Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 163 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sorumlular Hesap Versin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

Senol Günes bu takimi çalsitirmis mi? Senol Günes teknik adam olabilir mi?

Cevaplar?

Bunlari yazdina göre sen bu isi biliyorsun ; Desenize teknik direktörü bulduk . Geç o zaman takimin basina

Geçen sene 80 dakika pres yapan takim nerde? 90.dakika hala kosan takim nerde? Hani Senol günes Fubol A.S nin tek sorumlusuydu? neden konusmuyor? Neden transferleri onaylamadi? Ya da tüm bunlara verecek cevabin yukardaki gibi basitçe olacaksa 40 derece mi seni düsünmekte zorluyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Hasan,Volkan,Lee,Mehmet,Tayfun,Emrah türkiyede hangi takimlarda oynarlar? Senol Günes bu takimi çalsitirmis mi? Senol Günes teknik adam olabilir mi?

Cevaplar?

Bu futbolcular içinde neden 61 numarali oyuncu yok???

FATIH SULTAN TEKKE

Gökdeniz 2.yari o kanadi felç etti haliyle yoruldu üstelik herkes gol kaçiriyor bu takimda , Fatih çalim atmasa da kaleye vursaydi ne olurdu? 9 numarali adamida mi ekliyelim buraya....

Umarim bu yazilarinda daha önce "serbest kürsüdeki" yazismalarimizdan etkilenip cevap vermiyorsundur!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

Senol Günes bu takimi çalsitirmis mi? Senol Günes teknik adam olabilir mi?

Cevaplar?

Bunlari yazdina göre sen bu isi biliyorsun ; Desenize teknik direktörü bulduk . Geç o zaman takimin basina

Hee bu arada evet ben bu takimi sampiyon yaparim, yeter ki firsat verilsin, bu takimi sen de sampiyon yaparsin, Ahmette , Mehmette, yeter ki egolarini yenmis olsun insan......

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasan,Volkan,Lee,Mehmet,Tayfun,Emrah türkiyede hangi takimlarda oynarlar? Senol Günes bu takimi çalsitirmis mi? Senol Günes teknik adam olabilir mi?

Cevaplar?

Cevap veriyorum Reha. Bu saydigin futbolcular Turkiyenin 2. lig takimlarindada oynarlar 1. Lig takimlarinda. Tabi burda oynadiklari takimlarin ne kadar "takim" olduklari cok onemli. Gordon Milne'in Besiktasi 3 yil ustuste sampiyon yaptigi yillari hatirlayacak olursak Samet, Ulvi, Kadir, Riza turu baktigin zaman "ulan bu adamlar ne yapiyorlarki" denilen isimlerden olusmaktaydi. Belki o yillarda gundem hep Metin Ali Feyyaz uclusune odaklanmisti ama bence o basarinin altindaki en onemli etken Besiktasin "takim" huviyetinde oynamasiydi. Ozellikle defans oyunculari icin bakacak olursak cok onemli eksigi olmadigi surece takim oyununu uygulayabilen herkes her takimda oynayabilir.

Senol Gunes takimi calistirmamis bu cok acik bir sekilde goruldu. Ama anlamadigim bir sey varki, transfer donemleri gelmeden bile "profesyonellik" adi altindaonetimle cingene pazarligina varan gorusmeler giren futbolcularin bu eksikligi kendilerinin gidermeleri icin birsey yapmalarini beklemek cok fazla birsey olmaz. Senol Gunes teknik direktor olur mu?? Yapma kardesim bu soruyu sormani hakedecek kadarda degil bence. Cok fazla anlamam anlamakta istemem ama kesinlikle evet derim.

Ya aslinda daha uzun detayli dusuncelerimi dile getirmek istiyorum ama dun sokta oldugumdan ise gelmemem ve bgunde islerin yigilmasindan dolayi yazamiyorum. Ama su varki bu hayal kirikliginda yonetim, teknik kadro ve taraftarin yani herkesin sucu var. Onlarida musait bir zamanimda dile getiririm.

Birde nolur herkesten rica ediyorum, ne futbolculara, ne yonetime, ne de birbirimize "kazma", "yontulmamis", "serefsiz" vs turu yazilar yazmayalim. ayni dusunmek zorunda degiliz ama hakaret etme mecburiyetinde degiliz..

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

EGER BU ISIN BI SORUMLUSU VARSA SENOL GÜNESTIR

KAYNAK : ISVICRE KAMPI, HERSEYI CIPLAK GÖZLE GÖRDÜM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar!..

simdi bazilarimiz gökdenizi idam etti bazilarimiz geçmiste gökdenizi omuzlara çikardigimizi söyledi...

BEN GÖKDENIZI DÜN OMUZLARIMA ÇIKARDIM BUGUN ELESTIRDIM YARIN TEKRAR OMUZLARIMA ÇIKARIR SONRA YINE ELESTIRIRIM...

