Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 345 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug Küplere binmis

Aksam ki futbolun sorumlusu Atay Aktug'mu. Yani Senol Günesin ve geçen yilda bu takimda oynayanlarin suçu yok mu? Hüseyin, szymek, yattara, erdinç, tayfun, volkan, celalettin, emrah, Ve mehmet yilmaz iyiydi de sadece yeni transferler kötüydü öyle mi? Bence niyet farkli

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mehmet Yilmaz hazirlik maçlarinda ben bu takimin forvetini kaldiramiyorum diye bas bas bagirdi. Hazirlik maçlari degerlendirmelerinde de bunu savundum . Her ne kadar bazi arkadaslar aksini iddia etsede Mehmet Yilmaz'in yaptigi en iyi sey attigi 2 gole 1 Trilyon istemesidir.

Transferlerde geç kalinmistir. Ve bunun suçlusu ne futbolculardir. Nede Senol Günes.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Son iki sezonda takim kendini toparladi tekrar yükselme devrine geçti.Bu takimin kemik kadrosunu kuran Samet Aybaba, Özkan Sümer ve transferlerinde her türlü özveriyi gösteren futbolcularimiza tesekkür ediyorum.Son iki sezon u lig ikincisi olarak tamamladik.Geçen sezon a söyle bir baktigimiz dasampiyonlar ligi'netakimdaki futbolcularin alternatifi olmadigi için kalamadigimizi , sampiyon olamayisimizin en büyük etkeninin yine alternatifsiz kadro oldugu açik ve net olarak ortada.

Yeni bir sezon basliyor.Hedefler Sampiyonlar Ligi,Lig sampiyonlugu ve Türkiye Kupasi.Kulübümüzün belirlemis oldugu hedefler bunlar üç asamadada basarili olmak.Onlara göre basarinin ölçütü nedir bilmiyorum ama bana göre Sampiyon olmak, Türkiye Kupasini almak ve Sampiyonlar Liginde Final oynamak basaridir.Maalesef yönetimiziz küçük düsündügü için küçük hareket ediyor.Sezon baslarken geçen yildan daha iyi bir durumda degiliz yine elimizde çok iyi bir kadro var ama alternatif yok ne yapabiliriz bu çok iyi kadroyla ; Sampiyonlar ligine kalamayiz, gönüllerin sampiyonu oluruz, kupada sans bize yardim ederde Istanbul takimlarindan biriyle karsilasmazsak kupayi aliriz eger bir Istanbul takimi çikarsa onuda alamayiz(gerçi bu sene kupa lig usulü oynanacak)

Saygideger baskanimizin açiklamasini hatirliyorum''yeni sezonda gerekirse hakemleride yenecek bir kadro olusturacagiz'' iste püf noktasi burda, olayi kavramislar nasil taraftarin tepkisini baska yöne çekeriz bunu farketmisler yeni sezonda da eminim bu gerçeklestirelecektir.Sayin Atay Aktug ,Sampiyonlar ligine kalmamizi hakemler mi engelledi ? Türkiye kupasinadanhakemler yüzünden mi elendik ? ligde yenildigimiz tek maçIstanbul daki fb maçimiydi(kendi sahamizda rakiplerimize yenildigimizi,istanbulsporla çok basit bir sekilde berabere kaldigimizi,G.antep e laubalilikten yenildigimizi yine laubaliliktenKonyaspor la berabere kaldigimiz atlamayalim lütfen) laubalilik var çünkü alternatif yok,alternatif yoksa futbolcu degil yöentim suçludur.Beyler fakir edebiyatiyla TRABZONSPOR gibi büyük bir camia yönetilmez.Kulübün futbolcu alabilecek kadar geliri vardir(sezon açilisina bakarsak kulübün geliri oldugunu görebilirz) futbolcu alirsan zarar etmezsin.Kazanmis oldugun her basarikulübe para olarak geri döner.Sadece sampiyonlar ligine kalmanin sehre ve takima saglayacagi katki ortadayken yapilan saçmaliklar artik tahammül edilecek cinsten degil.Koskoca kulüp çoluk çocugun diline düstü ''a'' plani ''z'' plani diye.

