Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gözbebegimiz ve gelecegimiz

valla Allah kismet ederse benim oglan bu hafta dogacak....yarin istanbul 'a geliyorum, acil bulmam lazim....

yok mu bilen?istanbul/levent civari????

Guests
    Ziyaretçi

Az mi dövmüstüm biraderimi fb yi tutyor diye.Ama belli bir yasa ve bilince ulastigi zaman o da trabzonlunun trabzonsporlu olmasi gerektigini anladi.Çok iyi bir ts lidir simdi.

Ama kendi kendine karar verdi ts li olmaya.Ben onu dövdükçe inadindan fb liyim derdi.Demek dayak kar etmiyor.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı russ Nickli Üyeden Alıntı

valla Allah kismet ederse benim oglan bu hafta dogacak....yarin istanbul 'a geliyorum, acil bulmam lazim....

Allah anali babali büyütüsün.Umarim çok iyi bir vatan evladi ve çok iyi bir ts li olarak yetisir

Gözün aydin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim bildigim forma yok(aslinda olmasi lazim) ama tulum var,üzerinede ben Trabzonsporla büyüyorum yziyor.Hatta birde baska modelide var.TS club ve Trabzonspor dergisinde görebilirsin...

sagolasin badaloglu....TS clup larin adres listesini nereden bulabilirim????

sana da sagol Galafka kardes.....

darisi olmayanlarin basina....

Basbaya ts clup ta bebek formasi var ben almistim hatta..6 aylikken almistim.

Yanlis hatirlamiyorsam 1979-80 sezonu idi.Fb bizi 5 yildir yenemiyordu.Iki hala oglu ile maçi izliyoruz.O zaman siyah beyaz tvde.Ben 10 yasimda hala oglunun biri 15 abi olani 25 yaslarinda.Küçük hala oglu Fenerli.Dakikalar 55 i gösterirken Selçuk Yula golü atti.GOOL diye bagirirken küçük hala oglu öyle bir yumruk yediki abisinden kardes yerde ben soke vaziyette.87 de golü atti hüsnü ve maçta 1-1 bitince hala oglu 'hem golü yedik,hem dayagi.Ben bu feneri bir daha tutmam'diyip o gün bugün feneri degil TRABZONSPOR'u tutar.Demek bazendayakta atmak lazim diye düsünürüm Trabzonlu olup baska takimi tutanlara.Söyle bi memleketlerini tanisin diye [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı arakop Nickli Üyeden Alıntı
    Yanlis hatirlamiyorsam 1979-80 sezonu idi.Fb bizi 5 yildir yenemiyordu.Iki hala oglu ile maçi izliyoruz.O zaman siyah beyaz tvde.Ben 10 yasimda hala oglunun biri 15 abi olani 25 yaslarinda.Küçük hala oglu Fenerli.Dakikalar 55 i gösterirken Selçuk Yula golü atti.GOOL diye bagirirken küçük hala oglu öyle bir yumruk yediki abisinden kardes yerde ben soke vaziyette.87 de golü atti hüsnü ve maçta 1-1 bitince hala oglu 'hem golü yedik,hem dayagi.Ben bu feneri bir daha tutmam'diyip o gün bugün feneri degil TRABZONSPOR'u tutar.Demek bazendayakta atmak lazim diye düsünürüm Trabzonlu olup baska takimi tutanlara.Söyle bi memleketlerini tanisin diye [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ama ben biraz abartirdim.Dayaktan çok iskence yapardim biradere.Odaya falan kitlerdim.Trabzonsporluyum dedirtene kadar döverdim falan.Dayagi da usulune göre atmak lazim[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

