Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takimimizin göze batan eksikleri

Nereden
    Ankara

biraz fazla centilmen top oynuyoruz bence. [img]smileys/smiley5.gif[/img]

biraz daha "bad boys" tavirlariyla, sert oynamaliyiz.

ornegin konya macinda Erhan Albayrak denen yaratik bir suru sert faul yapti ve zirt pirt kendini yere atti. Bir tanesinde Hüseyin tavir koydu, kalk ayaga numara yapma diye. Ben isterdim ki diger topçularda Erhanin basina gidip adam gibi oyna deselerdi keske. Yattaraya yaptigi hareketten sonra da tüm takim gidip Erhandan hesap sormaliydi. Onun yerine Konyalilar geldiler ve Yattara numara yapma kalk dediler. [img]smileys/smiley7.gif[/img] Yattara, zavalli dayanamadi, tek basina isyan etti, sari kart gördü, kirmizi görecekti neredeyse. Hoca disari aldi zaten 5 dakika sonra.

centilmenligi abartmanin alemi yok, güzel futbol için hirsli oynamaliyiz, güzel futbol için böylesi kizgin tavirlara ihtiyaç vardir bence...

ZATENBU YATTARA BI GUN CILDIRACAK AMA NE ZAMAN YAKINDIR

yattara ya da alternatif bulunmali. lig uzun Allah korusun sakatlik
    formsuzluk var isin ucunda. yattara yokken kim oynayacak?? ali güzeldal
    var ama senol günes gençleri oynatmaz onun için bir de sag alternatif
    alinmali.

Şanlıbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takimin su andaki en buyuk eksigi; takimdaki her oyuncunun istenen form düzeyine ulasmamis olmasi bu durumda takim oyununu olumsuz etkilemesi.Geçen sene pek çok maçta gördügümüz hizli pas alisverisi yapan süratli oynayan takimin tekrar ve daha etkili ortaya çikmasi için 4-5 hafta daha geçmesi gerektigini düsünüyorum.Ancak Konya maçindaki gibi bir isteksizligi teknik, taktik olarak açiklamanin yolu yok o da ayri mesele..

bu yönetim almaz sag kanak orta saha diyorsunuz da ucuza kacmak icin kürsati aliyor bögle gideceyiz bakalim kacinci oluruz..yine sonlara dogru sakat filan cikar sonra sampionluk yine bir kac puan la kacar

son iki seneden beri

bence hüseyin yerine hizli pres yapan oyuncu lazim hüseyin aynii "kazma" gibi

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Form tabiki...

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

göze batan en büyük eksiklik yönetim eksikligi bizim acilen bi tane baskan transferi yapmamiz gerekiyo

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

artik orta sahaya senol günes bi çagre bulmali hüseyin ve gökdenizi kesip adem ve ibrahimi yerlestirmeli ozaman orta saha düzelir gökdenizle hüseyinde kendine gelir ozaman

Önce Defans sonra orta saha bence defans derinligine atilan her topyta rakip jeffylearsi karsya kaliyo bir çözüm bulmali senol hooca.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu saatten sonra bu yönetimden iyi transfer beklemek safdillik olur.Her takimda oldugu gibi bizimde eksiklerimiz var.Eksiklerin giderilmesi;Senol Hoca'nin yedekleri motive ve takima monte etmesiyle,gençlerede sans tanimasiyla,bazi isimlerde israr etmemesiyle ve en önemlisi takimimizn form tutmasiyla asilacaktir.

Herkese günaydin...Arkadaslar Ergun Ata'nin bugünkü yazisini okursaniz eksiklilkleri daha iyi anlariz.Bence sorun burda.Lütfen okuyun.Ama unutmayin "dost aci söyler" Para Trabzon'u gerçekten bozdu mu? Hele yazinin en son satirlari çok aci.Durum vahim..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

golcü lazim golcüüü bitirici bir forvet lazim sutlari kaleyi tutsun birde bos kaleyi tutturabilsin yeter

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

su tomas bakalim nasil adam forvete ona göre adam bakilir

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

EKSIK ROY MAKAAY-ALSINLAR BAKALIM NE OLUYOR.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bence en buyuk eksik,mac icerisnde performansin cok dalgali olmasi,macin basi sonuna hic benzemiyo.o sapittigimiz dakikalari pas gecebilsek ne ala sonra kesin isi bitiriyoruz yoksa ayikla pirincin tasini

transfer ve kadrodan daha buyuk derdimiz bu galiba

JEFFERSON

EMRAH& nbsp;KÜRSAT ERDINÇ CELALEDDIN

YATTARA ELLER HÜSEYIN SZYMKOWIAK

GÖKDENIZ FATIH

BANA GÖRE KÜRSATIN TRANSFERIYLE STOPERDE YANI DEFANSIN GÖBEGINDE ERDINÇLE IKISI OYNAMALI.DEFANSIN ÖNÜNDE YANI ÖN LIBERODA ISE ELLER VE HÜSEYIN BERABER OYNAMALI.ELLER SOLAK,TEKNIK VE IYI TOP DAGATABILEN BIR OYUNCU.ÖN LIBERODA HÜSEYININ FIZIGI VE ELLERIN TEKNIGI BIRLESIRSE BANA GÖRE ÇOK FAYDALI OLUR.YILLARDIR SOLAK BIR TOP DAGITICI ARADIK SURDUK BENDE DENEMEKTE FAYDA VAR..

Valla eksik degilde bence hüseyin gibi bir fazlalik var onu ne yapicaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

en büyük eksik defansin uyumsuzlugu hüsyinin formsuzlugu

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

defans da ne olabilir [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

duran toplar? iyi kullanam?yoruz.
    örnek trabzondaki rum maç?.
    bir sürü korner, serbest vuru? hardand?.
    Fatih'in Allah vergisi kabiliyeti hariç bir tane duran toptan gol bulduk mu acaba son zamanlarda?

