Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çarsamba?ya ne kaldi?

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayni senaryolar.. Ayni tas ayni hamam. Trabzonspor yeni sezona yeni umudlarla baslarken sezonun açilis maçinda komsu Ülke Gürcistan'nin Dinamo Batum takimini 3-1 yenerek ilersi için umud isigi saçmisti bizlere..
    Sezon basladi ama
    ya takim hazirmiydi?
    Bu bizim yöneticilerin tavri hiç degismeden bizim canimizi yakmaya devam ediyor.
    Sampiyonlar ligine katilmak için ön eleme maçlarimiz gelmis çatmis, biz elimizdeki iyi oyuncularimiz hele de defansin bel kemigi oyuncusu Tolga'yi satmamiz hiç hosumuza gitmezken yönetimin bu hiç acele etmez tutumu bizi iyice tedirgin etmisti.
    Biz taraftarlar takim yeni sezona baslarken kan kaybetmeden 2 - 3 tane daha yildiz oyuncu takviye beklerken ön eleme maçlari basladi bile..
    Böyle bir kadro ile olacagi buydu..
    Benim mantigim almiyor, tüm taraftar arkadaslarimda benimle ayni görüse sahip olduklarina eminim. Senin bilindik kalecin yok defansin hallaç pamugu gibi darmadagin. Takimin her seyi Fatih Tekke
    ameliyati nedeni ile dogru dürüst anrenman bile yapmadi adami hasta hasta maça alma mecburiyetine düsmek bu ne haldir ah ediyorum vah vah ediyorum profesyonel takima bu uyarmi? Yeni oyuncularinin takima uyumu katkisi ne olacak bilmiyorsun? Yattara ile parasal meselelerini
    çözüme kavusturmayip üvey evlat muamelesi yaparsan.. Bu tam bir profesyonellige sigmayan acizlik ötesi içler acisi bir durum degilde nedir?
    Trabzonspor'u Ibrahim Ege, Hasan Üçüncü ve Tayfun Cora ayarindaki oyuncularla daha fazla ileriye götüremezsiniz.
    Sartlarda bir talihsizlikti bizim için..
    Bazilarina göre Kiris rum takimiyla eslesmemiz, rum takimi sanki çantada keklikmis gibi lanse ettirildi bize.. nasil olsa onlari gider Kibrisa çikarma yaparak gider denize dökerdik. Antreman bile yapmamiza ve yildiz oyuncularimizin bile olmasina gerek yoktu bu rum takimini elemek için. Bir yedek kaleci bile yeterdi bize.. Neden kendimizi böyle kandiririz hemencecik. Oysa maç oynanmadan sonucun ne olacagi
    hep meçhuldür gerçegini hep unuturuz isi kolaya baglar havada karada yeneriz der kendi kendimizi nasilda kandiririz.. Oysa rakipte 11 kisi ve
    top yuvarlaktir gerçegine göre ne olur ne olmaz önlem ve emniyetimizi alamayiz. Biz bu kadar amatör sinifina kadar düstükmü?
    Politik sorunlarimiz da isin cabasi..
    Yunan ve rumlarla eskiden kalma ve halen süre giden Ülke sorunlari
    malesef bizi olumsuz etkiledi.. Her ne kadar biz bunlari havada karada yeneriz deyip biz sporcuyuz isimize bakariz gider maçimizi oynar döneriz diye kendimizi kandirdiysak inandirdiysak bile öylede yapmak zorundaydik.. Çünkü maçi boykot edip Kibrisa maça gitmesen sonraki seneler 5 sene Avrupa kupalarindan men edilecekti takim bildigim kadar.
