Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug Artik Tek Yetkili

Nereden
    Ankara

Arkadaslar herkes tepkili, içinde bulundugumuz durum hiç iç açici degil. SL den elendik hem de 50 maç yapsak evirip çevirecegimiz bir takima, lige kötü basladik açikçai oynanan futbol da gelecek vaad etmiyor.

Atlamamiz gereken bir nokta var bu bizim takimimiz, iyisiyle kötüsüyle bizim takimimiz. Çogumuz karadenizliyiz, çabuk sinirleniyoruz. Lige çiktiginin ikinci senesi sampiyon olan bir takimiz tarihimiz bize sabretmeyi ögretmedi ne yazik ki. Bu satirlari yazdigima bakmayin ben de en az sizin kadar sabirsizim.

Simdi düsünelim alternatifler nelerdir? Yeni bir yönetim mi, ya da takimi satip yeni bir takim olusturmak mi? Bunlar güzel ütopyalar ama sadece ütopya. Belki zamaninda yapilmadi ama ben bu yilin transferlerinden umutluyum yillardir yapamadigimizi yapiyoruz bu yil. Kurumsallasma adina iyi seyler yapti bu yönetim. En önemlisi su ana kadar vermis olduklari kararlarin arkasinda durup evet bundan sonra da sorumluluk bizimdir diyorlar. Baska bir yönetim geldiginde inanin enkaz devraldik, borcumuz var, transferler iyi yapilmamis vb birçok sikayette bulunacaklar. Belki hak verecegiz ve kendi planlarini uygulamak için zaman taniyacagiz onlara. Ama su anda yönetim bunlari zaten kabul etmis durumda, yarin bir gün bu transferler yanlis diyebilirlermi sizce ya da dedikleri zaman trabzonda barinabilirler mi. Inanin bunlari Su anki yönetim de düsünüyor birakalim sonuna kadar gitsinler bakalim ne olacak.

Sabirsizligimizla ilgili bir örnek vermek istiyorum ankaradan kalkip trabzona gittim barcelona maçini izlemek için. Gerçekten muhtesem bir atmosfer vardi ama üç ya da dört dakika sürdü. Sonra takimimiz oyunculari hata yaptiklarinda yavas yavas küfürler yükselmeye basladi. Maçin 15. dakikasinda bütün taraftarimiz bizim takima neden gol yok diye küfür ediyordu. Simdi bu noktada biraz mantikli olmak lazim dünyanin en iyi takimlarindan biriyle oynuyorsun ve maçin 15 dakikasinda neden gol yok diye futbolcuna küfür ediyorsun bunu barcelona seyircisi barcelonaya yapmaz ama biz yapiyoruz.

Bu bizim aleyhimizde kullaniliyor. Deplasman avantajimizi kullanamiyoruz. Karsi taraf 20 dakika kapandiginda avni aker deplasman olmaktan çikiyor. Takim gol atinca çilginca bagirip çagiriyoruz gol olmayinca ses yok. SABIR BIRAZ SABIR

Simdi bazi arkadaslarimiz da yönetim istifa diyor, alinan bir karar var ve üstünden 24 saat geçmemis. Dogru ya da yanlis yillardir sabirsizligimizdan kaybettik bir konuda da sabredelim. Birbirimiz kötü etkiliyoruz umudumuzu kiriyoruz sonuçta biz kaybediyoruz.

Lütfen ama lütfen biraz sabir ligin ilk bes haftasi çok önemli çok önemli ilk bes maçi kazanip son haftada bes maç kaybetmektense ilk bes maçi kaybetmeyi yeglerim. 9-10 puan farklarla gelip sampiyon oluyor artik takimlar bunu unutmayalim.

zamanin birinde bir ressam yasarmis. Ustasina demis ki ben büyük bir ressam oldugumu nasil anlayabilirim? Ustasi demis ki "bir resim yap ve sehrin en islek caddesine as, yanina bir kirmizi kalem koy ve bir not yaz. Notta, lütfen hatali gördügünüz yerleri isaretleyiniz yazsin" demis.

Ressam hemen bütün hünerlerini sergileyip bir resim yapmis ve ustasinin dedigi gibi sehrin en islek caddesine lütfen hatali gördügünüz yerleri isaretleyiniz yazarak kirmizi bir kalemle birlikte asmis. Ertesi gün gittiginde bütün resmin kirmizi kalemle isaretlendigini görmüs. O kadar üzülmüs ki hemen ustasinin yanina gitmis "usta ben ressam olamadim yaptigim resmin her yani kirmizi çiziklerle dolu" diye aglamaya baslamis.

