Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sorumlular Hesap Versin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı
    kim lan senin adamIn missionmusun nesin kapa çeneni

Lütfen sözcüklerine dikkat et..

SAyin yönetici arkadas kovulmak istiyor..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı
    Sampiyon Trabzonspor

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetimin görevinin basinda kalmasi, kaos ortami olmamasi için iyi. Ancak bu sezon alinacak olasi bir basarisizlik sonucunda neler olacak ? Senol Günes, her firsatta transferleri kendi yapmadigi için bunu yönetime karsi koz olarak kullanacak , kendisinde hata buldurmayacaktir. Yönetimimiz ise hakemlere, federasyona, atilamayan gollere, rakibi hafife almalara bahane bulup bu sezonu böyle tüketecektir.

Sorgulanmasi gereken Atay Aktug yönetimi ile Senol Günes teknik ekibi nereye kadar gider ?

Bildiginiz gibi Senol Hocamiz üstü kapali yönetime mesajlar içeren göndermeler yapmayi sever. Hosnut olmadigi konulari bir sekilde yönetime iletmekte ustadir.

Ilk maçta Fabiano Eller'in oyunundan hiçbirimiz memnun degildik. Tipki Senol Hocamiz gibi , Senol Hocam yaptiginiz transfer bu kadar bunun oynadigi topu benim tayfunumda oynar diyerek yönetime bir gönderme yapmistir. Gelin görünki tayfun gününde degildir ! ve bu degisiklikten sonra bildiginiz gibi 2 gol yedik .

Senol Günes Eller'i alip Tayfunu oyuna koydugu an bunlari düsündüm. Bu düsüncelerimi bu maç önceside siteye yazmadimki birde Senol Günes polemigi baslamasin diye , Özelden 2 arkadasimla paylastim birisi olabilir , digeri bende ayni sekilde düsünüyorum dedi.

Sezonu bu tip mesajlasmalarla geçireceksek, lütfen çevrenize zarar vermeyin , bizi yeteri kadar üzüdnüz !...

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ya millet sorgulamasimi kaldi o isin ya kimi sorgulucaksin... BASKANIMI
    GENEL MÜDÜRÜMÜ,TEKNIK DIREKTÖRÜMÜ,GÖKDENIZIMI,MEHMET
    YILMAZIMI,MALZEMECIYIMI,KALE CI ANTRENÖRÜNÜMÜ,DEFANSIMI ILK MACTAKI
    REZIL OYUNLARI ICIN,HAKEMIMI,YAN HAKEMIMI, FUTBOL TOPUNA BULALIM SUCU
    KALEYE GIRMEDI DIYE,TRANSFER YAPAMAYAN MURAT BOZOGLUNUMU ÖMER
    SARIYIMI,YADA 90 DAK. CEKIRDEK CITLATAN MUHTESEM
    TARAFTARIMIZIMI....YENILDIK ISTE HERKES SUCLU A DAN Z BU TRABZONSPORLU
    HERKES SUCLU...... HEPBERABER DAHA IYISINI YAPMALIYIZ TARAFTAR
    TARAFTARLIGINI YAPMALI YÖNETIM YÖNETIMLIGINI FUTBOLCU FUTBOLCULUGUNU
    YÖNETIMI DEFANSI KALECIYI ELESTIRMEKLE ELIMIZE BISEY GECMEZ
    DÜZELTEMEYIZ BUNLARI YÖNETIM ISTIFA ETSIN YERINE DAHAMI IYISI GELECEK
    HIC SANMIYORUM BIZ DÜZELTEBILECEGIMIZ KONULARA ELIMIZIN UZANABILDIGI
    YERLERE BAKALIM TRIBÜNLERE BU REZILLIKTEN KURTULALIM ARTIK 15 DAK.
    TEZAHURATLARLAN OLMUYO BU IS...

