Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 162 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazim Kanat-Protesto-

emuly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunuda ben gönderdim:

Ya sen kim oluyorsun da bu adami elestiriyorsun.Ulan senin hayatin kadar basarisi var Senol Günes'in.Kaleciden neden antrenör olmuyormus.Böyle bir kaidemi var bunu hangi temellere dayandirarak söylüyorsun.Yada böyle bir istatistiginmi var böyle bi anket yaptiysan söylede biraz gülelim..Dünya kupasinda adama yapmadiginiz kalmadi hakan sükürü neden oynatiyorsun diye.Simdi çikmissiniz hakan neden oynamiyor.Yetmedi adamin Karizmasina laf attiniz.Ulan simdide yetmedi.Istanbul takimlari gibi avantajlara sahip olamayan Trabzonspor u basariyla yöneten Senol hocaya laf atiyorsun.Sen hiçmi futbol adina verdigi demeçleri felsefik konusmalarini dinlemedin.Adam futbol oynamaya gidiyoruz siyaseti bu isin içine sokmayin keyfinize bakin demek istemis benmi açiklayayimAYIPTIR AYIP BU SENIN DEGIL HALA SENI KONUSTURANLARIN AYIBIDIR.!!Edited by: emuly

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kodugumun dinazoru.kendileri leeds e 6-0 yenilirken rezil olmamis galiba zevkten çildirmistir alti kere girdi diye.

sizde böyle serefsizleri ciddiye alip moralinizi ve sinirinizi bozmayin arkadaslar.

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adamin Trabzonspor ve Trabzon hakkinda yazi yazmasina, yorum yapmasinasiniiiiiiiiiiirrrr oluyorum.[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı laz_kopat_61 Nickli Üyeden Alıntı

Kazim Kanat serefsizinin Senol Hoca Hakkindaki igrenç yazisi:

Senol Günes

Türk antrenörlügünün en büyük ismi Gündüz Kiliç söylerdi : "Kaleciden antrenör olmaz." Senol Günes, Trabzon'u büyük hedeflere tasiyamaz. Rum Kesimi'ne inilmis. Dünya medyasi Bay Günes'in agzinin içine bakiyor. O da, "Buraya futbol oynamaya geldik" diyor. Oysa Trabzon sadece futbol oynamaya gitmedi. Baris elçisi olarak gitti. Futbol konusacak olursak Bay Günes bizlere tarihi ayip yasatti. Bir de Türkiye'nin en büyük santrforu Fatih Tekke'nin futbol hayatinin bitmesi için elinden geleni yapti. "Bay Günes'in kariyeri ve karizmasi yok" diyordum ya. Yine hakli çiktim.

Bu serefsizi protesto için:kanat@sabah.com.tr

önce kendisinin ne moch oldugunu yazsin. Isine geldigi zaman trabzon ile ugrasmanin amacini hepimiz biliyoruz.

bu asagidaki besiktasliyada agzinin payi verilmeli.

Tepesine baslarim - TIKLA OKU YORUM YAZ

Edited by: sanatik

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Bence de en iyi teknik adam ve takim kaptani kaleciden olur.Çünkü onlar oyunu geriden en iyi okuyan,yapilan hatalari en iyi konumdan gören,aksiyan yönleri en iyi tespit eden kisidir.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adam besiktasa yazacak yazi bulamiyor mu ya simdi baslasa kiyamete kadar yazar ama akilli degilki bize bulasmadan duruyor 6-0 leeds united 'a yenilince konusmuyor yok bilmemsundan gitmisiz kibrisa deli bu deli konusmaya degmez[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

deliktasin neresine yazi yazsin? yapacaklari yildiz transferi iranli javadimi?yoksa muhtesem basarilarinimi? yazsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: melrok

Bu mail de benden...

Sayin Kazim Kanat...

