Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 358 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3.lük ve UEFA sansimiz ve digerleri!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet 3 haftayi geride biraktik.Ben bu topiçte 3 haftayi baz alarak ilerisi için ligde neler gelisecek, bizim ve digerlerinin sampiyonluk sansi, ve futbola bakis açimizin birbiriyle orantilarini belirlemeyi amaçladim.

.................................................. .......... ..............................

*Besiktasla baslamak istedim; son 2 haftada BJK geçen seneye oranla daha göze hos gelen bir futbol oynuyor.Kleberson en yararli trnsfer, komple futbolcu.Youla ve Ali belli ki faydali olacaklar.Inönüde BJK'in puan kaybetmesi zor...Ancak iyi takimlar puan alabilir gibi gözüküyor.Fakat deplasmanlarda zorlanacaklar belli! Sonuna kadar kovalayacaklar bu isi o da belli......Not(Ailton bu tavirlariyla baslarini agritacak belli)

*Galatasaray ise ayni geçen sene gibi fakat degisen Gerets'in pozitif akilciligi, çalisana forma veriyor ve bu isi biliyor.Samiyende de ayni BJK gibi GS'i yenmek güç ama tabi ki bizim 3 puan garanti[img]smileys/smiley36.gif[/img]ayrica Fner , BJK, Ankara,Antep ve belki Diyar 1 puan çalabilir burdan...Yine de onlar için zor......Deplasmanda GS çok zorlanacak belli oldu,bu dar kadro ve UEFA kupasi onlari ikinci yarinin ortalarinda ligden koparir diye tahmin ediyorum....

*............ Fenere gelince; alinan beraberlikler önemli degil , bizle birlikte en oturmus kadro,Kadiköy en büyük avantaj , yine ya biz ya GS ya da diyicem ama demiyorum BJK kesin yener...Onlarin deplasmanlari genelde kalbur üstü takimlara karsi zor oluyor...Bu sene bence Diyar, Sivas,Malatya,Konya ve Gençler(ki takildilar) onlardan puan çalacak...Birde Anelka ve Alex problemleri var..Ama AZIZE bu iside kara parasiyla çözüp ligi sonuna kadar kovalar ama SL. sonuçlari bence Fenerin kaderini belirleyecek.Olumsuz sonuçlar BJK ile bizi basbasa birakabilir ikinci yarida...

*Veee biz; iki senedir aldigimiz ikinciliklerde GS ve BJK nin kötü olmasi çok büyük etkendi, bu bir gerçek...Ama simdi öyle degil...simdi daha az hata yapma sansimiz var ve derbilerden en az 4 galibiyet ve 1 beraberlik almamiz gerek...Trabzon sendromunu asmis gibi gözükmemizle birlikte daha disli takimlarla maç yapmadigimiz ortada yine Ankara,Konya ve bence Sivas Trabzonda çok zorlayacak bizi ve tabi üç sülükler...Bunu asmak için bogucu bir taraftar kitlesini ihtiyacimiz var ama o da yok ve olmayacak gibi..........

Birde deplasman fobisi bas gösterebilir.Konyaya takilacagimizi tahmin etmistim.Diyarbakir,Sivas,Vestel,Antep ,Erciyes zorlar bizi ama bu noktada defansa yapilacak takviye ve Yattara faktörü ile Gökdeniz'in takima geri dönmesi belki bizi ummadigimiz pozitif noktalara tasiyabilir.

Bence en önemlisi Senol hoca ...Tamamiyle onun hatasindan kaybedilen SL. ve yanlis kadro seçimi bizi nerelere getirecek bilmiyorum?

Birde Tomas Jun olayi var.Bu adami defalarca seyrettim , gelecekte Milan'a , Barça'ya gider dedim; bir baktim bir sabah bizim formayla gazetede ....Böyle bir adami neden eritiyor Senol anlamiyorum? Gerçi Senol hocanin hiç bir davranisini anlayamiyorum artik ya neyse....Sen bir adami maça çikartican ve söyle diyosun" bakalim 3,5 milyon dolarlik adam mi?" yani ne demek bu hocam? 22 yasinda gelecek vaad eden adami sana 1 milyona mi vereceklerdi? Eger Hoca Tomas'a ilk 11'de baslatirsa Türkiye yeni bir yildiz görecek benden demesi..Bu da bizim sampiyonluk yolunda en büyük artimiz olacak....