FERO61
    Ziyaretçi

bu takimin ne formasini alacaksin ne bi katkida bulanacaksin .....ben böyle adaletin beeeeee

10 forma sparisi verdim hepsi iptal.....

cakarim böyle takima .....suclu yönetim degil yönetim yapacagini yapti transfer dediniz yapti,

bizim o 61 sirt numarali g.bacak yokmu suclu odur , bizim o polonyali yokmu suclu odur ,bizim ele avuca sigdiramadigimiz afrikalidir suclu

yeter be yönetim yönetim....adam kale önünde topu kaleye atamiyorsa bugünde oldugu gibi hemde kac tane allah bereketimizi bozmasin, her mac en az 10 gol pozisyonu ve tek gol....yönetimmi giysin sortunu formasini yönetim daha ne yapsin beeeeeeee.......

kim ne derse desin eger yönetim gidecekse en iyi alternatif MAYdir ihtirazi olan söylesin...adamin her yerde eli kolu var kardesim istanbul dahil..bu is istanbulsuz yürümez adam mafya ...istanbullun pic takimlarinin yaptigi gibi masa basinda mac alacak baska caresi yok

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

BEYLER
    YETER YAA KOLAYSA SIZ ÇIKIN OYNAYIN HERKES TERININ SON DAMLASINA KADAR
    OYNADI BU KAFAYLA GIDERSENIZ ISIMIZ VAR ARTIK DAHA DA DESTEKLEMELIYIZ
    EGER HEPIMIZ TRABZONSPORLUYSAK GÖSTERELIM DESTEGIMIZI BU SENE ALLAHIN
    IZNIYLE SAMPIYONLUGA OYNAYACAGIZ DÜSÜNÜN ARTIK BU HIRSI BU
    MÜCADELEYI.TEK ISTEGIM SUDUR SIZLERDEN TRABZONDAKII ARKADASLARDAN ILK
    ANTREMANA GIDIP FUTBOLCULARA MORAL VERMEK BU IS BURDA BITMEZ
    GALATASARAY 4 SONRA KUPA ALDI KOSKOCA FENER AVRUPADA BISEY YAPAMADI
    ARTIK ANLAYIS VE DESTEK VAKTI HEMEN ADAM ASMAYIN....HEPIMIZ SONUNA
    KADAR DESTEKLEMELIYIZZ YOKSA YINE ÜZÜLÜRÜZ....

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

AHHHHHHHHHHHH ULAN AHHHHH KIME SATASALIM YA HEPIMIZ SUCLUYUZ ANASINI SATIM HEPIMIZDE VAR BIRAZ ANLASILAN BU BIZIM KADERIMIZ...

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

beyler kader degil bu bence yavas yavas gelisen bi sürecin ilk adimlari
    sinaniyoruz iste sabir sabir sabir ve hep destek tam destek
    trabzonumuza bu gerek gerçekten yaaa biz gurbette çildiriyoruz o stadta
    olup bagirmayi aglamayi yemin ederim ne ses ne göz yasi kaldi hadi
    artik trabzon uyan yaaa yikalim artik türkiye yiii

toshiba
    Ziyaretçi

Her sezon ayni seyleri soyluyoruz, her kaybettigimiz mac, ve elendigimiz turdan sonra genelde Mehmet Yilmaz'in ismi geciyor. Ve yine oyle. Ona verilen sans daha baskasina verilmemistir. Bir kisi sirf Trabzonlu oldugu icin bu kadar takimda tutulmamalidir. Yarindan tezi yok, yonetim Mehmet Yilmaz'i da yanina alip gitmelidir. Ozur dilemeleri ancak bu sekilde kabul edilebilir. Bir sans daha bir sans daha yok artik.

Batan ekonomiler karsinda klasik bir Turk siyasetcisi gibi yapilmamali. Bir Portekizli bakan bundan birkac yil once tarihi bir kpru coktugu icin gorevinden ayrilmisti. Onun gibi zihniyete sahip yoneticiler istiyorum.

Alıntı mission_61 Nickli Üyeden Alıntı
    AHHHHHHHHHHHH ULAN AHHHHH KIME SATASALIM YA HEPIMIZ SUCLUYUZ ANASINI SATIM HEPIMIZDE VAR BIRAZ ANLASILAN BU BIZIM KADERIMIZ...

