Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yerel Basin Kimin Yaninda?

?Disarida, bizim teslim olmamizi, kaçmamizi birakmamizi isteyen insanlar olabilir ama içeridekiler buna alet olmamali. Görüyorum ki komplo teorileri yaratilmaya çalisiliyor. Benim geldigim günden beri yönetimle, baskanla hiçbir sorunum olmadi. Sayet olursa, bu konuyu medya ile de paylasirim ve paylastim da. Alinan oyunculari tanimadigimi ifade ettim, transferde geç kaldigimizi da belirttim.? diye konusan Günes, elestirileri komplo teorisine dönüstürenlere izin vermeyecegini kaydederek, bunun üzerinden prim yapmaya çalisanlara seslendi: ?Elestiriler bizim basarimizin anahtari ama kiskançlik ve nefret tohumlari ekmek için maç sonuçlarini bekleyip bu iddialari ortaya atanlar karaktersizdir. Trabzonspor?un dinamiklerini birbirine vurdurmak bizim basarisizligimi isteyenler tarafindan yapiliyor.? Günes, buna ilaveten göreve ayak oyunlari ile gelmedigini, sorumluluklarinin da bilincinde oldugunu kaydedip, kaçarak gitmeyecegini söyledi.

?Madem, baskanla sorunum olmus, neden hemen ardindan yazilmiyor da simdi gündeme geliyor. Alti tane oyuncu istedigim söyleniyor. Bu da gerçek disi.? diyen Günes, sadece satirlarini doldurmak için haber yapan bu arkadaslarin üstelik Trabzonlu olmasinin daha da büyük bir ayip oldugunu söyledi.

Günes, bir futbolcunun ya da baskanin tek bir beyanatini kulübü yikmak için kullanmanin da ayiplanacak bir durum oldugunu ifade ederek, Istanbul medyasinin böyle emelleri olabilecegini ama kimsenin Trabzonspor camiasinin hiçbir degerine hakaret etme hakkina sahip olmadigini da sözlerine ekledi. Günes, ?Bu üslupla Türkiye?deki futbolun kalitesini degil ancak tansiyonunu yükseltiriz? dedi.

Yukaridaki sözlerSenol Günes e ait ve resmi sitede yayinlandi...Birlige ihtiyaç duydugumuz su günlerde yerel basinin, Trabzonspor un degil, birilerinin yararina haberler üretmesi üzüntü verici...Sözkonusu haberler bazi arkadaslarimiz tarafindan bu forumlara tasindi...Yaralarimiz yetmezmis gibi kendi içimizden de hançerleniyoruz demek ki...Sözkonusu haberi (ya da uydurma haberi) protesto etmek, ve bu türden Trabzonsporun amaçlarina hizmet etmeyecek ve onu yaralayacak yayinlar yapan ''yerel'' basinla ilgili ortak tavir alinmasi dahil yapilabilecekler üzerine görüslerinizi bekliyorum....

Yeerl basinin bir kismi kulüple iç içe olan insanlardan olusmakta. Ve bunlardan bir kismi menfaat bekliyor kulüpten. Beklediklerini alamadiklari zaman Istanbul basinindan beter hale gelebiliyorlar. Kalemlerini tehdit olarak kullanma çabasi içinde oluyorlar maalesef.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerin yaninda olacak lar kimin yaninda olacak[img]smileys/smiley7.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arasira yerel basinin siniri astigi oluyor.[img]smileys/smiley11.gif[/img]Sahsen ben tepkimi o gazeteyi almamaklaveriyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

yerel basin patronlarinin yaninda.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

NE GÜZELDE ÖZETLEMISSENOL HOCA

BIZ ILK ONCE KENDI BAHCEMIZI TEMIZLEYEMEDIK,

TÜM BUNLARA RAGMEN AYAKTAYIZ,

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yerel basin mi? o nedir? benim bildigim cüzdanini düsünen bir kisim insan var, Türkiye'de basin diye bir sey olduguna inanmiyorum, birilerinin adami, bir yerlerin güç odagi var o kadar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı
    Arasira yerel basinin siniri astigi oluyor.[img]smileys/smiley11.gif[/img]Sahsen ben tepkimi o gazeteyi almamaklaveriyorum.
    Ulusal Gazete okuma YerelGazete okuma...Allahim hiç mi Dogru Dürüst yayin yapan Gazete yok...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basin.. Sansasyon.. Çikarci.. Isine geldigi gibi.. "BASIN"
    Daha isim mi yokmus yahu?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bir yanda üç sülüklerin dümensuyunda giden istanbul basini, beri yanda "içi kalayli kazan"a layik olamayan yerel basin. Birkaç gündür trabzondayim, gördügüm su; hemen her gazete birilerine sirtini dayamis yasamaya çalisiyor, yani bagimsiz gazete yok gibi..Böyle olunca da arkasi en güçlü olanin sesi en fazla çikiyor. Sanirim en çok satan ve en çok izlenen gazete ve tv M.A.Y'nin sahibi olduklari..

