Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 345 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug Küplere binmis

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atay Aktug efendi Küplere binmis,Traftarin 1 yildir Küplerin üzerinde gezdigini görmüyorya beyefendi Küplere binmis Küplere binmesi gereken tepki göstermesi gereken bizleriz.Hata nedir Transfer yapmamak,Trabzonspor u küçük düsürmek kimsenin haddine degildir beceremeyen basiretsiz yönetici istemiyoruz.
    Allah Askina Çokmu sey istedik sadece bu takima kaliteli 3 tane takviye yapin dedik.Takima destekse ölümüne destek olduk,Geredeye kampa gittik destek olduk,Olimpiyat satadini dolduralim dediler doldurduk,Forma dediler aldik,100 BIN ÜYE dediler olduk,Dergi dediler abone olduk,sabredin dediler sabir küpü olduk bunun karsiliginda dedikki su takima 3 tane kaliteli takviye lazim ama ne yaptilar daha Petkoviçten kalitelimi degilmi belli olmayan Bir kaleci Petkoviçin yerine,adi sani duyulmamis ELLER TOLGA nin yerine baska birde bu gün yeni bir taransfer oda Tolgadan gelen paranin arta kalani ile,
    BURDAN bagirdik yanlis yapiliyor bakin SL ve Lig basliyor oyuncu lazim oyuncu lazim dedik A,B,C D .........Z PLANI DEDILER ortada hiç bir plan kalmadi.ama dün Takke Düstü kel göründü.Maçtan sonra birde ATAY AKTUG denilen REZALETIN basmimari küplere binmis,arkadas Küplere binecegine Transfer yapsaydin ya yapman gerekn sadece kaliteli,2,3 takviye iken ve geçen sene ayni hatadan dolayi elden kaçan imkanlar bu sene daha erken bitmek üzere.
    Tek kelime ile Trabzonspor rezaleti Türkiyeye yasatmistir.Tek sorumlu ATAY AKTUG dur.kimse baska sorumlu aramasin
    ATAY AKTUGUN küplere binmesi ile ilgili Bir kardesim (ismi bende kalacak) siir yazmis bende sizlerle bu siiri paylasmak istiyorum Güzel bir siir olmus sagolasin kardes

KÜPLERE BINEN ADAMfficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />

Kenan Pars dediler inanmamistik
    Akilli ve zeki biri sanmistik
    Güçlü takim vaadine kanmistik
    Yalancinin mumu aksamdan söndü
    Dün gece bir adam küplere bindi...

Hani firtinaydik esecektik biz
    Avrupa?da nefes kesecektik biz
    Balkona bayraklar asacaktik biz
    Firtina daha yel olmadan dindi

Borsaya açilmak her seyi çözdü!
    Komiteler Mars?i, Venüs?ü gezdi
    Gazeteler her gün transfer yazdi
    Plandan, yalandan beynimiz döndü

Obina, bu bina derken gün doldu
    Forvetimiz kazma, oduna kaldi
    Bir tarih Kibris?ta madara oldu
    Cümlemizin basi yerlere indi

Paramizi sokaklara saçmadi
    Kapatti kasayi, daha açmadi
    Iki yildir inadindan geçmedi
    Risk almadan olaniyla yetindi

Tebdili mekanda fayda var diye
    Ergün Ata bizi tefe kor diye
    Ama kalkarsam da, çalarlar diye
    Koltugunu alip biraz gezindi
    Hayret yahu... adam küplere bindi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cleared By Poetricus

Edited by: Poetricus

Guests
    Ziyaretçi

cAFER HAY YÜREGINE SAGLIK NE GÜZEL ÖZETLEMISSIN BIZIM BASKANIN DURUMUNU[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

BU YAZININ VE SIIRIN ALTINA IMZAMI ATARIM.HER SEYI DÖRT DÖRTLÜK ANLATMIS KARDESIMIZ.BU SIRIN ÜSTÜNE BIR SEY YAZMAYA GEREK YOK.

BASKANIMIZ BANKA HESAPLARIMIZA BAKAR BAKAR AVUNUR.NE KADAR KAR YAPTIK DIYE.RUM TAKIMINA YENILMENIN ACISI KAÇ PARAYLA DINER ACABA.

harika bir yazi olmus. artik gerisi yönetimin.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu siiri direkt atay beye göndermek lazim abi kim yamissa eline saglik belki yönetim bir mesaj çikarir bu siirden

ben sunu anlamiyorum daha dune kadar omuzlarda bir baskan bugun sirt cevrilmis bir baskan yapmayin daha mac bitmedi

ben sonuna kadar baskanimiza ve yonetime tam destek veriyorum

arkadaslar bende katiliyorum ... baskanimizda boyle olmasini istemezdi.. hem daha 90 dakikamiz var hepimiz uzulduk ama ne gelir elden ?