su kadro pisi pisine ziyan edilecek ya ona yaniyorum.Su kadroya üç bes tane futbolcu ekleyipte 22 yildir sampiyonluk bekleyen taraftarin yüzünü güldüremeyeceksizin ya ona yaniyorum.Emekle kurulan kadro göz göre göre kaybolacak ya ona yaniyorum

En çok canimi sikanda maalesef amatör ruhla yönetiliyoruz o

bunu dört gün önce yazmistim.Aksam gördük neyin ne oldugunu aslinda söylenecek çok sey varda iste ne yapalim [img]smileys/smiley11.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

baskan bu takim ne zaman top oynamasini ögrenecek ?

famagusta kalitesiz, yasli bir takim olabilir ama dün aksam Futbol oynadilar. Sahaya mükemmel yayildilar 4 / 5 paslasma ile kane önüne gelip 3 gol atabildiler.

yattara oyundan atilsin atilmasin. Sorun ortada.

Biz ayni futbolu oynayabildikmi ? Yattaradan önce yada sonra ? Yok ilk 20 dakika iyidik ama atamadik demeklen sorun cözülmüyor. Bizim oynamamiz gerek futbolu onlar oynadilar. Takim oyunu oynatmak bu kadar zormudur ? adamlari durdurmak ? topu tutmak ? kaptigin topu 5 saniye icinde kaptirip 5 dakika pesinden kosmakmidir trabzonspor ? Bumudur futbol anlayisimiz ?

bu takima futbol oynamayi kim ögretecek ?

oyun okumayi antrenöre kim ögretecek ?

famagusta antrenörüne ne dersiniz ?Edited by: sanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Ne oluyoruz arkadaslar durun bakalim yaa. Kimden yanasiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Daha ligler baslamadan bu ne yaa. Az yavas olun beyler durun bakalim. Yoksa bizim haberimiz olmayan biseyler mi var. Bizide aydinlatin bizde ates kusalim. Yoksa sadece transferlerden dolayi böyle bir hakareti baskanimiz hak ediyormu? Hem transferlerimizi henüz görmedik bile. Yoksa niyet mi farkli?

BIZ TRABZONSPOR un menfatinden yana olanlardaniz,Çokmu zordu 10 milyon usd harcanip Sampiyonlar ligine katilmak,geçen yil yasananlardan ders çikartmayanlari mi elestirmeyecegiz.Hem hangi tranferslerden bahsediyorsun hangi transferi yaptilar söylermisin Bana JEFFERSON deme O petko nun yerine ve yerini doldurup doldurmayacagi meçhül,Eller deme Tolga nin yerine Tolganin yarisi olacagini zannetmiyorum.JUN alindi su ana kadar yapilan tek transfer oda geç kalmis bir transfer Zaruwski pahali dendi alinmadi o pahali bu pahali ne yapacaktin kardesim ucuz oyuncu nerde var sampiyonluga oynamayan takimlar bile bir sürü oyuncu aldi.Sivasspor-Erciyesspor bizden çok fazla para ahrcadilar bu ise biz daha kurus harcamadik alinanlar TOLGA ile finanse edildi.

BIZ TRABZONSPOPRUN MENFATINDEN YANAYIZ OLMAYADA DEVAM EDECEGIZ.NEDEN YÖNETICILER AÇIKLAMA YAPMIYORLAR NEDEN AKTUG AÇIKLAMA YAPMIYORDA RESMI SITEDE TA AÇILISTA YAPILAN OLAYLARI ELESTIRERERK TARAFTARA SUÇ ATARAK GÜNDEM DEGISTIRMEYE KALKIYOR BAKINIZ RESMI SITEYE AKTUG EFENDI BU GÜN GENE TARAFTARI SUÇLAMIS AÇILISTA SIYASILERE LAF ATILMIS ONU SÖYLÜYOR

BASKAN BIRAK REZALETI ANLAT

XXXXXXXEdited by: Kaya

Aksam ki futbolun sorumlusu Atay Aktug'mu. Yani Senol Günesin ve geçen yilda bu takimda oynayanlarin suçu yok mu? Hüseyin, szymek, yattara, erdinç, tayfun, volkan, celalettin, emrah, Ve mehmet yilmaz iyiydi de sadece yeni transferler kötüydü öyle mi? Bence niyet farkli

Evet tüm basarisizliklarin sorumlusu Atay Aktug dur.''Balik bastan kokar'' !!!

