Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yöneticilerimiz hangi takimi tutuyor?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

son söz kuzey lee kardese..

burak gürdal'!in avukati misiniz ki, sizin açiklamalarinizi veri olarak kabul etmemiz gerekiyor? Eger öyleyse, Gürdal'la ilgili tüm sözlerimi geri alacagim..

bmn yönetimine simdiye kadar sagladigi olanaklar için tesekkür ederim.

bak degerli abicigim..ben burak gürdal'in avukati falan degilim..birisi hakkinda açiklama yapmak için de avukati olmak gerekmiyor..ayrica kendisinden açiklama istiyorsan burasi bunun yeri degil..mail adresini ve telefonunu vereyim git kendisine sor.benim açiklamalarimi veri olarak kabul etmen sart(!) degil ama bu kadar iddiali konusuyorsamö biryerlere dayaniyorum demektir en azindan bunu düsünmen gerekir..eger benim söylediklerimi veri olarak kabul etmiyeceksen senin söylerdiklerin (burak gurdal'in gsli oldugu mesela) hiç veri kabul edilemez ve burda asilsiz iddaalardan topic açilmis olur..ki o zaman topicin kapatilmasi lazim..kaldi ki kimse burda sana ''senin soylediklerini veri mi kabul edelim'' tarzinda bisey soylemedi..demek ki hata yuapmisiz..yanlis uslupla cevap vermisiz

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene birlik olmustuk degil mi? Bir maçta dagilacak kadar basiretsiz bir birlikmis bizimkisi.. Yazik ama iyi ki sezonun ortalarina dogru olmadi, bastan çekildik zaten yaristan.. Bu durumda böyle bilinçli davranan taraftarla bir 20 sene daha 2. oluruz..

Trabzonspor'un basindakileri magazin zihniyetiyle elestirenler Kayseri maçindaki tribünlere baksin. Olur olmaz safsatalarla yipratiginiz bizim takimimiz..

Biri yönetimdekiler hangi takimi tutuyor diye soruyor digeri basarisiz yabanci transferleri hatirlatma ihtiyaci hissediyor. Oy...

Simdi Trabzon'da adam kalmamis gibi; ya da Trabzonsporlu birileri yokmus gibi; kulübün çekip çeviren kadronun basina bir Galatasarayli'nin getirilmesinin sorumlulalari kimlerdir ve bu ayibi kim nasil temizleyecektir? Kimse profesyonlelik geyigine yönelmesin; koskoca Trabzon camisainda bu görrevi layikiyla ve çok daha gönülden yapacak en az bin yönetici vardir. bunu kabullenemiyorum ve sirf bu nedenle kombine bilet almadim. Bir sekilde tepki göstermeliydim ve ilk tepkim bu oldu, durmayacagim, durmayalim..

Mesleki geçmisim trabzonspor gibi; kanimdan canimdan bir kuruma Kurumsal Iletisim Danismanligi yapmaya ; mevcut sorumluyla kiyaslaninca, yüz kez yeter. Merak edenlere cv mi gönderebilirim ve ben bu isi bes kurus almadan onur ve gururla yaparim. Benim gibi yüzlerce yetkin isim olduguna eminim, peki Besiktas kongre üyesi bir hanimefendinin aramizda, içimizde ne isi var arkadaslar? Kafayi yiyecegim, birileri bana bunu izah etmeli.

Sayin arkadasim tepki olarak kombine almaktan vazgectim diyen bir adamin Trabzonsporlulugundan suphe ederim ben. Bu kurumun kisilere bagli olmadigini hala anlayamadin mi,sahsen ben Trabzonspora adam alma yetkisine sahip olsam,yukaridaki cumlenden sonra seni kulupten iceri bile sokmam,CV ni baska yere gonder bence.Ayrica cok iyi bir sey yapmis gibi diger insanlarinda senin gibi durmamasini istiyorsun,yani kombine almayarak neyin protestosunu yapiyorsun,senin zihniyetindeki taraftar zaten maca gelmesin,onemi yok.

