Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basarisiz Yabanci Transferlerimiz...

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu topicte Misse Misse nin de hakkini yememek lazim.

Adam ilk alindiginda antrenmana gidip izliyelim demistik nasi bi oyuncudur diye.O zamanlarda Sota gideli 1-2 sene olmustu.Adam antremanda sov yapiyo (o zamanki sota simdiki yattara vari hareketler) dedik bu adam maçlarda böyle oynarsa yasadik.Gel görkü adamda maçta tik yok.Ne bi hareket ne bise.Ondan sonra 1-2 antremana daha gitmistik yine döktürüyodu antremanda ama maçlarda bi türlü oynayamiyordu.Gerisi malum bu topicte yer almayi hak etti.

Ben ise ;o gün bugündür bidaha antremanda adam izleyipiyi oyuncudur dersem2 olsun.

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    nikolovski - serafimovski
    hele serafimovski 3 sene önce avniakerde gs maçinda 90. dk golü atip maç 1-1 bitince bizim topçular bile sasirmisti. adam oyuna 89 da girmisti[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

bence nikolovskiye haksizlik etmissin. adam bize gelmis en iyi 2-3 liberodan biriydi. üstelik ogün gibi her topa dan dun vurmaz topu çok iyi oyuna sokardi. en geriden oyun kurardi. oyunu çok iyi okurdu ve kademe anlayisi da çok iyiydi. müzmin sakatligi sebebiyle bi belçika takimina gönderilmisti. çok üzülmüstüm...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ah_met Nickli Üyeden Alıntı
    su anda runer lange club brugge;da takiminda forma giyiyor sakatligi var ondan sampiyonlar liginde oynayamiyor ve takimin en çok güvendigi ismlerinde bir tanesi de rune lange

Daha kötü ya demek her yerde oynadi da bi Trabzon'da oynamadi sirik oglu sirik...[img]smileys/smiley36.gif[/img] 16 milyon Mark'i çarpmisti ama kulübüylebir...Edited by: CAN-basten

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alone_61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    nikolovski - serafimovski
    hele serafimovski 3 sene önce avniakerde gs maçinda 90. dk golü atip maç 1-1 bitince bizim topçular bile sasirmisti. adam oyuna 89 da girmisti[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

bence nikolovskiye haksizlik etmissin. adam bize gelmis en iyi 2-3 liberodan biriydi. üstelik ogün gibi her topa dan dun vurmaz topu çok iyi oyuna sokardi. en geriden oyun kurardi. oyunu çok iyi okurdu ve kademe anlayisi da çok iyiydi. müzmin sakatligi sebebiyle bi belçika takimina gönderilmisti. çok üzülmüstüm...
    haklisin ama sakatliktan kurtulup oynayamadi pek. ama misse misse lerle ayni kefeye konmaz tabiki. ben takim tam anlamiyla faydalanamadigi için yazdim. yoksa transfer edildiginde ben de gelmesini istemistim.

Guests
    Ziyaretçi

Mise Mise(hayatimda gördügüm en kazma oyuncu) ve Agustine(yoruma gerek yok sanirim)

Ayrica Viktor...

ve lange ayakkabi numarasi 49 muydu neydi dev ayak.Adama yurt disindan ayakkabi getiriryorlardi[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: Galafka

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Ayrica Viktor...

hangi viktor bu..kaleci viktor mu yoksa viktor shaka mi?eger kaleci viktordan bahsediyorsan aston villa maçlarini bi daha izle derim sana..tamam kotu maçlari oldu da basarisiz degil

Guests
    Ziyaretçi

Aston Villa maçini ben de çok iyi hatirliyorum.Ama o maç disinda adamda tik yoktu yahu.

Aston Villa maçinda iyi oynadi o Atkinsonmu ne dir kara paçavranin penaltisini tutusunu unutamam tabiki(ama sonunda gol olmustu)

Yine de tam bir fiyaskoydu Viktor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Aston Villa maçini ben de çok iyi hatirliyorum.Ama o maç disinda adamda tik yoktu yahu.

Aston Villa maçinda iyi oynadi o Atkinsonmu ne dir kara paçavranin penaltisini tutusunu unutamam tabiki(ama sonunda gol olmustu)

Yine de tam bir fiyaskoydu Viktor

hala fiyaskoydu diyosun ya sana bol sans diliyorum baska bisey diyemem..

