Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu mudur yani?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonsporu dün izledim..

böyle bir oyunla karsilasacagimi ve yenilebilecegimi düsünüyordum ancak yenilmekten beter olduk diyebilirim. bu maçi kazansak bile kimsenin sevinmeyecegini de biliyorum..

trabzonspor daha bir ay önce bu muydu? böyle mi top oynuyordu..

ne oldu bu tatilde? birisi futbolcular bir sey mi söyledi ... takim oynamiyor kayseri ve rumlari maçlari dahil hiç bir maçta iste trabzonspor diyemedik. o eski bile olmayan trabzonsporu nasilda mumla arar olduk. trabzonspor hazir degil diye bisey yok. hazir olmassin ancak kosarsin çabalarsin bu da yok. uyum yok takimin hiç bir futbolcusu arsinda. gökdeniz fatih yattara olayi da bitmis.. defansta bitmis.. mevkiler arasindaki uyumsuzluk ve bunun sonucu hatalar hadsafhaya çikmis ne yazikki. bu durumda kimse bu takimdan ümit etmez ancak herkes bu takima yine güvenir ancak taraftarin beklentileri ligin basinda azalmaya baslar böyle.

teknik direktör hiç bir sey mi görmüyor hiç mi bu takimi uyarmiyor.. nedir bu vurdumduymazlik. bir maç degil iki maç degil tam dört maçtir keyifli bir sekilde maç izlemedik ve bu gidislede izleyemeyecegiz. bu kaleci eger bu sezon dünyanin golünü yerse bu gollerin yüzde doksandokuzu defans hatasi olacaktir. defansimiz bu kadar bariz ve amatör hatalar nasil yapior. bu takima defans ortasahaya takviyenin sart olduunu kimse görmüyor mu. bu takimin bir hafta içerisinde transfer yapabilecek parasi da var becerisi de var. peki o zaman neden kimse çikip demiyor suraya suraya futbolcular aldik...

yönetim ile hoca arasinda ve hoca ile futbolcular arasinda bir iletisimsizlik mi mevcut. yoksa futbolcular arasinda bir huzursuzluk mu var. ayrica hoca futbolculari lige akil olarak hazirlayamamis. motive takimda sifira yakin. neden ? futbolcular hocayi takmiyor mu.

yoksa futbolcular ile yonetim arasindaki köprüyü hoca kuramadigi için futbolcular da bir küskünlük mü var. sanki bir kiriklik var. futbolcular ayni futbolcular hatta bu takim takviye olunmus vaziyette. peki neden böyle oluyor? sorun para mi yönetim anlayisi mi taktik hatalar mi formsuzluk mu nedir sorun.. ya da hepsimi?

trabzonspor için gecen sezonun sonlarinda gelecek yil için sampionluk sarkilai söyleyen yönetim neden simdi sus pus olmus bir sekilde oturuyor neden kaz gelecek yerden tavuk esirgenior..

yatirim yapmadan meyve alinir mi?.. trabzonsporumuz böyle olmamali hiç trabzonspora yakismiyor. izleyenleri çok tedirgin ettiriyor. 2000yilina bir dönüs mü mevcut.. acilen önlemler alinsin yönetim futbolcu hoca bir araya gelsin konussunlar..

ne yapacaklarsa yapsinlar çünkü onlarin görevi trabzonsporu sampiyon yapmaktir!..

trabzonsporumuz bu olmamalidir derhal bu durum degismeli ve hatta gerekiyorsa paf takimdan ve genç oyuncularimiza sans verilmelidir..transfer sarttir. ocak falan beklenmemli..

buoyunlaçok zor günler bekliyor bizi..

ben takima güveniyorum ancak takim adina bu seneki ümitlerim birer birer batiyor...

bu mudur yani?

BUDUR ABI AYNEN YAZDIGIN GIBI SANA KATILIYORUM NEYSE SORUN GIDERILMELI VE BUNUDA YAPACAK KISI HOCADIR NE YANI GEÇENSENEKI GÜZEL FUTBOLA NEOLDU NEDIR PROBLEM ANLAYAMIYORUM BU TAKIMI VEREM OLUCAM VALLA....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçla ilgili yorumlar :

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4081& amp;PN=1&TPN=17

Takimla ilgili genel yorumlar :

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=4160& amp;PN=1

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)