Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 369 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPORUM-ankaragücü(3-1)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı
    o olaylardan sonra TS de en istemedigim sahis i.ege dir. Inanin kovuldugunda cok sevinmistim, ama geri alinmasi (bu yönetimin yaptigi en büyük yanlisti benim icin). Serefsiz köpeklerin ne isi var bu takimda. Birakalim gitsin karilarin pesinden kossun.

Gümüshaneli hemserim,bu laflarin çok agir degil mi?Ayip ediyon bence...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

haklisin kardes. düzelttim.

Nereden
    Ankara

takim formasyonunun 3-5-2'ye dönmesi gerektigini söyleyen arkadaslara katiliyorum. basan kosan ve kalabalik bir orta saha ve forvete artik iki kisi olmanin vakti geldi.

kutoz
    Ziyaretçi

Defansta ofsayt taktigi tutmuyor mu ne. Defansin arkasina atilan her top, rakiple bulusuyor. Bence bu konuda çalismalari gerek. Maça gelecek olursak, A.Gücü'nün iki haftadir ne yaptigini düsünecegimize, 4 haftadir biz ne yaptik bunu düsünelim (Burada futbolcular adina empati yapiyorum)

Çikin oynayin... Çikin Trabzonspor'lu gibi oynayin... Çikin bizim için oynayin ve dagitin su çinçin çingenlerini...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orta sahasi organize olmayan bir takimin, defansindan çok sey beklemek hata degilmi ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı
    haklisin kardes. düzelttim.

Hemserime de yakisan budur...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçen senelerin tam aksine bu sene kendi sahamizda kazanip deplasmanlarda zorlanacagiz gibi bir durum olacak galiba.

Bu nedenle Ankaragücü maçini kazanacagimizi düsünüyorum... Ama kolay olmayacak. Bu futbolla bayagi efor harcamasi lazim takimin...

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Böyle hakemlerin oldugu bi ligdeofsayt taktigiyle oynanirmi yahu.(tabi defansimizdaki futbolculara güvenip oynamakta pek akil kari degil)

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence artik farkli taktikler denenmeli.jun oynatilmali.takim olarak
    pres yapilmali ve hucüm oynanmali.malum en iyi savunma saldiridir.bizim
    kesinlikle hucüm oynamamiz lazim.futbolcular yüreklerini sahaya
    koymali.yattara oyundan alinmamali.gökdeniz ve hüseyin 1-2 maç yedek
    beklemeli.senol hoca oyunu okumasini bilmeli.defans adam gibi uyum
    göstermeli ve forvetler girdikleri pozisyonlari degerlendirmeli.

eger böyle olursa ankaragücünün sahadan utanarak
    ayrilacaklarini,türkiye 1.liginin en farkli skorunun yasanacagini
    düsünmemek imkansiz

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uygar_trb Nickli Üyeden Alıntı

erdinçin durumu çok vahim arkadaslar bence erdinçin futbolculugu kritik müdaleleriymis kademesini filen tolga kapatiyormus erdinçin yerine ufukhan bence de gs genç uguru koydu çocuk iyi oynadi önemli maçlarda risk almaya deger...

kadromuz ise bence

jeffersson

emrah ufukhan eller celo

hüseyin(i.ege)

yattara gökdeniz

symek

fatih jun

adem koçagi izledik anorthosis maçinda o adami begenmiyorum ben ama ibrahim ege eski haline biraz dönmeye baslamis oynayabilir formsuz hüseyinin yerine... ahhh i.ege ahhh o tecavüz olaylarin olmasa ne güzel top oynuodunn...[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    adem koçak takimin gelecek vaadeden oyuncularinin basinda geliyor. ama geçen sene bir maçta uzaktan iki gol atinca senol hoca onu kadiköydeki febe maçinda ilk 11 e koydu 30 dk oynatti. 2.anorthosis maçinda oynatti yine 45 dk aldi. yani kritik maçlarda fazla görev yükledi kaldiramadi. adam böyle kazanilmaz. oynat ligin ilk haftalarinda israr et biraz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TAKIMda revizyon sart.. genç oyunculara firsat verilsin.. eminimki onlarin kazanma hirsi taraftari heyecanlandirir ve takimin kendine olan güveni artar..

