Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSYD Trabzon Subesi Turnuvasi

Nereden
    Bursa

TSYD Turnuvasi ay sonu

Türkiye Spor Yazarlari Dernegi Trabzon Subesi'nin düzenledigi Dörtlü Futbol Turnuvasi'nin ay sonunda yapilacagi ögrenildi. Avni Aker Stadyumu'nda 31 Agustos - 1 Eylül tarihleri arasinda yapilacak olan turnuvaya Trabzonspor, Rizespor, A. Sebatspor ve Orduspor katilacak.

cok iLginc Koskoca Giresun'u Almiyorsun ilce takimini cagiriyorsun.BirLik Diyoruzya karadeniz birlik olsun buna bende inanmamaya basladim Sen yan ili Cagirma Neyse Hayirlisi olsun Bu sekiLde Giresundan Cok taraftar Kaybetti Trabzonspor

Giresun GencLigine Trabzonsporu iyi asiliyorsunuz Saygilar

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sebat dururken Giresun u çagiramazdi heralde Recep.

Bi de tarih geç oldu gibi.

farkindaysan (ordu hariç) dogu karadeniz'in en üst düzey takimlari çagrilmis...ordu da bu üst düzey takimlardan biri oldugu için listede...hem trabzon,hem sebat,hem ordu,hem de rize giresundan daha iyi...bi de demissinki ilçe takimini çagirmissiniz...nerenin ilçesinin takimi sebat bi bak istersen???ve turnuva hangi sehrin tsyd sinin bi de ona bak...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Sebat dururken Giresun u çagiramazdi heralde Recep.

Bi de tarih geç oldu gibi.

milli mac arasi olacagi için haftayi degerlendirmek için tarihi ayarladilar

Edited by: gerçekefsane

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Çagman Nickli Üyeden Alıntı

cok iLginc Koskoca Giresun'u Almiyorsun ilce takimini cagiriyorsun.BirLik Diyoruzya karadeniz birlik olsun buna bende inanmamaya basladim Sen yan ili Cagirma Neyse Hayirlisi olsun Bu sekiLde Giresundan Cok taraftar Kaybetti Trabzonspor

Dostum, sebat ilçe takimi, gurur duyman gerekirken elestiriyorsun. Türkiye Süper Ligine çikan ilk ilçe takimi. Izmir gibi metropolün, Bursa'nin, Kocaeli'nin ve daha bir çok ilin takimi süper ligde yokken, Sebat oradaydi. Bence gurur duy. Giresun hep yüregimizdedir. Keske süper ligde olsada, onuda desteklesek. Ama bu düzenleme süper lig ve A kategorisi olarak düzenlenmis, il bazinda degil.

Bence sebati elestirecegine, TSYD'yi elestir. Bu sartlarda nasil bütünlesmeden bahsedebiliriz ki. Tutup, Amasyaspor'u çagirmadilar ya. Süperligde oynamis bir takimi çagirdilar.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dogru takimlar çagirildi.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Giresun ve Samsun da çagrilip degisik bi turnuva düzenlenebilirdi.Örnegin geçen gün izledigim moretti kupasinda oldugu gibi.Ama bu kafayla TSYD de böyle bisey olmasi zor.

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Çagman Nickli Üyeden Alıntı

Dostum, sebat ilçe takimi, gurur duyman gerekirken elestiriyorsun. Türkiye Süper Ligine çikan ilk ilçe takimi. Izmir gibi metropolün, Bursa'nin, Kocaeli'nin ve daha bir çok ilin takimi süper ligde yokken, Sebat oradaydi. Bence gurur duy. Giresun hep yüregimizdedir. Keske süper ligde olsada, onuda desteklesek. Ama bu düzenleme süper lig ve A kategorisi olarak düzenlenmis, il bazinda degil.