senol hocam özetlemis trabzon medyasini..bakali nereye kadar Trabzonspor üzerinden yasamaya devam edecekler. Bize düsen senol hocamizin arkasinda durmaktir...

kutoz
    Ziyaretçi

Yerel basin kimin yaninda? Aslinda cevap -kim- kelimesinin altinda. Bir dönem Karadeniz gazetesi Trabzonspor'a çok yüklenmisti. Sebebi neydi sizce. Sahibi MAY'in Özkün Sümer yönetemi ile yasadigi sorunlar. Yayinladiklari haberler kesinlikle asparagas haber degil. Kongre kelimesinin konusulmasiyla birlikte, birilerinin demeçlerini yayinlamaya basladilar. Yani taraf oldular, objektiflikten çikip.

Bizim içimizde de yönetimi elestirip, su gelsin bu gelsin diyen arkadaslar varken, Yerel Basin'in rengini belli etmesini de yadirgamamak gerek bence. Ama yapilan haberler Trabzonspor'umuzun motivasyonunu bozacak seviyeye ulastiginda ise, sessiz kalmayip ortak tavir sergilemenin anlamli olacagi kanisindayim.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

bir yanda üç sülüklerin dümensuyunda giden istanbul basini, beri yanda "içi kalayli kazan"a layik olamayan yerel basin. Birkaç gündür trabzondayim, gördügüm su; hemen her gazete birilerine sirtini dayamis yasamaya çalisiyor, yani bagimsiz gazete yok gibi..Böyle olunca da arkasi en güçlü olanin sesi en fazla çikiyor. Sanirim en çok satan ve en çok izlenen gazete ve tv M.A.Y'nin sahibi olduklari..

senol hocam özetlemis trabzon medyasini..bakali nereye kadar Trabzonspor üzerinden yasamaya devam edecekler. Bize düsen senol hocamizin arkasinda durmaktir...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı scenerc Nickli Üyeden Alıntı

NE GÜZELDE ÖZETLEMISSENOL HOCA

BIZ ILK ONCE KENDI BAHCEMIZI TEMIZLEYEMEDIK,

TÜM BUNLARA RAGMEN AYAKTAYIZ,

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Su yerel basinda degilmi HALIL SANLI.Aman allahim! Adami Atina muhabiri yapin 1 ayda savas çikar.Ben Trabzonspor'a bu kadar zarar veren bir yerel basin adami daha görmedim.Onu gördükçe dinledikçe Kazim Kanat lar bana daha yapici geliyor.Çünkü o sadece yönetimlerin adami.Bir dönem MAY in sahibi oldugu kuruluslar nasil taraftiysa bu da diger taraf.Yani ona göre biz küme düserkende basariliydik.Artik sükür o dönemler geride kaldi diyorum ama bizde adamlarimizi tanidik.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çizgiyi astiklari anlar fazlalasiyor

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı
    Yeerl basinin bir kismi kulüple iç içe olan insanlardan olusmakta. Ve bunlardan bir kismi menfaat bekliyor kulüpten. Beklediklerini alamadiklari zaman Istanbul basinindan beter hale gelebiliyorlar. Kalemlerini tehdit olarak kullanma çabasi içinde oluyorlar maalesef.

Aynen öyle. Yerel basin aslinda Trabzonspor adina birlik olursa daha güçlü bir camia oluruz ama isin ucuna rant girince ortak bir paydadan söz edilemiyor maalesef..

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley2.gif[/img]BMN'i oku...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı

fenerin yaninda olacak lar kimin yaninda olacak[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ne alakasi var topram o kadarda degil [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar zamaninda bu yerel basin TRABZONSPORUN en büyük düsmaniydi...Özellikle bazi yerel kanallar...Simdi de ayni oyun oynaniyor...Sadece kisiler yüzünden koskoca takimi yakiyorlar...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

paranin yaninda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)