Nereden
    İzmir

BIZIM ELIMIZDEN BIR SEY GELMEZ AMA BASKANIN ELINDE BU SENE HER TÜRLÜ IMKAN VARDI.BEN DÜN GECE MEHMET YILMAZIN YERINDE ZURAWSKI YI DÜSÜNDÜMDE NASIL OLURDU ACABA

matacascer
    Ziyaretçi

HEPINIZE KATILIYORUM ARKADASLAR NE YAZIKKI TRANSFERI BECEREMEYEN BIR KULÜBÜZ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı baget55 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar bende katiliyorum ... baskanimizda boyle olmasini istemezdi.. hem daha 90 dakikamiz var hepimiz uzulduk ama ne gelir elden ?

Rum takimini elesekte isler degismez benim elestirim Transfer için geç kalindi,Geçen yilki hatalar aynen tekrar ediliyor.BU RUM TAKIMI karsisinda rezil olmamliydik

biktim abi her sene ayni rezilligi yasamaktan yeter artik bizim sesimize kulak verin bu taraftar bu atkima sahip çikmiyor siz çikmnak istemiyorsaniz dahi onu bilmiyorum sayin baskan borcumuz yok tamam ama transferde yok o zaman arkadas bizde yokuz diyelim bu bize yakismaz bizede yakisir dünyaca yildiz olmus oyuncular ikinci sinif oyuncu istemyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer agabey, sonunda sair de ettiler seni[img]smileys/smiley1.gif[/img].Evet baska topikte de yazdim sorumlu Yattara felan degildir.Tek sorumlusu baskan ve is bilmez yönetimdir.Neymis! ''öyle Brezilyalardan topçu kolay alinmiyormus''O zaman oradan futbolcu alma kardesim,baska ülke mi yok!...Geçen sene devre arasinda Szymek bu takima geldiginde Zuravskiye'de bizim yönetim lisans çikarmisti ama ne hikmetse lig bitti,yeni ezon basladi ama anlastigimiz adami alamadik.Çok paradan bahsediliyor,bunlar geçen senede Kiew maçi öncesi paralsara kiyamimis olan gene taraftara olmustu.

Güney Kibris Rum takimina elenmek, inanin bu takimi bititirir.Kimse de bana yahu bu spor müsabakasi demesin.Her ne kadar yaptiklari futbol olsada Rum takimina hemde kendinden kat kat zayif bir takima elenmeyi Trabzonspor kaldiramaz.Türkiyenin iftahar ettigi bu takim bundan sonra maytap geçilen takimi olur.O yüzden bu maçin rövansinda en azindan acimizi hafifletecek bir skor ile tur atlamayi beklioruz.Sonra mi?CL gitmesekte olur...Gerek kalmadi...Atay Aktug ve ekibi gitsin oynasin...

Nereden
    İzmir

RUM TAKIMINA ELENMEK TÜRK FUTBOL TARIHININ EN BÜYÜK AYIBI OLUR BENCE.RÖVANSI ÖYLE YADA BÖYLE ALMALIYIZ.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer abi sana katilmamak elde degil destekse destegimiz oldu. Olimpiyat stadindaki maçtan sonra gaza gelip 10 gün içerisinde transferi bitirecegiz dedikleri hala daha kulaklarimda çinliyor. Yanarim yanarimda su Karel Dhaneyi dün aksam aradigimiza yanarim meger karel ne büyük topçuymus !

Verseydiler tolgaya 1.650 milyar uzatsaydilar sözlesmesini 2 yil daha alsalardi bi forvet petkoviçin kalmasina bile raziydim bu hallere düsücegimizi bilseydim iste ozaman skor çok farkli olurdu. Ama durrrrrr dengeler bozuluyor !

Evet gerçekten bozuldu dün aksamdan beri dengeler denge filan kalmadi bende..

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

atay bey önce brazilyaya yolladigi,is bilmeztransfer komedyasina karsi küplere binsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Cafer agabey, sonunda sair de ettiler seni[img]smileys/smiley1.gif[/img].Evet baska topikte de yazdim sorumlu Yattara felan degildir.Tek sorumlusu baskan ve is bilmez yönetimdir.Neymis! ''öyle Brezilyalardan topçu kolay alinmiyormus''O zaman oradan futbolcu alma kardesim,baska ülke mi yok!...Geçen sene devre arasinda Szymek bu takima geldiginde Zuravskiye'de bizim yönetim lisans çikarmisti ama ne hikmetse lig bitti,yeni ezon basladi ama anlastigimiz adami alamadik.Çok paradan bahsediliyor,bunlar geçen senede Kiew maçi öncesi paralsara kiyamimis olan gene taraftara olmustu.

