Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 162 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazim Kanat-Protesto-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kazim Kanat'ın Senol Hoca Hakkindaki igrenç yazisi:

Senol Günes

Türk antrenörlügünün en büyük ismi Gündüz Kiliç söylerdi : "Kaleciden antrenör olmaz." Senol Günes, Trabzon'u büyük hedeflere tasiyamaz. Rum Kesimi'ne inilmis. Dünya medyasi Bay Günes'in agzinin içine bakiyor. O da, "Buraya futbol oynamaya geldik" diyor. Oysa Trabzon sadece futbol oynamaya gitmedi. Baris elçisi olarak gitti. Futbol konusacak olursak Bay Günes bizlere tarihi ayip yasatti. Bir de Türkiye'nin en büyük santrforu Fatih Tekke'nin futbol hayatinin bitmesi için elinden geleni yapti. "Bay Günes'in kariyeri ve karizmasi yok" diyordum ya. Yine hakli çiktim.

Protesto için:kanat@sabah.com.tr
    Konu antagonist tarafından (15.07.2006 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.

güzel bi yazi hazirlasakta sunu mail bombardimanina tutsak...[img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: te4cher

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu sabah bagimsiz olarak kendisine yazdigim mail:
    Merhabalar sayin Kanat...

Bu maili Trabzonspor'un bu sene hiç bir sey yapamayacaginin açikça ortaya çiktigini yazdiginiz yaziniz ve Senol Günes hakkindaki görüslerinizi belirttiginiz (yillardir süren kininizi kustugunuz mu demeliyim acaba) paragrafiniza cevaben yaziyorum...

Biliyor musunuz, sizi hiç sevmiyorum, en az sizin Trabzonspor'u ve Trabzonlulari sevmediginiz kadar... Alinmis bir yenilgi sonrasi Trabzonspor'a ve Senol Günes'e saldirmanizi ve yasadiginiz orgazmi "ayip" olarak degerlendiriyorum. Siz mafia babalarina yurtdisina çikmakta yardimci olan,maçlari esnasinda cinayet islenentakimlari yazmaya devam edin...Trabzonspor'un agziniza ve kaleminize hiç yakismadigi kanaatindeyim...

Iyi çalismalar...

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah'indan bulsun bu köpek.. Besiktas'ta milletin masasina yamanan otlakçi asaligin tekidir bu adam. Isi gücü ona buna çamur atip gündeme gelmek, devamli olumsuz fikir beyan edip 50 tane söyleyip 1 tane tutturarak ben söylemistim demektir..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya bu kanatliyi adam yerine koymaya degmez.

Emrah Abi çok güzel yazmissin...

bu adamin kanatlarini kirmali...

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bosuna kötülere birsey olmaz demiyolar bu adam! (ppardon) yaratikta yillardir kenan onuk gibi hastalikla bogusuyo ama kenan onuk gitti bu kaldi afkursun .......

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

''Diger insanlarin kutsallarina ve degerlerine saldirmaktan vazgeç.Mazinde olmayan,yasamadigin,yasayamaycagin basarilara çamur atmayi birak artik.Kendine gel...'' Ben de serefsize böyle bir mail gönderdim.Hakaret etmemek için elimi zor zaptettim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu, su mantigida anlamiyorum!...Trabzonsporla ilgili ya da Senol hoca ile ilgili birileri kötü bir sey yazinca ona topyekün tepki vermek hepimizin boynunun borcudur.Ne demek? bu adama degmez!O bize istedigini diyor,hakaretler ediyor,yerden yere vuruyor.ve bunu yaparkende ülkenn en çok alinan (Günebakistan baska gazete almam)gazetesinde yapiyor.

O zaman, Cem papila da adam degildi onun için neden sokaklara döküldük,ona dadegmezdi.Herkes aklini basina alsin ve bu adama gereken cevabi yazsin.Ona degmez,buan egmez,kime deger?Kafanizi deve kusu gibi kuma gömmüssünüz çikariin artik,Trabzon taraftari tepkili taraftardir.Bu islere papuç birakmaz.

Trabzonspor ve Senol haoca nezdinde Trabzonlu düsmanligi yapiliyor görmüyormusunuz?Senol ve Trabzonspor bizim en büyük degerlerimizdendir.Buna tepki vermeyecek adam Trabzonsporlu olmasin yahu...

Guests
    Ziyaretçi

dünya kupasi zamani kazim bir programda senol hocaya saldiriyordu. programa bir trabzonlu sair abimiz baglanmisti. senol günesin hayatini yaptiklarini anlatmisti. adeta konusmasiyla kazimi yerden yere vuruyordu. programi sunan sahis bakti olmadi ikisininde telefon baglantisini kesti. ama abimiz kazimi yerin dibine sokmustu. o konusmalardan sonra kazimi protesto etmeye deger birisi olarak dahi görmüyorum.