Ustasi gayet sakin hiç merak etme ayni resmin üzerindeki kirmizi çizikleri sil ve ayni yere bu sefer "lütfen hatali gördügünüz yerleri düzeltin" yazarak bir kutu boya ile birlikte birak demis.

Ressam hemen ustasinin dediklerini yapmis merakla ertesi günü beklemeye baslamis. Ertesi gün büyük bir heyecanla kosarak resminin basina gitmis gözlerine inanamamis bir tek çizik ya da degistirilen bir yer yokmus resimde. Kosarak ustasina durumu anlatmis. Ustasi "evet evlat birseyin dogru olmadigina dair herkesin söyleyecek birseyleri vardir. Ancak kendisinden ayni seyleri yapmasi istendiginde yapilanin aslinda çok kötü olmadigini göreceklerdir" demis

Iste su anda bizim yönetimimizin etrafinda da bu tür insanlar mevcut ve isler kötüye gidince su yanlis bu yanlis diye ortaya çikiyorlar. Örnegin bir yönetim kurulu üyemiz diyor ki 6 aydir futbolcu izlendi ve transfer yapilamadi bu becereksizliktir. Evet katiliyorum beceriksizliktir ama 6 aydir bunu bilip söylememek daha sonra isler kutüye gidinci bunu çikip söylemek daha büyük beceriksizliktir.

Arkadaslar birlik olalim, içimizde ve disimizda birlik olalim ve destek verelim. Yogurda siyah diyorsa yönetim siyah diyelim ki yarina da hesap sorma hakkimiz olsun.

Sonuna kadar yönetime destek ammmaaaa basarisiz olursa bu destekten sonra sonuna kadar KÖTEK...

Saygilarimla basinizi agirttim...

Nereden
    İstanbul

Dogru bir karar olarak degerlendiremiyorum maalesef. Atay Aktug takim basariliyken, ortalik sakinken hep basarili bir baskan, basarili bir yönetici profili çizdi, ancak kriz dönemlerinde yaptigi açiklamalar, stres altindayken aldigi veya alamadigi kararlar maalesef oldukça düsündürücü.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bencede Atay baskan aldigi sorumlulugu yerine getiremeyecek

Hep Atip Tutuyorsunuz

Biz Daha önce Ne baskanlar ne yöneticiler gördük Kulübü Haciz ettiler Lütfen söyleeyin Varmi baskandan daha iyi bu isi yapacak ondan sonra konusun.

Aday olupda Secime ikigün kala Kacmak diyil mücadele etmek dir asil olan Hem rakiplerle hem bos konusanlarla.

saygilarimla

Nereden
    İstanbul

arhavili kardesime,

istifa isteyenler bence toplam taraftarin %1'i bile degildirler. Birkaç kisinin sözüyle bütün camiayi degerlendirmek yanlis olur.

Ama su da bir gerçektir : Bu yönetimin transfer komitesi basarisizdir. Çünkü hiç transfer yapilmamistir. Bu sene gelen oyuncular giden ve gönderilen oyuncularin yerini doldurmustur sadece. Zorunlu olarak yapilmistir. Yeni gelenlerin uymsuzlugunu düsünürsek, takim geçen sezondan daha kötü durumdadir. Dolayisiyla transfer komitesindeki yöneticiler bu basarisizligin bedelini ödemelidirler. En azindan ben, önümüzdeki sene bu komitenin transfer çalismalarini yapmasini istemiyorum.

Nereden
    İstanbul

atip tutma konusunda laf banaysa söyle bir açiklama daha yapayim:

Kulüp baskanligi ile Futbol A.S.nin baskanligi farkli seylerdir. Dogru Atay Aktug iyi bir kulüp baskanidir. Ama bu Futbol A.S.yi de iyi yönetecek anlamina gelmez. Bir sirket yönetimi çok farkli özellikler ister oraya girmeyecegim. Atay Aktug'un geçen sene Fenerbahçe ile girdigi gereksiz polemklere, bu sene Yattara ile ilgili yaptigi gereksiz açiklamalara bakmak yeterli, stres altinda nasil bir yönetici oldugunu anlamak için. Bu tür davranislar kulüüp baskani için çok göze batmayabilirçünkü popülist davranislardir. Atay Baskanim, Kayserispor galibiyetinden sonraki Yattara beyanatiyla daayni tutumunu devam ettirmistir. Sirket yönetirken, popülist davranirsaniz, sinirli bir anda karar alirsaniz, ve bu kararda inat ederseniz o sirkete zarar verirsiniz. Bu yüzden Futbol A.S'nin basina gelecek kisinin Atay Aktug olmasi bence yanlistir....

