Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Coskun Kirandi Serbest

Guests
    Ziyaretçi

Acimizin büyük oldugu bu günlerde iyi bir haber aldik çok sükür.Akçabatli askerimiz Coskun Kirandi serbest birakildi.

Coskunu kurtarmasi gerekenler bunu bir türlü becemeyince umudumu iyice yitirmistim.Ama çok sükür serbest birakmislar

ESKIYANIN INSAFINA KALDIK.BEN BU ÜLKEYI YÖNETENLERE NE DIYEYIM BILMIYORUM

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nihayet iyi bi haber aldik

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Sevenlerinin gözü aydin.

yüce rabbim bagisladi coskunu ailesine ve türk milletine,herkesin gözü aydin olsun,ha bide coskunu alan heyet askeri güçler tarafindan tutuklandilar buda ayri bi sevindirici olay[img]smileys/smiley36.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Çok sevindim bende Haberi dün Aksam Canli Cnn Türkte izledim. [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ailesinin gözü aydin.Herkese geçmis olsun.Serefsizler bu isi yaparken diger yandan da Semdinli'de 5 askerimizi sehit ettiler.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ailesinin , yakinlarinin ve sevenlerinin gözü aydin...

Hemserimin ve yakinlarinin gözü aydin....

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu basligin yeri burasi mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevenlerinin gözü aydin.Bu güzel bir haber...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su kötü günümüzde iyi bi haber

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

o serefsizler yinede cezalandirilacak ergec yakalanacaklar ve ozaman onlariTRABZON meydanina getirecekler ve ogu [img]smileys/smiley7.gif[/img]törörün[img]smileys/smiley7.gif[/img] bittigi gün olacak[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonun gözü aydin

geçmis olsun coskun.....[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

tüm türkiyenin gözü aydin.geçmis olsun.

Abi zaten söylemisti ya belediye baskani serbest kalacagini.ama tabi böle serbest birakildigini görmek insana ayri bir rahatlama veriyor.geçmis olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

coskunu alanlarin arasinda insan haklari dernegi ile ferhat tunç da varmis...

geçenlerde adalet agaoglu ihd.yi pkk yanlisi olmakla suçladi.. ayrica ferhat tuncuda çogu kisi pkk yandasi olarak tanir..

bu adamlarin çoskunun alinmasinda sirf sov yaptiklari ortada.. ve ortada bir danisikli dövüs olduu

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

çok sevindim duyunca ya.

geçmis olsun ailesinin ve yakinlarinin gözü aydin..

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adam birakildi birakilmasina ama çileden çikmamak elde degil bakin DIE ye göre Trabzondaki her 5 kisiden biri issiz devlet yillardir bi sahil yolunu yapamadi ne fabrika ne sirket hiçbisey yok Trabzon son 10 yildir büyümüyo küçülüyo yani büyüme orani %-4 sebebi ne issizlik kimligimizi kaybediyoruz tabi sabrimizida doguya milyon dolarlik yatirim yapiliyo adamlar elektrik parasi bile ödemiyo yetmiyo pkkya yardim ediyo Türkiye nin askerini kaçiriyo sebep ne doguya yatirim yok insan haklari vs vs.. onlar bu devletin vatandasida biz degilmiyiz öbür ibne çikmis kayseriye olimpiyat stadi diyo digeri izmirde bilmem ne istanbula tüp geçit manisaya 100 yeni fabrika bu böyle giderse sesimizi duyurmamiz gerekecek ve önemli olan biz konusunca Türkiye sarsilacak (konuyla alakasi yok ama doguyu düsününce direkt aklima bunlar geliyo)

Guests
    Ziyaretçi

Falkon kardes ne diyeyim ki.Yazmiyorum ama yazini okuduktan sonra küfürler agzimdan büyük bir ahenkle dökülmeye basladi.