Daha kulup uyesi bile degilsin bildigim kadariyla, ilk once bir uye ol,boylece en azindan begenmedigin yoneticilerimizi degistirmek icin oy hakkin olur,kongre zamani cikar rahat rahat konusursun istedigin gibi,su an icin atip tutmaya hakkin yok bence.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

Simdi Trabzon'da adam kalmamis gibi; ya da Trabzonsporlu birileri yokmus gibi; kulübün çekip çeviren kadronun basina bir Galatasarayli'nin getirilmesinin sorumlulalari kimlerdir ve bu ayibi kim nasil temizleyecektir? Kimse profesyonlelik geyigine yönelmesin; koskoca Trabzon camisainda bu görrevi layikiyla ve çok daha gönülden yapacak en az bin yönetici vardir. bunu kabullenemiyorum ve sirf bu nedenle kombine bilet almadim. Bir sekilde tepki göstermeliydim ve ilk tepkim bu oldu, durmayacagim, durmayalim..

Mesleki geçmisim trabzonspor gibi; kanimdan canimdan bir kuruma Kurumsal Iletisim Danismanligi yapmaya ; mevcut sorumluyla kiyaslaninca, yüz kez yeter. Merak edenlere cv mi gönderebilirim ve ben bu isi bes kurus almadan onur ve gururla yaparim. Benim gibi yüzlerce yetkin isim olduguna eminim, peki Besiktas kongre üyesi bir hanimefendinin aramizda, içimizde ne isi var arkadaslar? Kafayi yiyecegim, birileri bana bunu izah etmeli.

Sayin arkadasim tepki olarak kombine almaktan vazgectim diyen bir adamin Trabzonsporlulugundan suphe ederim ben. Bu kurumun kisilere bagli olmadigini hala anlayamadin mi,sahsen ben Trabzonspora adam alma yetkisine sahip olsam,yukaridaki cumlenden sonra seni kulupten iceri bile sokmam,CV ni baska yere gonder bence.Ayrica cok iyi bir sey yapmis gibi diger insanlarinda senin gibi durmamasini istiyorsun,yani kombine almayarak neyin protestosunu yapiyorsun,senin zihniyetindeki taraftar zaten maca gelmesin,onemi yok.

Daha kulup uyesi bile degilsin bildigim kadariyla, ilk once bir uye ol,boylece en azindan begenmedigin yoneticilerimizi degistirmek icin oy hakkin olur,kongre zamani cikar rahat rahat konusursun istedigin gibi,su an icin atip tutmaya hakkin yok bence.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Analyzer
    Ziyaretçi

Duman61 [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Dünya çapinda takimi olma amacinda olan TRABZONSPOR' umuzun ULUSAL boyutda takim bile olmasini yadirgiyoruz.Ve TRABZONSPOR'un yanliz TRABZON' lu olanlar tarafindan desteklenmesi ve tutulmasi gerektigi fikrinde birlesiyoruz. Yanlismi anliyorum.TRABZONSPOR 'Udar alanda hareket eden bir kurum olmaktan çikmasini ,bölgemizde disindada hareket kabiliyetinin olmasini isteyen taraftarimiz yok gibi.

TRABZONSPOR un tüm birimlerinde görev yapan kisilerin TRABZONSPOR'lu olma sarti pratikte uygulanamayacagi gibi mümkünde degildir.Gönül isterki hepsi TRABZONSPOR lu olsun. O görevleri yapacak adammi yok TRABZON da ? Çalisan personel olarak belki bulunabilir. Ya diger birimlerimizde görev alacak kisiler .

Basit örnek olacak ama YABANCI FUTBOLCU, ANTRENÖR almayalim. REKLAM V.S.TRABZONSPOR lu olmayan kisilere ait firmalarin reklamini almayalim. Forma v.s TS CLUP ürünlerini üreten pazarlayan firmalarin sahipleri TRABZONSPOR lu degilse o firmalara is vermeyelim.Uzar gider.