Hepimiz bi yerlere satasiyoruz. suclu senol,suclu gokdeniz,suclu yonetim,suclu yattara,suclu taraftar. herkesin kendine gore hatali buldugu birileri var iste. E dogru olan ne kardesim??? bunlarin hepsi sucluysa geriye ne kaldiki zaten?? Herkesin kendine ceki duzen vermesi lazim bizde dahil. Kendimize gelelim arkadaslar. Milletin anasina avradina kufur etmeyle duzelecekse, gelin hep beraberkufredelim ama olmuyo iste. Hadi arkadaslar destege devam. Iyi gun taraftari olmayalim.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FERO61 Nickli Üyeden Alıntı

bu takimin ne formasini alacaksin ne bi katkida bulanacaksin .....ben böyle adaletin beeeeee

10 forma sparisi verdim hepsi iptal.....

cakarim böyle takima .....suclu yönetim degil yönetim yapacagini yapti transfer dediniz yapti,

bizim o 61 sirt numarali g.bacak yokmu suclu odur , bizim o polonyali yokmu suclu odur ,bizim ele avuca sigdiramadigimiz afrikalidir suclu

terbiyeni takin once....

10 tane forma siparisi verdim diye boyle terbiyesizlik yapmayi kendine hak goruyorsan ver adresini o formalari ben gonderirim sana....sonuca gore forma alacaksan hic alma hatta kalem bile alma bu klupten....

almanyada yasadigin icin turkcenin bozuk olmasina veriyorum ama "cakarim boyle takima" cumlesinin ne anlama geldigini ogren ondan sonra yaz foruma...

bende senin gibi kizginim ama "akim" derken "bokum" demiyorum senin gibi... kafam bir dunya olmasina ragmen....

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcular da suç aramayiniz arkadaslar!

Suçlu yönetim.

Türkiye sampiyonluguna hasret kalmis bir takim,

Sampiyonlar ligine gidecek hedefleri olan bir takim.

Neden elindeki futbolcusunu satar da vaktinden önce kadrosuna yeni oyunculari, daha iyi oyunculari katamaz?

Daha bir sakata bir cezali oyuncuya yedek oyuncu bulamiyoruz?

Isin özü bu Kadro kurulup vaktinden önce hazirlanamadi.

Bu kadro ile bu sene sampiyonluk gene hayal, birakin sampiyonlugu
    2. bile olamayiz!!!

Çok önemli prestij kaybettik. Yine büyük yikim oldu.

Fatura yönetime. Dünya takimi hazirliyorlarmis! Bu mu sizin dünya takiminiz? Bir cezali topcunun yerine onu aratmayacak bir topcunuz yok bi kere!! Geçin bunlari kandirmayin bizi bu kadar basitce gözümüze baka baka.

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Simdi kafamda ki sorulari buraya bosaltmanin zamani;

1. Agir baski vardi diyorlar, neden bu baski hep bize oluyor? rakip takim için de ayni sartlar geçerli degilmiydi? onlar nasil sogukkanli kalabildiler.

2. Rakip takimin yas ortalamasi 30 un üzerinde olmasina ragmen son 15 dakika da bile, butakimi rakip ceza sahasina yikamamanin anlami ne? Kaleye sut bile atamadik.

3. Hakemin ne kadar genç ve kötü oldugunu hepimiz gördük, siyasetin bu kadar karistigi bir maça ( halkinin büyük kisminin Türkiye'nin AB karsiti oldugu) Avusturya'li hakem atanmasi tesadüf mü? Senez Erzik le maçtan evvel konusuldu mu?

4. Bizim otelden çikmamiz bile yasakken adamlara sümela'da ayin bile yaptirilmasina izin nasil verildi?

5. Zurawski,Deivid,Obina,Kahe ve oynayamayan Jun??? Transfer de tutumlu davranmak bir yere kadar mantikli ama bu tutumlu davranmak disinda birsey. Sampiyonlar ligine girmek için almadigin riskler IKINCI kez sana patladi. Ne zaman akillanacaksin?Transfer komitesi hesap verecek mi?

6.Zor maçlarda Yattara ya nasil güvenecegiz, nasil sorumluluk verecegiz? Adami kaybetmemek için ceza bile verilmedi, o utanmadan trilyonlar istiyor bu takimdan.