SIMDI GÖKDENIZ BÖYLE ÖNEMLI BIR MAÇTA 1-0 GALIP IKEN MAÇIN BITMESINE 10 DAKKA KALMIS VE KALECI ILE KARSI KARSIYA KALMIS GOLÜ ATARSA RUMLARI TRABZONA GÖMME SANSINI YAKALAMISKEN BIRAK ÇEKTIGI SUTU KALECININ TUTMASINI DISARIYA ATMASINI KABUL EDEMEM!.. ASLA VE ASLA BU OLAYI HAZMEDEMEM..

PEKI SIZE SORUYORUM.. GEÇTIGIMIZ SEZON FB-TS MAÇINDA GÖKDENIZ BUNA BENZER POZISYON KAÇIRMADIMI...

BUNDAN ÖNCEKI KRITIK MAÇLARDA YINE AYNI HATALARI YAPMADIMI?

ARKADASLAR BURADA BIR MAÇTAN BAHSEDIPTE KIMSEYI IDAM ETMIYORUZ..

GEÇMISTE AYNI HATALARI AYNI POZISYONLARI YASAYADIK VE O ZAMANLAR DEDIKKI TAMAM OLUR BÖYLE SEYLER ANCAK AYNI SENERYOLARI YASAMAKTAN SIKILDIK...

Gökdenizi forvet olarak sahaya sürenlere ne demeli.Maçi seyrediyoruz Forvet hattina bir bakin Celalettin-Gökdeniz Sakat sakat oynayan Fatih.Bumu SL.girecek kadro.Santraforsuz sampiyonlar ligine kalma hayali yapan tek yönetim trabzonspordur.Anlasilip alinamayan obina bu maçta olsaydi simdi Glaskow maçini konusuyorduk.Bize ileriyi görecek yönetici grubu lazim.Inanin futbolcularin hiçbirine birsey diyemiyorum.Sanssizlik herkesi yakalayabiliyor.Ama yönetimin yaptigi tam bir harakiri.Simdi kalkmislar suçlu arayarak kendilerini kurtarmaya çalisiyorlar.Yattara kadar baslarina tas düssün onlarin.Savas kaybeden kumandan,seçim kaybeden lider,otoritesi sarsilan bürokrat ne yapiyorsa bizim yönetimde aynisi yapmali.ÇEKIP GITMELI.Ama burasi Türkiye deniliyorsa bize yine aglamak düser.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence suçlu çok basit zamaninda transfer yapmayan yonetim,takimi iyi motive edemeyen senol hoca (95-96 hüsrani ni da birlikte yasamistik kendisiyle),ruhsuz oynayan futbolcular(fatih sultan tekke hariç) ve çekirdek yiyen sadece küfür etmeye yarayan seyirci biz bu maçi sizce hak ediyomuyduk simdi düsünün derim...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

iSTiFALAR AKTUG'un cebinde

Trabzonspor Baskani Atay Aktug istifa iddialari ile ilgili ilk itirafini Bayindirlik ve Iskan Bakani Faruk Özak'a yapti

ÖZAK'A AÇIKLADI

TRABZONSPOR Baskani Atay Aktug, Bayindirlik Bakani Faruk Özak ve eski yöneticilerin dün gerçeklestirdigi moral ziyareti esnasinda Bakan Özak'la yaptigi sohbette, Özak'a, "Arkadaslarimin hepsinin istifasi hazir. Benim disimda toplanip istifalarini hazirlamislar. Ben de 1 hafta izinliyim. 1 hafta sonra kararimizi verecegiz" dedigi ögrenildi.

KARAR HAFTAYA

TOPLANTIDA Aktug'un bu sok sözleri üzerine eski yöneticilerden Hayrettin Hacisbalihoglu'nun, "Sayin Baskan, bu nasil is. Biz size destek vermeye geldik. Ama siz istifa edeceginizi söylüyorsunuz" dedigi, Aktug'un da Hacisalihoglu'na, "Böyle bir karar aldik. Bakalim ilerleyen günler ne getirecek" dedigi iddia edildi. Toplantida Teknik Direktör Senol Günes de yer aldi.

Tüm takima ( Fatih Hariç ) , yöneticilere , futbolculara, bagirmayan ruhsuz taraftara , akilsiz elestiri makinasi forum kullanicilarina , Penalti vermeyen hakeme yaziklar olsun , yuh olsun , lanet olsun ...

Kimin hakki var bizi bu kadar üzmeye ?

[img]smileys/smiley19.gif[/img] [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

baskan bir hafta izinliymis.[img]smileys/smiley7.gif[/img]sonra istifalari görüsecek mis.çildiracagim arkadaslar çildiracagim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Atay AKTUG ve yönetim istifa ederse kina yakin.Ondan sonra da yönetimi devralin çünkü alacakbaskasini bulamayacaksiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)