Dünya takimi olma yolunda olan bir takimin taraftarlarininbu derece tutucu olmasinin takimimizin basarilarina yararalimi, zararlimi oldugu hakkinda kesin bir görüse varamamaktayim.

BURAKGÜRDAL ile geçen sene tanisdim.Tabiiki kisinin takimini sorgulamadim. normalde TRABZONLU olan kisinin TRABZONSPOR lu olmasi gerektigini düsündügüm için GS li oldugu iddiasinisu anda ögrendim.Kulübe her gönderdigim e-mail sonrasinda beni cep telefonumdan arayarak bilgilendirdi. Yani taraftar olarak benim sorunlarimin çözümü için ilgi gösterdi, görevini yaptigi kanaatindeyim.

Geçen seneKulübün müze görevlisinin ISTANBUL a maça gitmesi sebebiyle müzenin kapali oldugunuda gördüm. Bu görevli TRABZONSPOR luydu.Müzeyi oradaki baska bir görevliye itirazim sonucu açtirdim. TRABZONSPOR lu olan çalisanimiz maça gitmis dönmemis. Bende ISTANBUL daki maçtaydim ve GS maçina geldim adam ISTANBUL da kafa izni yapiyor takimin sampiyonluk maçi var !!!

Neyse fazla uzar bu konular.

TRABZONSPOR ISTANBUL dan yönetilemez ??( nedendir bilinmez ) TRABZON sehrinde bu takimi kaldiracak zenginlikte is adamlari varsa (ki ben yok biliyorum. (TRABZON un ekonomisi belli) tüm yöneticiler TRABZON da ikamet etmeli ve takimi buradan yönetmeliler !!!( nedendir yine bilinmez) ,bu laflarla günlerimiz geçer gider .Neden ?

Takimizi sampiyon yapan BASKAN bu takima baskan oldugu zaman hangi takimi tutuyordu, bu takimin kuruculari hangi takimi tutuyordu, sampiyon kadronun futbolculari , ÖZKAN SÜMER, AHMET SUAT hangi takimi tutuyorlardi. Hepsini sorgulayalim. mi ?

Sonuçta TRABZONSPOR takiminin basarili olmasi için bireysel menfaat düsünmeyen ( futbolcular ve teknik kadro hariç )kisilerceyönetilmesinin zararli olmayacagi kanaatindeyim.

( MURAT BOZOGLU'nun amaçlarini hala anlayamadim.)Ileride baskan olmak istiyorsa , bana göre bize yakisacak agirlikta degil.Kilosu biraz hafif .

Birakalim böyle konulari yararli islere bakalim. Kombine bileti almayalim ,sonra ya neden iyi bir adam almadilar yönetim istifa falan filan. Ne verdin ne istiyorsun, yönetimi elestir, çalisani elestir, futbolcuyu elestir, taraftari elestir, hep elestir. HERKEZ CENK'E özenmis ,alin kulübü siz yönetin. Baskanda CENK 'i yapin !!!!( CENK KIZMADIN YA !).SENOL kalsinmi gitsinmi diye bir topik açinda zaman geçirelim !!!

Saygilarimla

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Duman61 [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Duman61[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

@ozcilingir

nick yazip alkis smileyi pek tasvip ettigim bi hareket olmadigindan ahmet abicigim anlatmak istediklerimi(zi)-an azindan benim- dile getirdigin için tesekkürler..

@zinos_zon

size karsi olacak galiba bu kadar kisinin yazdigi ama bence gereken yanitlari aldiginiza inaniyorum, karsi tarafinizda olan tüm yazilari destekliyorum...

