Cafedegoygoy
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: SKOR IIN DEGIL TAKIMIN IIN MAA GIT!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

ARKADASLAR BURADA BU NEMLI KONUYU AMA GEREGI HISSETTIM..

nk trk seyircisi takiminin aldigi skorlara gre ve basarilarina gre maa gidip gitmeme karari vermektedir.

Elbette sampiyon bir takimla kme dsen bir takimin malarina giden seyirci sayisi farkli olacaktir ancak bir takimin bir hafta aldigi skor ile br hafta oynayacagi maa gelen seyirci arasinda daglar kadar fark olmamali...

ya da kaybedilmis bir final maindan sonra taraftar diger hafta stadin kapisinin nnden gememezlik yapmamalidir..

futbol dnyada bir sov oyunu iken bizim gibi gelismekte olan lkelerde kitlelerin baglandigi bir lm kalim savasi grnmnde...

peki bunu degistirebilecek gcmz var mi? ya da gten te bunu degistirebilecek kadar takimimizi trabzonsporumuzu seviyor muyuz?

bence trabzonspor taraftari bunu yapabilir bu basarabilir...

nk trabzon insani iin trabzonspor sadece bir futbol takimi degil sagcisinin solcusunun isinin patronun ocugun ev haniminin delikanlilarin birlestigi toplandigi bir atidir.

trabzonspor trabzonlunun bir st kimligidir. trabzonspor bunun iin trabzon insani iin ve trabzon kenti iin ok nemli bir degerdir ve paha biilemez bir unsurdur..

trabzonsporumuzun trabzonda oynanan malarinin sonulari ne olursa olsun diger hafta trabzonsporumuzun oynayacagi maa yine geen hafta kazandigimiz ma gibi heyecanla coskuyla ve inanla gidebilmek ve oturdugumuz koltukta ya da ayakta trabzonsporumuzu izlerken ona destek olmak inananin lm kalim savasindan ok bir insanin bir sevgilisini her hafta grmeye gitmekten bile daha degerlidir...

trabzonsporumuz bir iki skorla birakilabilecek bir iki kupa alamadigi iin terkedilebilecek bir takim degildir. Bunu hepimiz biliyorsak ve hepimiz buna inaniyorsak neden bir maa kizip bir goln atilamamasina kizip onu yari yolda birakalim ki?

eger biz bir takimin taraftari isek ki bu takim eger bir lkenin futbol kaderini degistirecek gc varsa bu g onu buralara kadar getiren ve yaninda her zaman dimdik duran milyonlarca taraftaridir ve onlarin iindeki trabzonspor askidir!..

simdi ben buradan nce tm bordomavi.net yelerine sonra btn trabzonsporlulara sesleniyorum..

gelin hep birlikte bir ilki gereklestirelim ve trabzonspor taraftarinin genel trk seyircisinden farkli oldugunu kanitlayalim her zaman her kosulda ve her sartta skor iin degil takimimiz iin bordo mavi iin ve ona olan sevgimiz iin hseyin avni aker stadina sarkilar marslar syleyerek , formamizi atkimizi bayragimizi alip gidelim!....

trabzonspor taraftari her zaman takiminin yaninda olmustur ve bu trabzonspor taraftarini trabzonspor taraftari yapan en nemli unsurdur!...

bu kampanyayi bu degisimi bu slogani ezberleyelim ve btn yakinlarimiza arkadaslarimiza dostlarimiza akrabalarimiza aktaralim ve bu grs bu degisimi kabul ettirmeye baslayalim...

bu zor grevi en kisa srede etin yollar asarak hep birlikte elele verirsek ve bmn ynetiminin de nclgnde baslatalim!...

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

walla baslikatan bile etkilendim onun iin suanda yola iktim maa dogru gidiyorum

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

shipbroker61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

cok basit ama cok etkileyici bir slogan secmissin kardesim tebrikler.... istanbulda oldugum icin bedenen olmasamda kalben sizinleyim.....

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Bizde futbol seyircisi yok!.

Cnk bizim insanimizin yasam tarzinda, futbol seyretmek yoktur.

Maca seyretmek icin gitmez.

Iddia icin gider.

Iddia bitince de, artik gitmez.

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

maca gidecem ama vip 2 deyim tezahrat yapamayacagim icin zgnm ama KOLAY MA YOKTUR[img]smileys/smiley2.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

GURBETTEN TAKIMINA BYK BIR ASKLA BAGLI OLAN BIR TARAFTAR OLARAK,DNK KAYSERI MAINDAKI TARAFTARI HERZAMAN GRMEK ISTIYORUZ.SEYIRCILER EVINDE OTURSUN.

corleone - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bu basligin adi ynetim istifa veya gkdeniz gitsin olsaydi 15 sayfayi bulmustu ama baslik destek olunca maalesef arkadaslarimiz pek ilgi gstermiyor nedense, bu mu bizim taraftarligimiz????

biz daha ok basari bekleriz...

Trabzonspor Kongre yesi
    gultekinsurul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    40

arkadaslar bence bu kadar mitsiz olmayalim.

dogrudur bu sayfanin yzleri bulmasi lazimdi. ama . yasanilan sok ve kirginlik da azimsanmayacak derecede.

Yalniz sunu belirtmeden geemeyecegim. Cumartesi gn Trabzon Avni Aker Stadina giden herkese en iten tesekkr ve saygilarimi sunuyorum. Matan nce 15 bin kisinin o stada gelecegini syleseler glerdim.

Evet Simdi glyorum nk gerekten galibiyetten ok taraftarimizdaki bu gelisme beni ok etkiledi.

ekirdek yemeye stada gelen ler!!!!!! gelmeyin kardesim istenmiyorsunuz.

