Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece; Biz Bu Macta Neler Yapabiliriz ??

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

120 tane rum geliyormus onlari kesebiliriz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Postayla bi kaç parça da bana gönder oflu[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

abi trabzonda oLsam butunde yoLLardim[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

sahaya çiktiklarinda isiklar söndürülüp sessiz bi ortam ve isiklar açilir herkes ayni anda baslar bordooo maviiiiiiiiii.. hep hayalim bu olmustur yapabilirsek harika olur ve özellikle taraftarimnizin bi çilginliki yapmasindan kesinliskle kaçinalim. otokontrolu bizim yapmamiz etrafimizi da kontrol altina almamiz gerekiyor..

rumlar direkt bizim sinirimizi bozmaya oynayacaklar....hatta maci iptal ettirmek icin ellerinden geleni yapacaklar....her pozisyonda fenerli gibi yere dusecekler, topsuz alanda kufur, tukuruk hersey mumkun....taraftarin en dikkat etmesi gereken konu hakeme baski - ama sadece bagirarak....hakem de avusturyali bu arada, turkleri sevdigini hic zannetmiyorum....normal futbol oyununda biz bu herifleri evire cevire yeneriz ama olay cikmasindan gercekten korkuyorum....akilli olmaliyiz ve 90 dakika bagirmaliyiz....

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    120 tane rum geliyormus onlari kesebiliriz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Abi iyi olur haa

Ama onlari kesersek pis kanlari bizim topragimiza bulasir..

Bosver biz en iyisi onlari öyle bir yenelimki geldiklerine geleceklerine pisman olsun bu it sürüleri[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Çarsamba Avni Aker'de olacak tüm renktaslarima sevgiler

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Artik bu maçtada birliktelik olmazsa pes yani ama içimde bi sikinti var bi sorun çikacak gibime geliyo hayirlisi..

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

ezrail61' e katiliyorum . Dakka 61 sovu mutlaka yapilmali. Tüm stat ayni numarali-maraton-kale arkalari ayni anda konfetiler, mesaleler, uçan balonlar vs vs. vemüthis bir tezahürat , stad yikilacakmis gibi olmalirumlar ne oluyo diye bakarken bir gol daha atariz.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar eger mesale yakilacaksa kesinlikle sahaya atilmamalidir.

Yoksa agir ceza alabiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar eger mesale yakilacaksa kesinlikle sahaya atilmamalidir.

Yoksa agir ceza alabiliriz.

ABI WALLA MESALE ORGANIZASYONU SUPER OLUR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Takimimiz Sahaya çikarken, ya da rumlar sahada isinirken de olabilir, Kesinlikle Mehter Marslari çalinmali. Zaten bayraklarla, atkilarla yaratacagimiz Millî ambiansa bir de bunu ekledigimizde neler olabilecegini siz düsünün. Sayet bu sekilde bir moral motivasyon ile maça çikarabilirsek futbolcularimizi, iddia ediyorum rumlar 30 dakika içinde kirmizi kart göreceklerdir. Ki bu da Filmi bastan kopartacaktir.

Tezahüratlarimizi Hareketli, gaze getirici tezahüratlardan seçmeliyiz.Rahmetli Kazim abinin Hayde'si tadinda...Örnegin ben bordoo maviii en büyüükk trabzonnn tezahüratina karsiyim. Bunlar tempoyu düsürüyor gibime geliyor ve bu tezahüratlar takim rahatken, gerekli skoru yakalamisken yapilmali.

Sanatik abimizin degindigi noktanin üzerinde kesinlikle durulmali. Hakemi etki altina almak için yapilan en basit bir hareket sonrasi bile kiyameti koparmaliyiz. Bu, psikolojik olarak rakibi yildirip hakemi etki altina almakla kalmiyor, ayni zamanda taraftarin da özgüvenini yerine getiriyor diye düsünüyorum. Mesela yoktan bir pozisyonda bir hakeme kart çikartan taraftarin özgüveni artar ve yaptigi isin dogrulugunu farkedince daha bilinçli ve atesli hareket etmeye baslar.

