Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 358 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3.lük ve UEFA sansimiz ve digerleri!

bu sene trabzon ilk yairiyi iyi bitirise sampiyon oluruz bana bu sene daha yakin gibi gozukuyo sampiyonluk

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
    eger ilk yari ilk üçe girersek..... fikstüre göre kesin sampiyon oluruz!!!!! yazin bunu buraya....... ben bu takima güveniyorum........

hep beraber sonuna kadar [img]smileys/smiley32.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Digerlerinden eksigimiz yok.Baskana ragmen sampiyonluga oynayacagimiz kesin.Su ön elenme psikolojisinden bir an önce siyrilsak ve takim geçen seneki formunu yakalarsa alip götürürüz sampiyonlugu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dördüncülük sansimiz bile çok zor geçen seneki bos kaleye gol atma
    beceriksizligimiz hala sürüyor o jun yokmu arkadas m.yilmazi
    aratmayacak lan adamin tipi tam futbolcu gibi ama nerde kazma var gelir
    bizi bulur

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

okuduklarima inanamiyorum beee.

bumuydu iki hafta önce rum maçinda bstan asagi takima küfür eden mahalle takimi yapan taraftar.

ii de abi siz bu destegi konya maçinda yapsaydiniz.takim o maçi kaybetmez. bizde 3te 3 yapardik.

ama olsun bravo gerçekten bravo çünkü zarardan erken döndük.iste taraftar bu..

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    dördüncülük sansimiz bile çok zor geçen seneki bos kaleye gol atma beceriksizligimiz hala sürüyor o jun yokmu arkadas m.yilmazi aratmayacak lan adamin tipi tam futbolcu gibi ama nerde kazma var gelir bizi bulur

sen hariç kardas seni atlamisim

Oynadigimiz futbolla %30 ama kör topal aldigimiz sonuçlarla %50

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sampiyon olmak istiyorsak bütün maçlarimizi kazanmaliyiz ama daha
    konyanin hakkindan gelemedik lig desen eski tas eski hamam m.yilmazi
    gelen bir buçuk milyon dolarlik teklife ragmen göndermeyen senol günes
    zihniyetiyle bizim sampiyonluk sansimiz maalesef çok düsük [img]smileys/smiley19.gif[/img]

bu futbolla bu sene itekaka gideriz sampiyonluga ama ben umudumu yitirmiyorum.. bu sene bjk onemli bir takim yaratti fenerbahce bu sene sorunlar cekecege benziyor.. gs ise bu kadro darligi ile ancak sezon ortasini bulur transfer yapmazlarsa onlarda hikaye .. yani bu sene is biraz daha zor olacak ama insallah istedigimiz sonuclari aliriz ...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takim bence çok iyi yalniz fatih,gökdeniz,szymek ve hüseyinin form grafiklerini yukarlara çikarmasi lazim ozaman kimse bizi tutamaz

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

%100 SAMPIYONUZ.Baska takim mi var ALLAH ASKINIZA

Nereden
    Samsun

ben daha öncede söyledim ve elestirdigim tek yer yönetimdir,futbol takimi degil!yönetimi de futbol takimina olan katkisindan daha dogrusu katkisizligindan ve hastaya geç müdehale etmesinden elestirdim...yoksa ekonomik anlamdan degil,çünkü hemen çikacaktir eee baskan borcu temizledi diyenler!neyse uzatmaya gerek yok;

GÖRDÜGÜM O KI ATAY BASKAN DA SAMPIYONLUK KAZANDIRACAK RISKLERI ALACAK GÖZ YOK!SAGLAMCI VE BIR ADIM ÖTESINI MERAK ETMEYEN BI YAPI...O NEDENLEDIR KI BENCE BIZ BU SEKILDE SU AN BULUNDUGUMUZ DURUMUN NE BI ADIM ÖTESINI GÖRÜRÜZ NEDE BI ADIM GERI GIDERIZ...buna ister gönüllerin sampiyonu olmak diyin ister bu sezon çok iyi oynadik seneye sampiyonuz edebiyati diyin...