    Bu maç için transferlerimizin ve kaptanimizin hazir olmayisi nedeni ile
    öyle siradan bir takimla maça baslamamiz ilk maçta yenilmemize sebeb
    oldu.. Ne futbolumuz vardi nede hiçbiri umud vadeden bir takim???
    Rumlara Yenildik çok mu ayip oldu?
    Trabzonspor'u karalamaya çalisan diger büyük takimlarin yalakaligini yapan basin mensubu veya bazi yalakalari neymis efendim rumlara yenilmek ayipmis, kara lekeymis falan diye yaygara yaparak karalama
    propagandalarina yalakaliklarina devam ediyorlar. Yenilmek hiç ayip degil, dünyanin sonuda degil.. Rumlari biz yenseydik rumlara niye yenildiniz yenilmek ayip mi diyen olacakti? Spor bu yenmek de var yenilmekte. Önemli olan yenilmeyide hazmedebilmek. Neden hazmetmek
    çünkü bunuda bazi iyi gün dostlarim için yaziyorum. Biz bu takimin pesinde ne günler gördük. Biz Trabzonspor'un karagün dostuyuz efendim
    yenildik diye taraftarliktan pes etmek umut kesmek karamsarliga düsmek yok!!
    Yenilgi de Senol Hoca hata yaptimi?
    Bence hata yapmadi Senol Hoca daha ne yapsin.. Kendisini yakinen
    gören ve izleyenlerdeniz.. Aylardir futbolcu istedi yönetimden bu maçlara yetistirmek için.. Takimin hazir olmadiginida bir kaç defa sitem ederek
    yönetime gönderme yapti.. Zaten takimin tam kadro hazir olmadigini
    hepimiz biliyorduk endise ediyorduk. Bazilarina göre Ellerin oyundan alinmasi Senol Hoca'nin hatasi olarak degerlendiriliyor. Bilmem belki hatadir ama karar ve yetki onun belki istedigi talimata göre hareket etmiyordur, degistirme geregi duymustur. Senol Hoca'nin tek hatasi
    Tolga'yi sattirmaktir bana göre Türkiye sampiyonlugu ve Avrupa SAMPIYONLAR LIGI hedefleri olan bir takim bilmem neden silahini sattirdi??
    Peki Avni Aker'de ne olur?
    Böyle bir sartlardan sonra dogrusu umud açisindan teredüt ve endisem had safasinda ve diken üstündeyim. Yahu kimi oynatacaksiniz bu takimda simdi?
    Hadi bir takim kurduk;
    *Jefersen *Eller *erdinç *Volkan
    *Hüseyin *Emrah *Lee *Gökdeniz
    *Fatih TEKKE.. *M. yilmaz
    Elde avuçta 10 oyuncu görüyorum oynatabilecegin, hani bunlarin yedegi.?
    Birde ayipmis mayipmis diye illede yenecegiz mecburiyeti ile psikolojik
    stres ve baski altinda olacak bir maç??? Çok zor çok zor.
    Maç skorunun her türlü ihmimal olacagina inamaliyiz bir kere.. Kendimizi üzmeye hiç gerek yok. Ister galip gelsin ister malup biz bu takimi bir seferlik
    galibiyetler ve basarilar içinmi seviyoruz? Takim üstüne bu kadar stres yükleyip baski kuruyoruz ki..
    Taraftarlarimiz dikkat etmeli..
    Öteden beri bilinir.. Bizim KARADENIZ insani hem milliyetcidir hem tez canlidir
    hemde misafirseverdir.. Ancak is konu futbol ve Trabzonspor olunca konukseverligimizi unuturuz.. Elimizden geleni ardimiza koymayiz..
