Cafedegoygoy
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zm: Trabzon merkezli bir yayin ?

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Kendi gbegini kendin keseceksin!
    Servet zkara | Gnebakis | 26.08.05

Trabzonspor?u temsilen kimsenin katilmadigi programlarda Trabzonspor zerine ahkam kesenleri hala dinliyor musunuz?
    Ben sahsen bu azaptan kurtardim kendimi sonunda.
    Eger main grntlerini yakalarsam izliyorum, yakalayamazsam koy ver gitsin!
    Trabzonspor?u ynetenlerin yerinde olsam bunlara telefonla dahi baglanmam.
    Zaten asil gerekli oldugu zamanlarda baglamiyorlar, sz hakki vermiyorlar.
    Kendi kendilerine alip oynasinlar, ne sylerse sylesinler.
    Trabzonspor aslinda bu konuda ok ge kaldi.
    Kendisini duyurmak iin kimseye ihtiya duymayacak hale oktan gelmeliydi.
    Baska da sansi yoktur, kendi gbegini kendisi kesecek.
    Hele ligin sonu yaklasip da isler kizissin, hele bir de Trabzonspor iddiali konumda olsun, degil sz, selam bile vermeyecekler, selam!

Yapilacak tek sey var;
    Yerel kanallardan birini uyduya ikaracaksin..
    Artik satin mi alacaksin, yoksa katkida mi bulunacaksin bilemem.
    Bildigim su, ondan sonra sabah aksam bombardimana geeceksin.
    Baskani, yneticisi, teknik adami, futbolcusu, gazetecisi, eski futbolcusu nesi varsa total futbol oynayacak.
    Toplu hcum, toplu savunma.

Fazla ailmadan, sagda solda brolar kuracagim diye kisilik isi otuz kisiye yaptirmadan, paralari isin ehli olmayanlara kaptirmadan, konuyu hedeften saptirmadan Trabzon merkezli bir yayinla hem etegindeki taslari dkeceksin, hem dnyadaki Trabzonsporlular'i ekranin basina ekeceksin, milletin yreginin sisini indireceksin.
    "Oooh bee, dnya varmis!" dedirteceksin.

Sadece futbolla yetinmeyip Trabzon?un drt bin yillik gemisine dalacaksin, sanatindan, kltrnden dem vuracaksin, oradan turizmine geip, ticaretine ugrayacaksin, velhasil Trabzon?u sadece Trabzonspor sananlara "Yaa yle mi" dedirtecek, bazilarina da dnden bugne yazdiklari ipe sapa gelmez seyleri yedireceksin.

ok fazla bir para tutacagini da sanmiyorum.
    Kadroya zar zor girebilen, olmasa da olur bir oyuncunun maliyeti kadar tutmaz sanirim!Edited by: sanatik

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

ewet bu yorumu bende bugn gazeteden okudum . okta dogru diyor. dedigi gibi fazlaca bi masrafi yoksa sper olur. yani buna gerekten ihtiyacimiz var. dnmyanin heryerindeki taraftarimiz dogru haberi burdan grenir. yalan yanlis yazilanlara itibar etmezler artik. insallah byle bisey yapilir.

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Aslinda bukonuyu amamin sebebi bahsedilen gerekden bir zm sayilip sayilmayacagini grsmek ve direkt TS TV konusu olmaisteği degil.

Edited by: sanatik

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Son derece nemli bir konu. Hele hele bizim iin ok nemli bir konu bence. Medyada sesimizi soluumuzu ikarttirmiyorlar. Her birinin kalemsrleri istedikleri gibi ynlendiriyorlar gndemi. Biz ise resmen elimiz kolumuz baali olanlari seyredip savunma yapiyoruz srekli. jimLASTIKilerle febelilerin bi ara kapismasi vardi. Hatirlayin medyayi nasilda lehlerine kullaniyorlardi. Zira bu devirde biz istesekte istemesekte grsel ve yazili medya byk bir g hatta silah. Profesyonelce, kaliteli bir yayin yaptiktan sonra bu isi bizden ii kivirabilecek kimse yok arkadas. Trabzon, Karadeniz ve futbol. Istanbul kulplerinle mukayese edildiinde mthis zengin bir ierik. Bu konuyu ynetimimiz muhakkak ciddi ciddi dsnmeli ve hayata geirmeli.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

mthis bisey olur.Trabzonun nekadar eski bi tarihi oldugunu , futbolunu anlatsak ok gzel programlar ikar ortaya. ve gurbetteki trabzonspor sevdalilari iin vitamin olur.

yelik tarihi
    26.09.2004
    Nereden
    Ankara

sadece trabzonla kalmamali bence mesela yle bir program olsun ki trabzonlu olmayip trabzonsporlu olanlarin hikayesini anlatsin

mesela

metinulusoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

Harika olur.Insani en iyi kendi dili anlatir.Bu istanbul medyasinin elinden kurtulmus oluruz.

yelik tarihi
    29.05.2004

Zaten anlamis degilim sanki dnyanin 30 sene gerisinden gidiyoruz ne basketbol takimimiz ne voleybol takimimiz nede bir kanalimiz var bu kadar acizmiyiz yaaa[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    05.12.2004

sanildigi kadar kolay degil uyduya cikmak filan..ama olanaksiz da degil..

yelik tarihi
    24.07.2005

YENI BI KARADENIZ TV IKMIS O TAM SPOR YAYININA BASLAMADI ONUN BASLAMASIYLA BIRAZ DAHA KENDI TVMIZDE KENDI YORUMUMUZU YAPMAYA BASLARIZ

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Gurbette olan biri olarak byle bir TV'ye ihtiya oldugunu dsnyorum.Trabzonspor eliyle olursa daha gzel olur.TEKKELIMEYLE GEREKLI.