BENIM KARDESIM BIR DEFASINDA BU EZIKLERIN TAKIMLARINDAN BIRINI DESTEKLEDIGINI SÖYLEME CÜRRETINDE BULUNDU O GÜN BUGÜNDÜR KARDESIM ALFABEYI 23-24 HARFTEN IBARET SANIYOR ÇÜNKÜ O TAKIMIN ISMINDE GECEN BÜTÜN HARFLERI KAZIDIM BEYNINDEN BENIM FERDI OLDUGUM EVDE ALLAHIN KULU BIZANS TAKIMLARINI DESTEKLEYEMEZ HATTA BU YÜZDEN AMCAMLA DAHI KONUSMUY6ORUM ÇÜNKÜ KENDISI BIZANS TAKIMINI DESTEKLIYOR ANLAM VEREMIYORUM BIR INSAN O KADAR SAMPIYONLUGU CANLI YASAYIPTA NASIL BASKA BIR TAKIMI TUTAR BEN SU YASIMA KADAR SAMPIYONLUK GÖRMEDIM ÖMRÜ BILLAH GÖRMIYECEK OLDUGUMU BILSEMDE ASLA BIR BIZANS TAKIMINI TUTMAYI DÜSÜNMEM GIDER 15 ANADOLU TAKIMINI DESTEKLERIM DAHA IYI

kutoz
    Ziyaretçi

Bu çocuklarin suçu degil. Egitimin ilk basladigi yerin ev oldugu düsüncesinden yola çikarsak, bu tamamen ebeveynlerin eksikligidir. Üstelik Trabzon'da yasayan bu aile, çocuklarinin tavirlarindaki, söylemlerindeki bu degisiklikten mutluolmali ki, onun fikirlerini degistirecek hiçbir yorum yapmamislar.

Kizim okuma yazmayi ögrenince, ona ilk olarak I.siniflar için olan türden bir hikaye kitabi aldim. Kitabin ismi "Ben Trabzonsporluyum" Simdi kizim büyüyor ve ona ilerde ilk okudugun kitap hangisi diye birisi soru sorsa, omuzlarim kapariyor. Çünkü cevap Ben Trabzonspoluyum...

Sanirim biz ebeveynler bu konuda üzerimize düsen görevi yaparsak, Trabzonspor kimligini, ruhunu onlara anlatirsak, çocuklarimizda dogru yolu bulmak için TV.deki basari hikayeleri yerine Trabzonspor'a yöneleceklerdir. Emin olun. Genç arkadaslar, kulaginiza küpe olsun.

Not: Bilgi Yayinevi Çouk Kitaplarindan çikmis olan bu kitap Sevin Izgü'ye ait olup, ismi "Ben Trabzonsporluyum"dur. Yazar diger takimlar içinde benzer adlarda kitap yayinlamistir. Ama bundan ziyade, çocugumuzun ilk okudugu kitabin adi olarak büyük önem kazanmaktadir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ÇOCUKLARA GENÇLERE TRABZONSPORA GENÇ ÜYE OLMALARINI SAGLAMAKTIR..

genç üyelik ücretsizdir!...

ve çocuklarimizi kardeslerimizi akrabalarimizi genç üye yapmak biz büyüklerim görevidir!..

3fotograf ve kimlik götürmek yeterli!

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı
    bence en etkili yöntem stada götürmek,o coskuyu yasatmak

aynen abi açikcasi 13 yasina kadar ezik geseyi tutuodum o sene trabzona gittik tam vardimiz gün sezon açilisi vardi ona da gidelim dedik o atmosfere bi girdim o günlerden beri acaip derecede trabzonluyum evde bilgisayar basinda odamda filen o gün bugündür kemençe eksik olmuyor yani o havayi soltmak yetiyor insana...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Almanya

bak bu genc üyelik isini bilmiyordum. artik onada bir el atayim. ne kadar cocuk varsa burda hepsini üye yapmaya calisacam. önce bizim ufakliklardan bi basliyayim. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ben bu cocuklarin takim tutma olayina cok acaip kafa yoruyom. AGAC YASKEN EGILIR [img]smileys/smiley4.gif[/img]cok kisi daha o siringayi benden yiycek burda. siz merak etmeyin