Son olarak, maç sonrasi kutlamalari silah haricinde serbest olmalidir.Of'tan Ünye'ye kadar yolda horon alaylari kurmak vs

Edited by: ShadoW

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı

Son olarak, maç sonrasi kutlamalari silah haricinde serbest olmalidir.Of'tan Ünye'ye kadar yolda horon alaylari kurmak vs

ABI SILAH ATMADAN OLURMU[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Belçika

biraz fazla bu ama rum maci boyle olsa rangers macini oynatmazlar herhalde[img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: Bodyguard-61

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu 2 sene önceki acilis maci degilmi ya ben tam bu mesalelerin ortasinydaydim acayipdi yaa...

Arkadaslar, asagidaki yazi tarafimdan, kulubumuze dun ve bugun defalarca fakslandi ve araliklarla fakslamaya devam edecegim.

---

Sayin Trabzonspor?umuzun Yonetimi ve Senol Hoca?m,fficeffice" />
    Bu yazimizi, Trabzon disindaki Trabzonspor?lulardan diyerek, Trabzon ?daki taraftar derneklerimize iletebilirseniz COK SEVINIRIZ.

> Önceliklebiz taraftarlar, futbolcularin yaninda oldugumuzu görsel olarak maç öncesinde hissettirmeliyiz. Bunun en güzel yöntemi ise, tesislere giderek antreman esnasinda onlara duygu seli yasatmaktir.
    Mac öncesi tribunlere çagrilmasi gereken ilk futbolcular; Mehmet Yilmaz, Tayfun ve Eller olmalidir. Bu O'nlarin morallerini düzeltip, motivasyonlarini arttiracagigibi, diger futbolculara da taraftarimiz artik her zaman ve sartta yanimizda hissini ve güvenini verecektir.

> Tribün senkronizasyonunu saglayabilmek maksadiyla, taraftar grup liderleriyle acil bir toplanti yapilip, yapilacak tezahüratlarin birlikteligini yani ayni anda tüm tribünce söylenmesi için gerekli tedbirler alinmali ve mümkünse söylenecek marslar tekst olarak basilip, içeri giren taraftarlara dagitilmali.

> Türk Bayragi, KKTC bayragi, forma, kaskol gibi kimlik belirleyici malzemelerden fazlasiyla faydalanilmali. Sahaya çikan rakip takim, bilinç altinda yasattigi ezikligi bu renk cümbüsü içinde bir kez daha hatirlamali.

> Saha içinde bütün futbolculara, isim ayirt etmeksizin sonsuz sevgi gösterisi yapilmali, futbolcu hata yapsa dahi kesinlikle homurdanma olmamali, aksine onu alkislayarak yüreklendirilmeli.

> Futbolculari strese sokmamak lazim. Taraftar ?dakika 1, gol 1? dememeli ve öyle olmayinca sabirsizlanilmamali. Taraftar maçi suurlu izlemeli.

> Oyunun kilit yerlerinde atesleyici tezahurat etkili olur, yoksa mac boyunca hatta hatta mac baslamadan 3 saat once bagirip sesi kisilan ve macta sesi kalmayan seyirci gayet basarisiz sayilir.

Mac öncesi (futbolcularin stada gelmesinden önceki zaman kastediliyor) bagirmanin tartisilacak bir yani zaten yok. Ama, daha buyuk bir hata; Mac süresince sadece bir tezahurati tutturup, mac boyunca bununtek bir tempoda soylenmesi. Boyle tezahuratlar3-4 dakika sonra heyecanini yitirir ve kimseyi etkilemeyen bir "ninni" kivamina gelir.

> Her Futbolcumuz güzel bir hareket yapinca, sahaya sanki bomba düsmeli. Tribünler o güzel hareketin ardindan gürlemeli.

> Rakip takim futbolcusu ayagina topu aldiginda, ataga kalktiginda, korner, taç, faul vb. serbest vuruslarda gök gürültüsünü andiran bir atmosfer yaratilmali. Bu; bize has olan kesik kesik isliklama sekliyle de olabilir.

