Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ali Kemal Denizci (Bkn Delikanl)

Standart Ali Kemal Denizci (Bkn Delikanl)

Sevgili gnl dostlarim Trabzonsporumuzun resmi dergisindede ele alinan unutulmaz yildizimiz Farozlu Ali Kemal DENIZCI hakkindaki dsncelerinizi buraya yazin

O trkiyenin yetistirmis oldugu en iyi 5 futbolcu arasinda gsteriliyor

O trkiyede ve avrupada zel seyircisi olan birka futbolcudan biri

O teknigi, pasrlg ve top hakimiyeti ile parmak isirttiran yildizimiz

O senin, benim btn Trabzonspora gnl vermis renkdaslarimizin Ali Kemali

O Farozlu Ali Kemal;

Abisi nedir bu kimsemi sevmedi bu ali kemali neden yorum gelmede ka gndr

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

iyi de ali kemali sadece byklerin anlatttiklarindan duyduk.sadece hoca olarak grdk istersen o konu hakkinda dsncelerimizi yazmayalim.

anam hi mi bilginiz yok himi aramızda ali kemali canlı yada videodan izleyen yok hi kimse yoksa babanızdan duydugunuzu yazın

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

farkli bisey mi dedik simdi.

alikemali ne videodan ne de canli(yasimiz musait degil) izleyebildik.

babamdan duyduklarimi anlatmaya kalksam yillar geer.

ama bi tanesini anlatayim.

fatih terim denen dallamayi sahada aglattigini bunun zerine turgay seren de gazetede 'meslektasina bu yapilirmi ali kemal'' yazdigini duydum.

ayrica 2 aten altayli oyuncuyu kafa kafaya arpistirmis

he şyle hadi yarışma yapalım kimin babası daha ok şey anlatmış

kazanana ali kemalin hayatını anlatan bir mail atıcam evt ts liler asılın klavyeye

bana eskilerden bi abi demisti.. yattara ali kemalin %20 i felandir dedi..

yle bir topcuymus..

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

O trkiyede ve avrupada zel seyircisi olan birka futbolcudan biri

??? avrupa he ???[img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004

Onun oynadigi zamanlig malarindaona faul yapanlar cezalandirilirmis, faul yapmak yasakmis nk o zamanlar Milli Takimin sahip oldugu stn zellikli tek golcyms. Byklerimizden duyduklarimiz byle. Yani anlayacagimiz gerek bir EFSANE'ymis.

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Sevgili Camoka,
    <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    Iste dayanamadim ve internet forumlarinda herkese ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">sayin[/B]? diye hitap etme prensibimi bu forumda bozmus oldum ama sikayetim yok. Bu basligi bu kadar ge farkettigim iin kusura bakma ama forumdaki hareketliligi gryorsun. Btn yazilanlari ayni anda takip etmek her zaman mmkn olmuyor.

Ben 37 yasindayim ve 14 yasina kadar Trabzon-Salpazari?nda yasadim. 1976?daki ilk sampiyonluk maindan itibaren, Ali Kemal?i gerek tribnde iplak gzle, gerek televizyondan pek ok defalar izleme bahtiyarligina ulastim. Bunun ne kadar byk bir ayricalik oldugunu sonraki yillarda ok daha iyi anlayacaktim. Beni kolumdan tutup Avni Aker?e maa gtren ve simdi hayatta olmayan babama her gn dua ediyorum bu yzden?

Ali Kemal?in ilk gze arpan zelligi essiz sratiydi? Size syle anlatmaya alisayim: Kendisini marke etmeye alisan zavalli rakip defans oyuncusunun beyni ayaklarina <B style="mso-bidi-font-weight: normal">?tekme at?[/B] emrini verinceye kadar, O oktan birka rakip oyuncunun belini kirmis olurdu. Inanin, bazen kendisini gzle takip etmekte zorlanirdik. Htt yine babamla gittigimiz bir mata ocuk aklimla, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">acaba bazi insan st zellikleri mi var[/B]?? diye dsndgm hatirlarim. Yalniz Fatih Terim degil, katlayip getigi btn defans oyuncularinin birka saniye sonraki yz ifadelerini grseydiniz, ertesi gn futbolu birakacaklar sanirdiniz. Bundan dolayi, Trabzonspor Dergisi?nin son sayisinda kendisiyle ilgili attigi ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">rzgar gibi geti[/B]? basligindaki ifade bu dnyada hibir fani tarafindan O?nun kadar hakedilmemistir.

O kadar kendine has bir futbolcuydu ki, bugn sizlere daha iyi anlatabilmek iin ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">stili su oyuncuya benzerdi[/B]? diyebilecegim bir kimse bulamiyorum. Aradan geen bunca zamanda futbol bu kadar hizlandi, gelisti ama ben onun kadar sratli bir ikinci futbolcu daha grdgm hatirlamiyorum. ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Abartmis olmayayim, belki vardir[/B]? diye hafizami zorluyorum, yok? Zorla degil ya? Simdi Real Madrit?te oynayan Ronaldo?nun Barcelona?daki ilk genlik yillarinda dogrudan kaleye indigi zamanlardaki grntlerini sag kanat ataklarina uyarlarsak belki biraz benzetmis olabiliriz.