Size Trabzonspor,Trabzon'un futboldaki liderlik vasiflari ve Senol Günes konusunda aydinlatici bazi seyler yazmak ve bu konuda sizinle tartismak isterdim; ama buna gerek yok...Çünkü sizin futboldan anladiginiza inanmiyorum.Bunu size örneklerle de açiklayabilirim.Mesela; Senol Günes'li Milli Takim 2002 Dünya Kupasi için Kore'ye giderken "bu takim hiç bir basari elde edemez"dediniz;ama o Milli Takim tarihinde görülmemis bir sekilde Dünya Üçüncüsü oldu.Az kalsin Dünya Sampiyonu olacakti...Bir baska örnek;Lucescu Galatasaray'dan Besiktas'a geldigi zaman "Besiktas için bu sezon kayiptir.Lucescu'nun basarili olmasi mümkün degil" dediniz;Besiktas, Lucescu'nun ilk senesinde sampiyon oldu.Bir baska örnek;Sergen'in Besiktas'a geri dönüsünde "Besiktas resmen intihar ediyor" dediniz;Besiktas'in o seneki sampiyonlugunda en büyük pay Sergen'in oldu.Yetmediyse alin size baska bir örnek;Bir sonraki sezon Besiktas lider durumdayken Tv ekranlarinda piskin piskin "artik ligin bundan sonrasinin oynanmasina gerek yok.Sampiyon belli..." diye kasilip, hava attiniz ama ayni sezon Besiktas birakin lig sampiyonlugunu,lig ikincisi bile olamadi.

Bu saydiklarim sadece simdilik aklima gelenler.Bunlari göz önüne aldigimizda sizin futbolun " f " sinden anlamadiginiz belli oluyor.O yüzden futbol konusunda sizinle tartismanin ya da sizin futbol konusundaki görüslerinizi kaale almanin pek mantikli olmadigi da açik seçik belli...

Burda benim asil üzerinde durmak istedigim konu sizin futbol konusundaki abuk sabuk, saçma sapan görüslerinizden ziyade art niyetli yaklasiminiz.Hatirliyorum yakin bir zamana kadar üsenmemis, arastirma yapmis ve Tv ekranlarina çikarak "Türkiye'de en fazla olay çikmis olan yer Trabzon, bu kadar olay çikmis,su kadar sahalari kapanmis" diye kininizi kusuyordunuz.Sahalarda çikan olaylara bu kadar tepki verir gibi görünerek duyarli oldugunuzu belirtmeye çalistiginizi ima eden bir insan olarak geçen sezon boyunca ligde en fazla olayin çiktigi,en fazla kapama ve diger cezalarin verildigistadinmensubu oldugunuz kulübün sahasi oldugunu ne hikmetse pek gündeme tasimamaniz da ayriyetten çok ilgi çekici.Cinayet olayini söylememe gerek yok sanirim.Türk Futbol Tarihi'indeki utanç olaylari konusunda liste yapilsa sanirim bu olay açik ara liste basi olur.

Son Rum Takimi ile yaptigimiz maç sonrasi yapmis oldugunuz açiklamalari da hayretle okudum diyemeyecegim.Çünkü tam size yakisan ve sizden bekledigim bir yaklasim.Sanirim maçi izlerken içinizden "ah Trabzonspor su Rumlar'a yenilse de ben de zevkten dört köse olsam ve doya doya bu camiayi ve basindakileri topa tutsam" diye dualarda bulundunuz.Sakin "Allah'in degerli kuluymusum, dualarim kabul oldu" gibilerinden havalara girmeyin çünkü sizin gibi art niyetli insanlarin dualarinin kabul olacagini falan sanmiyorum.Bu yasanan olay futbolda her zaman her takimin basina gelebilecek seyler.

Bizler de takimimizin aldigi sonuçtan dolayi son derece üzgünüz ve bir çok konuda takimimiz elestiriyoruz.Ama bu isin rövansinin da oldugunu ve çok büyük bir camia olan Trabzonspor'umuzun bu rövansta siz ve sizin gibi art niyetliinsanlara gereken dersi verecegini çok iyi biliyoruz.

