Sayfa 103 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2932 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 27.Hafta | Kayserispor 1 - 0 Trabzonspor

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Seneye 10 tane transfer yapacağımıza 10 tane transfere harcayacağımız parayı 2 adama harcayaraktan takımın futbolcu kalitesini arttırmamız lazım.

Kaliteli adam.

Hatta kariyeri sağlam kaliteli adam.

Takımı bir üst seviyeye çıkaracak kaliteli adam.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Maçı izlemedim şimdi geldim eve...

- Bu takımda golcü yok sakın kimse Umut golcü demesin...bu takıma lazımmı..evet lazım ama bu takımın golcüsü umut değil...

- En az 4 tane çok iyi adam almamız lazım..

- Bir sözde takıma şenol hocaya , ya kardeşim zaten sıkıya gelince maç alamıyoruz anladıkta , ula rahatsınız zaten sıkıştıran yok rakipler puan kaybetmiş bi maçıda alın da...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

necmiati61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nesta61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gabric bugun ne yapti soyle bana orta sahadan nefis bir pas geliyor kaleye gidecene koseye gidiyor defans oyuncusu onunu kesip topa vurmasini engelliyor o topu alip nereye gideceni bilmiyorsa cikarsin o formayi!
    bi de güya hızlı adam.. gerçi ben maçı izlemedim sadece o pozisyonu gördüm, belki iyi oynamıştır ama pek sanmıyorum.. gabriç, sylva,thijkuzu gönderilsin de kontenjan açılsın yaav
    Not Important..

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Engin baytar ve serkan balcı bu takımda olmalı...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

askemo_garleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takıma bu sene katılanlara bi bakalım;onur,ömer aysan,teo,engin baytar...içlerinde bekleneni tam anlamıyla veren bi onur var.tjikuzu geldi gitti,sezerde zaten iş yok,murat tosunu ise hiç göremedik.kesinlikle transfer politikasında bir yanlışlık var.
    Sana Ne Şarkılar Ne Şiirler Yeter,Trabzonspor'um İsmin Cihana Bedel.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Cale ya rakibe pas veriyor ya da Onur'a.

deliadam61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seneye 10 tane transfer yapacağımıza 10 tane transfere harcayacağımız parayı 2 adama harcayaraktan takımın futbolcu kalitesini arttırmamız lazım.

Kaliteli adam.

Hatta kariyeri sağlam kaliteli adam.

Takımı bir üst seviyeye çıkaracak kaliteli adam.
    kesinlikle katılıyorum. öncelikle kaliteli bi golcü.maç 0-0 ken maç çevirecek bi golcü.poziyon yokken gol atabilecek bi golcü.sanki fatih tekkeyi mi tarif ettim ne?
    Konu deliadam61 tarafından (30.03.2010 Saat 01:36 ) değiştirilmiştir.

cale vasıfsız bi sol bek..hücuma hiçbir katkısı yok,sadece işini yapıyor.rakip atakları kesip topu ileriye şişiriyor.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyunumuzu beğendim güzel pas yaptık oyunu baştan sonra kontrol altında tuttuk şanssız bir golle yenildik..alanzinho takımın tartışmasız lideri takımı ileri taşımak için herşeyi yaptı..bu takıma direk katkı yapacak 3-4 futbolcu aldık mı gerçekten mükemmel işler yapabilir..Ah o Teo'nun şutu gol olsaydı harika olacaktı gelecek senenin başlamasını iple çekiyorum
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

genelde maçlardan sonra foruma girmeye çekinir olmuştum son 2-3 aydır şenol hocaya çok ağır şeyler yazılıyordu ama bu akşam ki maçtan sonra biraz gerilere doğru okuyunca takımın oyunu alkışlanmış skora pek bakılmamış güzel yorumlar olmuş genelde...

ha bu arada takımda kaptan eksikliğini benden başka farkeden yok mu...takımın kaptanı yok haftalardır böyle bu...transferde bu takıma bi kaptan almamız lazım öncelikle...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı metinbay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genelde maçlardan sonra foruma girmeye çekinir olmuştum son 2-3 aydır şenol hocaya çok ağır şeyler yazılıyordu ama bu akşam ki maçtan sonra biraz gerilere doğru okuyunca takımın oyunu alkışlanmış skora pek bakılmamış güzel yorumlar olmuş genelde...

ha bu arada takımda kaptan eksikliğini benden başka farkeden yok mu...takımın kaptanı yok haftalardır böyle bu...transferde bu takıma bi kaptan almamız lazım öncelikle...
    Fatih gibi bir kaptan yok o çok açık. Hatta Hüseyin gibi bir kaptan da yok takımda şu an.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

♦Ömer Aysan´in yaptigi o hareket nedeniyle Takimin Konsantrasyonu bozuldu ve ardindan golü yedik...