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı

Birakalim böyle konulari yararli islere bakalim. Kombine bileti almayalim ,sonra ya neden iyi bir adam almadilar yönetim istifa falan filan. Ne verdin ne istiyorsun, yönetimi elestir, çalisani elestir, futbolcuyu elestir, taraftari elestir, hep elestir. .SENOL kalsinmi gitsinmi diye bir topik açinda zaman geçirelim !!!

Saygilarimla

abi bu yazdiklarini maalesef idrak sorunu olan bazi arkadaslar anlayamiyorlar kopyalayip imza olarak kullanacagim helal olsun sana ve senin zihniyetinde olan TRABZONSPOR taraftarlarina, yaziklar olsun en ufak bir yenilgide sehri yakmaya takimi yikmaya çalisan içimizdeki kendini tanimayan gereksizlere...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Genel Müdür Burak Gürdal: Galatasarayli

Kurumsal Iletisim Sorumlusu: Diyez Beksaç: Besiktas Kongre Üyesi ve Besiktas Müzeler Birimi Görevlisi
    Üstümde BJk formasi görüp siteye koyan ve hakkimda yorum yapanlara KAPAK olsun.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı

Birakalim böyle konulari yararli islere bakalim. Kombine bileti almayalim ,sonra ya neden iyi bir adam almadilar yönetim istifa falan filan. Ne verdin ne istiyorsun, yönetimi elestir, çalisani elestir, futbolcuyu elestir, taraftari elestir, hep elestir. HERKEZ CENK'E özenmis ,alin kulübü siz yönetin. Baskanda CENK 'i yapin !!!!( CENK KIZMADIN YA !).SENOL kalsinmi gitsinmi diye bir topik açinda zaman geçirelim !!!

Saygilarimla

yok ya Ahmet abi ne kizacagim... ben takim iyi giderken de ayni görüsleri tasiyordum simdi de.. hem üye, kombine hediye eden, forma alan v.b biri olarak sizin bahsettiginiz gruba girmiyorum zaten...

selamlar...

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Genel Müdür Burak Gürdal: Galatasarayli

Kurumsal Iletisim Sorumlusu: Diyez Beksaç: Besiktas Kongre Üyesi ve Besiktas Müzeler Birimi Görevlisi

Üstümde BJk formasi görüp siteye koyan ve hakkimda yorum yapanlara KAPAK olsun.

harun su yaziyi yazdin ya buraya kinadim seni..ciddi ve espri arasindaki farki kavrayamadin ya helal sana..bunu 2 gunluk adamlar dese neyse de senin yazman yanlis olmus..

trabzonspor,yabanci futbolcular hariç tamamen trabzonlu futbolcu yönetici ve teknik kadrodan olusmalidir kanaatimce...sampiyon oldugumuz,basaridan basariya kostugumuz yillarda bu hep böyleydi...trabzon parayla mali olarak gelismekle basariyi yakalayacak bi takim degildir...birliktelik ve inançla olur bu is...yani mali olarak gelismek veya kurumsallasma da halka açilmada daha basarili olmak için trabzonlutrabzonsporlu olmayan kisilerin yönetimde bulunmasi bence yanlis...

@eddy

burak kardes hayatinin her alaninda milliyetçilik istiyorsun galiba..her ne kadar bu biraz mikro milliyetçilik olsa da...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Fatih aslinda sen benim saka yaptigimi anlayamamissin sana helâl olsun.Benim orda anlatmak istedigim o adamlar oraya gelirken hangi takimlari tuttuklari illaki biliniyordur.Bunu sadece biz bilmiyorduk o ayri.Demek istedigim disa degil içine bakacaksin.Ama diyorumya bizdeki mantelite okadar farkliki futbolcularmizda illaTrabzonlu tarbzonsporlu olcak,teknik t. Trabzon ve trabzonsporlu olcak,baskanda aynen öyle olacak.Liekens'ler,Urbain Braems'ler,Gordon Milne'ler,Brigel'ler,Samet Aybaba'lar,Ziya Dogan'lar bunlarin hangisi Trabzonsporu tutuyorduki.Fakat hepside yöneticiden daha vasifli görevlerde bulundular yani teknik trektörlükte.Birakin isteyen istedigi takimi tutsun bize yaptigi icraatlari söyleyin ona göre elestirelim .Yoksa fenerli olsun beni sampiyon yapsin raziyim.

