Sayfa 214 Toplam 343 Sayfadan BirinciBirinci ... 114 164 204 212 213 214 215 216 224 264 314 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8568 adet sonuctan sayfa basi 5,326 ile 5,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyası

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eski Olinli Uşak Sportif'in radarında

Justin Carter'ı Galatasaray Liv Hospital'e veren Uşak Sportif eski Olinli David Jelinek (1990-1.96) ile ilgileniyor.

Çek oyuncu 2012-13 sezona Olin'de başlamış, gösterdiği performans sonucunda sezon ortasında dikkatini çektiği Laboral Kutxa'ya geçmişti. Bu sezon başında Krasnye Krylia'ya geçen Jelinek VTB Ligi'nde 27.3 dakika, 11.1 sayı, 4.1 ribaund, 2.0 asist ortalaması tutturmuştu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Cevher hamlesi takıma çok katkı yapar. Belki öncelikli bölge değil ama iş yapacağını düşünüyorum ben.
    Her ne kadar bu sezon ligde 6 maçta hiç süre alamamış, diğerlerinde de yeterince dakika bulamamış olmasına rağmen katkı verecektir.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 3 adet üçlüğü fast break te atmış Çok sinir bozucu valla. Zamanında Murat Evliyaoğlu nun da böyle birşey yaptığını hatırlıyorum.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 3 adet üçlüğü fast break te atmış Çok sinir bozucu valla. Zamanında Murat Evliyaoğlu nun da böyle birşey yaptığını hatırlıyorum.
    Sağ ve sola açılan dizlerinin üstüne esneyerek
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ ve sola açılan dizlerinin üstüne esneyerek
    Hahah. Harbiden ya, şimdi ne yapıyor acaba?
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski Olinli Uşak Sportif'in radarında

Justin Carter'ı Galatasaray Liv Hospital'e veren Uşak Sportif eski Olinli David Jelinek (1990-1.96) ile ilgileniyor.

Çek oyuncu 2012-13 sezona Olin'de başlamış, gösterdiği performans sonucunda sezon ortasında dikkatini çektiği Laboral Kutxa'ya geçmişti. Bu sezon başında Krasnye Krylia'ya geçen Jelinek VTB Ligi'nde 27.3 dakika, 11.1 sayı, 4.1 ribaund, 2.0 asist ortalaması tutturmuştu.
    Transfer gerçekleşti. David Jelinek Uşak Sportif'te.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uşak ayrıca Hakan Demirel'i transfer etti. Mutlu Demir KSK'dan ayrılma noktasında GS ile ismi geçiyor. İBB bir yabancı daha aldı Micheal Jenkins diye.Ellerinde Wright vardı o ne olacak acaba.Bakarsınız bize gelir bu karmaşada.

Nereden
    İstanbul

İbb'de Babrauskas büyük ithimal yolcu.Mutlu Demir Yeşil Giresun'a gitmiş.

Nereden
    Ankara

Alıntı axelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbb'de Babrauskas büyük ithimal yolcu.Mutlu Demir Yeşil Giresun'a gitmiş.
    Hayda, bu nasıl transfer gerçekten anlamadım.

Önce Galatasaray'ın ismi geçti şimdi de Giresun'a gidiyor, cidden çok şaşırdım.

Gelelim bizim takıma.

Bu takıma adam gibi bir PG şart oğlu şart, Twitter'da Toure Murry gelsin diye kampanya başlatmışlar, Jazz serbest bırakmış Murry'i, bu sene D-League takımlarından Idaho Stampede'de oynuyordu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hayda, bu nasıl transfer gerçekten anlamadım.

Önce Galatasaray'ın ismi geçti şimdi de Giresun'a gidiyor, cidden çok şaşırdım.

Gelelim bizim takıma.

Bu takıma adam gibi bir PG şart oğlu şart, Twitter'da Toure Murry gelsin diye kampanya başlatmışlar, Jazz serbest bırakmış Murry'i, bu sene D-League takımlarından Idaho Stampede'de oynuyordu.
    Haydaaaa...

