Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Schalke 04 UEFA Maçları

Standart Schalke 04 UEFA Maçları

Yav adamlar bizi eledikten sonrauefa sampiyonu olmuslardi .Maalesef kupayi kendi ellerimizle adamlara vermistik[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Almanlara karsi bi zaafimiz var galiba bi sonraki yilki uefa maçlarinda da Bohum(Nasil yaziliyo bilmiyorum::Özür) 'a elenmistik.

Ya o tur sonunda ve hami orada oynadiktan sonra iyice sevmeye basladim Schalke 04 ' ü

ey gidi hey!!!!

Ballistic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hamini onlara atigi firiki golünü hala unutamiyorum ne vurustu o be kaleci bile baka kalmisti o golden sonra on almak için epey urasmislardi

Guests
    Ziyaretçi

omaçlarin ikisine de gittim.hayatimda okadar güzeltaraftargörmedim.gerzenkirchen sehriydi galiba,herkesailece çoluk çocuk maça gidiyor ve herkesin üstünde mavi-beyaz forma var.trabzona da ayni sekilde gelmis ve çok büyük sempati toplamislardi.

ayrica almanyadaki turkler de bu takimi çok seviyormus çünkü; zonguldak'ta kömür ocaginda meydana gelen kazada hayatini kaybedenlerin yakinlarina bagislanmak üzere bir dostluk maçi yapmislar ve maçin gelirinin tamamini türkiye'ye göndermisler.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ilk macda ordaydim...eyy gidi günler eyyyyyyyyy...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bende ilk macta ordaydim. Macin basinda galiba Ünal bir golü atamadi. Sota ve Hami ilk macta sakatliklari yüzünden oynamadiydilar!

Benim Schalke04 e her zaman sempatim vardi ve de hala var!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ibo61 Nickli Üyeden Alıntı

Bende ilk macta ordaydim. Macin basinda galiba Ünal bir golü atamadi. Sota ve Hami ilk macta sakatliklari yüzünden oynamadiydilar!

Benim Schalke04 e her zaman sempatim vardi ve de hala var!

ünal degil, Orhan Cikirikci 'idi...

Guests
    Ziyaretçi

ewet golü kaçiran orhan'di.

ve galiba sota oynuyodu arçil yedekti. "arçil sahaya..!" diye senol günes'e dogru bagiriyoduk...

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

BEN TRABZONDAKI MAÇA GITMISTIM.. ÇOK DRAMATIK BIR VEDA OLMUSTU.. ORHAN ÇIKRIKCI BAYA BIR CÖMERTLIK YAPTI.. YOKSA O TUR BIZIM HAKKIMIZ DI .. HE GIDI HEYY

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

elenmemizin tek sebebi ikinci maçta tura inanmamak olmustu bi de o zamanlar sik sik yasadigimiz savunma hatalari ama çok güzel maç olmustu trabzondaki neyse en azindan schalke kupayi kazandi da sampiyona elenmis olduk[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Edited by: CuttySark

Guests
    Ziyaretçi

Guests
    Ziyaretçi

karsilar heptürk... epeye taraftarimiz varmis o maçda... sanirim shalke bizi yendikden sonra uefa kupasini almisti ?

Hic unutmam mac öncesinde alman yorumcular birisi Günther Netzer idi Trabzonsporun tipik bir türk takimi olmadigi farkli bir yapiya sahip oldugu söyleniyordu oyuncularimizi öve öve bitiremiyorlardi.

o maci alman kanalindan seyrediyorum ilk macta üstün oynamamiza ragmen Orhan Cikrikci'nin yüzde yüzlük bir gol pozisyonundan yararlanamayisindan sonra Martin Max durumu 1-0 a getirdi ve macöyle bitti.

Macin ardindan yapilan yorumlarda bu skorun rövans icin asla yeterli olmadigindan sözediliyordu. Günther Netzer söyle demisti: Ben Trabzonspor'u cok iyi taniyorum evinde yenemeyecegi takim yoktur Barcelona'yi Inter'i Liverpool'u O. Lyon'u Aston Villa'yi yenmislerdi. Trabzon'un stadi tipki bir Cadi kazanidir Schalke 04 kesin elenir demisti.

Ikinci maci yine bir Alman kanalindan seyrediyorum De Kock'un attigi iki golle 2-0 yenik duruma düstük ama spiker bile sasmisti bu isteTrabzonspor bu olamaz diyordu. Ilk golü Sota atmisti yanilmiyorsam sonra Hami ikiyi atti. Alman spiker ben demistim dedi iste korkulan oldu ama Hami'nin attigi gol icin sanstan ibaret demisti. Ardindan o unutulmaz serbest vurus Hami cakti kalede Lehmann caresiz spiker 3 dedi ben cildirdim artik duvarlara tirmaniyorum dualar ediyorum. Ama maalesef yine Martin Max ve 3-3.

Teknik Direktörleri Uefa Kupasinin kazanilmasinin ardindan sizi en cok zorlayan takim hangisiydi sorusuna acik ve net Trabzonspor'du dedi tur dakikalar icinde gitti geldi demisti. yaa herseye ragmen güzeldi diyelim

LAZTOLGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bende o macdaydim hey gidi lemgo dan bir otobüs kaldirmistik kale arkasinda seyretim maci

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tarihimizde daha neler var neler. Bu maçi Simdi Hatirladim. Ne Çabuk Unutmusuz geçmisimizi yaw.

Haminin attigi ikinci gol söyle idi... Sag kanattan Hami topa vurdu. Top yükseldi. Ve sol Kale direginin Üst kenarindan gol çizgisini geçip kaleye düstü. (Bu vurus ortamiydi Yoksa sutmuydu Hiç bir zaman çözemedim- Zaten kimsede çözemez...[img]smileys/smiley2.gif[/img]) Yani enteresan ve Süper bir gol dü....Edited by: Vektra58

keske o turu gecseydik bea!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

o sene schalke kupayi almisti....

onlardan iyi olmamaiza ragmen yenilmemizi ve simdiye kadar kupayi alamamizi vizyon eksikligine ve KENDIMIZE YETERINCE GÜVENMEMEMIZE bagliyorum.....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

EVET o mac i en az trabzonda 3-1 le alip yola devam edebilirsdik,biz schalke 04 çok buyutmusuz beai,

O MACLARDA TAM KADRO OYNAYAMADIKKI OYNASAYDIK O SCHALKENIN ANASINI S....DIK BEA!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maç gitti gelmisti. bi gol daha atabilseydik . ahh ahh. kale arkasinda çilginlarin içindeydim . dün gibi bee

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rövans maçini izleyememistim.Elektrikler kesikti.Walkmaden babamla dönüsümlü dinliyoduk.Ne zaman ben dinlesem gol atiyoduk

ARKADASLAR

BU MAÇIN VIDEOLARI VARSA PAYLASIN LÜTFEN

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet o maçida unutmak mumkun deyil haminin atti goller dun gibi gozumun onunde hele o serbest atistan atti gol bi harikaydi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)