Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar bir maçi alabilir mi?

ben bu soruyu soruyorum düsününki trabzon çarsamba günü yenik duruma düstü.....düsününki futbolcularda heyecan basladi....ve düsününki ayni tezahurati daha gür bir sekilde tekrarlayan dakikalarca ayni tezahurati haykiran bir stad.....büyük takimi kim büyük yapar kendi stadi bence....taraftar bir maç alacaksa bence maç bu maçtir.....

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alir ve liverpool'un sampiyonlar ligi kupasini aldigini hatirlayalim.

Kesinlikle alir..

AMA INANAN, GALIBIYETE TAM OLARAK SARTLANAN VE BUNUN GEREGINI STADDA 90 DAKIKA YERINE GETIREN SEYIRCI..

Alamasa bile, en azindan kendine dusen gorevi tam olarak yapmis olmanin huzuru icinde olur..

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ah Trabzonda olsaydim...bagirmayanlarin yerine de bagirirdim.. Bu maci alacaz!!!!!!

kutoz
    Ziyaretçi

Alir, Trabzonspor-Bursa Türkiye kupasi maçini hatirlayin. 5-1 nasil alindi saniyorsunuz? Edited by: kutoz

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çekirdekçi taraftarlarin olursa maç kazanmak hayal olur.

LAZTOLGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar ben en son Trabzonspor-samsunspor macina gitim ve mac 0-0
    iken Fatih Tekke penalti kacirdi ama maraton ben orda izliyordum
    maci

Fatih gol atmis gibi ona tezahürat yaptik ve maci aldik yani taraftar da mac alir

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ALIR AMA NASIL ALIR ?

binlerce taraftarin stadda olmasi ile öncelikle ancak bunlarinda ne zaman ne yapacagini bilmesi gerekir.

trabzonspor taraftari neyi ne zaman yapacagini gercekden biliyormu ?

Gürültü yapmayi costurmak sanmak. Gürültü bilimsel kanitlanmistir ki, performans düsürür. Iki takimin da performansi düser. Ama rakip senin sahana oynamaya degil, oynatmamaya geldigi icin zaten, sahada düsen futbol kalitesi ev sahibinin, yani tribünleri dolduran taraftarin takiminin aleyhine olur. Buna ragmen doksan dakika kulak patlatan davullar calar. Davul calmayi biz icad etmedik. Ilk Marsilya basladi bu ise. Ama 90 dakika devamli calmiyordu onlar. Davul belli bir tezahurat seklinin sifresini veriyordu genelde. Mac icinde de, takimin düstügü anlarda bir gük gürültüsü gibi geliyordu, kisa ama carpici ve uyandirici. Bizdeki gibi monoton, biktirici, rahatsiz edici degil. Gerektigi anda ve uyarmak icin.

Oyunun kilit yerlerinde atesleyici tezahurat etkili olur, yoksa mac boyunca hatta hatta mac baslamadan 3 saat once bagirip sesi kisilan ve macta sesi kalmayan seyirci gayet basarisiz sayilir.

Her Futbolcumuz güzel bir hareket yapinca, sahaya sanki bomba düsmeli. Gürlemeli tribünler o güzel hareketin ardindan. Futbolcunun o anki keyfini düsünebiliyormusunuz? Tribünleri ayaga kaldirdigini farkediyor.

Korner & Frikik atarken öyle bir ugultu yükselmeliki staddan, rakip takima o Korneri/Frikikidehset icinde beklettirmeli.Edited by: sanatik

sanatikin düsüncelerine aynen katiliyorum.genelleme yapmak istemiyorum ama bir kisim seyirci sadece gürültü yapmak için ne yaptigini bilmeden hareket ediyor.halbuki herkes organize bir sekilde takimina tezehürat yapsa daha güzel olur.ondan sonra taraftar maç alir mi diye bir tartisma olmaz.

Nereden
    Trabzon

bu konuda tribün amigolarina büyük is diüsüyo. bu kadar organize olmak zor is aslinda...