Sonuçta üçünün avrupa kupasi maçlari oldugunu düsünürsek bence lig BJK,FB ve Bizim aramizda geçecek ama bir önemli noktayi hatirlatmadan geçemiycem; biz GS'i takip ediyoruz fikstürde....Dogal olarak o hafta onlara yenilen rakip haftaya bizim karsimiza telafi amaciyla; kazanan da moralle çikicak...Bu bence büyük bir sikinti..Hele ikinci yari düsme olaylari yaklasinca o hafta GS' a yenilen bir takim bize karsi nasil oynar düsünün bakalim?

Bu sene lig zor herkes için ve sampiyon olan takim büyük is yapmis olacak....Umarim Trabzonspor'da Senol hatalarindan ve inadindan vaz geçer,Yönetim artik kafasini çalistirir ve elini cebine atar, taraftarda spilberg'in "dünyalar savasi" ni seyreder gibi maç seyretmez...

Saygilar

Edited by: greywolf

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben çok kisa ve bence çok önemli bir noktaya deginecem, 8. haftada Gay-se ile oynayacagimiz maçi eger alabilirsek, hem camianin kendine (3 yildir derbi maçlarinda alinan basarisiz sonuçlar) hem de S.G.'ye güveni açisindan Sampiyonluk yarisinda ivme kazanabiliriz.Bu arada S.G. ile deplasmanda Z.D.'dan daha fazla puan kaybettigimiz buna karsin iç saha maçlarinda (yanilmiyorsam sadece Ankaraspora 2-2 ) sadece bir maçta puan kaybettigimiz gerçegi su yüzüne çikiyor.Eger deplasmanda seri 3 puanlar alabilirsek yarista yine avantaj yakalariz.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Görüsüm yarisin fb-bjk arasinda geçecegi... bu takimima güvenmiyorum demek degil... sadece kisisel fikrim... büyük maçlardaki gerek takimimizin, gerek teknik adamin performansi v.b yi hesabak katarak böyle düsünüyorum... gs ve biz bu ikisine göre pek sansli sayilmayiz... devre arasinda bir kongre ve teknik adam degisikligi yasanmasi da beni hiç sasirtmaz dogrusu...

Nereden
    İstanbul

selçuk abi, GS maçi ölçü olmaz bence. Biz GS'yi hep yeniyoruz [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Esas BJK veya Fener'i yenmemiz lazim su derbi meselesi için. Hatta ikisini birden.

Bu sene sampiyonluk istiyorsak, evimizdeki tüm derbileri kazanmamiz lazim zaten.

Nereden
    Ankara

ben bundan iki sene önce ''ezik bahçebu kadroyla önümüzdeki 4-5 sezonu sampiyon bitirir'' demistim ki iki sene sampiyon oldu bence hiç istememe ragmen tabi hakemlerin de destegiyle bunlar olacak diyorum

insallah olmasalar ama bu federasyon hala bastayken baska sampiyonluk adayi bulamiyorum dogrusu

ha bu tezimi nasil kanitlarim diyorsaniz ç.rize maçinda nobrenin eliyle alip attigi gol diyorum bu demektir ki yine hakemlerezikleri tutacak.o elikim görmezdi ya

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

bjk'ye dikkat diyorum.rizanin inatçi ve disiplinli kisiligi ile bjk güzel top oynamasada ,zorlansada ,farkli skorlar almasada bu isi sonuna kadar takip eder.

bize lazim olansa hirs ,oynama ve kazanma azmini sezon boyunca üst düzeyde tutabilmek.söyle birsey duymak beni çok üzer ;ligin en iyi top oynayan takimiyiz(hatta gönüllerin sampiyonuyuz) ama ciddiyetsizlikten su ,su, su maçlarda umulmadik puanlar kaybettik.

gs'de hersey iyi gitse bile saban faktörü orayi da karistirmak için yeterli olacaktir zaten.

fb'nin performans ve gelecegini S.L grafigi belirleyecek gibi .ciddi karisma ihtimali var.

