Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Ne Is Yapar ?

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Soruyorum bu yönetim ne is yapar yada ne ise yarar ?Edited by: The Legend

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu yönetimin biseye yaramadigi transferlerde ortaya çikti bizim yönetim anca '' atabildiklerimizi atsaydik'' anca laf bu yahu bi degisin da.. [img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

imzami gösteririm sadece.

Nereden
    Trabzon

Selam

Eger yönetimin verilmeyen her penalti sonrasi tvlere çikip aglamasini istiyorsak bence biz de hata var...Konya maçi sonrasi hakemle ugrasmak kadar saçma sapan birsey olamaz bence...Bir kirmizi kart konusu var maçta, yoksa ne atak yapabildik ne de adam sürekli aleyhimize düdük çaldi...

2 Maglubiyette oyuncular serefsiz yönetim beceriksiz olmaz...Yönetimin hatalari vardir ve bu hatalar katlanarak devam ediyor ancak bunlarin hiçbiri onlarin çamura bulasmasini gerektirmez...Bence yaptiklari en dogru seysu anki ketumduruslari...Hakemler hakkinda olur olmaz konusmanin ya da yakinmanin kime ne faydasi oldu ki bizimkiler aglasinlar, ya da bu külübün ananelerine yakisir mi?

Gökdeniz Fb den aldiginin yarisina TS.ye imza atti yine serefsiz.Hüseyin Antalya dan para almadan geldi yine serefsiz...Tamam hepsi serefsiz yerlerine kim gelsin Hüseyin gitsin kim gelsin?Ya da bu forumdan kaç kisi birak reddetmeyi ömründe 2 milyon euro yu bir arada gördü...Gökdeniz buradaki herkesden daha çok T.S.li ,bunu defalarca ispatladi...Artik su cocugun yakasinin birakalim lütfen

LÜTFEN

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

özgür reis o imzaya ilk siraya TS TARAFTARI ni yaz

Guests
    Ziyaretçi

liginefendisi

konuyu gene o daha çok trabzonlu bu daha az trabzonlu mevzusuna getirdinya helal olsun. kimse kimseden daha fazla trabzonlu degildir. helede 2 trilyon alan birisi asla.

baskanin en büyük hatasi senol hoca ve pinti olmasidir. çeneyle olmuyor bu isler. parayla transferle oluyor. istifa olmasin kaos olur dedik ama böyle daha büyük bir kaos oluyor.

bu arada konuda yönetim için baska bir konuyu yazmis arkadas biz baska yerleri tartisiyoruz. bari konunun içerigi degissin.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sayin Baskanim Transfer yapin Transfer fazla söze hacet yok...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

liginefendisi

sen beni yanlis anlamissin ben hakemlere çikip yüklenin demedim.(Zaten degisen bise olmaz verilmeyen penaltilargeri gelmez)Aksam Konyasporlu futbolcularin tutumuna sinirlendim veelestirmek istedim.Hem suçlu hem güçlü davasina.Maç sonrasi yapilanlar olsun maç içindeki davranislar olsun yakismadi konyaya.Bide utanmadan erhan albayrak çikmis tv lere yattara kirmizi kart görmeliydi diyo.O zaman erhan 61 kezkirmizi kart görmeliydi.Buna tepki koyamayan yönetimeydi elestirim.

Nede olsa biz orda misafir takimdik.Bunlari yönetimin konyaspora iletmesini koridorlarda yapilanlarin yakismadigini söylemesini beklerdim.Ama ben çok sey bekliyorum galiba.

yönetim istifa etsede hiçbirseye çözüm olmaz çünkü filozof hocamiz tazminatini almadan kilini kipirdatmaz. az pazarlik yapmadi trabzonlu ya.. geçen sene devre sonunda kaleci antrenörü takimi üç maç hoca olarak çikti. türkiyede hangi yerli hocaya teklif getirsen bos mukaveleye imza atardi.o yüzden evladimiz ayaklarini birakin..

Nereden
    Trabzon

Selam

Özgürreis,Sen Gökdeniz için T.S. yi içten satiyor demendesorun yok mu?Eger satiyorsa bunu nasil beceriyor?

Gökdeniz benim gözümde çilekes, romantik, hayalperest Gökdeniz benim gözümde tam bir TRABZONSPORLU.Ona niye kolayi seçmedigi niye fb ye aldigi paranin iki katina transfer olmadigi için küfretmeliyiz....Gökdeniz'e niye 21. yüzyil da insanlara hala paradan daha önemli seyler oldugunu hatirlatmaya çalistigi için küfretmeliyiz...Gökdeniz'e tek basina bütün sehrin kaderini degistirecegine inanip imza attigi için küfretmeliyiz....