7. Ben ne zaman sinir harbine girmeden bir Trabzonspor maçi izleyecegim?

her zamanki gibi iyi gun taraftari hemen basladi yaygaraya....

birkac aklibasinda arkadas disinda herkes felaket tellali...ne yonetim kalmis, ne gokdeniz, ne taraftar....herkes nasibini almis....takima cakanlar bile var. helal olsun...

tabii ki elestirilmesi gereken seyler var:

-senol hoca:bu maca hazirlanirken takimin nasil bir taktik calismasi yaptigini cok merak ediyorum. oyunu adamlarin sahasina yigmaya calisacaktik da devami ne olacakti? tam 16 korner attik, birakin gol bulmayi bir tanesinde bile pozisyon olmadi. bence tek basina bu bile bizim CL 'ye henuz hazir olmadigimizin bir gostergesi. ve benim en cok sinir oldugum sey:lee+volkan+huseyin israri....lutfen adem ve ibrahim egeye (hatta ucuncu'ye) daha cok sans.....ben yine de senol hocadan umutluyum...en azindan ziya donemindeki antifutbolu oynamiyoruz artik....belki de huseyin 'deki dususun en onemli sebebi bu...hoca bu takimi toparlayacak, meraketmeyin.

-yonetim:bence genelde basarililar ancak gecen seneki takimin uzerine tum iyi niyete ve maddi olanaga ragmen zamaninda takviye yapilamadi.bu da elenmemizdeki en onemli faktor oldu. bir de yattara 'nin aldigi paranin takimin ortalamasindan daha az olmasi konusu var ki bence en buyuk hata bu....sonucta bu adami takimda tutacak kadar begeniyorsak, bulundugu yerde mutlu olmasini saglayacak maddi kosullari da yerine getirmeliyiz. agaoglu falan iyi hos da, su anki yonetim en azindan tkimi bugunlere getirdi....3 yil once az daha kume dusuyorduk....

sonucta elendik...ama gorulen o ki bunu gecseydik de gecen seneki gibi 3. turda elenecektik. cok aci ama takimin futbolu tamamen fatih tekke 'ye endeksli....boyle olunca da CL gibi bir turnuvada basari mumkun degil....

iki yildir ligi ikinci bitirip en azindan CL on eleme oynuyoruz....her ne kadar bizlerin cok sabirli olmadigimizi bilsem de anahtar kelime bu:sabir...bir gunde dunya hakimi olamazsiniz....trabzonumuz bu sene de ligde ilk ikiye girmeli ve gelecek sene de on eleme oynamali...en onemli hedef bu. bu sonuctan demoralize olup, lige kotu baslarsak devami da kotu gelir...o yuzden takima destek olalim. sonucta kapasitemiz buymus...unutmayin ki biz bu takimi sampiyon oldugu icin degil bizim takimimiz oldugu icin destekliyoruz. chelsea gecen sene 50 yil aradan sonra sampiyon oldu...ben de 28 yil daha bekleyebilirim...

ALAYINA ISYAN - OLUMUNE TRABZON.....

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar avrupadan zaten elendik ne yapsak dünü geri getiremeyiz simdi yönetimi istifaya çagiriyoruz hadi istifa ettiler gittiler diyelim yeni yönetim ne yapacak hiç birsey niye mi bizim dünkü kadromuza yattarayla thomasi ekleyin ne kadar yattaraya kizsak sa bu takim için önemli thomas ta iyi çikarsa ki iyi olduguna inaniyorum bizim takimi türkiyede bir tek fenerbahçezorlar o yüzden takimdaki huzuru bozmaya gerek yok bosverin böyle gidelim türkiyenin en iyisiyiz kimsenin bundan süphesi olmasin dün elenmis olabiliriz olsun ne yapacagiz yani trabzonsporu mu birakicaz yanlis yapmayalim arkadaslar...

Sadece söylemek istedigim birkaç sey var 4 futbolcumuz ne kadar gayretli olsalar da trabzon spor formasinin agirligini kaldirabilecek futbolcular degil:

-Tayfun : Ilk maçta onu taraftarin önüne sürmeye gerek yoktu trabzon spor formasinin agirligini kaldiramaz bizi sampiyonluk yolunda rahatlatamaz...