Guests
    Ziyaretçi

bu sene sampiyonluk yarisi bizimle ve bejeke arasinda geçer diye düsünüyorum. gese gene geride kalir. febe çok karisik. bizdeki en büyük engelde senol günes. eger akilli taktikler yerinde düzgün müdaheleri sasirmazsa engel kalkar.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Atay Aktug , geçen seneki gibi kimseye sampiyonluk sözü vermiyorum diyor.

Senol Hocamiz ise , Hedefimiz sampiyonluk diyor.

Öncelikle Yönetim ve Teknik Ekibin hedeflerinin ayni olmasi gerekmektedir. Duruma göre, biz zaten sampiyonluk sözü vermemistik deyip ,koltugu kurtarma çabasi içinde olanlar, Senol hocamiz gibi koltugunu riske atarak hedefimiz sampiyonluk sözü versinler...

Simdide sansimiza geleyim. 2 senedir takimimiz sampiyonlugun kapisindan dönüyor, Bu senede sampiyonlugaoynayacagiz tabiki.

Sampiyonluga inanan bir yönetimle sampiyon olacagimiza inaniyorum. Inanmayan yönetimle yine masallar dinleriz...

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

fb nin zamnala geri kalacagini bjk ve kismen gs ile çekisecegimizi düsünüyorum....

elbette en istedigim sey 14 mayis 2006 da gündogdu meydaninda horon ama...bjk tempolu oyunuyla sampiyonlugu alir gibi..

Umarim takimimiozda tempo artar,form durumumuz yükselir ve sampiyonlugu biz kucaklariz...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha çok erken kestirmek çok zor.

Bjk: Iyi top oynamaya basladi Ailton ve Klebersondan sonra. Zengin kadrolari var ve aldiklari 2 galibiyetle Riza hocanin acaba basari olamazmiyim düsüncesi ortadan kalkti.

Gs: Geretsle iyi bir igme yakaladilar ama yönetimdeki probremler su yüzüne iyice çiktiginda problem yasiyacaklari belli. Gsbir kaç oyuncu ruhu ile (Hasan Sas,Torinolu,Ümit Karan) asilacaklar. Bence Sampiyonluk sansi olan bir takim.

Fb: Her an biseyler olabilecekmis gibi birseyler patliyacak gibi ama baskanlari azize durumu iyi idare ediyor. Anelka problemi ortada bununla birlikte Alex problemide var temennim en kisa zamanda karismlaridir. Hakemlerin ve fenerasyonun destedigi alan fbyi geçmek çok zor.

TS: 3 tane adam gibi transferi zamaninda yapmamanin acisi çekiyoruz. Takim yavas yavas isiniyor form tutuyor ilk maçlara oranla. Ama yinede büyük hatalar oluyor bireysel. Jeff ve Eller yerinde güzel transferler (tolgayi görünce milli maçta ellerin daha kaliteli bir oyuncu oldugunu düsünüyorum). Orta sahamiz biraz daha iyi olursa özellikle gökdenizde az da olsa bir form tutma var bunu yükseltirse savunmamiza fazla is düsmeyeceginden zorlanicagimizi pek zannetmiyorum. Thomas Jun Ankaragücü maçinda çok kaçirdi kizdirdi benide baya ama bos yerlere kaçmasi ayagina topun yakismasi onun kalitesi belli etti. Asiri heycanliydi güzel isler yapacak Senol hoca yeterki onu 90 dk. oynamaya hazirlasin.Edited by: BarisBakirtas

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

atay aktug ön eleme sokunu yasiyor ve bu takimin her an ayni kazalari yapabilecegini biliyor..ayrica,transferdeki yetersizlik ve geç kalmisligin da farkinda olarak söz veremiyor haliyle...ama ayiptir, iki yildir ikinci ve gönüllerin sampiyonu olanTrabzonspor gibi bir takimin baskani üçüncü yilinda neden sampiyonluk sözü veremez...bu basarisizliginin kendi agziyla tescilidir..

bu takim normal formuna ulassin yine en az ikincidir...kritik maçlari alirsa da sampiyon olur...herseye ragmen...