Gordon Milne zaman?nda hat?rl?yorum da, tak?m o kadar iyi de?ildi ama yan toplardan kafayla epey gol atard?k. Yani bu i? çal??makla olacak bir i?, bence ?enol hoca daha önem vermeli bu duran top olay?na...

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saha içinde, oyun kurgumuzda, yönetim anlayisimizda eksiklikler var. Ama en büyük eksigimiz; Vaduz maçinda gol yemesine ragmen, hiç birsey olmamis gibi tezahurata devam edenler gibi, takimin en kötü gününde bile bize 3 puan getirebilecek TARAFTARdir..

Trabzon gol gol gol..

Bordoooo - Maviiiiiii

Trabzon sak sak sak (alkis) Trabzon sak sak sak (alkis)

Bitti..

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben ce hasan üçüncü enbüyük eksik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oguz Nickli Üyeden Alıntı

Saha içinde, oyun kurgumuzda, yönetim anlayisimizda eksiklikler var. Ama en büyük eksigimiz; Vaduz maçinda gol yemesine ragmen, hiç birsey olmamis gibi tezahurata devam edenler gibi, takimin en kötü gününde bile bize 3 puan getirebilecek TARAFTARdir..

Trabzon gol gol gol..

Bordoooo - Maviiiiiii

Trabzon sak sak sak (alkis) Trabzon sak sak sak (alkis)

Bitti..

Oguz çok hakli. Gerçi konu basligi sahadaki eksiklikleri masaya yatirmayi amaçliyor zannediyorum ve beni taniyan herkesin bildigi gibi ben pek saha içine girmem ama saha içiyle tribündekilerin tavirlari ziyadesiyle birbiriyle etkilesim içinde olduklari için, özü itibariyle konu disina çikmis da sayilmayiz.fficeffice" />

Acaba Oguz?un zikrettigi maçta, takim sahada amatör bir rakip karsisinda maglup duruma düstügünde seyirci de tribünde düsünmüs müdür, ?Suraya bak, dünyanin transferini yaptilar, yine de böyle bir rakipten gol yiyorlar. Ya maç böyle biterse? Ya bir kaza golü daha yersek? Tamam, buraya kadar? Bittik, mahvolduk, 20 sene geriye gittik? Yok yok, bu Riza ne anlar futboldan? O kim, bu takima laf geçirmek kim? Homur homur homur?[/B]? demeyi?

Belki düsünmüstür bilemeyiz ama bildigimiz gördügümüz bir sey vardi ki, o da taraftarin görevinin bunlari düsünmek ve dile getirmek olmadiginin bilincindeydi onlar. Ve taraftarin görevi dedigimiz aktiviteyi de fazlasiyla yerine getirdiler. Sonuç da ortada.

Bu anlattiklarimin bizim cephedeki yansimalari nasil oluyor, onu da sizler düsünün. Gerçi ortada düsünecek bir sey de yok ya? Her sey ayan beyan ortada?

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maci izlerken ben de Besiktastaraftarina imrendim durdum. Mac boyunca cok organize, hic susmadan kararli bir sekilde tezahurat yaptilar. Bu anlamda Turkiye`de bir benzerleri yok saniyorum. Sunu dusunmeden de edemedim: Bu adamlarin sesi kisilmaz mi? Formulleri ne? Edited by: The Londoner

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bülent Abi,

Yazdiklarinla paralel olarak bir anektod paylasmak istedim;

Anorthosis maçi, dakika 35, bu Trabzon sampiyon olamaz diyenler, birakin sampiyonlugu UEFA'ya bile gidemez diyenler, Senol Günes'ten birsey olmaz diyenler, Baskan istifa etsin diyenler, Eller kötü transfer diyenler, (abartmiyorum) Gökdeniz satilsin, Mehmet Yilmaz futbolu biraksindiyenler...

Çok uzagimizda degiller. Içimizde bir yerlerde.. Hemen yani basimizda.. Yeni bir sezonun, ilk resmi maçinin 35. dakikasi itibariyle yapilan yorumlar ve bu yorumlari yapanlar... Yorumda bize has, yorumlayanlarda..

Bu duygular içerisinde Trabzon'daki rövansi izlemeye gelen taraftar toplulugu.. Hepsinin zihninde 'acaba' sorusu... Ve bunun sahaya yansimasi..

Hirsizin hiç mi suçu yok? Tabiki var. Olmaz mi? Siradan bir takimi bile eleyemiyorsun, üstelik takim 10 kisi kalmis. Üstelik Dünya Kupasi Üçüncülügü apoleti takmis bir hoca ve avrupanin pesinde kostugu kalburüstü futbolcular.. Yeneceksin arkadas.. Yakaladin mi atacaksin..

Iyi de, devamli homurdanan bir toplulugun önünde, ne kadar profesyonel olunur... Onu da pek kestiremiyorum..

Sonuç; hep söyledim.. Israrla söylemeye devam edecegim.. Taraftar üzerine düseni yapacak, sonra hesap soracak.. Sorumluluk bilinci tasimayanlarin, sorumlu aramasini kabullenemiyorum..

Takiyorum kafama, gün geliyor uyuyamiyorum..

Neyse konuyu dagittim sanirim. Netice itibariyle, saha içinde eksikler asikar lakin, saha disinda ne olup bittigini de görmekte fayda var. Ve bu noktada en büyük eksigimizin "Taraftar" oldugunu düsünüyorum..Edited by: Oguz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)