Bence sebati elestirecegine, TSYD'yi elestir. Bu sartlarda nasil bütünlesmeden bahsedebiliriz ki. Tutup, Amasyaspor'u çagirmadilar ya. Süperligde oynamis bir takimi çagirdilar.

aynen ilçe takimi dedigin takim hem 2.lig A kategorisindehem de süper lig görmüs bir takim...

turnuvanin sampiyonu TRABZON!!! hissediyorum...

yahu bu saatten sonra ne gerek vardi TSYD kupasina... sezon baslamadan önce yapilirsa yapilir... nedir bu sezon ortasinda turnuva... ALLAH korusun, bi sakatlik çikacak bise olacak... Ondan sonra bizim futbolcular kendilerini ayarlayamaz, kosup kosup yorulacaklar hafta sonu maçlarinda yürüyecekler sahada... herkes takim fikri vermis, bir fikir de ben vereyim: keske Trabzonspor katilmasaydi...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iyidir iyi.bari bu kupayi alsinlar

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    yahu bu saatten sonra ne gerek vardi TSYD kupasina... sezon baslamadan önce yapilirsa yapilir... nedir bu sezon ortasinda turnuva... ALLAH korusun, bi sakatlik çikacak bise olacak... Ondan sonra bizim futbolcular kendilerini ayarlayamaz, kosup kosup yorulacaklar hafta sonu maçlarinda yürüyecekler sahada... herkes takim fikri vermis, bir fikir de ben vereyim: keske Trabzonspor katilmasaydi...

miili maçlar haftasi oldugu için

fatih, gökdeniz, hüseyin, adem, szymek, jun gibi oyuncular oynamayacak

hmm içimden geçmisti... o zaman hiç yoktan iyidir [img]smileys/smiley17.gif[/img]bilgiler için sagol...

kutoz
    Ziyaretçi

Bence alt yapidan A takima alinan futbolcular için bir sans. Jun'da bu turnuvada denenebilir. Çünkü Lee'nin takima girmesiyle, Jun'un yedek soyunma durumu var. Bugünkü maçta bu belli olur.

Erkan abi eger yabanci sayisindan bahsediyosan 6 yabanci ayni anda oynayabiliyor... yani Lee kadrodayken Jun da kadroda olabilir...

dün febe 6 yabanciyla basladi oyuna...

1-Giresunspor'un çagrilmamasi koca bi ayiptir.

2-Çünkü Giresunspor karadenizde birinci lige çikan ilk takimdir.

3-Bu ayip Trabzonsporumuzun degil Spo Yazarlari derneginindir.

4-Orduspor bu turnuvaya katilamaz. Çünkü 31 Agustos tarihinde onlarin Türkiye Kupasi maçi vardir.

Sonuç:GIRESUNSPOR ve TRABZONSPOR kardestir. Bu degismez.

Nereden
    Bursa

Alıntı umka Nickli Üyeden Alıntı

1-Giresunspor'un çagrilmamasi koca bi ayiptir.

2-Çünkü Giresunspor karadenizde birinci lige çikan ilk takimdir.

3-Bu ayip Trabzonsporumuzun degil Spo Yazarlari derneginindir.

4-Orduspor bu turnuvaya katilamaz. Çünkü 31 Agustos tarihinde onlarin Türkiye Kupasi maçi vardir.

Sonuç:GIRESUNSPOR ve TRABZONSPOR kardestir. Bu degismez.

imza hemserim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karadeniz TSYD ile çalkalanacak !..

Türkiye Spor Yazarlari Dernegi Trabzon Subesi tarafindan düzenlenen Karadeniz Kupasi Futbol Turnuvasi, 31 Agustos-1 Eylül tarihlerinde Trabzon'da yapilacak.

var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&nt=5404381979">

Turnuvaya Trabzonspor, Çaykur Rizespor, Akçaabat Sebatspor ve Ofspor katilacak.

Turnuvada ilk gün 16.30'da Ofspor ile Trabzonspor, Of Ilçe Stadi'nda, Akçaabat Sebatspor ile Çaykur Rizespor ise Akçaabat Fatih Stadi'nda karsi karsiya gelecek.

1 Eylül'de ise Hüseyin Avni Aker Stadi'nda final ve üçüncülük karsilasmalari yapilacak.

Trabzonla sarmaz gerçi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

bakalim TV verecekmi ?