Trabzonspor'un bu uzun sampiyonluk yolunda ilk olarak yapacagi geçen seneki performansina acilen dönmesidir. ve daha sonra da yeni transferlerle bu performansi en üst düzeye çikarabilmektir. çünkü bu seneki rakiplerin hepsi geçen seneye göre daha güçlüler. bir de sezona çok moralsiz olarak girdik. bundan dolayair ki acilen toparlanmamiz gerekir. sampiyonluga taraftar ve takim olarak yürekten inanmamiz gerekir.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belki de baskanin yaptigi dogrudur.Sampiyonluk sözü veremem deyip takimin üzerinden stresi almak.Nedense bizim futbolcularimiz para isterken profesyonelde onlardan bir maç kazanmalari yada sampiyonluk beklendiginde stresten adim atamiyorlar.Baskanin bu açiklamasi rakipler tarafindan da küçümsenmemize yol açabilir ki bu da lehimizedir.NETICE ITIBARIYLA SAMPIYONUZ.

3 hafta itibariyla açik ve net olarak söyleyecegim tek sey bu defansla biraz zor gerçi simdi kürsati aldik onun performansi sampiyonluk sansimizi etkiler defansimiz ne kadar saglam olursa o kadar çok sansimiz var diger mevkilerde bence sorunsuz ilerliyoruz digerlerine gelecek olursak gese çok fomda girdi lige 3 en fazla 5 hafta sonra formdan düserler bejekeyi daha çözemedim ama en güçlü rakibimiz bence ezikler ise el kol hareketleriyle biraz hakemlerle ilerliyor iste fenerasyon sayesinde iste zaten baskada ilerleyemezler eger herkes serefi namusuyla maç yönetirse onlrda yakinda düse kalka biseyler yaparlar ama TRABZONSPORUMUZLA boy ölçüsemezler bile benim görüsüm bu sampiyonluk sansimiz kesinlikle var eger herkes birbirine inanir ve güvenirse

Nereden
    Ankara

arkadaslar bu hakemlerle mi sampiyon olacagiz

ibrahim sahin geçen sene bir laf söyledi ''seneye hakemleri de yenebilen bir takim yaratacagiz'' diye birsey di ben takimin böyle hakemleri yenebilecek düzeyde olduguna inanmiyorum dogrusu

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

galatasaray da besiktas da gecen seneden daha saglam takipci gibiler,fenerin de durumu iyi,

yinede biz su karabulutlari pespese 3 mac kazanip dagitirsak sampiyonlukta en ciddi sansa sahip oldugumuzu dusunuyorum

gesede yakinda yine çikar para krizleri hazirlikli olun. dua edelim de bir yabanci daha alip iyice borca girsinler[img]smileys/smiley36.gif[/img]

febe karismaya basladi. önce anelka sikintisi, pesine hakan bilal kutlualp ile azize birbirlerine girmisler. h.b.k. yönetimden ayrilacakmis

besiktas bu yilki en ciddi rakip. ailton sorunlu bir futbolcu ama bejeke onun bu tip sorunlarini idare ederse maalesef takima çok yararli olur. kleberson da çok iyi bir transfer ve en önemlisi riza takima mücadele ruhunu, presi çok iyi asiliyor.

gelelim bize. kürsatin transferi ile olusacak rekabet ortami umarim bize faydali olur. erdinç, eller, kürsat, özgür dörtlüsünden her maçta en iyi 2 tanesini oynatirsak çok iyi olur. feridunun gelmesi de emrahi biraz rahatsiz eder ve bu da isimize yarar. forvet hattimiz geçen yildan daha iyi. fatihi söylemeye gerek yok. junun transferi iyi oldu. her ne kadar a.gücü maçinda kafalarda biraz soru isareti olusturduysa da isindikça daha iyi olur. ortasahada ise ibrahim ege yeni transfer gibi, tek sorun gökdeniz, simko ve hüseyinin formlarindan uzak olmasi.