Siz en iyisi Ronaldo?yu filan birakin, gzlerinizi kapatip Avni Aker?e gidin? Yagmurlu ve puslu bir hava?Hayal edin ki Trabzonspor sag kanattan bir atak gelistiriyor? Etrafina bordo ve mavi isiklar saarak inanilmaz bir sratle rakip kaleye inen o akla hayale, tarife sigmaz gk cismini zaten greceksiniz?

Hepinize kucak dolusu sevgiler kardeslerim?

murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.1999
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    39

Momentus abi, senin yazilarini okumak ayri bir zevk. bakiyorum sen bisi yazmissin hemen okuyorum yazilarinin devamini bekliyoruzzzz..

momentus zellikle sana saygılar ali kemali ıplak gzle seyretme
    fırsatı buldugun iin inanılmaz şanslısın ben yaşım gereği(daha 17) ali
    kemalin hikayelerinden başka birde birka kısa videosunu izleyebildim
    babam sık sık anlatırdı kendisi ali kemali olduka fazla seyretmiş
    (babam benden bile daha fanatiktir ama belli etmez) ben genellikle
    babamdan duydugum kadarı ile ali kemali tanıyorum ama keşke onu canlı
    seyredebilseydim

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

bugn babama acdim bu konuyu, syledikleri...

zamanin efsanevi futbolcusu Kevin Keegan'a benzetirlerdi onu diyor. Yattara gibi ayagindan kimse top alamazdi, hatda faul yapmaya bile korkarlardi...

sonra 3,5 milyon a satti onu ynetim, Trabzon sehri bu olaya coooook kizdi, olaylar cikdi...mthis futbolcu idi diyor....

Cenkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2004
    Nereden
    stanbul

Kendi anlatiyor satilma olayini. Ynetim zordaymis gideceksin denmis ona. Ali Kemal de maasimi indirin de yollamayin beni demis ama aglayarak gnderilmis.

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    32

babam anlatmisti cizgide adam gecerdi oyle mukemmel bir futbolcuymus ali kemal.

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Ben satildigi gn ok net hatirliyorum. Sanirim7-8 yasindaydim. Btn gn agladim... Hatta babam bana sirf biraz neseleneyim diye bisiklet almisti....

Hi istemedigi halde satildigini , Trabzon'un ayaklandigini hatirliyorum. Eziktas'a gittigi sene ok kt oynadi..

Stili hatirlayan varsa Arjantinli Kempes'e benziyordu.

geronimo_61
    Ziyareti

zellikle simdiki maratonun orasinda farozlularin nnde bir baska oynarmis, liverpol mainda teknik direktr deli etmis oyuncusuna artik ynleri anlatmaya baslamis,,,

ok sicak da bir adammis dobraymis, zamanin en iisiymis ilgilenenler son sayida ali kemal rportaji bulacaklardir.

hakantpl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    Ordu
    Ya
    38

VAY BEAA.. MOMENTUS ABI SIZ DIGER TOPCULARIN DA HIKAYESINI UNUTAMADIGINIZ MALARINIZI ANLATIRSANIZ BIZ DE FAYDALANSAK ? NE IYI OLURDU DEGIL MI.

denizci61
    Ziyareti

Sadece sunu sylemek istiyorum;onu iplak gzle seyredemedigim iin kendimi ok sanssiz sayiyorum

corleone - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bugn kazim kanat ssabah gazetesinde kendisine yattara yi soranlara ali kemal in zenci olani diye karsilik verdigini okudum tam denk geldi buraya yazayim bari...

yelik tarihi
    31.05.2004

Trabzonspor dergisindeki rportajinda Fatih Terim'le arasinda olan, milli takimdaki,"Peki yaorta sahanin kaptani kim?" muhabbeti ok hosuma gitti. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

forumu okurken dikkatimi birsey ekti...forumun yas ortalamasi asiri gen...kimse Trabzonspor'un gerek tarihini grmemis...herkes duyduklarini hissetmis grdklerini degil...herkes ezik takim taraftari olarak gnn yasamak yerine tarihini yasamaya gnl vermis... BU NE SEVGI YAA... iste Trabzonspor'un gc stadinda hissedilen bu tarihten gelir... Trabzonspor'un senol'u Petkovi'tir,Alikemal'i Yattaradir,Necmi Perekli'si Fatih Tekke'dir... dn Hami idi yarin baska biri...

NOT:kusura bakmayin Alikemal BABA ile bir alakasi olmadi ama ilham gelmisken yazayim dedim...hi yoktan iinde Alikemal ismi geiyo [img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    24.08.2004

Ali Kemal'in liverpool mainda sahanin ortasindaki horonuyla ilgili bilgisi, fotosu falan olan var mi? Keegan'i (?) calimladiktan sonra macin ortasinda durup ufak bi horon atmis. Horondan sonra bizimkiler gaza gelmis, bak bunlar da insan biz oyunumuzu oynarsak bunlarla dalga bile geceriz diye. Cok aradim ne bir foto bulabildim ne de soyle layigiyla anlatan birilerini.

Ballistic - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Konu Ballistic tarafndan (27.10.2007 Saat 00:34 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)