Trabzon Spor bu taraftari olduka hi bir zaman korkmasin. nki yine tarftarimiz Trkiye de 4 bykten biri degil, en byk oldugunu gsterdi.

Ne mutlu Trabzon Sporluyum diyene....

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    41

Valla gurbetten ne sylesem hava civa,ama trabzonda olsaydim ne durumda olsam ma geceleri sabahi edemezdim.Bu ugurda trabzondayken 3 isten kovulmustum[img]smileys/smiley36.gif[/img]

LMNE DESTEK..................

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Evet gerektenbaslik ok etkileyici...Ama aslinda ok esitli yollarla bunu dile getirmistik zaten di mi?? Biz bu takimi sevinmek iin sevmedik derken,bu yolda verdigin onurlu mcadelen yeter derken...Bu takimin taraftarlarinin nasil bi yapiya sahip oldugunu,Trkiye de futboldan anlayan hemen herkes biliyor.En sinir oldugum huyumuz,devamli elestirdigimiz insanlarin eline ogu defa malzeme veriyor olusumuz.Hos,Ergun Atanin da dedigi gibi,burada kavga bir gn sryor,birden parlayip,birden snyor kizginligi taraftarin...Ama madem bu kizginligin snecegini biliyoruz,biraz daha frenleyebilsek keske,insanlar bizden vermememiz gereken tepkileri beklerken...

Onun iindir ki,ne olursa olsun,anliyor musunuz,ne olursa olsun,taraftarlik grevimizi yerine getirelim...Takimimiz iin,o taraftar ne byk jest olmustur,kimbilir...nk baska Trabzonspor yok...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

dn maa gittim ve bende stadin dolmasi karsisinda gururlandim.. ve taraftarimiz atesli ve heyecanli idi.. herkes her slogana tezahurata hepsi syleyerek olmasa bile alkislarla tempo tuttular..

biz bu basligi canli tutarsak ve herkese

SKOR IIN DEGIL TAKIMIN IIN MAA GIT! .dersek.. ilk nce bordomavi.net yeleri arasinda sonrada yavas yavas tm trabzonsporlular bu bilince ulasacaktir..

nk dn bunu basaran bir topluluk taraftar kitlesi ve trabzonspor asiklari stattaydi.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

bende sizler gibi bu basligin destek dolu msglarla dolmasini isterdim

bu slogani pankartlastirabiliriz...

yelik tarihi
    01.08.2005

evet bencede

yelik tarihi
    18.07.2005

evet bu baslik senelerce yasamali

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Aksam spor programlarinda izledigim btn yorumcular, elenmenin ardindan kayseri mainin trabzon iin ok zor olacagindan bahsediyodu. hepsi bir agizdan laf birlikteligi yapmis gibi ilk nce taraftari konusarak basladilar yorumlarina. 3 gn nce alinmis kt sonuca ragmen , stada gelip takimina sahip ikan taraftardan vgyle bahsettiler.tebrik ettiler taraftari. ve trabzonsporun nasil bi camia oldugunu yine gsterdigini dile getirdiler.

Iste taraftarlik budur.

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

valla ben sadece o iki ma iin gittim trabzona veikisini de izledim.ikincisinde daha ok destege ihtiya vardi ve ben onun iin gittim.takimimin yaninda olmaliydim!ve bunu yaptim

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

trabzon taraftari ne zaman nerde ne yapacagini ok iyi bilir..ok organize olamasa da...yillarin hayal kirikligi, darbeleri olsa da...bunu ok kere gstermistir...

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Bizim iin nemli olan TRABZONUMUZDUR ister yenilsin ister kazansin sonuna kadar destek vermemiz gerekiyor.Zaten stadi bu ama iin doldurursak futbolcularda bize inanir ve ellerinden geleni yapar.

HER NE OLURSA OLSUN YANINDAYIZ TRABZONUM LMNE KADAR...

yelik tarihi
    17.06.2004

Simdi elenmek ok koyuyor tabi bir yil kasip ikinci olup da uefaya bile gidememek ama ne yapalim iste zldk ama destege devam edecegiz. Bakarsiniz sampiyon oluruz. Simdi konsantre olursalar sampiyonluk ok zor degil...

yelik tarihi
    30.01.2005

BIZ TRABZONLUYUZ

NE SEVDAM BITTI NE KAVGAM

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

Alnt corleone Nickli yeden Alnt

bu basligin adi ynetim istifa veya gkdeniz gitsin olsaydi 15 sayfayi bulmustu ama baslik destek olunca maalesef arkadaslarimiz pek ilgi gstermiyor nedense, bu mu bizim taraftarligimiz????

biz daha ok basari bekleriz...
    AYNEN GOKDENIZ GITSIN OLSAYDI BASLIK SIMDI HAVALARDAYDI

yelik tarihi
    29.05.2004

Valla istanbuldaki malari sabirsizlikla bekliyoruz.. Senede 4 ma yetmiyor ama ne yapalim. Destegimiz her zaman maximumdur...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

eskiden bir de bursa vardi kocaeli vardi anakkale vardi... yakin diye gidiliyordu.. simdi istanbul cevresindede takim kalmadi..

ankara ecvresinde takimlar ogaldi ank.ya 3 defa kayseriye 2 defa konya manisa baya hareketli olacak..

o deplasmanlara gitmeyi birakin deplasmana gidecegin gn beklemek deplasman iin hazirlanmak bile heyecan verici..

bu yil BMN ANKARAYA OK IS DSYOR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)