Elbette su gecen 3 haftaya bakicak olursak ortada gibi simdi gecenlerde Senol hoca takim oturmaya basladi dedi.

ZamanindaYAPILAMAYAN transferler bu seneki ilk yari fiksturunu cok etkileyecek bence; Biz takimi lige hazir beklerken takim ligde hazirlanmaya basliyo kursat transferi buna en buyuk ornek. Adam daha geldigi takimin kadrosuna yerlesemeden transfer yaptik burda ben hocamiza guveniyorum.

Fakat beni korkutan camia niye sampiyonluga inanmakta bu kadar zorluk cekiyo baskan bundan niye cekince icinde bahsediyo...

Bu sene artik sampiyonluk yarisi bir hayli kizisti.bjk Ailton ve Klebersonu alarak iyi bir takim yapti.gs de ilk üç haftanin sampiyonu.fb nin de kadrosu en pahali oyunculardan kurulu.

Ama sampiyon kim olr diye sorarsaniz fb nin üzerindeki bu rahatlikla onlarin sampiyon olma ihtinallerini göremiyorum.gs de bu kadrosuyla çok dyanmaz.belki kolay maçlari geçerler ama zor maçlarda takilirlar.bizi zorlasa zorlasa bjk zorlar.objk derbilerini deiçerde ve disarda aldik mi bu is tammdir.

ama yine de isimzi zor.çünkü bu yil ligin kalitesi artti ve takimlar güçlendi.ama takimin su son ag maçindaki oyunu bizim için büyük bir isik.Efsane canlaniyor diyebiliriz.Zaten bi canlanairsak bixzi kims etutamaz.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon sampiyonluk mucadelesi son iki yildan daha zor gececektir. Gectigimiz yillarda oldugu gibi 2 veya 3 takimin degil 4 takimin birden bu isi sonuna kadar kovalayacagini dusunuyorum.

Takimimiz, gecen yildan daha iyi bir kadroyla mucadele etmesine karsin, yeni gelenlerin uyum sorunu ve bazi kilit oyuncularin formsuzlugu sebebiyle Sampiyonlar ligine veda etti ve ligdeki ilk 3 haftanin goruntusu de tatminkar degil. Buna ragmen 7 puanla ilk 3 icerisinde kalmak herseye ragmen fena degil. Ilk 11`imizin gucu tartisilmaz ama kadro derinligi konusunda ayni seyi soylemek zor. Rakiplerimizin bizden onde oldugu nokta da burasi zaten. Lakin forvet hattimiz(Jun`un uyum sorununu asmasi, Gokdeniz`in de eski formuna ulasmasi durmunda) ligin en etkili ve cok yonlu forvetidir. En buyuk silahimiz da budur.

Fenerbahce`nin kisa vadede (derbilere kadar) bir-iki surpriz puan kaybi daha yasamasi durumunda, Sampiyonlar liginin ve sampiyonluklardan dolayi oyuncularinin doymus olmasinin da tesiriyle, bu dortlu icinde en erken kopabilecek takim oldugunu dusunuyorum. Lakin Rize`de aldiklari turden galibiyetlere devam ederlerse ve ic sahadaki seyirci faktoruyle kolay maclar kazanirlarsa bu yarisi sonuna kadar surdururler.

Galatasaray, gecen yil oldugu gibi lige iyi basladi. Oturmus defanslari ve kaliteli forvetleri diger avantajlari. Hasan Sas faktorunun de ne kadardevamlilikaredecegini merak ediyorum. Buna karsin kadrolarindaki alternatif sorunu ve kronik ekonomik problemlerden dolayi uzun vadede takim icinde olusacak motivasyonsorunu en buyuk handikaplari olur.Herseye ragmen gecen yil oldugu gibi sonuna kadar direneceklerdir.