>Rakibin bizim futbolcuya faul yaptiginda; Yapilan faul ufak, basit bir faul bile olsa- Taraftar, sanki kirmizi kartlik bir faulmus gibi tepki vermeli (sanki sahaya bomba dusmus gibi) ve bu sekilde taraftarin, hakemi de etki altina almasi saglanmali.

> Biz Korner & Frikik atarken, staddan öyle bir ugultu yükselmeli ki, rakip takima o Korner/Frikikdehset icinde beklettirilmeli.

Onemli Not:Bu maçin marslari arasinda su mutlaka bulunmali;

Havasina suyuna, tasina topragina
    Bin can feda bir tek dostuma
    Her kosesi cennetim, ezilir yanar icim
    Bir baskadir benim memleketim

Lay Lay...

(1974 Kibris Cikartmasi ile özdeslesen sarki)

Dusunsenize butun stadin, hep bir agizdan, macin belli bolumlerinde bunu soylediklerini ?

Herhalde Trabzonspor'umuzdaki butun TurkFutbolcularimizi, Teknik Heyetimizi, Yonetimimizi ve hatta Turkiye'deki veKibris'taki butun Turk'leribundan daha fazla, bu maca motive edebilecek bir tazahurat (bana gore) yoktur.

---

Not: Bunlari elinizden geldigince, siz de gereken yerlere ulastirabilirseniz, cok sevinirim..

Guests
    Ziyaretçi

Hakan [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Merak etmeyin biz bütün gurbetçiler için de bagiracagiz

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı russ Nickli Üyeden Alıntı
    rumlar direkt bizim sinirimizi bozmaya oynayacaklar....hatta maci iptal ettirmek icin ellerinden geleni yapacaklar....her pozisyonda fenerli gibi yere dusecekler, topsuz alanda kufur, tukuruk hersey mumkun....taraftarin en dikkat etmesi gereken konu hakeme baski - ama sadece bagirarak....hakem de avusturyali bu arada, turkleri sevdigini hic zannetmiyorum....normal futbol oyununda biz bu herifleri evire cevire yeneriz ama olay cikmasindan gercekten korkuyorum....akilli olmaliyiz ve 90 dakika bagirmaliyiz....

dikkat !

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

butun stadtezahurat

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rumlar naparsa yapsin bence etkili olamiycak o ilk 20 dak.bi abluka ya aldikmi onlari zaten bizimkileri durdurmaktan çirkeflik yapmaya vakit bulamayacaklar.Ordan hiçbir rum gülerek ayrilamiycak ve ayrilamazda.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cutty Sark resimdeki durumda ceza almiyacakmiyiz sence ?

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

Cutty Sark resimdeki durumda ceza almiyacakmiyiz sence ?

Bu maç Lazio maçiydi...

Evet artik mesale yasak ama... havaya girdik iste...

FERO61
    Ziyaretçi

brezilya ligndeki taraftarlarin yaktigi yanar söner mesaleler harika...ismarlasak mi ne?

ya yapilacak tek sey var mac boyunca susmamak beyler ..biz yurt disindayiz ama fiziken olmasada gönlümüz sizinle ben burdan bagiracam sizde ordan bagirin ....hayal kirikligi yasatmayin bac baslayinca bi homurdanma oluyo buna izin vermeyin...

bagirmayani bagirmaya zorlayin, konusun adamla kardesim neden geldin maca git evinde izle diye tekmeleyin, sen burada bagiracak bir taraftarin yerini isgal ediyorsun diye tepki koyun ....

taraftaaaar sussssmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rangers ile avni aker'de oynamak istemiyoruz galiba? zaten uefa'da mesaleleri görünce ne kadar güzel olmus diyecek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar bence K.K.T.C. ve Rauf DENKTAS lehinde sloganlar atilmali.

Rauf Denktas lehinde tezahürat yapilmali ki bize her firsatta sirtini dönen tayyyip de bir ders çikarsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)