Size "buyrun gelin gözlerinizle canli canli bu tarihi geceye sahit olun" diyecegim amavereceginiz cevabi da çok iyi biliyorum."Trabzon'a gidemiyorum,orda beni istemiyorlar,tehdit ediliyorum"gibilerinden laflar edeceksiniz.Bu konuda da size sunu söyleyebilirim.Siz böyle koskoca sehrin insanlarinin manevi duygulariyla ve onlarin en çok kiymet verdikleri degerlerle alayci tarzda konusmalar yapip ,sürekli asagilar ve küçük düsürücü tarzda yorumlar yaparsaniz ve her konusmanizda art niyetinizi açikça belli ederseniz suçu lütfen biraz da kendinizde arayiniz.

Bu ülkede her olayla ilgili sirf muhalefet olsun da ne olursa olsun anlayisinda bir tarz benimseyerek sürekli gündeme gelmeye çalisan ve tek amaci reytingini artirmak olan sizin gibi "çok büyük futbol yazariyim" diye geçinenlere söylenecek fazla bir sey yok.Kendi camianiz tarafindan bile hiç sevilmemek ve hatta nefret edilmek her insana nasip olacak(!) bir duygu olmasa gerek.

Son olarakbundan sonraki yazarlik hayatinizda akli selim yorumlar yapmaniz ve objektif olmaniz dileginde bulunuyorum.Bu konuda hiç umudum olmasa bile yine de diliyorum.Allah'tan ümit kesilmez...

Eger bu canli bir insani etkiliyorsa,etkiledigi insanda kanatlilar familyasindandir.Kafasina fötür sapka takarak insana benzemeye çalisiyor ama bence sadece penguene benziyor.

Nereden
    Almanya

arkadaslar böyle yazarlara mail atmakdan haric bu siteden yazi yazmak gerekmezmi ?

O gelir okur yaziyi. kanat acaba o maillerin hicbirini okuyormu ?

niye onun gibi herkesin okumasini saglayacak bir yazi üretemiyoruz burada ?

mail atacaklar atsin yine ancan bu gibi yazilara cevap olarak mutlaka yazilar üretilmeli yayinlanmali burda.

Guests
    Ziyaretçi

ey Trabzon evladi kazim kanadi insan yerine koyup bide protesto mu edecegiz..Biz her afkuran köpege cevap vermeyiz lütfen kapatalim bu bölümü

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Ne güzelde anlatmissin be kardes....Insan olan anlarda ama nerdeeeeee....!

Nereden
    Almanya

Galafka kardes böylelerine sadece bir yazi yazilmali ve yayinlanmali. Ona mail atmaklan olacak is degil bu.

O yaziyi herkes okusun, ne moch oldugunu herkes görsün.

Bu yazar senol günese bu kadar laf atacak ve afgursun demekle olacak is degil, mail atmaklada olacak is degil, cunkü onu bizmi yetistirecegiz bu yasindan sonra ?

60000 tane mail atsan ne getirecek sana ? Adamin sanki umrunda ? O yapmis bile yapacagini.

Ayni sekilde yazi yayinlanmasi gerek. Bu ne ilk nede son.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerizekali herife bak yaa.Ulan senin ne ... oldugunu cümle alem biliyo.Bizans serefsizi.Sen git kendi bizans takiminin lekelerini temizle.Ama onu beceremezsin ki ancak ört pas etmeye çalisirsiniz.

Serefsiz adi bizans köpegi

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanatik abi,

Bu dedigini nasil yapilacak?Fikir çok iyi ama nasil yapicaz?

Edited by: lazoliii

Guests
    Ziyaretçi

Sanatik kardesim bende bunu diyorum iste bizim ona tepki göstermemiz o serefsizin isine geliyor..Bizim sayemizde gündemde kaliyor..Bu iti gebertemeyecegimize göre cevap ta vermeyelim diyorum

Benim fikrim bu......

Nereden
    Almanya

BMN adina bir yazi yayinlanmali.

Bizim mail protestusunu kim benimsiyor, kimin haberi oluyor bundan ?

kazim kanat bu mailleri okuma yerine direkt cöplüge atmiyorsa ne oluyum.

