Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vergi kaçirma iddialari

Nereden
    İstanbul

Bugünün gazetelerinde spor sayfalarinda Trabzonspor'un adi vergi kaçiranlar arasinda geçiyor benim gözümde Trabzonspor'un bazi degerleri vardir o sütunlarda vergi kaçiranlarin arasinda Trabzonspor adini görmek bu degerleri sorgulamama neden olmustur. Trabzonspor devletten kaçiracagi vergiye hiçbir zaman muhtaç olmamalidir. Umarim ki bu yazilanlarda yanlislik vardir, yoksa gerçekten Trabzonspor'un kendi özdegerlerinden de kopmaya basladigi asikardir. Edited by: emre81

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Arkadaslar her çikan haberi tasimayalim buraya...

Bu meymun medyanin yalanlari bitmez...

Nereden
    İstanbul

Bu bir transfer haberi yada baska birsey olsaydi bu konu basligini açmazdim ama farkli bir durum sözkonusu ve sadece biz degil G.S. ninde orada olmasi haberin dogru olma ihtimalini artiriyor ne yazikki.

Nereden
    Çankırı

Bu haberlere ancak gülünür...

Gazetelerin, futbol takimlarinin muhasebesinde ya da maliye
    bakanliginda adamlari mi var da ne kaçirigini ne kaçirmadiklarini
    bilecekler...

Geçen sene de ortaya attilar ne oldu sonuçta...

Sayfayi doldurmaktan baska bi amaç degil bunlari yayimlamak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

halka açik bir sirket Trabzonspor. nasil vergi kaçirabilir ?

Nereden
    Çankırı

Basigi da editle istersen...

Bize yakismaz...

Guests
    Ziyaretçi

Evet herseye inanip hemen baslik açmiyalim.Basligi daha usturuplu bir sekilde degistir bir zahmet

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Evet herseye inanip hemen baslik açmiyalim.Basligi daha usturuplu bir sekilde degistir bir zahmet

Nereden
    Ankara

bir arkadas daha önce stad gelirlerini buraya koytmustu. Trabzon üçüncü sirada ve fenerle arasinda çok az bir fark vardi. simdi düsünelim 40.000 kisilik stad ortalama 50YTL bilet fiyati fenerin ve nerdeyse ful oynadi tüm sene 20.000 kisilik stad ortalama 15 YTL Trabzonun. kimin vergi kaçirdigi ortada biraz dürüst birazda zeki olsa bu medya maymunlari hersey apaçik ortada[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kardesim her haberi gercekmisgibi burda tartismayalim.Boyle bir sey varsagoruslerine katilabilirdim ama attigin basligin ve yazinin sanki bu konudaki bir mahkeme karari sonrasinda yazilmis gibi olmasi oyle olsa bile simdiden hakliligini kaybetmene neden oldu.

Sonucacizane gorusum bu konu editlensin bu arkadasa(emre 81) uyari cezasi verilsin.

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzonspor kesinlikle böyle birseye tesebbüs etmez heleki atay baskan varken kesinlikle böyle birsey yapmaz.herseye inanmayin.o maymun medyaya bakarsaniz kimleri getirdiler eziklere.ama hani kimse yok ortalarda.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bende ayni haberi ajansspordan okudum. Anadolu Ajansinin spor haberleri alaninda hizmet verdikleri için diger yayin organlarina benzemiyorlar.

Ama yönetim eger gerçektende böyle bir sey yapmissa , gerçekten yazik.Çünkü yukaridaki arkadasinda belirttigi gibi bizim klübün devletten kaçirilan vergi miktarina ihtiyaci olmamali..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

halka açik bir sirket Trabzonspor. nasil vergi kaçirabilir ?
    Bence de...

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu haberin gerçekligini tartismak bence gereksiz tartisilmasi gereken neden herseyin üst üste geldigi!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vergi olarak bildirdigimiz rakamlar ;

Trabzonspor
    Jefferson:
    432 bin YTL (üç yillik)

Fabiano Eller:
    90 bin YTL (üç yillik)

Tomas Jun:
    150 bin YTL (bes yillik)

Fatih Tekke:
    192 bin YTL (iki yillik)

Gökdeniz:
    384 bin YTL (iki yillik)

Rakamlar ajansspordan alinmistir.

Yönetimimizin bu rakamlar hakkinda bir açiklama yapmasi gerektigini düsünüyorum. Birde vergi ayibi yasatmayin bizlere . Sonra sizi Yattara'da kurtaramaz. Suçu kimseye atamazsiniz...

Bosverin ya, kim vergi veriyoki bu ülkede..