-Hüseyin : Hangi maçta ileriye yönelik olumlu bir topunu gördünüz her topu alip geriye dönüyor ön libero mevkisinde belki biraz kesiciligi var ama yeterli degil teknik çok zayif trabzon spor formasinin agirligini kaldiramaz...

-MehmetYilmaz : Ne kadar sevdasiyla oynasada caninin disine taksada top istop yok teknik yok son vurus yok sadece mücadele ile olacak is degil bu ki takim da forvet mevkisinde oynuyor bence ergin keles yedek tutulup mehmet daha verimli olabilecegi baska bir takima gönderilmeli trabzon spor taraftari olsunbenim gibi ben futbol oynayamiyorum ama deli gibi seviyorum... trabzon spor formasinin agirligini kaldiramaz...

Lee Young : Gönderilip tekrar alinmasi çok büyük bir hata sen kanat oyuncususun olumlu ortan yok agir kaliyorsun dün ikinci yarida volkan çiktiktan sonra sol kanat bitti yabanci hakki için bu forma sana agir geliyor gitmesi gerekir.

Senol hoca gökdenizi saga çek volkan soldan gelsin fatih mehmet forvette dün aksam senin bundan baska altarnatifin yoktu yanlis yaptin sen de bu formanin agirligi altinda kaliyorsun gibi geliyor bana (teknik direktör olarak)

aktug baskan çok seviyorsun buna eminim sana çok deger veriyorum ama biraz diktatör olucaksin iki ay kaldi yöneticilerin brezilyada alinan oyuncularin iyiligini de tartismiyorum ki bence iyi olacaklar ama geç oldu baskanim geç artik yapman gereken ligi kesin götürebilecek yeni transfer...kimse istifa etmesin istifanin bize faydasi olmaz zarari olur...

Son sözümde taraftara olmuyor arkadaslar tamam dünkü maçi seyircisiz de olsa almamiz gerekir di ama biz hep böyleyiz bagiramiyoruz destek olamiyoruz sadece ugultu yakismiyor bize

Bir sevdadir TRABZON...

BENDARLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

HEP DESTEK TAM DESTEK

ARKDASLAR UNUTMAYALIM KI TRABZONSPOR BIZIM TUTTUGUMUZ BIR TAKIMDAN ÇOK ÇOK DAHA ÖTE BIRSEY.. O BIZIM KÜLTÜRÜMÜZ O BIZIM KÖKENIMIZ O BIZIM HAYKIRISIMIZ....

RESMI SITEDE YAYIMLANAN TANITIM VIDEOSUNU IZLEYIPTE TÜYLERI DIKEN DIKEN OLMAYAN VARMI....

FATIH TEKKE YI AGLATANLAR UTANSIN....

AMA YINEDE HEP DESTEK TAM DESTEK.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BENDARLI Nickli Üyeden Alıntı

HEP DESTEK TAM DESTEK

ARKDASLAR UNUTMAYALIM KI TRABZONSPOR BIZIM TUTTUGUMUZ BIR TAKIMDAN ÇOK ÇOK DAHA ÖTE BIRSEY.. O BIZIM KÜLTÜRÜMÜZ O BIZIM KÖKENIMIZ O BIZIM HAYKIRISIMIZ....

RESMI SITEDE YAYIMLANAN TANITIM VIDEOSUNU IZLEYIPTE TÜYLERI DIKEN DIKEN OLMAYAN VARMI....

FATIH TEKKE YI AGLATANLAR UTANSIN....

AMA YINEDE HEP DESTEK TAM DESTEK.....

AYNEN KATILIYORUM IÇIM KAN AGLASADA ....