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

03-04 SezonuAdanaspor maçi. 0-1 ilk yari sonucu. Devre arasi oyuncular çikar çikmaz taraftar cosar..Konfetiler, yasak olmasina ragmen mesaleler.. O gazla esitlik gelir.. Taraftar gündüz maçinda deliler gibi tezahürata baslar. 10 dakikada 2-1'e gelir maç. Taraftar susar, sigaralar tüttürülür, çekirdekler çitlenir.. Takim 2-1'in üstüneyatar... Iste bizim takim, iste bizim taraftar...

Nasil olsa Adanaspor idi ;belki de devre arasinda hoca takimi azarladi; "Siz Trabzonsporsunuz, kendiniz gibi oynayin ulan..!" dedi.. Ben de costum, bagirdim; ön siradaki kalp hastasi dayi da.. Maçi belki taraftar almadi ama kesinlikle kendisi sayesinde maçin alindigina inandi.

O gün stadda olan taraftarin çoguçarsamba günü yine stadda olacak.. Allah korusun, ilk yariyi geride bitirsek dahi maç boyunca görevini yapacak. Insaallah maç istedigimiz sonuçla bitecek...

ya arkadaslar hepinize günaydin öncelikle ama size kötü bir haberle geldim...Bu gece rüyamda trabzonun yenildigini gördüm ama benim rüyalarim genelde hep ters cikiyor sabah kalktigimda öyle korktum ki gercek diye meger rüyaymis cok rahatladim ama ne olacak bilmiyorum insallah yenerizz insallah taraftara cok is düsüyor bence kötü zamanlarinda bile yanlarinda olursak onlar icin iyi bir motiviyer olur kötü oynadilar diye elestirmemeliyiz..ahh tolga seyhan diyorum artik takim karisti ) al benden bir elestiri ...

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim taraftarimiz maç kazandiracak taraftardir.Yeterki tribünde birlik ve beraberligi saglayalim.Tribünde ayni agizdan herkes hareket ederse Trabzonumuzdan hiç bir takim çikamaz.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Taraftar tabiki maçin skorunu etkileyecek bir etkendir.Ama bu bizim taraftarimiz oluncaaklima gelen maç hemen hemen yok gibi.Trabzon'daki taraftarimiz maalesef gol atilinca sova giden bir taraftar.Ama bize lazim olan ise yenik durumda yada gole ihtiyacimiz oldugunda rakibi korkutacak kendi takimini costuracak bir taraftar kitlesidir.Ben yillardir basa basa bir konunun üzerinde duruyorum.Tranzon'da sabit tek bir grup ve amigoluk sistemine geçilmedikçe organize bir taraftar kesinlikle bulamayiz. Edited by: Harun

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence de maçi aldirir ama ben de bizim stadda böyle bir olay hatirlamiyorum.çok baski altina giriyo bizimkiler.

ama biz bu maçi aldiricaz.çaresi yok!!!!!!!!!!!!!!!!

heralde bu yönetimin yapacagi en önemli icraat avniaker de puan kaybetmeyen bir trabzonspor yaratmaktir bunun içinde tek bayrak tek tezahurat tek trabzonspora ihtiyaç var tribünde.....maç aldiran taraftar lazim trabzonun mizacini gücünü yansitan ayni tribünde üsten alta bordo mavi çeken dakikalarca ayni tezahurati yapip gerekirse maçi kaçiran takimin 12. oyuncusu olup kaybedilen bir maçtan sonra oda diger futbolcular gibi konusamayan sorumlulugu payalasan ve taraftarligin 12. adam oldugunun farkinda olan bir büyük taraftar lazim.....bunu trabzondaki hangi aydin zekali cin gibi gençler organize eder bilmiyorum ama böyle bilinçli bir taraftar grubu ünivesiteden dogar kanimca ve diger gençleri kendiyle sürükler....trabzonspor türkiyenin en kaliteli trübin seyircisine sahip olmali bence ama ben hiç öyle bir stad hatirlamiyorum yenen golde ezilip yikilan ilk önce stad olur sonra pesi gelir.....trabzonspor ancak ve ancak taraftarinin omuzlarinda yükselebilir.....sampiyonluk özlemi çekiyorsak yenilgilerde kaharoluyorsak artik bu yükün altina girme zamani gelmedimi?

arkadaslar ben de rüya gördüm ve rüyalarim aynen çikar fener maçinda 21 fener diye görmüstüm.bu maç için en son biraktigimda 3-0 idi 3 ten sonrasini hatirlamiyorum.