Güney Kibris Rum takimina elenmek, inanin bu takimi bititirir.Kimse de bana yahu bu spor müsabakasi demesin.Her ne kadar yaptiklari futbol olsada Rum takimina hemde kendinden kat kat zayif bir takima elenmeyi Trabzonspor kaldiramaz.Türkiyenin iftahar ettigi bu takim bundan sonra maytap geçilen takimi olur.O yüzden bu maçin rövansinda en azindan acimizi hafifletecek bir skor ile tur atlamayi beklioruz.Sonra mi?CL gitmesekte olur...Gerek kalmadi...Atay Aktug ve ekibi gitsin oynasin...

Ahmet siir bana ait degil Ismi bende gizli kendisi isterse sairini bir gün açiklarim bir kardesimiz yazmis bana göndermis bende site ile paylasmak istedim çok güzelde yazmis hosuma gitti.Keske ATAY AKTUG ile ilgili daha güzel siirler yazabilseydik ama malesef DÜN YASANAN BENCE REZALET baska bir sey degil.Üzüldügüm noktada bu günlere bagira bagira gelindi

harmancuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kardesim sampiyonlar ligi maçlari basladi haen gol atacak adam yok.Aksam gördük KRAL hastaneden çikip gol atiyor M.YILMAZ beyefendide 1 trilyonlardan bahsediyor bu nasil istir.F.Tekkeye için trilyonlar degil harita üzerinden yer gösterilip verilmesi lazim.Baskan üzülme önünde daha bu gidisle çok üzülecegin günler olacak.Biz 82-83 ten beri üzülüyoruz.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Cafer arkadasim siirini kopyaladim.çok hosuma gitti kizmazsin insallah.

Her sene ayni hatalar tekrarlaniyor,hiç bir zaman mükemmel kadro kurulamiyor, her zaman bir mevkide eksik var, paraya kiyip herseyiyle düzgün bir takim kuramiyorlar..

çok agir elestiriler degil mi böyle günde takima destek olmayipta ne zaman destek olacaz zaman birlik zamanidir.tamam transfer konusunda haklisiniz ama bu takim zaten iyiydi.tek kayibimiz tolganin gitmesiydi yeni transferler için konusmak erken daha uyum saglayamadilar ki sabirli olalim turu nasil olsa geçeriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vasat çek liginde 102 maçta 36 gol atma basarisini göstermis adam aliyorlar yine de size yaranamiyorlar. Zurawski konusunda 2 sene sizi oyaladilarsa ne var yani canim.

Trabzonspor çok büyük ama onu yönetenler küçük !

konuyla birebir ilgisi olmasa bile15 Milyon $ halka arzdan da bunu anlayabiliriz. Söyle ki 15 Milyon $ halka arz için basvuru yani bankaya yatan para tam tamina 125 milyon $ yanlis duymadiniz 125 milyon $ Trabzonspor büyüklügünü hesap edemeyenler ancak bu kadar halka arz yapabildiler.

Siz hiç "küçük düsünüp" "büyük kazanimlar elde eden bir olusum gördünüz mü ?

Futbol bir sayisal loto ya da piyango oyunu degildir...

Bu yönetim transfer konusunda öyle bir hata yapti ki 4 sene de zorluklarla kurulan bu kadro heba olup gidecek.

Gelelim çarsamba günkü maça dün aksam kitokatin izi yanagimizda eger turu geçemezsek de utanç verici bir sonuç olarak tarihimizde yer alacak. Gerisini yine biz düsünecegiz.

Çün biz "Tarafiz"

Ne oluyoruz arkadaslar durun bakalim yaa. Kimden yanasiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Daha ligler baslamadan bu ne yaa. Az yavas olun beyler durun bakalim. Yoksa bizim haberimiz olmayan biseyler mi var. Bizide aydinlatin bizde ates kusalim. Yoksa sadece transferlerden dolayi böyle bir hakareti baskanimiz hak ediyormu? Hem transferlerimizi henüz görmedik bile. Yoksa niyet mi farkli?

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Mustafa bunlar aksamin izleri kardes.......

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

6 aydir izlenen ( ! ) Eller , yerini Tayfun cora'ya birakirken bizde küplere bindik. Bu ne demektir ? Bu adam 90 dk'yi çikaramayacak kapasitedemidir yoksa , Senol Günes'in yaptiginiz transfer bu kadar deyip oyundan almasi size iletilen bir mesajmidir.

Tomas Jun'da ilerleyen maçlarda yerini Mehmet yilmaz'a birakmaz umarim.

Su transfer konusunda birileri bir açiklama yapsin.

Özellikle Zurawskiyi neden alamadigimizi anlatsin bize.

Transferlerin neden bu kadar geç kalindigini anlatsin.

Komiteden birisi çiksin, Elini vicdanina koysun kendilerini degerlendirsin. biz basariliyiz desin, yada bu isi elimize yüzümüze bulastirdik, bu ayibin sorumlusu biziz desin istifa etsin, yönetimi kurtarsin.

Aksini düsünmek istemiyorum ama Su mahalle takimini geçemezsek , komitenin istifasi bile yönetimi kurtarmayacaktir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)