Besiktas Ailton`u transfer etmemis olsaydi ligde 4.`lugun en buyuk favorisiydiler. Ailton`un bitiriciligi Besiktas`in basabas gecen maclardaki en buyuk avantaji olur. (Yalniz Ailton`un disiplin noktasindaki sabikasi-ki Gencler macinda sinyallerini verdi-uzun vadede handikap olusturabilir) Kadro derinligi acisindan Fenerbahce ile birlikte ligin en alternatifli kadrosuna sahip olmalarina ragmen ilk 11`lerinin bizimki kadar guclu ve uyumlu olmadigini dusunuyorum. Kondisyonlari ust duzeyde ve iyi mucadele ediyorlar. Defanslari Riza geldikten bu tarafa oturdu ve az pozisyon veriyor. Bu sezon ligin en az gol yiyen takimi olurlar ama 4 takim icinde de en az golu yine onlar atar.

Sonuc olarak, Sampiyon adaylari bu sezon evlerinde olynadiklari maclari kolay kazanacaktir. Sampiyonluk dugumunu her zaman oldugu gibi derbiler ve kritik deplasmanlar cozecektir. Son iki yillik tecrubeden sonra ozellikle derbiler konusunda gerekli dersleri almis oldugumuzu umuyorum.

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fener erken kopar,gs bi yerde takilacak,kargalarla TRABZON cekisir

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eger defansimiz saglamlasirsa en büyük favori biziz Besiktasta bi ailton krizi kesin çikacak takim olumsuz yönde etkilenecek bu yüzden Fener desen zaten Allahlik bide onlar her hafta2 maç yapcak lig türkiye kupasi ve sl var çok yiprancaklar Bizim asil rakibimiz gs olur eger 8. haftada gsyi yenersek bu sene sampiyon oluruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ilk yariyi liderbitirirsek % 90 sampiyon oluruz...

bu yil sampiyonu derbi maçlari belirler diye düsünüyorum....geçen sene derbi maçlarin psikolojisine tam isinmistik papilla olayini yasadik....famagusta ya elenmemiz asil derbi maçlarda kendini gösterecek diye düsünüyorum...trabzonsporun çok alternatifli bir orta sahasi ve yildiz iki forveti oldu....ama defansin korkutan görüntüsü orta alani kalabalik tutabilmemize izin vermiyor....bu nedenlerle ibrahim ege ve jun malesef oynayamiyor...

trabzonsporum 3 5 2 oynaya bilseydi kesinlikle sampiyon olurdu....ama su an için zor gözüküyor...trabzonspor için su an en iyi taktik 4 5 1 gerçekten yaniuygulanagelen sistem....orta sahamizin pek pires ve top çalma özelligi yok malesef gökdenizin geçen yillarda ibrahimle orta alandaki baskisi çok güzel di ama gerilerde kaldi.....o yüzden trabzon defansi çok baski altinda kaliyor....sahsen su durumda hüseyin mi ibrahim mi tartismasi yapmam bile ibrahim ege acilen ilk 11 deki yerini almali diye düsünüyorum....alabirmi hayir çünkü hüseyin ve gökdeniz artik futbol oynamaktan çok takim içi dengelerle ugrasmaya basladilar da ondan.....yoksa ibrahim yukarda allah var formayi kesinlikle hakediyor...

trabzonspor optimum olabileceginin en iyisi olmayacak tabiki bu sene ama hiç bir takim da bu durumda degil zaten:besiktas kleberson la büyük is yapti ailton da güzel golcü taraftari izlerken egleniyor takimini ama takimin gerikalanina bakinca gençlerbirligi sanki forma degistirmis....kesinlikle üstünüz besiktastan onu biliyorum ama derbide kim daha arzulu azimli hepberaber izleyecegiz....fener ve gs yi konusmaya gerek yok bence.8. hft maçimiz var gs ile ve sadece trabzon geyseyi havaya sokabilir yani diye düsünüyorum bizi yenerlerse kendilerini bisey zannedip öyle devam edebilirler....yani gs nin sampiyonluk yarisinda olabilmesi bizim derbilerde ve kritik maçlarda ki hastalikli ruh halimizle mümkün olabilir yoksa geyse gerçekten igrenç bir takim....fenere gelince fener geçen seneki fener hatta daha bozuk durumda fener bu sene sampiyonlar ligiyle ilgilenir gibime geliyor....yasayacagi rezaletler nedeniyle futbolcularindaki bikkinligin artacagini söylenebilir......

