302 303 304 305 313 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8568 adet sonuctan sayfa basi 7,551 ile 7,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyası

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şu adamı getirmek lazım.

Simmons şaşı mı yoksa bana mı öyle geliyor.

Keşke gelse.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Keith Simmons

2007'de profesyonel oldu.

2007-08: Kepez (33 maç)
    2008-09: Skyliners (42 maç)
    2009-16: Banvit (355 maç)

TBL'de 270
    Alman Ligi 34
    Eurochallenge 20
    Eurocup 72
    Türkiye Kupası 31
    Euroleague Elemesi 3 toplam 430 maç

Ortalama 26,7 dk.

9,7 sayı - 4,5 rib - 1,2 ast - 1,0 tç - 0,9 tk - 0,3 blk - 2,5 faul

58% ikilik
    38% üçlük
    79% faul atışı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duyum mu var abi 😀
    Yok Ogün, olanları söyledim zaten. Bu sadece ihtiyaca karşı temenni.

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simmons şaşı mı yoksa bana mı öyle geliyor.

Keşke gelse.

Sosyal medyadan çağrıda bulunalım. Adresi şu: https://twitter.com/KeithSimmons13

Yalnız videonun sonundaki Türkiye gözlemleri harika... Boztepe'de bol bol çay içer.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (05.10.2016 Saat 16:20 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Nostallji

2006-2007 sezonu... Caleb Greenli Oral Roberts Universitesi, Julian Wrightlı (Ve eski oyun kurucumuz Russell Robinsonlı) Kansas'ı 78-71 yeniyor.

Green 5/13 ikilik 2/3 üçlük 4/5 faul atışıyla 20 sayı 11 rib 8 ast 5 tç yapmış.

Wright ise 3/9 ikilik 0/1 üçlük 6 sayı 12 rib 2 ast 2 tç 5 blk 6 tk ile oynamış.

*

Bir başka kapışma 2011 Şubat 5'te... St. John's Üniversitesi UCLA'ya karşı. Dwight Hardy 39 dakika oyunda kalıyor. 10/18 ikilik, 3/6 üçlük, 3/4 faul atışı... 32 sayı, 2 rib, 2 tç, 4 tk...

Malcolm Lee ise 37 dakikada 4/6 ikilik, 0/2 üçlük, 7/13 faul atışıyla 15 sayı 5 rib, 2 ast, 4 tk üretiyor.

Maçı Lee'nin okulu UCLA 66-59 kazanıyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kulup gecen gun Medya Gunu duzenlemis. Galiba medyadan katilan olmamis. Zaten koc da yokmus, hakem bilgilendirme seminerine katilmis. Amaca uygun olmamis, sadece fotograf cekilmis. Takimin sezon oncesi son durumu hakkinda bilgilendirme yapilmamis.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulup gecen gun Medya Gunu duzenlemis. Galiba medyadan katilan olmamis. Zaten koc da yokmus, hakem bilgilendirme seminerine katilmis. Amaca uygun olmamis, sadece fotograf cekilmis. Takimin sezon oncesi son durumu hakkinda bilgilendirme yapilmamis.
    Bu kısım çok acı.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Herkese iyi günler, ben Alptekin. Foruma yeni üye oldum. Forumdaki birçok kişiyi tanıyorum. Takımla ilgili görüşlerimi aktaracağım.
    Alper giderse rotasyon 10 kişiye düşecek. 6 yabancı, 4 yerli (neredeyse hiç süre almayacaklarını düşündüğüm Mustafa ve Ogün'ü saymıyorum). 4 yerliden 3'ü de Nikolov, Dusan ve Anton. Nikolov ve Anton genç ve yetenekli oyuncular fakat ne derece istikrarlı bir katkı yapacakları soru işareti. Dusan ise genç sayılmaz fakat hâlen başarılı bir çıkış noktası arayan bir isim. Bu oyunculardan katkı alırsak çok iyi, fakat aksi durumda rotasyon 7 kişiye düşerse sadece ligde oynuyor olsak bile oyunculara fazla yük binecek, sakatlık geçmişi olan Lee ve Green gibi oyuncularımızı düşününce bizim açımızdan durum pek iyi olmaz. En azından bir yerli takviyesi kadroyu sağlamlaştırma adına faydalı olur. Takımın savunma direncini yukarı çekebilecek, aynı zamanda karakterli bir oyuncu olan Simmons transferi bize güç katacaktır.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alp-ts24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler, ben Alptekin. Foruma yeni üye oldum. Forumdaki birçok kişiyi tanıyorum. Takımla ilgili görüşlerimi aktaracağım.
    Alper giderse rotasyon 10 kişiye düşecek. 6 yabancı, 4 yerli (neredeyse hiç süre almayacaklarını düşündüğüm Mustafa ve Ogün'ü saymıyorum). 4 yerliden 3'ü de Nikolov, Dusan ve Anton. Nikolov ve Anton genç ve yetenekli oyuncular fakat ne derece istikrarlı bir katkı yapacakları soru işareti. Dusan ise genç sayılmaz fakat hâlen başarılı bir çıkış noktası arayan bir isim. Bu oyunculardan katkı alırsak çok iyi, fakat aksi durumda rotasyon 7 kişiye düşerse sadece ligde oynuyor olsak bile oyunculara fazla yük binecek, sakatlık geçmişi olan Lee ve Green gibi oyuncularımızı düşününce bizim açımızdan durum pek iyi olmaz. En azından bir yerli takviyesi kadroyu sağlamlaştırma adına faydalı olur. Takımın savunma direncini yukarı çekebilecek, aynı zamanda karakterli bir oyuncu olan Simmons transferi bize güç katacaktır.
    Hoşgeldin Alptekin.