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorumlular elbette hesap vermeli.Onlarda bugün herhalde bir durum degerlendirmesi yapacaklardir.Yönetimingitmesi kaos ortami yaratir gibi görünüyorsada;BIR EKIP ÇIKIP BIZIM PROJELERIMIZ,HEDEFLERIMIZ SUNLARDIR DIYEREK MEVCUT YÖNETIME BIZE YOL AÇ DERSE BU DEGERLENDIRILEBILIR.Kendi insanlarimiza-kaldi ki baskalarinada-küfür,hakaret bize birsey kazandirmaz.Hakaret etmeyelim Cevdet Erdöl'den farkimiz olsun.Tarih tekerrür etmesin 96'da yaptigimiz hatayi tekrarlamayalim.Bu futbolcularla lige devam edecegiz.Zira biliyoruz ki onlarida elden çikarirsak mevcut yönetim en kötüsünün bile yerini dolduramaz.Ayrica takim bu sene erken form tutmamistir.Bu da belki lig için olumlu olabilir.Bir musibet bin nasihatten evladir.Bu musibeti lehimize çevirmeyi basaralim.AMA HERKES BU TAKIMA SAHIP ÇIKSIN LÜTFEN.ACILARIDA ONLARLA MUTLULUKLARIDA ONLARLA YASAYACAGIZ.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

mac kaybetti diye yok forma almiyacaginm desteklemiyeceghimdiyenlöer zaten siz alsaniz ne olur almasaniz sizler ancak galibiyetlerde takim taraftarisiniz bende bir kac futbolcuya kiziyorum ama bu takim yine bizim takimimiz ve gitmek isteyen gitsin istanbul takimlarini tutsun burada adam gibi adamlar lazim galibiyet taraftari degil dünden beri cok kizginim sinirligim ama forma mi yine alirim ve aldimda ve elimde firsat oldumu alacagim biz gurbette bunu zor buluyoruz malesef sen 10 formayi en iyisi git fenerden al belki icin daha rahat olur ama Allah askina daha burada yazma

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ULAN FORMALARI GERI ALANLAR BIR YENILGIDE TAKIMI SATIP GIDIYORSUNUZ DEFOLUN LAN[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

iste klasik lig öncesi camiamiz arkadaslar giden gitti önümüzde uzun bir maraton var. bu takim bize ragmen düzelip ligde basarili 4-5 maç çikaracak sonra biz yeniden birlik olup destek verecegiz o zaman nerde bizim taraftarligimiz? dün çocuklarin hepsinin rengi bembeyazdi maça çiktiklarinda ayaklari titriyordu nerdeyse, taraftar olarak onlari rahatlatabildikmi yok. möegofondan sürekli anons hadi arkadaslar maç 90 dakkika bizim taraftardan çit yok. kardesim bu takim istanbul veya ankarada oynasaydi turu atlardi hala ögrenemedik nasil taraftar oluncagini. ilk suçlu biziz, sonra futbolcular, sonra teknik kadro en son yönetim ilk istifayi bizlerin vermesi gerekiyor. bu takim bizim kadar kötü taraftari haketmiyor.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

SUÇLU KIM?

Dün gece yasadiklarimizin sorumlularini bulabilmek açisindan nacizane degerlendirmelerimi sunuyorum.

ATAY AKTUG: Maç içinde kameranin her kendisine döndügü anda gözleri doluydu. Maçtan sonra bütün gece agladigina eminim. Iyi bir insan ve iyi bir TRABZONSPORLU oldugunu düsünüyorum ama yönetici seçimi ve yönetim kurulunun koordinasyonu konusunda yetersiz.

YÖNETIM KURULU: Özellikle Bozoglu, Sari ve Akbasoglu transferdeki acemilikleri ile hem kendilerini hem de baskani dolayisiyla takimi bu hale getirdiler diye düsünüyorum. Utku Bozoglu gibi bir insanin oglu olan Bozoglu, beni en fazla sasirtan isimdi.

SENOL GÜNES: En büyük hatayi takimin basinda kalarak yapti. Sirketin basina geçmeliydi. Hem kendi kariyerini tartismaya açti, hem de kanat, uluç gibi isimlerin hedefi durumuna geldi.

FUTBOLCULAR: Bazilari hakkinda yorumlarimi yazmak istiyorum.

- Jeferson ve Eller: Bence en az hatasi olan isimlerden ikisi.

- Erdinç ve Tayfun: Tayfun zaten acemi ama Erdinç'te acemilesti.

- Emrah ve Celalettin: Kanat savunmasi kadar kanat hücumlarinda da yetersiz kaldilar.

- Hüseyin ve Simek: Hüseyin'i bu yil taniyamiyorum. Orta sahayi ellerini kollarini sallayarak geçti rakip. Hücumda da bir etkinligi yoktu. Simek ilk maçta gezindi ama gol ortasini yapti. Ikinci maçta biraz daha iyiydi bir kaç iyi sut atti ama o da eski Simek degil.