suana kadarki en iyi yönetimlerden birisi bence..laf etmeye kimsenin hakki yok..yenilebiliriz,elenebilirizde..ben bu takimi tarihinin en kötü zamaninda bile tuttum..böyle agzi köpürerek yazi yazan arkadaslara sesleniyorm..tepkinizi empatiniz varsa yazin..yazamayanlar lütfen yazmasin...herkes fikiradamligi,teknik direktörlük yapmayi iyi biliyor burda nedense en ufak bi basarisizlikta..böyle yapicaksaniz tutmayin bu takimi kardesim..üzülmek farkli sey...köpürmek farkli!!!...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Bittigimizin resmidir.(Bence)[img]smileys/smiley5.gif[/img]

bencede

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı bobmarley Nickli Üyeden Alıntı
    suana kadarki en iyi yönetimlerden birisi bence..laf etmeye kimsenin hakki yok..yenilebiliriz,elenebilirizde..ben bu takimi tarihinin en kötü zamaninda bile tuttum..böyle agzi köpürerek yazi yazan arkadaslara sesleniyorm..tepkinizi empatiniz varsa yazin..yazamayanlar lütfen yazmasin...herkes fikiradamligi,teknik direktörlük yapmayi iyi biliyor burda nedense en ufak bi basarisizlikta..böyle yapicaksaniz tutmayin bu takimi kardesim..üzülmek farkli sey...köpürmek farkli!!!...

Birkere senin gibi yazi yazanlar artik burda suruyle olmaya basladi, yazacaksan duzgunce yaz! Agzi kopurmektee demek ? elestiri yapmak yasak degil burda hatirlatmak istiyorum herkese. Elestirmek benim hakkim kardesim!

Yonetim istifaAtay da gitsin baska yerde siyaset yapsin. Mac kaybetti diye kimse kizmadi sadece zamaninda transfer yapmadigi icin,mac kaybedipte futbolcuyu sucladigi icin vemac kaybettin diye gozu yasli dolastigi icinbaskan falan olmaz bu adamdan...

kutoz
    Ziyaretçi

Atay Baskan kisa bir süre içinde olabilecek en dogru tercihti. Hayirli olsun...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kulub baskanligi ile futbol As. baskanliginin ayni kisler olmasi, ileride tek adamlik zihniyetinin devam ettigielestrisinin yapilmasina yol acacaktir.

Futbol A.S nin basina yönetim kurulu üyeleri disinda, baska birinin gelmesi daha dogru olurdu.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Iki sezondur CL. den elenmemizin faturasini çok güzel geçistirerek taraftari oyalamaya devam edin.Nede olsasu anda bi alternatifiniz yokya.Helal olsun size Atay Aktug.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben stad istiyorum arkadas funtbol as mis vs. beni hiiiç heyecanlandirmiyor ne degisecekki hiiiç!!!!!!!! BANA YENI STAD YAPSIN STAD ÇÜRÜYENEKADAR BASKAN KALSIN!!!!

BEN TRABZONDA BULUNDUGUM ZAMANDA ANARTHOSIS MACINDAN HEMEN SONRA IDI BASKAN HAKKINDA COK IDDALAR VARDI GERCEKTENDE CIDDI IDDAALAR BEN ISTANBULDA DUYMADIGIM HABERLERI ORDA DUYDUM ONUN ICIN BASKANA GUVENIM SONSUZDU SIMDI ISE ALLAH YARDIMCISI OLSUN DEMEKTEN BASKA CAREM YOK

Dünya ülkelerinde kralliklar pek az ülkede kaldi bizde devam edecek galiba görev paylas1m1 denen bir sey var ben baskanim ben ne dersem o olur mantigi artik yürümüyor

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

CL'den elenmemizin sebebini Yattara'ya baglayan , ( hatta dahada ileri gidip satmaya kalkan ) , Istifa edebilmek için sadece sinyaller veren bunun için düsünüyormus gibi bir hafta tatile çikan , yönetimine taraftarin güveni kalmayan , yasadigimiz sikintilarin sorumlulari için hiçbir sey yapmayan Baskanimizin yeni görevi hayirli ugurlu olsun. Yerinizi dahada saglamlastirdiginizi saniyorsunuz umarim...