Nereden
    Ankara

Türk Telekom, Trabzonspor'dan Alper Saruhan ile anlaştı.

Önceki iki sezon Trabzonspor Medical Park kadrosu giyen ve Ankaralı olan Saruhan'ın ailevi nedenlerle Ankara'ya gitme kararı aldığı ve bu konuda Trabzonspor'dan anlayış gördüğü belirtildi.

Saruhan bu hafta sonu oynanacak Demir İnşaat Büyükçekmece maçından sonra Türk Telekom'la imzalayacak.

Alper Saruhan ailevi nedenlerden dolayı Ankara'ya gidiyor maalesef. Şimdi bir yerli SF transferi şart oğlu şart oldu. TBL'nin orta sıralarında gezinecek bir takıma gitmesine şaşırdım doğrusu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Türk Telekom, Trabzonspor'dan Alper Saruhan ile anlaştı.

Önceki iki sezon Trabzonspor Medical Park kadrosu giyen ve Ankaralı olan Saruhan'ın ailevi nedenlerle Ankara'ya gitme kararı aldığı ve bu konuda Trabzonspor'dan anlayış gördüğü belirtildi.

Saruhan bu hafta sonu oynanacak Demir İnşaat Büyükçekmece maçından sonra Türk Telekom'la imzalayacak.

Alper Saruhan ailevi nedenlerden dolayı Ankara'ya gidiyor maalesef. Şimdi bir yerli SF transferi şart oğlu şart oldu. TBL'nin orta sıralarında gezinecek bir takıma gitmesine şaşırdım doğrusu.
    Gecen konusmustuk, sebep saha dışıymış.

Hayirlisi.

Zaten SF lazimdi, simdi şart...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hoşgeldin Alptekin.
    Keyif verdin.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Nereden
    İstanbul

Hoşbulduk, sağolun.

Fatih ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sistemsizlik buraya da etki ediyor.

Pota altı yumuşak hücum berbat savunma kötü. İçerde bir savaş veririz de dışarda TED dışında bir galibiyet sürpriz olur.

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Serhat olmayacak, Simmons'ı bekleyelim.

Nereden
    İstanbul

Alptekin hoşgeldin.

Simmons muhakkak savunma anlamında katkı verecektir ama takımın durumu sadece Simmons'ın vereceği katkıyla aşama kaydedebilecek kadar iyi değil diye düşünüyorum. Pota altını hiç savunamıyoruz. Vurduğumuz bloklar, B. Çekmece oyuncularının gevşek tavırları sayesindeydi.