♦Senol Hocami´da anlayamiyorum maalesef... ondan beklemedigim hamleler gerceklestirdi bugün...
    Song o kadar iyi mac cikardiktan sonra neden oynamaz...
    Selcuk o kadar berbat mactan sonra neden hala ilk 11 oynar...
    Teofilo neden ilk 11 oynamaz...
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hasan Ayvenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih gibi bir kaptan yok o çok açık. Hatta Hüseyin gibi bir kaptan da yok takımda şu an.
    faith hüseyini geçtim kaptan yok takımda...bence çok önemli bir eksik bu...takımı yeri gelince koruyacak yeri gelince kendine getirecek adam yok...ben bunu kaç haftadır yazıyorum ama pek kimsenin dikkatini çekmiyor galiba...ki bugünkü girayla ömerin olayıda bunun eksiklğidir bana göre...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Nereden
    Ankara

Maç biletleri 2 liraydı Kahvede 3 liraya izliyodum gidip. Şaka gibi

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu akşam ki futbol gösterdiki,,,,, dunyanın en iyi topunu yaparsan yap... topla oynama oranın ne kadar yüksek olursa olsun.... GOL ATACAK FORVETİN VARSA maç kaznaırsın... Kı Kayseride de bizden daha iyi forvet olduğu için maçı kazandı....

maç harika başladı, harika devam etti... resmen Alanznyo fırtınasını seyretik.. Adam 75 dakka saha da basmadık yer bırakmadı, 4 sarı kart yedi rakip hepsi de onun kıvraklığını durdurmak isterlerken yenilen kartlar... Ama bir yere kadar.

Ben futbolcu olsam yemın ederim UMUTA pas vermezdim.. Eşşek kadar sahada koşacağım, yorulacağım iyi işler yapacağım, ama pas verdiğim forvetim bir bok yapmayacak nasıl iş bu... İyi sabrediyor biizm orta sahamız yeminle...

UMUT BULUT

-- Çalımla adam geçemezsin.
    -- Sırtı dönük top indiremezsin..
    -- Hiç bir hava topunu alamazsın..
    -- Çıktığın bıtın hava toplarında faul yaparsın.
    --Gol atamazsın.

SEN NASIL FORVETSİN? EMİNMİSİN..

Sana sabrdildiği kadar, defanatakı Giray'dan forvet yapsak senden daha fazla gol atmamış oloursa ben daha yorum yapmayacağım...

Bir takımın forveti bu kadar mı işe yaramaz... Bir kere olumu yop kullanmazmı...

Selçuk, Colman. Alanzinyo bunlar insan değil mi... Neden hep bunlar skor üretmeye çalışıyor.. Çunku size güvenmiyor.... Çunku bilyoarlarkı size ancak karambolden atabilirsiniz....

Neyse..

Uzun yazmayacağım...

Maçı kaybetmeyi hiç hak etmedik...Bu maç dersolarak okutulmalı.. O hava şartlaında bir takım %70 top oynama istatistii yapıyorsa , orta sahası dinamo gibiyse( sonradan girenler hariç) ve bu maç kazanılamıyorsa bu takımın tek eksiği vardır GÖLCÜ.... GÖLCÜ... GÖLCÜ...

Bu seneyi zaten es geçtik...Ama seneye UMUT hala bizim as forvetimiz olacaksa boşuna zahmet etmeyin, kımseyi de transfer etmeniz gerek yok...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayserispor'da acayip kasap oyuncular var. Bir kaç tane kırmızı çıkabilirdi bu maçta. Hakem bu konuda sınıfta kaldı. Hakemler oynayan takımla oynatmayan takımı göz önüne alarak karar vermeli. Takımın iyi bir golcüye ihtiyacı olduğu ortada. Teofilo da maalesef Umut gibi ağır bir oyuncu. Az biraz çabuk forvetimiz olsa her maçımız bol gollü geçerdi. İyi oynuyoruz üzülmeyelim, iyi futbola devam.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    İstanbul

CALE... bu takımda değil yedek kalmak,ilk fırsatta gönderilmeli..

UMUT.. Yedekte beklemesini bilmeli... zaten bu sezon geçti... artık oynamasın.. teo orda tek forvet denenmeli...Ayak içi plasesi harikaydı... Onda kı vuruş tekniği şahane ona daha fazla şans verilmeli

CEYHUN... kesinlikle ağır ve defansiz özellıkleri olmayan bir oyuncu... Onun oynadığı her maçta sıkıntı yaşıyoruz.. Galatasaray maçında oundan çıkartılan bir oyuncunun ki çok kötü oynamıştı bu maçta neden oyunda olduğunu anlayamadım....

SELÇUK...Ona eleştiri yapanlarra sorarım... .. butun toplarda vardı.. ona haksızlık etmeyin...

GABRİÇ...Ağır sahada iş yapamadı...

ALaNZİNYO... Seyrederken gözlerim yaşardı.. Bu maç onun için dahı olsa kaznaılmalıydı...Çok üzüldüm o mucadelesine....