ben sahsen takimima çok güveniyorum çok kaliteli futbolculari olan güçlü diri bir takimiz ama kazanmayi basarmayi ögrenmemiz gerekiyor....insallah bu sene kazanmayi büyük maçlari almanin zevkini süksesini tüm camia olarak hissederiz ve de sampiyon oluruz....

futbolcular insallah ligde ki en iyi takim olduklarinin farkindadirlar ve sampiyonlugu balon takimlardanfazla hakettigimizi biliyorlardir....

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı CAN-basten Nickli Üyeden Alıntı

Can'a katiliyorum... Çünkü ilk yarida ki deplasmanlar, ikinci yaridakilerden daha önemli. Yani rakiplerimizle ilk yari disarda oynuyoruz... Onlardan alacagimiz her 3, 1, yarim puan bizim avantajimiza. Çünkü; bizi bu yil içeride yikacak baba yigit çikmayacak. Bunu da bir yere yazin...

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Can'a katiliyorum... Çünkü ilk yarida ki deplasmanlar, ikinci yaridakilerden daha önemli. Yani rakiplerimizle ilk yari disarda oynuyoruz... Onlardan alacagimiz her 3, 1, yarim puan bizim avantajimiza. Çünkü; bizi bu yil içeride yikacak baba yigit çikmayacak. Bunu da bir yere yazin...

yazalim abi sen diyosan vardir bir bildigin herhalde....sahsen ben artik derbilerde sanina yakisir bir trabzonspor izlemek istiyorum....balon takimlardan ürken,hirsli olmasi gerkirken heyecan yapanbir futbol takimi izlemekten sikildim gerçekten....

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Besiktas toparlanir gibi oldu, Galatasaray son hafta haric diger iki maci sansa aldi, ve cekirge en fazla üc kez sicrar. Fener köpegi ise bu sezon hakemler gecen sezonkine göre biraz daha adil mac yönettikleri icin 4 puan kaybetti, yani su anda bir tek Besiktas iyi gibi görünüyor ama o da balon.

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

yazalim abi sen diyosan vardir bir bildigin herhalde....sahsen ben artik derbilerde sanina yakisir bir trabzonspor izlemek istiyorum....balon takimlardan ürken,hirsli olmasi gerkirken heyecan yapanbir futbol takimi izlemekten sikildim gerçekten....

INSAN ISTIYOKI BIZ MACLARI NASIL SEYREDIYOZ BEN EVDE SEYREDERKEN KOLTUKLARIN UZERINDEYIM ONA YAKISAN FUTBOL OYNAMALARINIBENIM KADAR HIRSLI BENIM KADAR COSKULU KI BEN TARAFTARIM

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Besiktas bu sene erken form tutmus gibi gözüküyo ama önemli olan sezon sonu.Gs muhakkak takilir.Fb ise erken kopar.Önemli olan bizim deplasmanlardan iyi sonuçlarla dönmemiz.Bunu basarirsak full dolu bi avni akerde kolay kolaypuan kaybetmeyiz.Bu da bize sampiyonlugu getirebilir.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eger biz sampiyon olmak istiyosak en buyuk rakibimiz kendimizdir.aslinda fazla soze gerek yok greywolf zaten sen biliyosun goruslerimi maci haftasonu beraber izledik ama yinede duymayanlara soliyim tomas jun tekkke ile super ikili olur.

jeferson

emrah elller erdinç lee

yatttara ege symek gokdeniz

jun tekke

iste benim 11 im

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizim en büyük rakibimiz kendimiz.Bu hep böyle oldmustur.Büyük veya kritik maçlarda stresten veya asiri konsantrasyondan maçi kaybediyoruz.Bu yil bunu yenebilirsek bizi kolay kolay kimse tutamaz.En büyük rakip bence gayse olur.100.yil muhabbetinden masa basi islerle biseyler yaparlar gibi geliyor bana.Çekirge;bir siçradi,iki siçradi,sira üçüncüye geldi bakalim ne olacak....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)