Size olarak eksiğimiz yok ama Oğuz'un dediği gibi fizik olarak hazır değiliz sanırım. Belki biraz da yetenek açığı var...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hoşgeldin Alptekin

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alptekin hoşgeldin.

Simmons muhakkak savunma anlamında katkı verecektir ama takımın durumu sadece Simmons'ın vereceği katkıyla aşama kaydedebilecek kadar iyi değil diye düşünüyorum. Pota altını hiç savunamıyoruz. Vurduğumuz bloklar, B. Çekmece oyuncularının gevşek tavırları sayesindeydi.

Size olarak eksiğimiz yok ama Oğuz'un dediği gibi fizik olarak hazır değiliz sanırım. Belki biraz da yetenek açığı var...
    Yiğit bey, sorunun sadece Simmons transferiyle çözülmeyeceği konusunda size katılıyorum. Bu takviyeyi yine de gerekli görüyorum, fakat asıl sorun savunma yerleşiminin oturmaması ile oyuncuların fiziksel ve mental açıdan hazır olmamaları ile alakalı. Çok daha büyük bir farka gidebilecek bir maçtı fakat Çekmece'nin ilk yarıda boş şutları kaçırması ve ikinci yarı fark iyice açıldıktan sonra zorlamaması uçuk bir farkı önledi. Savunma yerleşimindeki sıkıntılardan dolayı birçok kez ters eşleşmeye yakalandık. Alan savunmasında Kadji'nin ortayı kapatamaması nedeniyle Çekmece oyuncuları tepeden içeriye çok rahat penetre ettiler ve ya içeriye yüklenerek, ya da dışarı ekstra pas çıkararak çok rahat sayı buldular. Moody ve Hardy rakip kısalara çok rahat geçildiler. Savunma yerleşimi zamanla oturacaktır diye düşünüyorum fakat oyuncuların 1'e 1 savunmada bir an önce hazır hale gelmeleri lazım ki Bazarevich de maçtan sonra bu konuya değindi. Bir de Kadji'nin 5 numarada oynamaya bir an önce alışması gerekiyor. Alan savunmasında konum alma ve ayrıca çember savınmasında sıkıntı yaşadı maçta.

Nereden
    İstanbul

Teşekkürler Alptekin. Daha aydınlatıcı oldu benim açımdan...
    Ayağa KALK!

Nereden
    Ankara

Serhat Çetin sürpriz şekilde Telekom'a gitmiş. Alper Saruhan'dan vazgeçmişler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o zaman kaptan kalsın basketbolu bizde bıraksın , hem biz onu seviyoruz hem de o bizi.... böyle bir spor adamına şiddetle ihtiyaç var

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alper işi inşallah bize yansıtıldığı gibidir.

Nereden
    Ankara

YABANCI OYUNCULARIN SIRRI
    Bulkaz her sezon Uşak'a gelen yabancıların değer kazanarak ayrıldıklarını belirtirken oyuncu seçimi konusunda 6 kişilik bir ekiple çalıştıklarını söyledi.

Genç yabancıların daha iyi önerileri reddedip gelişim sağlamak için Muratbey Uşak'ı seçtiklerini ifade eden Bulkaz yabancı seçimi konusunda şu bilgileri verdi:
    "Ben evde dizi değil, oyuncu seyrediyorum. Yabancı oyuncu konusunda 6 kişilik bir ekibimiz var. Biri ben, ikisi asistanlarım Aybars ve Buğra. Diğer üç kişiden biri, belki de inanmayacaksınız ama Uşak'taki bir esnaf. Kalanlar ise İstanbul'da meraklı bir öğrenci ve bir genç menajer... Karar verirken bu 6 kişi oylama yapıyoruz, hepimizin oyunu alan oyuncuları da transfer ediyoruz. Yani bir oyuncu için 6 kişinin oyu gerekiyor. Bu oyunculardan Fenerbahçe'ye 30 sayı atan McKissic Yaz Ligi'nde Erdem Can'ın çalıştığı Utah'ta oynuyordu. Henüz gelişim aşamasında olduğu için doğal olarak onlar düşünmediler ama bu şekilde oynamaya devam ederse gelecek sezon Fenerbahçe'nin ve başka büyük takımların aday listesinde yer alabilir. Gelecek sezon için üç yabancı oyuncumuz şimdiden hazır."