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Sanatik nerelerdesin abi ya zlettin kendini.

Bende servet abi ye katiliyorum ve aynen yaptigi gibi yapiyorum serefsizleri izlemiyorum, meltem tv de ara sira yakaladigim spor progrmini izliyorum onlarinda ne zaman verdigini bilmiyorum programi varsa bilen saatlerini falan yazarsa iyi olur.Ve bu tv konusuyla ynetimimizin ilgilenmesi gerekiyor.

falcon61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.07.2005

Olmasi sart tabi hem ne kadar byk bi masraf olabilirki dediginiz gibi kadroya giremeyen bi oyuncunun yillik aldigi para rahat karsilar ki ordan karda edilecektir bunuda hesaba katin bi basta masraf yapilir sonra kenidi btesini karsilar ve bunu Trabzondakiler anlayamaz banada geen yil syleseler gerek yok derdim ama gurbet farkli bunuda dsnerek adim atilmali ve yapiliyosa ciddi biseyler yapilmali stelik biz borsadaki bi sirketiz reklamda lazim....

yelik tarihi
    08.06.2005

yukarida birisi karadeniz tv den bahsetti ben onlarin yeteri kadar trabzonspor yayini yapacagina inanmiyorum bekleyip grecegiz bu kanalda fener bizden daha cok yer alir hele bir yayina baslasinda grrz

yelik tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Trabzonsporun kendini ifade edebilmesi iin bu is sart. "Byklk" ifadesinin iini basari ile doldurmalisiniz. Ama siz eger basarilarinizi bile konusturtamiyorsaniz her zaman bilinmekten, anilmaktan uzak olursunuz.

Lig TV hala malarimizin tamamini yayinlayacak mi bunu bile saglayamiyoruz.Yayinlarimizin nnde hangi engelolursa olsun bunun yaptirilmasi lazim.

Tm byk tirajli gazetelerde malarimizdan sonrasindan itibaren isgal ettigimiz yerlerhafta boyunca gittike azalarak yer aliyor.

Trabzonsporun kendini konusturtabilmesi iin bir kere yazabilen konusabilen insanlarini n saflara srmesi lazim, bir sekilde bir organizasyon szkonusu. Simdiye kadar ben dsnyorumda aklima gelmeyen olabilir ama hi kendini dinletebilecek birileri ikmadi. Mehmet Ali Yilmazin bile bir aksam spor programinda, ok gemis zaman, "beni buraya neden agirdiniz eger devamli GS yi konusacaksak" diye serzenisini hatirliyorum. Hemen aklima gelenler yakin zamanin futbol hayatini bitirmis futbolculari yorum yapanlar, bence hite gndeme uygun degiller, vizyonlari yok, cmleler bozuk, sylemler ilgi ekici degil. Katilan, katilmayan ???

Dogrusu bir TV si olmali mi Trabzonsporun, bence koca bir HAYIR. Dogru soru su olmali Bir TV'si olmali KARADENIZIN koca bir EVET.

Peki nasil olmali bu yayin; bu blgenin tm dogal gzelliklerini, kltrn, haberlerini, sorunlarini, varsa ticari markalarini ve aklima gelemeyen diger konularini egitsel bir zeminde modern bir dille, devamli kemene havasinda degil, tm Trkiye ve dnyaya kendini izlettirecek bir sekilde olmali. Trabzonspor ise bu yayinin iinde ana spor konusu olmali, tartisilmali, sporun hoslugu iinde savasa dnstrlmeyen ders nitelikli programlar hazirlanmali, taraftar toplayacak, birlestirecek var olan taraftarlari kendi iinde blmeyecek dzeyli programlar yapilmali,blgenin tm sportif faaliyetlerinin nceliginin arkasindanda zellikle Istanbul takimlarinin faaliyetleri verilmeli.

Bu isin ok ciddi ve dogru insanlarla yapilmasi gereken maddi gcn degil yetismis insanin en byk problem oldugu bu blgenin kalkinmasina direkt etkisi olacak byk bir proje olarak grlmesi gerekir. Trabzonsporun hedefi Dnya markasi olmak olmali ve bu ise bence byle soyunmalidir.

Eger size disaridan turnuva teklifi gelirse, eger size disaridan orijinal forma siparisi gelirse, eger sizin futbolcunuza byk dnya sirketlerinden reklam filmlerinde oynama teklifi gelirse dnya markasi olmus olursunuz... Yoksa yanik taraftar sylemleri bir hos seda olarak bulundugumuz yerde gkkubeye karisir gider.

Keske byle bir proje olsada bunun iinde bizlerde aktif olarak bulunabilsek.

Sri lisan ettiysek affola...

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    35

ynetim biraz byk dsnsede as su tstviyi ahh ulan aaah

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    31

TRT nin bile devlet tv si olmasina ragmen yorumcularina bir bakin biri hakemlikten olayli bir sekile ayrilmis bi adam digeri de basketbol yorumcus(yada ben yle saniyordum) devletin tv si byle yaptiktan sonragerisi imam cemaat iliskisi.

Konuya gelirsek btn bu yorumlardan da anladigimiz gibi trabzonlu trabzonsporlu karadenizli kendini anlatacak kendine hitap edecek bir tv ariyor.

Ilgililere duyurulur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)