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonlu olunmaz trabzonlu dogulur...

not:trabzon sevgisi içten gelir gerisi bossssss

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu genç üyelik isinden emin misiniz arkadaslar?

bir de yönetimin yanlisi midir yoksa yönetmelik midir bilemem ama bence 12 yas altina stada bedava alinmali hatta bu tesvik edilmeli maç günleri, biz tam tersini yapiyoruz el kadar usaga 20 ytl bilet alir da kim maça getirebilir trabzonun sosyal durumu belli...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

corleone

Genç Üye

Kulübümüz tarafindan genç Trabzonsporlulara yönelik baslatilan "Genç Üyelik" dogustan 16 yasina kadar ücretsiz olarak yapilmaktadir. 16 yasini geçen genç üye 18 yasina geldiginde normal kongre üyeligine hak kazanir. Kongre üyeligine geçen genç üyeler üye aidatlarinin 1/3'ünü ödemekle yükümlüdürler. Genç üye olabilmek için Genç Üyelik Formu'nun tamamen doldurulmasi ve 3 adet vesikalik fotograf verilmesi gerekmektdir. Üye formunu Trabzonspor M.Ali Yilmaz Tesisleri ve Sadri Sener Sosyal Tesisleri'nden temin edilebilecegi gibi internet sayfamizdan da indirebilirsiniz. Doldurulan formlar Sadri Sener Sosyal Tesisleri'ne birakilmali veya "Trabzonspor M.Ali Yilmaz Tesisleri P.K. 27 Trabzon" adresine gönderilmelidir. Elimize ulasan formalar degerlendirmeye alindiktan sonra üyelige kabul edildigne dair Trabzonspor Genç Üye Karti kisinin adresine postalanacaktir.

trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu mesaj burada anlatilanlara bir derinlik katmayacaktir; ancak bu gece Bakirköy'deki bir yakinimi ziyaretimde beni oldukça mutlu eden bir havadistir.

Küçüklerimiz bence Sampiyon olmadigi için Trabzonspor'dan sogumak yerine, kendileri sampiyon oluyorlar.

Su usaklarin yüzündeki isiga bakin da Trabzonspor'un gelecegi ile ilgili pembe hayaller kurun. Acisiyla tatlisiyla sampiyonluksuz geçen 20 yilin ardindan, böyle çocuklar da yetistiriyoruz. Helal olsun. Demek ki hakliymisiz:

Trabzonspor sadece Trabzonspor degilmis.

Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kökten Trabzonlu olmayan biri olarak nacizane çogunuzdan farkli bir anlamda benim Trabzonlulugum...Ailemin iddaa ettigi gibi Trabzonlu bir babanin yaninda büyümüs olmanin verdigi bir etki ile bu takimi tuttugum yüzeysel bir saptamadan öteye geçemiyor...Elbette ilk etki bundan dolayi olmustur ama basarisiz geçirilen bir 22 senede insan Istanbulda yasadigi ve aslen Trabzonlu olmadigi halde neden takimini degistirmez?

Bir seye taraf olma aslinda bir felsefedir.Ve felsefenin en güzel yani kisiye has özelliginin olmasidir.Trabzon benim dünyaya,siyasete,insana bakisimin bir kimligidir.Dolayisiyle mahalle arkadaslarimla yaptigim "22 sene göremedin daha da göremezsin" türünden kus beyinli ve balik hafizali bir yaklasimdaki tartismalar beni fazla etkilemiyor...

Sorun 2,5 yasindaki oglumun ne yapacagi?

Oglumu kulübe genç üye yaptim, bir sürü resmi ürün sahibi ve benden sansli olarak bu yasta iki kupa sahibi oldu.Aile etrefinda özellikle dedesinin(kayinpeder) onu Fenerli yapma baskisi annemlerin Cimbomlu yapma baskisi beni elbette zorlayacak.