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

YABANCI OYUNCULARIN SIRRI
    Bulkaz her sezon Uşak'a gelen yabancıların değer kazanarak ayrıldıklarını belirtirken oyuncu seçimi konusunda 6 kişilik bir ekiple çalıştıklarını söyledi.

Genç yabancıların daha iyi önerileri reddedip gelişim sağlamak için Muratbey Uşak'ı seçtiklerini ifade eden Bulkaz yabancı seçimi konusunda şu bilgileri verdi:
    "Ben evde dizi değil, oyuncu seyrediyorum. Yabancı oyuncu konusunda 6 kişilik bir ekibimiz var. Biri ben, ikisi asistanlarım Aybars ve Buğra. Diğer üç kişiden biri, belki de inanmayacaksınız ama Uşak'taki bir esnaf. Kalanlar ise İstanbul'da meraklı bir öğrenci ve bir genç menajer... Karar verirken bu 6 kişi oylama yapıyoruz, hepimizin oyunu alan oyuncuları da transfer ediyoruz. Yani bir oyuncu için 6 kişinin oyu gerekiyor. Bu oyunculardan Fenerbahçe'ye 30 sayı atan McKissic Yaz Ligi'nde Erdem Can'ın çalıştığı Utah'ta oynuyordu. Henüz gelişim aşamasında olduğu için doğal olarak onlar düşünmediler ama bu şekilde oynamaya devam ederse gelecek sezon Fenerbahçe'nin ve başka büyük takımların aday listesinde yer alabilir. Gelecek sezon için üç yabancı oyuncumuz şimdiden hazır."

Abi çok iyi gerçekten . Adamlar hayalimdeki olayı gerçekleştirmişler

Affınıza sığınarak bana sorarsanız oğuzda böyle bir organizasyonda yer alabilir.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Uşak Sportif kadar olamıyorsun! uşak sportif kimdir de ligin ilk maçında oyuncusu 30 sayı 12 ribaunt ile oynadı. Sen böyle oyuncuları bulamıyorsun(!) ama uşak sportif buluyor

Dörtlü finalde salonu 10 bin kişi doldurmuştu. Bundan sonra bir daha salonu böyle tıklım tıklım göremeyebiliriz. Basketbol kulübü nereden nereye geldi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Uşak'ın organizasyonuna ve emeğine saygım var. Lakin niye o takımla kıyaslandığımızı gerçekten anlamıyorum? Fener'i yendiği için mi?

Bizim Eurochallenge finalimiz var. Eurocup tur atlamisligimiz var. Play-off yari finalimiz var. Turkiye Kupasi yari finalimiz var.

Kaldı ki sezona hepimizin bildiği koşullarda girdik ve sonucu beklenen bir skor aldık.

Onu da geçtim, Hakan Demirel ve Berkay'a geçen sene neredeyse herkes "defolsun" diyordu. Bugün Uşak rotasyonundaki iki yerli onlar.

Hayır, skorsa mesele; hatırlar mısınız, Nanterre maçından üç gün sonra ligde Uşak'la oynuyorduk ve o maçın ilk yarı skoru 67-33 lehimizeydi? Geçen sene de 32 fark attık. Uşak'la altı defa oynadık, dördünü kazandık.

Günümüze dönecek olursak, bizden iki hafta önce ve TAM KADRO çalışmaya başladılar. Aradaki fark çok normal.

Kadji pivot oynar mı diye konuşuyorduk salonda... Dediğim gibi takibimdeki oyunculardan biri değil. O nedenle çok iyi tanıdığım söylenemez.

İtalya'da eski Antepli Gagic, İBB'deki Varnado ve S. Lawal gibi pivotların yanında PF oynamış.

Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (10.10.2016 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)