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı

XXXXXXXX

Anlamsiz mesajlar yazmayalim, Çözüm öneriniz varsa paylasalim.Edited by: Kaya

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Ne oluyoruz arkadaslar durun bakalim yaa. Kimden yanasiniz anlamakta güçlük çekiyorum. Daha ligler baslamadan bu ne yaa. Az yavas olun beyler durun bakalim. Yoksa bizim haberimiz olmayan biseyler mi var. Bizide aydinlatin bizde ates kusalim. Yoksa sadece transferlerden dolayi böyle bir hakareti baskanimiz hak ediyormu? Hem transferlerimizi henüz görmedik bile. Yoksa niyet mi farkli?

BIZ TRABZONSPOR un menfatinden yana olanlardaniz,Çokmu zordu 10 milyon usd harcanip Sampiyonlar ligine katilmak,geçen yil yasananlardan ders çikartmayanlari mi elestirmeyecegiz.Hem hangi tranferslerden bahsediyorsun hangi transferi yaptilar söylermisin Bana JEFFERSON deme O petko nun yerine ve yerini doldurup doldurmayacagi meçhül,Eller deme Tolga nin yerine Tolganin yarisi olacagini zannetmiyorum.JUN alindi su ana kadar yapilan tek transfer oda geç kalmis bir transfer Zaruwski pahali dendi alinmadi o pahali bu pahali ne yapacaktin kardesim ucuz oyuncu nerde var sampiyonluga oynamayan takimlar bile bir sürü oyuncu aldi.Sivasspor-Erciyesspor bizden çok fazla para ahrcadilar bu ise biz daha kurus harcamadik alinanlar TOLGA ile finanse edildi.

BIZ TRABZONSPOPRUN MENFATINDEN YANAYIZ OLMAYADA DEVAM EDECEGIZ.NEDEN YÖNETICILER AÇIKLAMA YAPMIYORLAR NEDEN AKTUG AÇIKLAMA YAPMIYORDA RESMI SITEDE TA AÇILISTA YAPILAN OLAYLARI ELESTIRERERK TARAFTARA SUÇ ATARAK GÜNDEM DEGISTIRMEYE KALKIYOR BAKINIZ RESMI SITEYE AKTUG EFENDI BU GÜN GENE TARAFTARI SUÇLAMIS AÇILISTA SIYASILERE LAF ATILMIS ONU SÖYLÜYOR

BASKAN BIRAK REZALETI ANLAT

Alinan futbolcularin hiç birini tanimiyorsun ve tanimiyoruz. Bence tanimadan yorum yapmayalim. Arti mutlaka yanlislar vardir ama elestiri yaparken tozunu kaçirmayalim. Taraftara söyledigi sözlerdede kötü birsey göremiyorum sadece basbakana yapilan yanlisti diyor. Bunu da söylemek zorundadir. Sen asil Milletvekili Erdöl'ün söyledigi alçak ve serefsizler lafini irdele. Acaba kim o alçak ve serefsizler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

BAKIN BÜYÜK BASKANIN AÇIKLAMALARI sayin baskandan ben Adini dahi bilmedigim Plaj takimi karsisinda alinan hezimetin açiklamalaraini beklerdim.Bu sene nasil hakelmeride yenecek akdro olusturduklarini anlatmasini beklerdim.ama o gündem degistirmek için 7 gün önceki konulara deginmis.hep o geriden takip eder ya olaylari,geçen sezonda SL ve UEFA dan elendikten sonra 2.devre SIMKOWIAK i almisti ta basta almasi gereken oyuncuyu is bittikten sonra almisti.Simdide 7 gün sonra açiklama yapiyor içindede Taraftari suçlayan açiklamalar var.

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Baskani Atay Aktug'dan Açiklama
    Kulübümüz, 20 Temmuz 2005 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda gerçeklestirilen Trabzonspor 2005-2006 sezon açilis töreninde taraftarlarca devlet erkanina yapilan olumsuz tezahürat konusundaki açiklamasini 22.07.2005 tarihinde gerek kulübümüzün resmi web sitesinde, gerekse haber ajanslarina gönderdigi açiklama metni ile yapmistir.