Dip Not : Yorumumu haberin dogru oldugunu varsayarak yaptim ama Atay Baskan'in futbol A.S.'nin basina geçtigi haberi resmi sitede yok. Hatta Senol Günes'in bugünkü basin toplantisinda bile hocamiz konuya söye cevap vermis ; "Trabzonspor Futbol A.S?nin basina getirilecek kisi ile ilgili olarak Baskan Atay Aktug?un açiklamalarini da degerlendiren teknik adam, Aktug?un bu görevi üstlenmesi halinde herhangi bir rahatsizlik duymayacagini, ama kendisinin böyle bir göreve getirilmesi halinde teknik direktörlük görevini birakmasi gerektigini ifade etti. "

Edited by: CeSS

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkanizdayiz Atay Ba$kanim...

ba$arilar [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı bobmarley Nickli Üyeden Alıntı

Birkere senin gibi yazi yazanlar artik burda suruyle olmaya basladi, yazacaksan duzgunce yaz! Agzi kopurmektee demek ? elestiri yapmak yasak degil burda hatirlatmak istiyorum herkese. Elestirmek benim hakkim kardesim!

Yonetim istifaAtay da gitsin baska yerde siyaset yapsin. Mac kaybetti diye kimse kizmadi sadece zamaninda transfer yapmadigi icin,mac kaybedipte futbolcuyu sucladigi icin vemac kaybettin diye gozu yasli dolastigi icinbaskan falan olmaz bu adamdan...

Trabzonspor kulüp baskanina hitab sekline bakarsak eger...:

Senden de BMN yöneticisi olmaz...!!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BMN de böyle yöneticiler de mi varmis..

Atay Aktug'un yanlislariyla sevabiyla günahiyla arkasindayiz! Talipliler varsa çiksinlar ortaya veya onu klüp baskani olarak gömek istemeyenler lütfen alternatiflerini bir ortaya çikartsinlar..

Burada Atay Baskanini kimligi tartisilmiyor.Trabzonumuza ne verip vermedigi tartisiliyor.Ne çabuk unutuyorsunuz.Ligin son maçi Istanbulspor maçindan hemen sonra ne söylemisti.Geçen yildan ders çikarttik,bu sene ayni hatalara düsmeyecegiz,taransferler bir iki gün içerisinde tamam,sampiyonlar ligi için borçlanmaya deger gibi cümleleri eden Baskan Atay Aktug idi.Bütün bu söylediklerinden hangisini yapti?.Tek söyledikleri sey bizim diger klüpler gibi borcumuz yok.Aman Allahim Borç siirt köy hizmetlerininde yok.Sen neyin baskanisin.Bütün baskanlar devasa stat pesinde,Takimi en üstün gösterme gayretleri pesinde.Trabzonsporu herkes ikinci-üçüncü yapar.Ama biz sampiyon yapacak baskan istiyoruz.Avrupa da ses getirecek baskan istiyoruz.Adamla istifa bile edemiyorlar.Istifalarini baskana sunuyorlar.Kardesim basarisizsan çek git,niye baskana sunuyorsun.Baskana sunmakla basarisizliga herkesi dahil ediyorsunuz.Bana iyi kaptan firtinali havada lazim.Firtinaya ragmen gemiyi emniyete alan kaptan lazim.Yoksa Tayfalara bagirarak odasina çekilen kaptan degil.Isler iyi giderken bu isi herkes yapar,asil marifet su anda isleri yoluna koymaktir.Artik bu saatten sonra bana kedilerini sevdiremezler.Baskalarina karismiyorum.

hayirli olsun.

transferde herseyi eline yüzüne bulastiran yöneticilerin artik hesap verecekleri birisi var...

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hiçbir baskana bu baskan kadar sabir göstemedim!!!!içraatlarini olumlu buluyorum tek kötü tarafi transfer konusunda agir kalmasi buda bize pahaliya maloldu 2 sezondur ama bende hala kredisi var....diger yapmis oldugu içraatlari bu eksikligini kapatiyor...baskana fazla yüklenmemek lazim... ekibini birazda elestirtmek gerekirdiye düsünüyorum...insallah basarili olur.....

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Atay AKTUG'un gitmesini beklerken tek yetkili oldugunu ögreniyoruz.!!!

Sanal Baskan istemiyoruz.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Atay'in tek yetkili olmasi iyi oldu bence. Arkandayiz baskan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)