Eger sen Senol Hocayi ilk geldigi günden beri elestiriyorsan sana diyecek lafim yok ancak bana yazdiklarin kötü sonuç sonrasi standart tepki gibi geliyor...Bunu anlayabiliyorum çünkü hepimiz çok büyük hayal kirikligi yasadik ...Herhalde sezon öncesi biri T.S.yle ilgili çok kötü bir senaryo yaz deseydi bile bunlari tahmin edip yazamazdik....Evet bu bir yikimdir ancak çaresi ne olabilir?Oyuncular da bizim gibi insan...Kötü oynayan sadece Gökdeniz mi?Szmek den ne haber?

Gökdeniz ,Senol Hoca bizim degerlerimiz, evet onlari kovariz ama yerlerine kim gelsin alternatifimiz bile yok!!!Yönetim hatalarinin hesabini genel kurul da verecek ve Allah(c.c.)in izniyle bir daha gelmemek üzere gidecekler...O güne kadar bence yapmamiz gereken organize olmak ve mantikli tepki koymaktir....

Bu baslikta yönetimin elestirilme sebebi hakemden sikayet etmemesi...Allah için biri söylesin kirmizi kart hariç akliniza takilan bir pozisyon var mi?Bence adil degiliz....

The legend pardon simdi gördüm demek ki ben yanlis anlamisim pardon...Edited by: liginefendisi

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetimin istifasi çözüm degilse çözüm ne söylediginiz gibi hakkimiz yeniyo ama adamlar tv ye çikip konusmaya tenezzül etmiyo sen yönetimsen görevin ne ne is yapiyolar bi onu anlayalim yaa

Nereden
    Trabzon

yaa bizde onu soruyoruz bu yönetimin yaptigi isleri bi siralayalim bakalim artisi mi çok eksisi mi ?

denizercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar sorarim size senol günes hangi oyuncuyu gidip izledi takip etti de alalim dedi?

Nereden
    Trabzon

yaa ferguson gidip adam mi izliyo ?

Nereden
    Trabzon

Selam

Dünyanin hiçbiryerinde takimin teknik direktörü oyuncu izlemeye gitmez!!!Kulübün bu isle görevlendirdigi "GÖZCÜ"ler vardir.bkz:Lemi,Toschack vs...

Burada sorunGözcünün 9 ay boyuncaizledigi topçunun fiyatindan bi haber olmasi!!!!Yani Zurawski izliyoruz 6 ay ama is pazarliga gelince apisip kaliyoruz...Ya da Brezilya da 6 ay geçirip bula bula Brezilya liginin en göze batan oyuncusunubuluyoruz!!!Deivid zaten yildiz onun kalitesini izlemek için Brezilya ya gitmeye gerek yok ki aç TV8 izle !!!!

Gözcülerin T.S. gibi kulüpler için arayacagi oyuncu tipi kesfedilmemis genç yetenekler olmalidir.Yoksa her sene ayni nakarati sayiklayacagiz....Yönetim transferde çok beceriksizdi...Geçen yil ki hatalarin daha da büyügünü yaptilar bu sene ve bence de kredilerini tükettiler...Kaldi ki ülke içindeki genç yetenekleri hiç ama hiç arastirmadik...Bu yönde bir çabamiz bile olmadi...Yönetim mali projeler ve basinla iliskiler konusunda basariliydi ancak sportif anlamda kesinlikle çuvalladi....

lemi çelik iyi tatil yapti...! utanmadan bide röportaj yapmak için kameralarin karsisina geçmek için kuyruga giriyor.heralde ben burdayim diyor senol günes giderse diye.

kariyerse kariyer..! hollandaya fransaya gitti egitim aldi yetmezmi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı liginefendisi Nickli Üyeden Alıntı

Selam

Dünyanin hiçbiryerinde takimin teknik direktörü oyuncu izlemeye gitmez!!!Kulübün bu isle görevlendirdigi "GÖZCÜ"ler vardir.bkz:Lemi,Toschack vs...

Burada sorunGözcünün 9 ay boyuncaizledigi topçunun fiyatindan bi haber olmasi!!!!Yani Zurawski izliyoruz 6 ay ama is pazarliga gelince apisip kaliyoruz...Ya da Brezilya da 6 ay geçirip bula bula Brezilya liginin en göze batan oyuncusunubuluyoruz!!!Deivid zaten yildiz onun kalitesini izlemek için Brezilya ya gitmeye gerek yok ki aç TV8 izle !!!!

Gözcülerin T.S. gibi kulüpler için arayacagi oyuncu tipi kesfedilmemis genç yetenekler olmalidir.Yoksa her sene ayni nakarati sayiklayacagiz....Yönetim transferde çok beceriksizdi...Geçen yil ki hatalarin daha da büyügünü yaptilar bu sene ve bence de kredilerini tükettiler...Kaldi ki ülke içindeki genç yetenekleri hiç ama hiç arastirmadik...Bu yönde bir çabamiz bile olmadi...Yönetim mali projeler ve basinla iliskiler konusunda basariliydi ancak sportif anlamda kesinlikle çuvalladi....