    Yenilgiye tahammül edemeyen taraftarimiz insanlarimiz var.. Biraz da cahil insanlarimiz var.. Kolay gaza gelebilecek ve provakatörlerin oyununa alet olabilecek türden.. Bu tür taraftar ve insanlarimizi uyandirmali, bu maçta her hangi bir olumsuz taskinlik takimimizin aleyhine ceza olacak bir olaya mahal verilmemesi saglanmalidir. Özellikle Türkiye deki Trabzonspor'a rakip takim taraftarlari bu yönde Trabzonspor taraftarlarini tahrik ederek hos olmayan eylemler yapilmasi yönünde telkinler öneriyorlar.. Hatta bu yenilgiyi agir kara leke bu lekeyi ayiklayin sonra bu isin altindan kalkamasiniz gibi kiskirtmalarla
    arkdaslarimizi gaza getirip bir olaya maruz birakarak sirf Trabzonspor'un ceza
    alarak yipratilmasini saglamak isteyenler var. Bu tür tahriklere oyunlara gelmeyecegiz.. Trabzonspor kendi sahasinda oynayacagi bu revansi her ne kadar simdilik sartlar olumsuz da olsa alabilecek güçte ve maçi alip turu geçebilir.. Olurya maç bu futbol bu top yuvarlak ve kismetsizlik ve sansizliklar
    da olabilir maçta turda gidebilir.. O zaman yinede kazanan takimi da kaybeden takimi da alkislayacagiz. Takimimiz kaybetse de yine bagrimiza basacagiz
    birlikte hep zirveye nice yollarda beraber olacagiz. Bu heyecan bu macera bir rum maçi ile son olmayacak. Bu heyecan hep devam edecek.
    Traftarlarimiza düsen görev: Bu maçta Avni Aker'i doldurup!! Maç boyu yani maçin baslamasi ile var olan sesleri ile Allah ne verdi ise Gökgürler gibi
    stadi "Bordo" "mavi" "sampiyon" "Trabzon" ooo ooo gibi meshur tezahuratlarimizla ve digerleriyle sese bogmak ve hiç susmadan 90 dakika
    boyunca hiç susmadan devam edecegiz..
    Her türlü olumsuzluga ragmen kazanabiliriz!
    Ilk maçta her türlü olumsuz sartlarin aleyhimize olmasi nedeni ile ummadigimiz
    malubiyet her ne kadar morallerimizi alt üst etsede.. Bu maçi kazanmak, bu skoru aleyhimize çevirmek o kadarda zor degil.. Daha maçin ilk 10 dakikasi içinde 1 - 0
    öne geçersek daha arkasi gelir ve farka da gidebiliriz. Benim umudum bu yönde olacagina kanatim var baskasini düsünemiyorum.. Bunun için takimimiza bol sans ve basarilar ayrica taraftarlarimiza da sabirlar diliyorum..
    Bir uyari daha! Maç esnasinda sahaya bir kibrit kutusu bile atilmasin attirilmasin.
    Bizler için güzellikler sergilemek çok daha önemli.. Yapacagimiz seyler marslar durmadan söylemek.. Tribünlerde çildirmak ama saha içine cezaya sebeb olacak
    hiç bir olaya sebeb olmayalim. Sunu da yine unutmayalim rakibimiz turu geçebilecek bir sonuca sahiptir! Onlar bizden gol yememeye hatta 2 gol yememeye ugrasacaklar! Biz ise yemeden en az 2 tane atmaya ugrasacagiz!
    Valla hani bu is o kadarda kolay degil ama biz yine de kazanacagimiza umud ediyoruz!