AMA HER PROTESTODA VARIZ YANI.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu, su mantigida anlamiyorum!...Trabzonsporla ilgili ya da Senol hoca ile ilgili birileri kötü bir sey yazinca ona topyekün tepki vermek hepimizin boynunun borcudur.Ne demek? bu adama degmez!O bize istedigini diyor,hakaretler ediyor,yerden yere vuruyor.ve bunu yaparkende ülkenn en çok alinan (Günebakistan baska gazete almam)gazetesinde yapiyor.

O zaman, Cem papila da adam degildi onun için neden sokaklara döküldük,ona dadegmezdi.Herkes aklini basina alsin ve bu adama gereken cevabi yazsin.Ona degmez,buan egmez,kime deger?Kafanizi deve kusu gibi kuma gömmüssünüz çikariin artik,Trabzon taraftari tepkili taraftardir.Bu islere papuç birakmaz.

Trabzonspor ve Senol haoca nezdinde Trabzonlu düsmanligi yapiliyor görmüyormusunuz?Senol ve Trabzonspor bizim en büyük degerlerimizdendir.Buna tepki vermeyecek adam Trabzonsporlu olmasin yahu...

Aynen katiliyorum...Bu adam Türkiye'nin en çok satan gazetelerinden birinde yazar.Etkiledigi insan sayisi çok fazla...Bu yüzden bu adami protesto etmeliyiz...

Nereden
    Ankara

maçta rum tarafinda bu i..eyi oturtalim nasil olsa onlari tutuyor hay.an oglu hay.an.

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

iyi de bu direkt mail atmakla olmaz.o zaman yazdigigazeteyi falanmail bombardimanina tutalim ki,tepkimiz duyulsun. Edited by: l-m

Simdi çok kötü bir kelime ederdim salh abi gibi ban yerim diye demiyorum varin siz anlayin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birakin su kanatliyi!!! Adam olsa kanatli olmazdi zaten[img]smileys/smiley36.gif[/img]

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya arkadaslar noluyor boyle bize allahaskina.....

adam bir yazi yazmis tamam anladik ama onun yaptigi bu yanlisin karsisinda bizim boyle mi tepki vermemiz gerekiyor.

yazilanlara bakiyorum, "ibne", "hayvanogluhayvan", "o.. cocugu" (bunu yazamiyorum artik), "serefiz"kufurleri havada ucusuyor....

lutfen bu forumu sinirlendiginizde agziniza gelen her kufuru noktli bile olsa kullandiginiz bir platform haline donusturmeyin...

hatta bir tanemiz kantarin topuzunu iyice kacirmis olumcul hastaligi bile kullanmis... hatta bu illetten dolayi bizden birisini kaybettigimizi dusundugumde o tepki cok bayagi kaciyor...

arkadaslar lutfen yazdiklarinizi duzgun bir hale getirebilir misiniz, veya en iyisi editler misiniz???

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaaaa birakin arkadaslar su ......................Neyse ya Allah tan korkumuz var hastaligi ile ilgili yazi yazmayayim.Ama gerçekten kansiz,serefsiz bi adam bu.TRABZONSPOR u yazmak Kazim kanat gibi aziz yildirim dalkavuguna,kendini ona buna peskes çeken adamlara düsmez.o gidip jimnastikçiler hakkinda yazi yazsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Silinmiştir......
    Konu antagonist tarafından (13.03.2007 Saat 06:11 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu da benim mailim...

Yahu, sen nasil bir adamsin?Her eline geçen firsatta; Trabzonluya ve Trabzonsporlulara,Senol Günes'e içindeki kini kusmak için firsat bekliyorsun.Gündüz Kiliç kimin umrunda?Baslatma simdi Gündüz Kiliç'a...Trabzonu agzina alma,salyalarin akiyor,Trabzonumuza da mazaallah mikrop bulasmasin...Senin unutmadik daha; Trabzon tribünlerine elektrik verdigin günleri.
    Trabzonu yipratmak için, simdi de üzerimize oyunlar oynamaya basladin.Neden, biz baris elçisi oluyormusuz?Böyle saçma sey mi olur?Devlet bu isleri baska kanallardan halletsin,üzerimizde olmayan bir misyonu bize yikmaya kalkma!...Türkiye'de, Trabzon'a olan ilgi alakayi,sempatiyi bu maçlarda kaybedecegimiz düsünüyorsan yaniliyorsun.Utanmasan bizi nerde ise vatan haini ilan edeceksin.Birak artik Trabzona olan kinini ve nefretinle masturbasyon yapmayi da, adam gibi yazilar yaz...
    Sana ne Trabzondan?Git çetelerin cirit attigi Besiktasini yaz...Git cinayetlerinizi yaz,git çok övündügün çarsini yaz...Git, 8 puan geriden gelipte, Feneri sampiyon yapan Serdar Bilgilini yaz.Git, Sinan Engini yaz,,Çakiciyi yaz...yiyorsa tabi...