Guests
    Ziyaretçi

Saol sana da bol sans[img]smileys/smiley4.gif[/img]

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Victor fena kaleci degildi Onun unatamadigim maçi lazio maçiydi Ayagindaki topu resmen laziolu futbolcuya gol atmasi için pas verdi Hatta italyan gazete mansetlerini bile hatirlioyom 'Tesekkürler Viktor tesekkürler hakem'.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ben bu oyuncuLarin çogunu hatirLamiyorum,hatirLadikLarimdan sayin biraz [img]smileys/smiley4.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Milosevski
    Augustine
    kalitvinsev
    Van de Paar
    Thijs

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[/QUOTE]

Club Brugge , Belçika takimidir.Ama su anda orda oynuyor mu? bilmiyorum!Eger transfer yapmadiysa Lange, Club Brugge takiminda oynuyor.

Bu arada Baris, Fenerbahçe'ye yenildigimiz o maç 5-2 bitmedimiydi?Oyuna sonradan girip Fenerbahçeye2 gol birden atan nadir oyuncularin basindadir.

Yari kör kaleci dedigimiz Petranoviçtir.Kara kusak bilmem kaçinci dan sahibidir.

[/QUOTE]

Evet Ahmet abi 5-2 bitti. Ben hatirlamiyorum oyuna sonradan girip fbye 2 gol atan oyuncu [img]smileys/smiley36.gif[/img]velhasim çok para verilip alinan bir futbolcuydu sözlesmesindeki açiklardan dolayi kaçti gitti. Kalite olarak kötü olmayan bir futbolcuyu aptalligimizdan dolayi degerlendiremik..

Nereden
    İstanbul

Viktor un bir de unutulmaz bjk maçlari vardir.hani fark yiyipde insan yüzüne çikamadigimiz maçlar.sagolsun hiç üzmezdi bjk forvetlerini

agustine - milosevski

ben jefersonuda iyi bulmadim

acaba çok gençte ondanmi ögrenecegi çoksey var erken alinan bi kaleci

bence bu sene çok gol yeriz

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla misse misse lange löbe leri hatirliyom da adamlar tam bi fiyaskoydu ama bakalim bunlar nasi çikcak görüp izliyip bakçaz

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

jefferson bence cok iyi kaleci...en azindan petkodan baya baya iyi

en basarisiz transferimiz Victor shaka o kadar kötüydü demekki ki bir maca bile cikartmadilar onun disinda lichkin i hatirliyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

patrick villars vardi tek hatirladigim maçi gençlerbirligiyle yaptigimiz hazirlik maçinda oynadi

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Van de Paar Eduardo Jarro yakin zamandakiler ama artik transfer politikasi degisti gibime geliyo

Alıntı FatihTekke9 Nickli Üyeden Alıntı
    augustine var ya augustine...

O adam bizim icin kac macta kac tane gol atti?

Parmaklar saymak icin yeterlidir heralde

ne umutlarla almistik o adami varya aman gitti yaaa [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ayrica Viktor...

ve lange ayakkabi numarasi 49 muydu neydi dev ayak.Adama yurt disindan ayakkabi getiriryorlardi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bu yaziyi gorene kadar kimse viktor yazmicakmi diye dusunuodumki bu yaziyi gordum. evet kaleci viktordan bahsediyorum, bi aston villa macinda mukemmeldi ama onun haricinde KOCA BIR SIFIR!!! Hani o maci tekrar izlicegimize geride kalan maclarini izleyelim sora kiyaslayalim. Istisnalar kaideyi bozmaz. Ona bakcak olursak serafimovskide bize galatasaraya beraber golunu atandi ama FOS. Viktor kova geldi kova gitti.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

jefferson bence cok iyi kaleci...en azindan petkodan baya baya iyi

en basarisiz transferimiz Victor shaka o kadar kötüydü demekki ki bir maca bile cikartmadilar onun disinda lichkin i hatirliyorum

ya hepsi bi yana da o lange yokmu hani kötülügünden cok bi de komik adamdi ya harbiden kamera sakasi gibi

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eduardo [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)