Son günlerde bu konuda, özellikle yerel medyada, artarak yer alan haberler ve yorumlar üzerine 22.07.2005 tarihli resmi açiklamamizi tekrarlamak geregini duyuyor, 5149 nolu ?Spor Müsabakalarinda Siddet ve Düzensizligin Önlenmesine Dair Kanun? geregince bu konudaki yaptirim ve uygulamalarin emniyet birimleri ile kanun uygulayici mercilerin yetki alanina girdigini animsatiyoruz.
    Trabzonspor olarak hem kulübümüze, hem de Trabzon sehrine büyük emekleri geçen, her firsatta yardimlarini gördügümüz devlet büyüklerimizin, Sayin Basbakan ve hükümet temsilcileri ile degerli siyasetçilerin hiçbir ortamda olumsuz tepkilere maruz kalmasini tasvip etmeyiz, edemeyiz. Bu konudaki yaklasimimizi ve üzüntülerimizi 22.07.2005 tarihinde yaptigimiz kamuoyu açiklamasi ile de duyurmus ve ifade etmistik. Ancak Trabzonspor faaliyet alani itibariyla yalnizca spor konulari içinde yer almali ve siyasetten her zaman uzak durmalidir. Kulübümüzü siyasetle iliskilendirmek, bu konuda yorum veya görüste bulunmasini beklemek kulübümüze zarar verecektir. Bundan sonra da ayni tutumumuzu kararlilikla sürdürecegimizi ve bu konuda herkesin sagduyusunu bekledigimizi kamuoyuna saygilarimizla bildiririz.

Atay Aktug
    Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Baskani

22.07.2005 tarihinde Trabzonspor Kulübü?nden yapilan açiklama :

20 Temmuz 2005 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda yapilan Trabzonspor 2005-2006 sezon açilis töreninde taraftarlarimizin küçük bir kismi tarafindan devlet protokolü anonslari esnasinda yapilan olumsuz tezahürattan dolayi üzüntülerimizi ifade eder, kulüp olarak bu ve benzeri davranislari kesinlikle onaylamadigimizi duyururuz. Camiamiza yakismayan, kendini bilmeyen küçük bir grubun tasvip etmedigimiz söz konusu davranislarinin güvenlik kameralari tarafindan da tespit edildigini ve bu tip olumsuz davranislarin kulübümüzce takip edilecegini kamuoyu ile paylasmak isteriz.
    27.07.2005 15:35:00

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sampiyonlar ligine bu yil giremezsek her sey biter.

Bir çuval incir berbat edilir.

Motivasyon biter ve futbolcular gitmek ister ve takim dagilir. Bzi dagiliriz...

Gerçi taraftar her zaman dagilmis ya...

1 hafta daha sabredelim ve hayirlisiyla su lanet takimi eleyelim. Eleyememe ihtimalini düsünmek bile istemiyorum.

Allah yardimcimiz olsun...

Ne demesini bekliyorduk. Devlet protokolüne yapilan bu protesto kulübümüz tarafindan organize edilmistir ve emegi geçenleri Trabzonspor kulübü olarak ödüllendirecegiz demeliydi sanirim.

Sen asil Milletvekili Erdöl'ün söyledigi alçak ve serefsizler lafini irdele. Acaba kim o alçak ve serefsizler.

???????

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

öneri çok..

mesela erken transfer yapilabilir (artik pardon deme kredileri kalmadi)

futbolcularin daha profesyonel olmalari saglanabilir (gereksiz yere kart görmemek için)

.....

ama en makulü yönetimin takkeyi önüne koyup suçlu biziz, TRABZONSPORumuza yakismayan bu rezilligin sorumlusu biziz denilebilir. yalandan küplere binmeye gerek yok. egri oturup dogru konussunlar yoksa kaçan futbolculardan sonra güzelim taraftari da kaybedecekler. bisey daha var eger bu takima elenirsek ki öyle bisey olmasini kimse istemez, 95 96 daki on yil geriye gidisimiz 15i 20yi bulur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence niyet farkli

bence terbiyeni takin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

MR.FA ben Trabzon açilis töreninde yapilan olaylari tasvip etmiyorum ama benim söyelemk istedigim Baskan HEZIMETI anlatmak yerine gündem degistirmek için 7 gün önceki olaylari anlatiyor ona söylüyorum.Ayrica alinan oyuncular kimlermis hangi transferi yapmisiz merak ettim.Bize lazim3-4 oyuncu bunu herkes söylüyorken biz 3,4 takviye yaptikmi ondan bahsedelim.takviye nerde.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı

XXXXXXXX

diyelimki yaninda arkadasim....

eee ne yapacaksin.... bir anlatsana...Edited by: Kaya

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler ayip oluyo.büyük takimin çok büyük taraftarina yakismiyo.ALLAH in izniyle onlari AVNI AKER e gömecegimizi herkes biliyo.Felaket tellalligi yapmayalim lütfen.Bu takim hepimizin destek zamani.HADI BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI BÜYÜKLÜGÜNÜ BIR KERE DAHA KANITLA TÜM DÜNYAYA.Güzel günler bizi bekliyo biraz sabir

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

la çok seymi istedik.bu takimi biz on yil daha bulamayiz.bu sene bu takima çok mu adam lazimdi.hayir.herkes biliyordu.bir golcü bir kaleci lazim oldugunu.biz ne yaptik.yada bizim paragözler ne yapti.gönderdiklerimizi arariz.inanin çok arariz.ve 96 yilindan sonra nasilçöktükse,yine öle çökeriz.isin yoksa bir on yil daha bekle.ayiptir ayip.tolgayi satmadan,iki iyi adam alinsaydi bu takima.bu takim varya tozu dumana katardi.bunu ali sen bile bildi söyledi.peki bizim baskan neden anlamiyor.çünkü yemeye gelmis.bes parasiz trabzon spora baskan olursan,ya siyasetew atilacaksindir,yada aç karnini doyurmaya gelmissindir.ki bu iki seçenekte atay aktug için geçerlidir.bana lam cim okumayin.iki kere iki.4 eder.bu böyle.la kasada paramiz var borcumuz yok diyorlar.20 milyon dolar borç yap,3 adam al.zaten o parayi sampiyonlar liginden çikarirsin.ondan sonra 20 yil daha sampiyon olma.istemiyorum.ama bana bir sampiyonluk sevinci tattir allah askina ya.simdi destek zamani diyenlere: ben trabzon sporumu 2.lige düssede desteklerim.ama yeter artik da. kanser oldum bu yaban ellerde.tek kelimeyle yuh.yuh yani atay aktug.yuh yani yönetim.ahmet agaoglu:allah rizasi için kurtar su kulübü yiyicilerin elinden.bir sen kaldin.lütfen.................

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Bence niyet farkli

bence terbiyeni takin...

Sende uslubunü düzelt.. ve o yaziyi ordan sil...

Ne demesini bekliyorduk. Devlet protokolüne yapilan bu protesto kulübümüz tarafindan organize edilmistir ve emegi geçenleri Trabzonspor kulübü olarak ödüllendirecegiz demeliydi sanirim.

???????

rum yenilgisinden sonra tüm TRABZONSPOR taraftarlarindan özür diliyorum ben bu isi yapamiyorum baskanlik TRABZONSPOR gibi bir kulübe baskan olmak benim isim degil diyebilirdi mesela.

Nereden
    Bursa

XXXXXXXEdited by: Kaya

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

çok kizdiysa buz da kullanabilir. baskan mehmet ali yilmazi aratma bize...

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı
    XXXXXXXXX

Bizede yakisan bu iste. Helal olsun bizeEdited by: Kaya

Guests
    Ziyaretçi

BIR KARDES BUNU YAZMIS

beyler ayip oluyo.büyük takimin çok büyük taraftarina yakismiyo.ALLAH in izniyle onlari AVNI AKER e gömecegimizi herkes biliyo.Felaket tellalligi yapmayalim lütfen.Bu takim hepimizin destek zamani.HADI BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI BÜYÜKLÜGÜNÜ BIR KERE DAHA KANITLA TÜM DÜNYAYA.Güzel günler bizi bekliyo biraz sabir

CEVAP

Sabreden Trabzonspor taraftari 22 yil sabertmis ömrü hayatinda tamkimindan hiçbir basari görmemis yine de sabretmis en sonunda sabredecek hali kalmamis sinirden kafayi yemis

Sabir Sabir da nereye kadar......

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı
    çok kizdiysa buz da kullanabilir. baskan mehmet ali yilmazi aratma bize...

Çok güzel iste. Baskanina karsi böyle uslüp içine gir sonra ben taraftarim de. Ne güzel valla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)