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1. karaktersiz diye birsey yazmamis,

2. kariyer denilen sey o kadar izafiki, onun gozunde kariyerli bir sey olmayabilir dunya 3. su olan bir takimin basinda olmasi. ama onun ne dusundugude cok onemli degil

3. her ne derse desin, yazarsa yazsin, bu kufurleri burada savurmaya kimsenin hakki yok..

dikkat edersen perhapste protesto etmis ama adabiyla usturubuyla. yoksa hepmiz biliyoruz 3 satir yazi yazip aklimizdaki kufurleri saymayi. ama burda temsil ettigimiz trabzonspor ve insanlarin egolarini tatmin etmek icin trabzonu kullanmalari hic hosuma gitmiyor... bizden veya degil onemli degil...

Nereden
    Ankara

sevgili shipbroker61,

uyarinda haklisin ve yazdigimdan bende gurur duymuyorum. yalniz her sendeleyisimizi firsat bilip bizden ve senol hocadan intikam almaya çalisan birinden insan müsvetesinden bahsediyoruz. dünya kupasi öncesi ve grup maçlari sirasinda agzina geleni ulusal medya araciligiyla seviyesiz biçimde dile getirdikten sonra 3.lük ile kayiplara karisan ve uzunca bir süre gözükmeyen, geçen sene basarili grafik boyunca agzini açamayan bir sahis ilk sendelemede yine agzini açiyor. ulusal medya araciligi ile bizlere ve senol hocaya bence edebilecegi en büyük küfürleri ediyor. ne kadar bizim burada yazarken sorumlulugumuz varsa ulusal medyada yazan bir kisinin sorumlulugu sanirim bizimkinden oldukça fazladir. kisisel kini pahasina bize her seyi söyleme hakina bu insan müsvetesine kimse vermemeli vermeyecek nasil dünya kupasindan sonra sustuysa 3 agustos ve sonrasinda gelecek zaferlerimizlede susacak ve birdaha agzini açamayacak. allahim ne olur su 3 agustos gelsin bunun gibi sahislarin dili kapansin trabzonum taraftarini onurlandirsin. tarih tekerürden ibaret trabzonumda S.L'de cosacak ve bu adam bir daha konusamiyacak insallah.

ya bu adam trabzonsporun neysetobe tobe kafayimi yemis o ya ">

arkadaslar ben siddeti sevmeyen ve herzaman heryerde sakin ve agirbasli olmayi tercih eden kisiyim. ama bu adam birgün olurda önüme cikarsa sudan esek cikana kadar döverim. serefsizliginde siniri vardir.

Alıntı neXX Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar ben siddeti sevmeyen ve herzaman heryerde sakin ve agirbasli olmayi tercih eden kisiyim. ama bu adam birgün olurda önüme cikarsa sudan esek cikana kadar döverim. serefsizliginde siniri vardir.

adam sinir tanimiyoki illa diyoki bmn uyeleri toparlansin gelsinler beni öpsünler [img]smileys/smiley9.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Bu sabah bagimsiz olarak kendisine yazdigim mail:
    Merhabalar sayin Kanat...

Bu maili Trabzonspor'un bu sene hiç bir sey yapamayacaginin açikça ortaya çiktigini yazdiginiz yaziniz ve Senol Günes hakkindaki görüslerinizi belirttiginiz (yillardir süren kininizi kustugunuz mu demeliyim acaba) paragrafiniza cevaben yaziyorum...

Biliyor musunuz, sizi hiç sevmiyorum, en az sizin Trabzonspor'u ve Trabzonlulari sevmediginiz kadar... Alinmis bir yenilgi sonrasi Trabzonspor'a ve Senol Günes'e saldirmanizi ve yasadiginiz orgazmi "ayip" olarak degerlendiriyorum. Siz mafia babalarina yurtdisina çikmakta yardimci olan,maçlari esnasinda cinayet islenentakimlari yazmaya devam edin...Trabzonspor'un agziniza ve kaleminize hiç yakismadigi kanaatindeyim...

Iyi çalismalar...

Ekleyecek hiç birsey yok aynen gönderildi.....

Emici,bariyerli,siviyi hapseden ve kanatli...... KAZIM...!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)