Nereden
    İstanbul

Ilk olarak baslikla ilgili hakli elestirinizden dolayi gereken degisikligi yaptim.

Bir ikincisi sirketin halka açik olmasi demek yapilanlarin, hesaplarin v.s. nin kamuoyuna beyan zorunlulugunu getirmektedir, sonuçta sen beyanlarini yaparsin, hesaplarin arastirmasi halka açik olmayan bir sirkette maliye yada diger kurumlarca yapilir, halka açik sirketlerde de SPK v.s. girer kisacasi bir sirket halka açik olsa da olmasa da mali açidan denetlenir, halka açik sirketlerde bu denetimin boyutu daha fazladir. Nasilki Maliyeyi kandirabiliyosan SPK yida kandirabilirsin.

Neyse bu çok önemli degil önemli olan burada böyle bir yazinin olmasidir, bunun dogrulugu arastirilmali gerçekse yönetim hesap vermeli yalansa da haber tekzip edilmelidir. Benim bu konuyu açma sebebim tamamiyla belirttigim bu sonuca ulasmaktir.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Iyi etmissin

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son günlerde bizle ilgili olumsuz yöndeki haberler nedense artti!! gökdeniz olayi,yanal bombasi,baskanla hocanin tartismasi... son olarakta bu vergi olayi cikti[img]smileys/smiley7.gif[/img]bunlarin cogu kasitli

Nereden
    Ankara

bu is senelerdir oluyor malesef.

düsündürücü nokta ancak simdi, bir gazetenin mansetine haber olmasi. Daha önce neredeydiniz beyler, mesela ortegaya, jardele, juanfrana kaç kurus maas beyan edilmis zamaninda, bunu merak ediyorum.

Ayni arastirmaci gazeteler 2000den beri dolar bazinda toplam vergi kaçirma rakamlarini verseler görülür esas büyük kaçiran kimmis.

ya arkadaslar alinan paralar agustos ayinda gosterilir trabzon ve galatasaray eksik gostermis her yil ayni seyler olur ama cok onemli birsey deil cunku devlet bu parayi aliyor

ayrica birakalim medya kendi kendine eglensin takim ne zaman toparlanmaya calissa illa bir yerden vurmaya calisiyorlar ama unutuyorlar biz ne ezikbahceyiz ne salatasaray ne eziktas biz TRABZONSPORUZ

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Medyada çikan herhangibir olumsuz haberi hiç düsünmeden yemeden içmeden buraya koyuyoruz.Konu hem baslik hemde içerik açisindan hiçte hos degil , dogrulugu bile muamma varsayimlara göre degil realiteye bakalim arkadaslar, adamlar bize ne taraftan saldiracagini sasirmis bizde hemen oyunlarina gelmeyelim......

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar vergi kaçirmaktan maksat futbolcularin ücretleri düsük tutulmus manasiysa bunu degil trabzon tüm takimlar yapiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı
    Medyada çikan herhangibir olumsuz haberi hiç düsünmeden yemeden içmeden buraya koyuyoruz.Konu hem baslik hemde içerik açisindan hiçte hos degil , dogrulugu bile muamma varsayimlara göre degil realiteye bakalim arkadaslar, adamlar bize ne taraftan saldiracagini sasirmis bizde hemen oyunlarina gelmeyelim......

Arkadaslar ben bu konuyu açmamdaki amacimi daha önceden belirttim zatenama bir kez daha tekrarlayayim:

Eger bu haber yalansa medyada birileri Trabzonspor'u karaliyor buna tepki koymak lazimben bunuiçime sindiremedim ve konuyu kendi aramizda tartisalim gerekeni yapalim diye buraya açtim. Çünkü Trabzonspor'un ve bu tür konularin tartisilabilecegi yegane yer BMN.

Eger hakikaten dogruluk payi varsa da yönetim bunun açiklamasini yapmali.

Ben bu konuyu tartismaya açmakla dogru bir sey yaptigimi düsünüyorum, baslikta zaten degistirildigine göre birakalim artik birbirimizle atismayi da bu durumla ilgili harekete geçelim.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Haber malesef dogru gibi. Televizyonlardada bu konudan bahsetti. Bunu herkes yapiyor diye bu olayi basit görmeyelim. Trabzonspor artik bir sirkettir. Vergi kaçirmanin cezasi büyüktür. Kaçirilan oranin 3-4 kati fazla para ödemekle karsi karsiya kalirsiniz. Itibarinizin zedelenmeside cabasi. Böyle bir durumla karsi karsiya kalirsak , bu parayi yönetim cebinden ödesin, taraftardan özür dilesin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)