çünkü trabzonspor taraftari konyada oynadigi oyunla oynasin ancak fb. gibi rasgele gollerle sampionlua oynasa bile bu takimi elestirir. çünkü taraftar güzel futbolu sevior paldir küldür bir oyun istemior.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ankaragücünü ezmek farz oldu. kesinlikle iyi bi oyunla almaliyiz bu maçi.gökdeniz konusunda bende biraz dinlendirilmesi taraftariyim. yararli olamiyosan biraz kenarda beklemeyide bilmelisin . gocunacak bise yok bunda.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15Agustos2005 20:39

Trabzonspor'da mesai basladi..

Konyaspor deplasmaninda 2 puan birakan Trabzonspor, sahasinda oynayacagi Ankaragücü maçi hazirliklarina aksam yaptigi antrenmanla basladi..

Teknik Direktör Senol Günes yönetiminde Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan çalismaya A Milli Takim kampinda bulunan Fatih Tekke, Gökdeniz, Hüseyin, Ümit Milli Takim'da yer alan Adem Koçak ve Polonya Milli Takimi'nda bulunan Szymkowiak'in yani sira sag dizinde agri bulunan kaleci Jefferson, sol ayak bileginde burkulma meydana gelen Yattara ve izinli olan Celalettin katilmadi.

Yaklasik 1 saat süren antrenmanda Teknik Direktör Senol Günes futbolcularina isinma hareketlerinin ardindan 5'e 2 top çalismasi yaptirdi. Bordo-mavililer idmanin son bölümünde ise yari sahada çift kale maç yapti.

Öte Yandan Trabzonspor'un aksam saatlerinde yaptigi antrenmani takimdan ayrilmasi gündemde olan Özgür Bayer'in menajeri de takip etti. Teknik Direktör Senol Günes de isinma hareketleri öncesi yapilan düz kosu esnasinda Özgür'le birlikte kosarak kendisiyle görüstü.

ajansspor.com
    Edited by: gerçekefsane

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yahu jun'u nasil begenmedik diyebiliyorsunuz ki ben anlamadim...

adam iki macta oyunun son anlarinda takimin yorgunluktan pestili cikmis oldugu anlarda girdi ve bu iki macta da onun girdigi bu anlarda orta sahadan ileri top tasiyabilecek ne simek, ne de yattara oyundaydi.

simdilik senol hoca'nin bir bildigi vardir deyip, susmayi tercih ediyorum...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kimilerinin hevesi kursaginda kalacak ancak bu takim ankaragucunu yenecek yani kiliclarinizi kalkanlarinizi dorduncu haftaya saklayin!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jun ilk 11'de baslarsa sizce kime kulübe yolu gözükür?

a) Gökdeniz
    b) Lee
    c) Szymkowiak
    d) Hüseyin
    e) Yattara

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

e) yattara...çünkü senol hocani sözü baskasina geçmez.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Ayrica bu maçi ben kayipsiz ve farkli kazanacagimizi düsünüyorum,ama önemli olan bu maçtan sonrasi! Bir maç kazanma ile sorular çözülecek mi?

Nereden
    İstanbul

ANKARAGÜCÜ Gs maçinda feryat etti,MHK bizim maçta adamlari korumaya yönelebilir. Onun için bu sene hep GS maçlarinda haksizliga ugrayacak takimlar bizim maçta,MHK DAN KIYAK BEKLEYECEK.SENOL'untakimin tüm enerjisini kullanmasi gerekiyor.

Saygilarimla

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı

e) yattara...çünkü senol hocani sözü baskasina geçmez.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Tespitin dogru. Senol hocanin bugune kadar yaptiklarina bakarsak bunu kestirmek hicte zor degil.