- Gökdeniz: Beni hiç yaniltmiyor. Ikinci maçin Mehmet Yilmaziydi. Kendisinden çok sey beklendigi hiç bir maçta kendisini göremiyoruz. Fatih sayesinde bir seyler yapabiliyor ya da yapiyor gözüküyor. Aldigi parayi hakettigini düsünmüyorum.

- Adem: Pek olumlu bir maç oynamasa da o da çok suçlu degil.

- Yattara: Türkiye'ye para için gelmis biri. Aldigi paradan daha fazlasini hakettigini düsündügünden kafasi orda diye düsünüyorum. Sorunlari çözülürse yararli olabilecek bir adam. Ilk maçta kirmizi kart gördü ama o ana kadar takimin en iyisiydi.

- Lee: Gereksiz.

- Volkan: Hazirlik maçlarinda iyiyken simdi ne oldu bilmiyorum.

- Mehmet Yilmaz: Ne yazayim.

- FATIH: Yüregini koyan tek insandi. Iyiki var.

TARAFTAR: Maçi tvden izledim. Stadda olan arkadaslar daha iyi bilirler ama ben destek görmedim. Siz de benim gibi tvden izleseydiniz! (Istisnalar hariç)

Bu yazdiklarim kisisel görüslerim. Katilan olabilecegi gibi katilmayanlarda olacaktir. Önerilerim ise söyle:

1- Yönetim yeniden yapilanmali bir kaç iyi takviye olmalidir. Ahmet Agaoglu yönetimde olmalidir. Her konuda agirligini koyabilecek insanlar yönetimde yer almalidir. Çogu kisi begenmese de ben Erol Tunanin yöneticiligini begeniyordum. O da yönetimde yer alabilir.

2- Futbolcular taraftara basin toplantisi ya da baska bir yolla hesap vermeli, daha dogrusu isin nedenini anlatmalidir. Yani kendilerine savunma hakki verilmelidir.

3- Senol Günes geçen sezon sonunda yapmasi gerekeni yapmali sirketin basina geçmeli, takimin basina Giray Bulak geçmelidir.

4- Taraftarin çekirdek yemek için stada gitmesine gerek yoktur, ayni isi evinde tv karsisinda yapabilir. Takima destek olmali çözüm yollari üretmelidir.

Bunlar benim nacizane önerilerim. Umarim dün gece yasadiklarimiz son olur.

hamsi28 Yazdi:

3- Senol Günes geçen sezon sonunda yapmasi gerekeni yapmali sirketin basina geçmeli, takimin basina Giray Bulak geçmelidir.

galiba en dogrusu bu......

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ULAN FERO VER FORMALARI BIR DAHA DA BU TAKIMI DESTEKLEME TAMAMMI BOYLE TRABZONSPOR LULUK OLMAZ BU TAKIMI GALIBIYET IÇINMI TUTUYORSUN[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

yönetimde de futbolcuda da hocada da kabahat var ama o gitsin, bunu gönderelim, sunun kafasini koparalim gibi söylemler su an için uygun degil. koskoca bi camia karalar baglamis durumdayiz bir de üstüne bu sinirle yapacak oldugumuz her fevri davranis bizi daha da fazla çikmaza götürecektir. bütün kabahati ve eksikleriyle bu takim bizim. simdiye kadar nasil sayisiz kereler fedakarlik yaparak ve hatta kendimizden ödün vererek desteklediysek su anda da yapmamiz gereken ayni sey. devami çok önemli olsa bile elenmis olmak bizi "efsanemizden" uzaklastirmamali, sogutmamali. ne Trabzonspor destek çekilecek bir takim, ne de bizler destegini bu takimdan çekecek taraftarlariz. efsane olmak, ihtilaller yapmak hiç de kolay isler degil hem de bu kadar kisa zamanda. istanbul takimlari sampiyonlar ligine gidebilmek için doksan yil bekledi. bizim bekleyecek oldugumuz ise sunun surasinda sadece bir yil. haksizlik etmeyelim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)