COLMAN.. Top bir ona birde Alanzinyoya yakışıyor

TEO.... Yetenekli, ama kısmetsiz

UMUT.. yeteneksiz ama zorla forvet yapmaya çalıştığımız birisi.... Biz MAKAKULA' ya önelem aldık , Egemeni oynatarak, ama sana kımse onlme bile almadı.. seni boş bıraksalar bile kale içine yonelemezsin..

ÖMER: çok beğendim.. Giray la olna tartışması da maç stresindendir..

GİRAY.. iyi idi..

ONUR.. Golde hatalıydı.

BURAK... Sıradan bir oyuncu...

Nereden
    Ankara

Umut'un hızında Teo'nun tekniğinde bir golcümüz olsa. Umut ve Teo'yu yollayıp alabilir miyiz böyle bir adam?

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Teonun sutu cok hosuma gitti
    bu eleman olacak... Matrixdeki Neo gibi Trabzondaki Teoya yükleme yapmak lazim hiz güc yeter
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bu Konuyu 16 Aktif Üye Görüntülüyor 16 (16 Üye ve 0 Misafir) Ters çevir 61

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Millet ömere niye bukadar kizgin biri bana anlatabilirmi? maci izlemedim
    herkes öve öve bitiremiyordu
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Nereden
    İstanbul

Yorumları geriye dönük okudum..
    Herkes bir havadan çalmış..

Şampiyonluğa oynayacak bir takımın forveti şenol güneş'in de itiraf ettiği gibi, Yetenekleri kısıtlı olan bir forvet değildir...

Umut Bu açıdan golcü özelliği olmayan bir oyuncu , bunu kendisi de hocasıda anasıda söylüyor. Her Takımın kadrosunda görmek isteyeceği mücadele azminensahip olması ona bu takımın ana forveti olması hakkını kazandırmamalı...

Attığı gol sayısına baktığımızda diğer forvetlerden az atmamış gözükebilir ama bu kadar pozisyon üreten bir takımda attıkları ile kaçırdıkları arasında mukayese yapılırsa maalesef hiç de iyi bir grafik çizmiyor..

Umut elbette çok koşuyor, iyi niyetli de oynuyor ama bunu yapacak kişiler orta sahada zaten var.. Tek vuruşçu forvet lazım.
    -- top ayağına geldiğinde vurursa gol yapar diyebileceğimiz bir forvet
    -- Gene kaçıracak demeyeceğimiz bir forvet..

Yonetim daha ne yapalım, 4. sıradakı teofiloyu aldık diyecek ama Umutun gölgesinde kalan bir teofilo ne kadar başarılı olur. Umut her topa hamle yaptığı için diğer forvet etkisiz gibi gözüküyor ama nedense Umut'un bütün hamleleri yersiz ve nerede duracağını nereye koşacağını bilmeden oynuyor..

Seneye bize İSİM YAPMIŞ, onun isminden defansların çekineceği bir forvet almalıyız...

Nerede bulunur, kaça paraya alınır bilemem ama Eğer kaleye vurulan toplardan 5 taneden 1 tanesi gol yapılmıyorsa maalesef şampiyonluk hayal..

Bu takım seneye şampiyon olur diyenlere... UMut bu sene attığından daha fazla atamayacak arkadaşlar, o zaman şampiyonluk konuşmaya gerek yok. Adam zaten sezon başlarken hedefini 15 gol olarak koyuyor
    Konu lazibere tarafından (30.03.2010 Saat 02:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Kisacasi :

Umut ile Burak ayni anda oynamamali! ( Burak ya golcü olarak oynatilmali, yada hic oynamamali!!! Kenarlarda isteksiz! )

Ömer gibi futbolcular Trabzonda olmamali. ( Takimin moralini bozuyor. Birde her tac atisinda, amatör futbolcular gibi hakeme yeri gösteriyor!!! )

Giray oynuyorsa yaninda mutlak Egemen olmali.

Trabzonspora sag ve sol bek lazim.

Bu sezon bitinceye kadar Sezer sol bekte denenmeli!

sezer defolsun gitsin bu takımdan,oldum olası sevmem o yeteneksizi.!

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugun stadtaydım kayseri gibi futbol kültürü olmayan bi şehirde böle bi stad var futbolla yatıp kalkan sehrimizde bunun yarısı bile olacak stad olmaması çok üzücü maça gelince ilk yarı fena oynamadık ama 2. yarı resmen döküldük takımda bi isteksizlik vardı bunu yorgunluga baglıyorum umut a gelince iyi niyetli ama her ayagına geldiginde topu ezmesi insanın sinirini bozuyor bugun maçın yıldızı giraydı makukula gibi inanılmaz bi fizigi olan futbolcuyu resmen ezdi maçı kazanmayıda kaybetmeyide haketmedik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)