Dediklerine aynen katiliyorum.Özellikle de Deivid kismina.

Ahh Lemi Ahhhhh.......

eski futbolculara nasil is kapisi açarim diye kafa yorarsan olcagi bu.adam iki lafi biraraya getiremiyor.famagusta maçindan önce ve sonra leminin röportajlarini izlediyseniz anlarsiniz.

bu takima samet aybaba ve ziya dogan mi yoksa trabzonlu teknik direktörlermi olumlu katki yapti bunu bir düsünün. sadi tekelioglu,turgay semercioglu,senol günes.

klüp tarihine geçece kara bir lekedir anorthosis maçi. o maçtan sonra yönetim istifayi düsünüyor ama hocada tik yok.bunun devaminin gelecegi belliydi zaten .

denizercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

teknik direktör : bana yirtici bir santrafor alin

kulüp& nbsp; : hocam falanca oyuncu alalimmi?

teknik direktör : fena bir topcu degil ama bilmem.

yav diyalog buna yakin geçiyor.dogru mu sizce?

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam olay transfer yapmak degildir.olay transferi zamaninda yapmaktir,

takima her alanda sahip çikmak,teknik direktörün istedigi oyuncuyu almak,

diger konularda is bitirmek,futbolculara terapi uygulamaktir.takim için yapabileceginin her seyini ortaya koymaktir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı
    ...çünkü filozof hocamiz tazminatini almadan kilini kipirdatmaz. az pazarlik yapmadi trabzonlu ya...

Senol GÜNES beenilmeyebilinir,elestirilebilinir, istenmeyedebilinir herkesinkendi fikri tabii saygi duyulur ancakona su yukarida ki gibi bi cümleyi yakistirmakyakismiyor hocam. Hele hele tazminatinin pesine kosar ve pazarlikçi yakistirmalarini hiçmi hiç haketmiyor Senol GÜNES.Edited by: Gölge Oyunu

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı
    Nerdesiniz eyy yönetim eeyyyyy baskan hakkimiz yenen bi maçta konyasporlu futbolcular agzina geleni söylüyo.Onlara bu hakki kim veriyo yokmu bizde çikip tv lerde konusacak hakkimizi aryacak bi adam yok mu soruyorum.Tatil yapana kadar takimin haklarini arayin geçen hafta 3 penaltimiz verilmedi.Bu hafta yapilan haksizliklar ortada futbolcumuzun futbol hayati bitebilirdi konussaniza be sustursaniza su konyalilari agziniz biyerinize mi kaçti. Beceremiyorsaniz çekip gidin.Asil görevini bile gerçeklestiremeyen sizler daha ne ise yararsiniz haaa....

Soruyorum bu yönetim ne is yapar yada ne ise yarar.

Bu topic açilali beri bekliyorum,ne zaman akli basinda insanlar akli basinda yazilar yazacak diye,ne yazikki bir kaç arkadas harici sükunetini koruyabilen çikmadi.Futbol oyununun içinde sertlikler olabilir.Kasti hareketlerde olabilir,birakin konyalilar konussun dursun ne oldugunu herkes biliyor.Adamlar savunmaya geçme geregi hissettiyse suçlu olduklarini biliyorlardir.Verilmeyen penaltilara gösterilmeyen kartlara siginmayan bir Trabzonspor istemiyormuyduk?? Ayrica diyelim duydugunuz rahatsizlikta haklisiniz,bunu anlatmanin yolu bumudur? Terbiye sinirlarini asan yorumlarin silinmesini rica ediyorum Bordo Maviyi temsil eden herkese saygi duymak zorundayiz.Begenmesekte kizsakta delirsekte.

Lütfen....

Yönetim çikip kendine Konyaspor'lu futbolculari mi muhatap alacak? Bugüne kadar rakip futbolcularin söylevi üzerine çikip açiklama yapan takim yönetimi görmedim.

Nereden
    Kuzey Amerika

Su noktada yonetimin (eger istifa etmiyecekse) yapacagi en akilli is transferdir. Orta sahaya, Syzmek'in yanina (Lee oynadigi zaman ne kadar faydali oldugu Kayseri macinda goruldu) oyunu cekip cevirecek ikinci bir oyuncu lazim. Bu transferin faydalari:

2-3 ay once butunlesmis camiamizda cikmaya baslayan catlak sesler kesilir.

Cok kolay kusen taraftarimiz takimadestege devam eder.

Trabzonspor sampiyonlugun onemli adaylari arasina girer.

Aksi takdirde kapanmasi zor yaralar acilabilir.O yuzden "yonetim uyuma (bos durma), transfer yap" diyorum. Ya da... Saygilarimla...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim hatalidir ancak toptan istifa etmemelidir.En fazla 1-2 kisi temizlenebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)