TRT bu dönem iki TSYD futbol turnuvasi maçlarini yayinladi.

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Düzenlenmesi iyi oldu en azindan genç futbolcular kendilerini gösterme sansi bulurlar.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet genç futbolcular icin iyi oldu ßence takim secimi son derece dogal ve dogru...

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı
    iyidir iyi.bari bu kupayi alsinlar

YOK CNM ALIRLAR YUH ARTIK [img]smileys/smiley36.gif[/img]

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KONU GIRESUNSPORUN ÇAGRILMAMASI ÜZERINE YOGUNLASMIS, BEN DE ÇAGRILMAMASI KONUSUNDA ELESTIRIYORUM BEN ILÇE TAKIMINI ÇAGIRIYORSUN LAFINDAN ANLADIGIM OFSPOR DU AMA HERKES SEBATI ÖRNEKLEMIS BEN MI YANLIS ANLADIM? OFSPOR ÇAGRILIYORSA GIRESUNDA ÇAGRILABILIRDI GIRESUNDA KENDINI ASACAK KADAR SEVDALI TARAFTARLARIMIZ VARKEN UZUN ZAMANDIR YANIBASIMIZDAKI BU ILE ILGISIZLIK HOS OLMUYOR GIBI GELIYOR BANA, SONRA 3 EZIK TARAFTARLARI ORALARDA ÇOGALMAYA BASLIYOR,KIMSE SIRF KARADENIZDE DIYE TRABZONSPORLU OLMAK ZORUNDA DEGIL O INSANLARA SEN ULASACAKSIN AYNI SEKILDE ORDUSPORU DA KONUYA DAHIL EDIYORUM AMA ONLARIN O TARIHLERDE MAÇI OLDUGU IÇIN PAS GEÇIYORUM.

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TS_ilverTS_wan Nickli Üyeden Alıntı
    KONU GIRESUNSPORUN ÇAGRILMAMASI ÜZERINE YOGUNLASMIS, BEN DE ÇAGRILMAMASI KONUSUNDA ELESTIRIYORUM BEN ILÇE TAKIMINI ÇAGIRIYORSUN LAFINDAN ANLADIGIM OFSPOR DU AMA HERKES SEBATI ÖRNEKLEMIS BEN MI YANLIS ANLADIM? OFSPOR ÇAGRILIYORSA GIRESUNDA ÇAGRILABILIRDI GIRESUNDA KENDINI ASACAK KADAR SEVDALI TARAFTARLARIMIZ VARKEN UZUN ZAMANDIR YANIBASIMIZDAKI BU ILE ILGISIZLIK HOS OLMUYOR GIBI GELIYOR BANA, SONRA 3 EZIK TARAFTARLARI ORALARDA ÇOGALMAYA BASLIYOR,KIMSE SIRF KARADENIZDE DIYE TRABZONSPORLU OLMAK ZORUNDA DEGIL O INSANLARA SEN ULASACAKSIN AYNI SEKILDE ORDUSPORU DA KONUYA DAHIL EDIYORUM AMA ONLARIN O TARIHLERDE MAÇI OLDUGU IÇIN PAS GEÇIYORUM.

Turnuvayi Trabzonspor düzenlemiyor.TSYD Trabzon subesi düzenliyor.Ayrica ben 4 yil Giresunda okudum,ne kendini asacak taraftar gördüm(ögrenciler hariç),ne de eziklerden fazla olan bi taraftar toplulugu gördüm.Trabzonun ve Trabzonsporun orada eskiden beri pek sevilmedigini rahatlikla söyleyebilirim.(Tabiki istisnalar var)

genc futbolcular icin iyi bir turnuva... ama bi o kadarda gereksiz bir turnuva sezon baslamis herkes lig havasina girmis bu satten sonra olur mu hic?

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neden olmasin ? Yedekler ve gençler için bulunmaz bir nimet.Ne de olsa maç yapacaklar.Antremana yada antrenman maçina benzemez.Göster kendini zorla onbiri.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)