Zorla ve baskiyla hiç bir insana bir sey yaptiramazsiniz, siz ona bazi hediyeler ve yaptirimlarla Trabzonu ögretsenizde çevresindeki arkadaslarinin 3 sene de bir yasadigi mutlulugu muhtemelen yasayamiyacak olmasi oldukça büyük bir sorun! Bu her bünyenin kabullenebilecegi bir durum degil...Bunun için oglumu kendi ideal ve bakis açimla dünyaya baktirmak ve seçimi ona birakmak beni zafere götürecektir...

Tek dilegim Trabzonspor'un oglum içinde bir "kiyamet" olmamasi, zira benim için bir kiyamet ve pranga olmustur zaten...Çünkü herkes evladinin mutlulugunu ister, her alanda her sartta...

Ben mutlulugumu birkaç is bilmez,duygusuz insanlarin eline birakmisim sürükleniyorum...Onlari elestiremiyor, engelliyemiyorum! Birileri tarafindan kollaniyor bizim gibi "3 maymunculuk" yapip tepkisiz birakiliyorlar...

Oysa kulübün gerçek sahibi benim, sensin ve o...Bizim gücümüz her seyi degistirir ve mutluluk bizim elimizde...Ama olmuyor ...Stadta çekirdek yiyen,arabasinin arkasina flama asan,nüfus kagidinda yalnizcaTrabzon yazdigi için tutan,bilinçsiz ve suursuz insanlarin Trabzonsporlu oldugu bir yerde ben daha bir 22 sene mutlu olamam....

Saygilar ve sabirlar!

Öyle gurur verir ki bana baska memleketin çocugu olupta Trabzonspor'un tutulmasi.ve öyle üzerki beni onlara gurbette sampiyonluk türküleri söyletememek.

Memleketimizin çocuklari yetenekli ama kullanilamiyor,biz harciyoruz onlarin hepsini yetistiremiyoruz.Altyapiya aldigimiz topcularimiza yeterli donanim ve bilgi yüklenemiyor.Sonra saman alevi gibi yildiz lanse ediliyor,bir kaç yil oynadiktan sonra simarmaya basliyorlar.Bizde satmak zorunda kalip daha sonra katlari ile beraber geri aliyoruz bunlara sebepler bulunmali bizim çocuklarimiz daha sonra nasil güvenip bu takima gelecekeler.
    KÜLTÜR ASILAMALIYIZ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ÖNCEKI YAZILARDADA SÖYLEDIM YINE SÖYLÜYORUM..

ÇOCUKLARA KARDESLERIMIZE AKRABALARIMIZI GENÇ ÜYE YAPALIM ONLAR FORMA ATKI HEDIYE EDIP ZAMAN ZAMAN MAÇLARA GÖTÜRELIM VE TRABZONSPOR TARIHINI UNUTULMAZ MAÇLARIMIZI ANLATALIM! LÜTFEN!

Naim
    Ziyaretçi

sagolasin badaloglu....TS clup larin adres listesini nereden bulabilirim????

http://www.trabzonspor.org.tr/magaza.asp

burasi Kadiköyde altiyola çikan caddenin hemen basinda

formalar çoçuklar için 38 milyon

bebekler için bir seyler varmi bilmiyorum

bebekler içinde

www.trabzonspor.com.trden siparis verebilirsiniz

Allah anali babali ve trabonsporlu büyütsün [img]smileys/smiley36.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

BMN olarak yas ortalamasi çok genç olan bir olusumuz..Yasi genç olan kardeslerim çogu 15 - 25 arasi kardeslerimiz onlar belki trabzonun o sasali dönemlerini hatirlamiyor olabilirler ama içlerinde mütis bir inanç var onlara bakarak yasi genç olan traftarlarin nasil bir duygu içerisinde olduklari ortaya çikar.Bu inanç son 2-3 senedir en yüksek seviyeye çikti.Eminimki yakinda onlarda bu zevkin tadida varacaklar.

Inanmak basarinin yarisidir.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)