Murry diye bir efsane oluştu. Bu adamı kim ne kadar tanıyor, gerçekten merak ediyorum. Avrupa tecrübesi yok. Saf oyun kurucu değil. Sezon başı olsa anlarım da, sezon ortasında ihtiyacımız olan bir oyuncu çekmek gerek.

Murry'nin kolejde yanında oynayan gard, Joe Ragland Avrupa'da üçüncü sezonunu geçiriyor. Geçen yıl Eurocup, bu sezon Milano'yla Euroleague oynuyor.

http://forum.bordomavi.net/showpost....postcount=1439
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ankara

Haydaaaa...

Murry diye bir efsane oluştu. Bu adamı kim ne kadar tanıyor, gerçekten merak ediyorum. Avrupa tecrübesi yok. Saf oyun kurucu değil. Sezon başı olsa anlarım da, sezon ortasında ihtiyacımız olan bir oyuncu çekmek gerek.

Murry'nin kolejde yanında oynayan gard, Joe Ragland Avrupa'da üçüncü sezonunu geçiriyor. Geçen yıl Eurocup, bu sezon Milano'yla Euroleague oynuyor.

Oğuz zamanında kampımıza gelip gitmiş olması ve, NYK ile All-Star havasında geçen dakikalarda yaptığı asistlerle gündemimize geliyor anladığım kadarıyla, 10 dakikalık videolara aldanmamak gerek, eski menajerimiz Cömert Küce faydalı olur diyor.

Bence Avrupa tecrübesi olmayan Murry yerine daha oturaklı bir oyuncu almamız gerekiyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Oğuz zamanında kampımıza gelip gitmiş olması ve, NYK ile All-Star havasında geçen dakikalarda yaptığı asistlerle gündemimize geliyor anladığım kadarıyla, 10 dakikalık videolara aldanmamak gerek, eski menajerimiz Cömert Küce faydalı olur diyor.

Bence Avrupa tecrübesi olmayan Murry yerine daha oturaklı bir oyuncu almamız gerekiyor.
    Tavsiye edene, isteyene saygı duyarım Murat. Kıyaslama noktamız Bost ise tabii faydalı olur. Bost'u güzellemek için Randle'ı harcamış camiayız. Takımın sorunu Randle değilken, onu feda ettiler., yerine de önlerine konulan bu faciayı aldılar.

Dünyada o kadar oyun kurucu varken neden Murry diyorum sadece.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (05.01.2015 Saat 11:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Torku Hakim Warrick'i almış.

Verim alamadıkları Jason Boone gönderecekler mi acaba?

Nereden
    Ankara

Tavsiye edene, isteyene saygı duyarım Murat. Dünyada o kadar oyun kurucu varken neden Murry diyorum sadece.
    Ha şu da var tabi, Markovic henüz hiçbir hamle yapmadı, transfer yapılacaksa ben Markovic'e güveniyorum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Torku Hakim Warrick'i almış.

Verim alamadıkları Jason Boone gönderecekler mi acaba?
    Sean Williams varken ne gerek vardı?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ha şu da var tabi, Markovic henüz hiçbir hamle yapmadı, transfer yapılacaksa ben Markovic'e güveniyorum.
    Markovic'in hücum düzenini artık hemen hepimiz oturttuk zihnimizde. Kısalara özgürlük veriyor, bire bir oynayabiliyorsa çembere gidiyorlar veya şutluyorlar. Uzunları ise ikili oyunlarla beslemeye çalışıyor. Forvetlerin de şutu var.

Bu üç parçadan (kısalar-forvetler-pivotlar) şu ana kadar oyunun hücum tarafında en istikrarlı olanı pivotlar.

Velickovic'in şut ritmi yerlerde (TBL'de son yedi maçta 4/25 üçlük).

Marshall bir iyi bir kötü atıyor.

Galibiyet serimizde Can'ın servisi ve Hardy'nin skora katkısı açıkları kapatmıştı.