Bizi bu Ülkeye düsman edecek bu serefsizler

Bu arada kimse unutmasin Coskun Kirandi TRABZONLU oldugu için kaçirildi

Anlayamayana...Edited by: Galafka

hayirlisiyla serbest birakildi çok sükür.ayrica galafka suç ülkeyi yönetenlerin degil kendi ülkesinde kendi askeri kaçirilan askeriyenindir.tekrar geçmis olsun

öncelikle geçmis olsun,ama benim anlamadigim bisey var,çoskun kirandi almaya giden insanlarin türkiye cumhuriyetinde ne is yaptiklarini gerçekten çok merak ediyorum.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CooL Nickli Üyeden Alıntı

hayirlisiyla serbest birakildi çok sükür.ayrica galafka suç ülkeyi yönetenlerin degil kendi ülkesinde kendi askeri kaçirilan askeriyenindir.tekrar geçmis olsun

Arkadas bilip bilmeden konusuyorsun... Bu durumda asker ne yapacak??? Izne giden bütün askerlerin otobüslerinin basina bir adam mi verecek. Bu olayda bütün suç Coskun Kirandinin kendisinindir. Coskun Kirandi eger talimatlar geregi Malatya üzerinden Trabzona giden yolu kullansaydi böyle bir olayla karsilasmayacakti. Ama o daha yakin diye talimatlara aykiri hareket ederek Tunceli üzerinden Trabzona gitmeye kalkisti. Bilip bilmeden saçmalayacagina önce konunun özünü ögren. Ben bir Türk Silahli Kuvvetler mensubu olarak yazdigin saçmaliktan rahatsiz oldugum için böyle bir açiklama ihtiyaci hissettim.

Ayrica admin arkadaslar bu konunun yeri burasi degildir. Biz burada Trabzonsporu konusuyoruz. Bu konu basligi için daha uygun bölümler var sanirim...Yoksa böyle her konuyu burada tartisacaksak isimiz var. O zaman dün sehit olan 5 mehmetçigimiz için de bir topic açalim burada... Yoksa onlar Coskun Kirandi kadar degerli degil mi sizin için???

Guests
    Ziyaretçi

Coskun krandi bizim için hassas bir konuydu.Onun için açtim basligi sevgil ordu mensubu kardesim.Sen trabzonda coskun krandi olayinin nasil yankilandigini bilmiyorsun.Bu bizim için hassas bir konuydu ve de sevindirici bir haberdi.Evet burda trabzonsporu konusuyoruz.Ama rum maçinin hüznünden sonra sevinçli bir haber oldugu için açtim bu topici.

Trabzonlunun tek hassasiyeti Trabzonspor degildir.Madem ordu mensubusun sen bunu daha iyi bilmelisin

Tekrar tüm trabzonun gözü aydin

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Coskun krandi bizim için hassas bir konuydu.Onun için açtim basligi sevgil ordu mensubu kardesim.Sen trabzonda coskun krandi olayinin nasil yankilandigini bilmiyorsun.Bu bizim için hassas bir konuydu ve de sevindirici bir haberdi.Evet burda trabzonsporu konusuyoruz.Ama rum maçinin hüznünden sonra sevinçli bir haber oldugu için açtim bu topici.

Trabzonlunun tek hassasiyeti Trabzonspor degildir.Madem ordu mensubusun sen bunu daha iyi bilmelisin

Tekrar tüm trabzonun gözü aydin

Kardesim seninle polemige girmek istemiyorum. Benim tepkim konunun açilmasindan çok silahli kuvvetlere bilip bilmeden çamur atmandi. Sanirim sen daha askerligini yapmadin. O sartlari yasamadin. Oyüzden öyla salliyorsun. Ama ben o bölgede 3 yil savastim. Kucagimda sehit olan askerlerime günlerce agladim... Yani emin olki bu konuda senden binlerce kere daha hassasim ben.

Ayrica bu konu yasandiginda ben Trabzondaydim. Olayin Trabzonda yarattigi infiali de gayet iyi biliyorum merak etme... Benim derdim bu degil zaten. Bilip bilmeden bazi kurumlari suçlamadan önce biraz düsünmeyi ögren yeter.

Ve hala israr ediyorum ki bu konunun yeri burasi degil...?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)