@harun

son cumlen hariç genel olarak yazdigin yaziyla ayni mantalitede seyler söyledim önceki sayfalarda..bir onceki yazim biraz topic disi olmustu ama sebebi o ''bjk formali foto'' esprisinin içinde benim de bulunmamdi..biz msnden konusuruz konu dagilmasin

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar;bu konuyla ilgili olarak isimleri geçen sahislar, bizim yönetim kurulumuzda degildir. Onlar Trabzon AS.nin memurudur. Trabzonspor ruhunu tasimayan hiç kimsede, kulüpte yönetici olamaz. Bazi yöneticilerimizin baska kulüplerde üyelikleri elbetteki tartisma konusudur. Ama Trabzonspor'luluklari degil. Yönetime girip, üyesi oldugu baska kulübe faydali olsun diye, takimi içerden çökertmesini hiç bir yöneticimiz müsade etmez.

Yönetime Trabzon'lu olmayan girmesin fikri bizi büyütmez, aksine futbolun endüstri oldugu bir dönemde küçültür. Burada önemli olan yöneticilik vasfini ve Trabzonspor'luluk ruhunu tasimasidir. Bunlari tasisin, Antalya'li olsun hiç fark etmez.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    trabzonspor,yabanci futbolcular hariç tamamen trabzonlu futbolcu yönetici ve teknik kadrodan olusmalidir kanaatimce...

peki trabzonlu olmayan trabzonsporlu taraftarlari ne yapacagiz.

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

çok yanlis bi kisiden süphe ediyorsun duman61,sende çok yanlis bir yorumu alkisliyosun gerçek efsane...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Burada önemli olan yöneticilik vasfini ve Trabzonspor'luluk ruhunu tasimasidir. Bunlari tasisin, Antalya'li olsun hiç fark etmez.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Camiamizailk sampiyonlugu yasatan, gerçek onursal baskanlarimizdan sayin Samil Ekinci'nin Trabzon nüfus idaresiyle hiç bir isi olmamistir bu güne kadar... Çünkü kendisi aslen Ege'lidir...

Bu,saydiginiz özelliklere tamuyuyor bence...ne dersin Kutoz kardes..?

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Burada önemli olan yöneticilik vasfini ve Trabzonspor'luluk ruhunu tasimasidir. Bunlari tasisin, Antalya'li olsun hiç fark etmez.

Camiamizailk sampiyonlugu yasatan, gerçek onursal baskanlarimizdan sayin Samil Ekinci'nin Trabzon nüfus idaresiyle hiç bir isi olmamistir bu güne kadar... Çünkü kendisi aslen Ege'lidir...

akin abi ukalalik olarak algilama ama samil ekinci kirsehirliydi..

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    trabzonspor,yabanci futbolcular hariç tamamen trabzonlu futbolcu yönetici ve teknik kadrodan olusmalidir kanaatimce...

peki trabzonlu olmayan trabzonsporlu taraftarlari ne yapacagiz.

kulüp yönetimi,teknik kadrosu ve futbolcular trabzonlu olmali dedim...trabzonlu insanlarin basardigi güzel seyleri destekleyen baska illerden insanlarda çikacaktir ve onlarda trabzon disindan taraftarlarimiz olacaktir...trabzonspor'u seven trabzon'u da sever,ikisi ayrilmaz bir bütündür(bütün yazimda da bunu anlatmak istemistim zaten)...var mi baska bi sorun gerçek efsane???

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

akin abi ukalalik olarak algilama ama samil ekinci kirsehirliydi..

Fatih sen admin olsan varya yandik...!!![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)