bu yil geçen yildan daha güçlüyüz hayirlisi diyelim ve

SAMPIYON OLALIM

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sampiyonluk sozu veripde olmamaktansa, sampiyonluk sozu vermeyip de olmayi tercih ederim.Bende baskanin takim uzerindeki baskiyi kaldirmak icin daha iddiali aciklamalar yapmaktan kacindigini dusunuyorum, bencede en dogrusu bu. Bu sene sampiyonlukta gene 3 eziklerle yarisacak gibi gorunuyoruz. Eger ilk yariyi kafa kafa goturebilir ve puanolarak fazla geri dusmezse, ligin 2. yarisinda bu isi Avni Akerde bitirebiliriz. Son haftalar cok cetin mucadelere tanik olacak, lakin derbilerin cogu son haftalarda, Avni Akerde oynanacak. Bu avantaj gibi gozuksede beraberinde birbaski da getirdigi bir gercek. Ama sansimizi bu son maclara tasirsakAvni Akeri cehenneme cevirecegimizden kimsenin suphesi olmasin!

Galatarasarayi takimdan sayan yok küme düsmemeleri mucize sampiyonluk yine fener ts arasinda geçer deplasmanda galibiyetler alirsak sampiyon oluruz ilk derbilerimizin de deplasmanda olmasi bana göre süper bir avantaj bu sene biraz da sans yanimizda olursa sampiyonluk neden olmasin

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lig baslamadan fb ve ts arasinda geçer diyoduk ama bjk iyi transferler yapti.Gs de iyi top oynuyor gerçi ama onlarin balonu erken söner.fb bu sene sampiyon olamaz bence.Biz ve bjk arasinda geçer heralde.

keske ben de sizler kadar optimist olabilsem....

aci ama gercekler:

-kadromuz dar, hic adam gibi yedek yok.

-nedeni bilinmez hic turk futbolcu transferi yapmadik (sonra gidip kursat 'i alarak bjk 'yi rahatlattik).

-fatih tekke olmasa ancak 6-7 falan oluruz.

-senol gunes ne yazik ki sampiyon olamaz.

bunlara, her zaman handikapimiz olan bizans ile ekonomik guc farkimiz, hakem+federasyon kayirmalarini da ekleyin; sonuc ortada....

zaten bence turkiye 'de (veya trabzon'da) cok radikal bir seyler olmazsa biz daha uzun seneler sampiyon olamayiz. benim kisa vadede tek istegim CL 'e katilabilmek.

bence fener bu senerahat sampiyon olur...gs biraz zorlar belki yoksa bizle ikincilik icin cekisirler yine....bjk dan hicbir sey olmaz....

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

terapi olarak iyi böyle kesin sampiyonuz falan demek ama sadece yazarkenn..gerçekci olunn..hem federasyonu hem hakemleri hemde ligdekileri kaldiracak bi takim degiliz geçen seneki gibi olacak herseyyyy...bi iki maç hakemlerle gidecek biz yine 2. yada 3. saolsun yönetim bu sene verdigi sözlerin hepsini tuttu..mütis transferler...bu arada mehmet yilazin sözlesmesi de uzatildi...kesin sampiyon oluruzzz...yazik yaa mehmet yilmazla anlasana kadarr o parayi bi kuran kursuna falan veseler bari onlarin duasini alirdik...mehmet yilmaz gibi yedek kulubesinde yüzsüz gibi bacak bacak üstüne atmis oturmazdilar(saygisiz)

bu sene 3 büyük takim çekisir o da trbzonum,besiktas,ve cimbom ama bizim takimimiz uyumu onlardan daha iyi oldugu için belki sampiyon olma yolunda bir adim öne geçirebili feneri sayma bile saymiyorum çünkü sampiyonlar liginde her mac en az 4 gol yerler moraller sifir maclara cikar ve dagilirlar [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sansimiz yüzde 30 , fb,gs,bjk yüzde 23.33 er [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)