Nereden
    İstanbul

Avni Akerde özellikle maraton tribünde tvden gördügüm tek sey takim
    elbiseli en iyi ihtimalle gömlekli orta yas ve üstü insanlar.Siz
    kalkipta bunlarda takimi ateslemesini beklerseniz komik olursunuz.

Gençleri desen 5 kisi bir araya toplansa grup kuruyor bir grug tribünün
    bir kösesinde digeri baska kösesinde böyle böyle hepsi bir tarafa
    çekilmis kafalarina göre çalip oynuyorlar.Ama pankartlarinin sonuna
    www.bilmemne.com yazmayi ihmal etmezler.Birtek çilginlar grubu vardi
    bana göre harbi takim için tribündelerdi ama onlarda dagildi
    zannedersem artik geriye birsey kaldigini zannetmiyorum.Bu adamlarda az
    bir trabzonspor sevgisi varsa birakirlar grubu falan tek çati altinda
    maratonda bulusurlar baska türlü hiçbirsey olmaz.

Ayrica yönetimin maça gelin takima destek verin gibi hikayelerine
    bakmayin siz.Biraz düsünselerdi bunu gidipte maratonun ortasini
    ''maraton özel'' tribünü yapip çekirdekçilerin daha rahat çekirdek
    çitlatmasina olanak saglamazlardi.

Guests
    Ziyaretçi

Taraftarin neler yapabilecegini çarsamba günü gösterecegiz

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taraftar coskusu ve destegi futbolcuyu etkiledigi gibi futbolcunun oyunu ve temposu da taraftari etkiliyor. Yani tüm coskuya fedakarliga ragmen futbolcu oynamazsa taraftar da oyundan kopuyor. Futbolcu iyi oynayip taraftardan istedigi tepkiyi alamayinca da futbolcu oyundan kopuyor...

Taraftarin üzerine düseni yapacagi kanaatindeyim. Zaten maçin bir Rum takimina karsi oynanmasi bunun için yeterli bir sebep. Ancak futbolcular ne yapacak bilmiyorum... Insallah panik ve strese kapilip degerli 90 dk. lik zamani bosa harcamazlar... Biraz iyi oynasalar zaten istedikleri destek tribünlerden fazlasiyla gelecektir...

rum acindan sora bu sorunun cevabina hepiniz evet dieceksiniz...

çünkü maçi çilginlar çok asiri derecede etkileyecek...

LAZTOLGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

düsünün bütün türbünler cilginlar gibi real madrit gelse bile 5 yer gider

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kesin alir bi maçi ama.

Abi kimse kuusura bakmasin kimseye demiyorum hepimize diyorum.Bizimkendimizin ne adam akilli tezhuratimiz var.Nede bi skor lehimize döndügü zaman tezuharat edecek taraftar.Bu gerçekle yasiyoruz.Umarim bi grup çikar çarsamba 90 dakika hiç susmadan tezahurat yapar umarim.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kardes 90 dakika tezahürat yapmakla mac kazanilmiyor.

neyi ne zaman yapacagini bileceksin.

harmancuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SABIR VER ALLAHIM SABRIM KALMADI

VATANIM KIBRISA ÇIKMAK ISTERIM

VATAN ELLERINI SARAN ELLERI

DÜNYAYI BASINA YIKMAK ISTERIM

ATINA'DA ÇALAR MEHTER MARSIMIZ

RUMLARA KARSI DIKTIR BASIMIZ

11'INE KARSI GELIR BIRIMIZ

KAPLANI YATAGINDAN KALDIRMASINLAR

TRABZONA TÜFEL ALDIRMASINLAR

HÜCÜM BORUMUZU ÇALDIRMASINLAR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)