İşte burada Bost'un yerine seçilecek oyuncu bütün bu dengeleri gözetmeli.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligte takımların son yaptıkları takviyeler ile dengeler çok değişti,
    hem ligte kalma yarışı hem de playoff yarışı çok kızışacak çok karışacak
    hiç ummadığımız takımlar düşebilir, süpriz playoff adayları çıkabilir kesin playoff yapar dediğimiz takımlar playoff dışı kalabilir.
    ligin 2. yarısı çok çetin geçecek herkes herkesi yenebilir
    o yüzden ikinci yarıya başlamadan önce kadro planlamamızı gözden geçirmeli ve gerekli hamleleri yapmalıyız yoksa başımız ağrıyabilir...
    Küme Düşmenin 1. adayı gözü le bakılan İBB yaptığı son takviyelerle bu hafta Gs liv Hospitalı yendi düşmeyi bırak artık playoff yapabilirmiyiz diye konuşmaya başlamışlardır
    tekrar Playoff oynarlar mı dediğimiz Tofaş ve Uşak küme düşerler mi acaba diye düşündürmeye başladılar
    banko Playoff yapar dediğimiz Gs Liv hospital yeni oyuncularından beklenen katkıyı alamazsa Playoff dışı kalabilir, EL de yoluna devam etmesi onlar için iyi mi oldu yoksa kötü mü bilemedim....
    Bir an önce şu transfer yasağı meselesini halledip Markoviç'in istediği (Beo Basketin önerdiği değil) takviyeleri yapıp yolumuza bakmalıyız yoksa kötü bir sürpriz ile karşılaşabiliriz

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sportando'nun dediğine göre vaziyet kötü.

Nereden
    İstanbul

Haydaaaa...

Ya Toure Murry efsanesini twitter'da TsBasket hesabı başlattı.Çoğu kimse adamı ne duymuş ne biliyor.Jazz'dan gelen adamlara sıcak bakmıyorum, bakınız Bost.Adamlar H.Warrick'i alıyor bizde ne vereceğini bilmediğimiz Murry'e dileniyoruz. Net adam lazım artık şakası kalmadı bu işin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sportando'nun dediğine göre vaziyet kötü.
    Daha acar misin Oguz?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bost'un yerine bir guard lazim.
    Diger yandan 4-5 numarayi desteklemek icin Fransa'dan ayrilan Izzet Turkyilmaz bence en iyi hamle gibi duruyor.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha acar misin Oguz?
    Dün Sportando, yabancı oyuncularımıza ve menajerlerine ödemelerde aksama olduğunu, oyuncuların ayrılabileceğini yazdı Uğur Ağabey.

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bost'un yerine bir guard lazim.
    Diger yandan 4-5 numarayi desteklemek icin Fransa'dan ayrilan Izzet Turkyilmaz bence en iyi hamle gibi duruyor.
    Basketfaul, İzzet'in bu sene Türkiye'de oynayamayacağını yazmıştı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Dün Sportando, yabancı oyuncularımıza ve menajerlerine ödemelerde aksama olduğunu, oyuncuların ayrılabileceğini yazdı Uğur Ağabey.

Basketfaul, İzzet'in bu sene Türkiye'de oynayamayacağını yazmıştı.
    Ilk konuya bir cozum bulunur diye dusunuyorum.
    Izzet olmuyorsa Cevher icin imkanlari kullanmali.

Nereden
    İstanbul

Banvit'te yollarını ayıran Erkan Veyseloğlu Pınar Karşıyaka ile anlaştı, Cevher Özer de anlaşma sağlanması halinde altyapısından yetiştiği Türk Telekom'a gelecek.

Türk Telekom, Cevher Özer ile anlaştığı taktirde Ümit Sonkol'un NSK Eskişehir Basket'e geçmesi söz konusu..

Öte yandan Pınar Karşıyaka'dan Ceyhun Altay'ın da Eskişehir Basket'e gitmesi bekleniyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)