Bence, ozellikle ic saha maclarinda, Jun ve Yattara Fatih`le birlikte oyuna baslamali. Gecen yilda Fatih, Gokdeniz, Yattara ve Mehmet Yilmaz`in ayni anda oyuna basladigi maclarin cogunu rahat kazandik.

Birazcik cesaret! En iyi savunma hucumdur![img]smileys/smiley1.gif[/img]

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

su savunmaya acil bi önlem alinsinda gerisi kolay tabi yattarayda sag kanatta oynatsin diger türlü oyuna katilmiyo gökdenizide sola koysa daha iyi olur sanki ne volkaN nede lee bekleneni veremiyo zaten gecen yil gökdeniz sol kanatta oynamis cokta basarili olmustu

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Gökdeniz'in,Erdinç'in ve Hüseyin'in yedekte tutulmasi gerek.Onlarin yerine.I.Ege,Juan ve Özgür oynamalidir.Celaleddin ortasahanin ortasinda ,Volkan ise savunmada oynamalidir.Celeladd'in Lee ve Volkan'a göre daha yaratici bir futbolcudur.Bu kadaro ile çikarsak göze hos gelen bir futbola çok rahat neticeye ulkasacagimiza eminim.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bencede hüseyiyin yerine artik ibrahim ege monte edilmeli hem cok iyi pres yapiyo hemde iyi paslar cikarabilir hüseyin gecen macta bi pozisyonda sut cekmesi gereken pozisyonda acaip dallayip budakladi geri pas atti deli etti beni insan biraz kendine güvenir ya

valla gs macinda olanlardan sonra bu mactan birazda olsa tirsiyorum. ankgucunu tatmin etmek icin insallah bizi yakmazlar. eger boyle bisey olmazsa rahat aliriz.

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankaragücü maçini bence çok rahat ve farkli bir sekilde kazaniriz .gs maçinda savunmalarini ne kadar zayif oldugunu gördük.o yüzden sahsen ben 3-4 fark bekliyorum.birde hüseyin e burdan seslenmek istiyorum.Allah askina artik extra idman mi yaparsin veya takimdan önce mi gelip çalisirsin bilemicem ama biraz pas çalismasi yapman gerekiyo.ya maçta tam orta saha yuvarlaginda bir serbest vurus oldu dikkatle izleyenler bilir topu direk konyaspor lularin ayagina verdi üstelik topu verdigi konyaspor lunun birakin yanini 5 metre yakinida bile biroyuncumuz yoktu.lütfen biraz daha dikkat et.ve isabetli pas yüzdeni arttir.bu hem senin hem TRABZONSPOR umuz hem de MILLI TAKIMiMIZ için çok önemli

SZYMEK55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BENCE DE HÜSEYININ BU MAÇA YEDEK BASLAMASI LAZIM.

ONUN YERINE DIREK JUNU KOYUP 1-2 GOL ATTIKTAN SONRA GÖKDENIZIN YERINE ADEMI SOKARAK ORTA SAHAYI SAGLAMA ALABILIR.

ANKARAGÜCÜNDE BI NUMARA YOK ANLADIGIM KADARIYLA

BI TEK EVREN VE UMUTTAN TIRSIOM. GEÇEN SENE SAMSUN MAÇINDA EVREN BASIMIZA BAYAA IS AÇACAKTI. UMUTTA ALLAHTAN BAYA BI FORM DÜSÜKLÜGÜ WAR.

BENCE RAHAT ALIRIZ AMA TEMKINI ELDEN BIRAKMAMALI. SON RAKIBI KÜÇÜMSEDIGIMIZDE NELER OLDUUNU GÖRDÜK. (GLASGOW MAÇININ ILK ONBIRINI FORUMA YAZANLAR DAHA II BILIR)

SONUÇTA LIGIN EN HAZIR TAKIMI BIZIZ VE ANKGÜCÜNE DE PUAN FN YOK AVNI AKERDE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)