Tekrar tememenni ederim Sans bizden yana olsun.

Mehmet
    Sevgi ve saygilarimla... 30/07/2005 Edited by: Mehmet

uzaktan sutlarla bile biter bu is....

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı

Yakup, o kadar uzun yazinin özeti bumu. "Uzaktan sutlarla biter bu is" Kopardin beni bu saatte [img]smileys/smiley36.gif[/img]

'bile 'demisim abi o çok önemli bak...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@ mehmet abi: [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    ------------

car$amba ak$amina kadar susalim...hata edenlere destek verelim...

gerekirse car$amba ak$ami hesap sorariz...

ama $uan sadece destek...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı yakup midi Nickli Üyeden Alıntı

Yakup, o kadar uzun yazinin özeti bumu. "Uzaktan sutlarla biter bu is" Kopardin beni bu saatte [img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umarim maçtan sonra gözyaslarimizla yeni bir türkü tutturmayiz

ÇARSAMBAYI SEL ALDI...

kutoz
    Ziyaretçi

Emin, tatile çiksana artik [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Basligi açan abimize saygili olalim.Konuyla alakasi olmiyan saçma sapan yorumlar yapmiyalim bi zahmet arkadaslar...Anarthosis maçi basligina yazin bence.

Edited by: Scholes

ne olacak bizim bu halimiz insallah futbolcular bu siteyi okumuyordur....ben bir soru soracam taraftar bir maçi alabilirmi?

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hafif dokundurmalarla güzel hazirlanmis bir yazi, katilmadigim bir nokta var , onu da simdi açiklamak istemiyorum. Polemikler çikacaktir çünkü. Maç sonrasi daha detayli konusulacaktir zaten.

Bu karsilasma sadece takimimizin degil taraftarimizinda bir sinavidir. Her ikiside alninin akiyla çikar insallah. ( Taraftar her türlü sonuca hazirlikli olsun aksi bir sonuçta kirip dökmesin, olumlu sonuçta sevinç olsun , silahlar konusmasin. )

Kadroya Emrah'i yazmamissiniz. Birde Adem oynamali diye düsünüyorum.

Dip Not : Emin eve pc mi aldin ?Edited by: CeSS

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çarsambaya kadar ve ondan sonra her zaman destek[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu gunude sayarsak carsambaya 4 gun kaldi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Emin, tatile çiksana artik [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emin, kutoz'a katiliyorum. Hadi artik, cik tatile..

Inan; Senin "tatile", forumun da "senin tatile cikmana" ihtiyaci var. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

(Yanlis anlama sakin.. Sadece 4 Agustos'a kadar.) [img]smileys/smiley1.gif[/img]

tacon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çarsamba'ya az az kaldi. doktorum nerde :P

Guests
    Ziyaretçi

Mehmet abi'nin yazisinda degindigi, tahrik ve provokasyonlar konusunda çok dikkatli olmaliyiz...

Rum kesiminde Trabzonspor kafilesine uyguladiklaripsikolojik baski ve saldirilarin devaminda, trabzondaki maç içinde bazi planlari kesin vardir...!bu turu geçebilmek için ellerinden geleni yapacaklardir...Bunun en kolay yolu da tabii ki taraftarimizi tahrik etmek olacak...

Isimiz zor... Ama zor isleri severiz... O gün hepimize Allah kolaylik versin...

78 saat 25 dakika kaldi.haydi trabzonum getir dize rumlari

bu maç uykularima giriyor ilk 20 dakikada 3 tane atiyoruz hadi hayirlisi 3 GÜN KALDI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ARKADASLAR MAÇA SOKAK KIYAFETLERIMIZLE GITMEYECEGIZ ÖYLE DEGILMI!!!!

FORMANI ATKINI BAYRAGINI TÜRK BAYRAGINI KKTC BAYRAGINI AL GEL!

KIMINE GÖRE FUTBOL KIMINE GÖRE INTIKAM KIMINE GÖRE NAMUS KIMINE GÖRE KIBRIS BARIS HAREKATI YENIDEN!..

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kktcden 20 bin bayrak gönderilecekmis[img]smileys/smiley32.gif[/img]

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çarsambaya harbidende 3 gün kaldi peki tribünde herhangi bi organizasyon varmi?

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı
    Ayni senaryolar.. Ayni tas ayni hamam. Trabzonspor yeni sezona yeni umudlarla baslarken sezonun açilis maçinda komsu Ülke Gürcistan'nin Dinamo....

kardes daha ne yapsin oyuna aldigi oyuncu 2 hata yapti. 2 side gol oldu. 10 kisi olmamiza ragmen o maci berabere bitirebilirdik.Edited by: murat

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

diger bi konu tolga hususunda. satmicaklardi da napcaklardi?adam gitmek istiyor. iyide para verdiler. e sen tut tutabvilirsen tolgayi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Umarim maçtan sonra gözyaslarimizla yeni bir türkü tutturmayiz

ÇARSAMBAYI SEL ALDI...

ins. benim içinden geçen 3-0 2fatih 1 yattara

Nereden
    Trabzon

yattara mi??

niye yenildik ki biz. yattara olsaydi bole mi olurdu. gerçi çarsamba yattarasiz yenecez. yattara atamaz yani[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)