Galafka kardes bu herkese bizi kötülüyorsa bizdende ayni sekilde cevap gelmesi gerek. Susmakla hic bir sey cözülmez. Adam bilecek basina gelecekleri. Öyle kolay kolay hakkimizda yazi yazamiyacak. Bir yapar iki yapar ücüncüde anlar artik. Anlayana kadar.

Posta kutusuna 100 tane mail gelecegindenmi cekinecek dersin, yoksa cümle alemin onun hakkinda yazilan bir yaziyi okuyabilmesindenmi, susmakdanmi?

bunu bu yasindan sonra 100 tane mail ilemi yetisdirecegiz ? Ne mal oldugunu bilmiyoruzmi ? Ya peki diger yazarlar ? Onlarada her defasinda mail protestosu baslayarak bir seyler yapalim ?

sonuc hep ayni umurunlarinda degil. Benimseyecekleri isler yapmak gerek. Susmakla ancak devam ederler.Edited by: sanatik

Guests
    Ziyaretçi

tamam sana hak veriyorum ama söyledim gebertecek halimiz yok o zaman fikir üretelim ne yapabiliriz diye

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

kanatli kazim SENOL HOCANIN karizmasini ve kariyerini tartismaya açiyor. 2002 de sampiyon olan brezilyanin hocasi çok karizmatik bir adammiydi. Ayrica kanatlarini SENOL HOCANIN kariyerini ve karizmasini yazmaktan ziyade kendi takiminin hocasi kariyerli ve karizmatik! Riza Çalimbay hakkinda yazilar yazmakta kullansin. SENOL HOCAYI ve TRABZONSPORU elestirmek kendisine düsmez.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

BMN adina bir yazi yayinlanmali.

Bizim mail protestusunu kim benimsiyor, kimin haberi oluyor bundan ?

kazim kanat bu mailleri okuma yerine direkt cöplüge atmiyorsa ne oluyum.

Galafka kardes bu herkese bizi kötülüyorsa bizdende ayni sekilde cevap gelmesi gerek. Susmakla hic bir sey cözülmez. Adam bilecek basina gelecekleri. Öyle kolay kolay hakkimizda yazi yazamiyacak. Bir yapar iki yapar ücüncüde anlar artik. Anlayana kadar.

Posta kutusuna 100 tane mail gelecegindenmi cekinecek dersin, yoksa cümle alemin onun hakkinda yazilan bir yaziyi okuyabilmesindenmi, susmakdanmi?

bunu bu yasindan sonra 100 tane mail ilemi yetisdirecegiz ? Ne mal oldugunu bilmiyoruzmi ? Ya peki diger yazarlar ? Onlarada her defasinda mail protestosu baslayarak bir seyler yapalim ?

sonuc hep ayni umurunlarinda degil. Benimseyecekleri isler yapmak gerek. Susmakla ancak devam ederler.

[img]smileys/smiley20.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eline birsey mi geçti Mrs.Kanat[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Keltos karizmanla yakiyon etrafi zaten.

adama kiyak gecmis oluruz be hemsoEdited by: l-m

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

host afgurma

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ula gene yarim yazdim bbu kel akbaba zaten hakkimizda hic hayirli bise demediki simdi desin sanki ona fikrini soran olnus gibi yorum yapiyo sen git kanadi kirik akbaba takimin hakkinda yorum yap serefsiz

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@galafka,

kardesim aklina gelen baska kufur veya asagilayici soz yok mu???? ne biliyim biraz daha agir kufurlerde edebilirsin... nasilsa burasi trabzonspor bahanesiyle kafasindaki kufurleri foruma yazanlarin bulusma noktasi haline geldi gibi....

arkadaslar iyice zivanadan cikmaya basladiniz farkindasiniz degil mi??? hakli oldugunuz yerde tepki verirken bile haksiz duruma sokabiliyorsunuz kendinizi.....

kantarin topuzu iyice kacti artik

@ezrail61,

sende kisa tutmussun istersen biraz daha gelistir kendini kardesim....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)